.
    
       
אתר התיירות והטיולים של צביקה     .10 אתרי חובה האיטליה


10 המגדלים בסן ג'מיניאנו

10. מגדלי סן ג'ימינאנו
ידוע ככפר עם ארבע עשרה מגדלי אבן שלו. בימי ביניים נבנו 70 מגדלים במטרה להגן על העיר מפני התקפות האוייב, בעקבות המגיפה בשנת 1348, מספרם של המגדלים ירד. 
יחד עם זאת רבים לא יודעים כי בכיכר הגדולה של העיירה, נמצא מוזיאון עינויים המשמר כמה ממכשירי העינויים המזוויעים ביותר שהיו בידי האינקוויזיציה הנוצרית בתקופה זו.10. מגדלי סן ג'ימינאנו ידוע ככפר עם ארבע עשרה מגדלי אבן שלו. 
בימי ביניים נבנו 70 מגדלים במטרה להגן על העיר מפני התקפות האוייב, בעקבות המגיפה בשנת 1348, מספרם של המגדלים ירד. יחד עם זאת רבים לא יודעים כי בכיכר הגדולה של העיירה, נמצא מוזיאון עינויים המשמר כמה ממכשירי העינויים המזוויעים ביותר שהיו בידי האינקוויזיציה הנוצרית בתקופה זו.


לאתרי מידע


  9 פוסיטאנו

9. פוסטיאנו
עיירת דגים הענייה התפרסמה בעזרתו של הסופר ג'ון סטיינק שהילל את יופיה של העיר. היא בעצם עירייה קטנה היושבת על חוף אמאלפי. פוסטיאנו נראית כאילו הגבעה הצפופה מבתים נשפכת אל תוך הים.


לאתרי מידע
  8 הכיפה בדואומו בפירנצה

8. סנטה מריה דל פיורה
פירוש שמה של הקתדרלה הוא "מרים הקדושה של הפרחים" על שם סמל העיר. הקתדרלה ידועה כאחת מנקודות הציון החשובות ביותר ברנסנס האיטלקי. בניית הקתדרלה מומנה ברובה על ידי פטרונים ממשפחת מדיצ'י והיא נבנתה במשך כ-200 שנים החל מהמאה ה-13. חזית הכנסייה הושלמה למעשה רק מאה ה-19 בסגנון התחייה הגותית.
אתרי מידע

  7 צ'ינקווה טרה

7.מנרולה בצ'ינקווה טרה Manarola, Cinque Terre
מנורלה היא אחד הערים העתיקות ביותר במחוז סינקה טרה אשר נמצא בריביירה האיטלקית. תשתיות תחבורה שלה בלתי מפותחות, אין כבישים או נתיבים ימיים אפשריים, הדבר מוסיף לקסמה של העיר. הבתים הצבעוניים יושבים בצפיפות על צלעות ההר ומספקים נוף קסום לים התיכון.

לאתרי מידע  6 אגם קומו

6. אגם קומו
ידוע גם בשמו העתיק לאריו, שוכן בצפון איטליה במחוז לומברדיה, הוא השלישי בגודלו באיטליה, האגם ידוע בצורת Y הפוכה. לאורך האגם יושבים כפרים יפים, רוב הכפרים שמרו על אותנטיות ותוכלו להתרשם מבתי האבן היפים, לטייל בסמטאות הצרות והרומנטיות, לשתות קפה בבית קפה או לאכול גלידה לאורך הטיילת או במרינות.

לאתרי מידע

  5 מגדל פיזה 

5. מגדל פיזה Tower of Pisa
למגדל פיזה לקחו כ-177 שנה להיבנות. ב-1173 בשל בניית יסודות גרועה הבניין החל לשקוע, המגדל הוזנח ל100 שנה עד שהתחילו להמשיך בבנייתו אך הפעם בנו קומות עם צד אחד יותר גבוה מצד השני על מנת לשמר את האיזוןבניית המגדל הושלמה בשלהי המאה ה-14.
ובשנת 2001 הותרה כניסתו בפני מבקרים לטיפוס במעלה 296 מדרגות

לאתרי מידע

 4 סיינה הכיכר 

4. סיינה פיאצה דל קמפו Piazza del Campo אחד המרחבים הציבוריים הראשיים בהיסטוריה של סיינה שבטוסקנה. מדי שנה מתקיימים באזור מירוצים סוסים. .את הכיכר מקיפים פוביליקו פלאזו והמגדל המפורסם שלו, וגם ארמונות שונים השייכים למשפחות עשירי סיינה.


לאתרי מידע

  3 העתיקות בפומפיי

3. פומפיי Pompeii
ב24 באוגוסט בשנת 79 לספירה הר הגעש וזוב פער את לועו וכיסה את העיר פומפיי בלבה שהתקררה עם הזמן ושימרה את העיר כמו שהיא ברגע ההתפרצות, העיר הוקפאה בזמן כך כל המבקרים יכולים להתרשם מאורח חייהם של אנשים שחיו במקום לפני אלפיים שנה. מדי שנה נוהרים אליה כשני מיליון וחצי מבקרים סקרנים.


לאתרי מידע

  2 הקולוסיאום ברומא

2. הקולוסיאום
נחשב לאמפיתיאטרון הרומי הגדול והמפורסם ביותר. קיסר אספסיאנוס החל את בנייתו בשנת 72 לספירה, בנו טיטוס השלים אותה בשנת 80 לספריה. הקולוסיאום מסוגל לאכלס 50,000 שיכולים להכנס דרך כ-80 כניסות.

לאתרי מידע    www.the-colosseum.net/idx-en.htm

 1 התעלות של ונציה

1. תעלות ונציה Canals of Venice
העיר הרומנטית משורגת בתעלות מים, גשרים וסמטאות קסומות. ניתן להתנייע בונציה דרך כלי שייט ימי כמו סירות טקסי, גונדולות ואוטובוסים ימים. בעבר שימשה העיר כעיר מסחר של אירופה והמזרח. ונציה ידועה בעבודות אמנות בזכוכית שלה.


Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים