כל המידע לטיולים ונופש באילת וחבל אילות


מסלולי טיול


צימרים לינה וארוח


אטרקציות


     


  צימרים לינה וארוח באילת וחבל אילות


בעל יחידת ארוח שטח זה יכול להיות שלך


בעל יחידת ארוח שטח זה יכול להיות שלך


בעל יחידת ארוח שטח זה יכול להיות שלך


בעל יחידת ארוח שטח זה יכול להיות שלך


בעל יחידת ארוח שטח זה יכול להיות שלך


בעל יחידת ארוח שטח זה יכול להיות שלך


   

 אטרקציות באילת וחבל אילות


בעל אטרקציה בשומרון ובבנימין  שטח זה יכול להיות שלך


בעל אטרקציה  שטח זה יכול להיות שלך


  

 מסלולי טיול באילת וחבל אילות

    

קניון ברק קניון לכל המשפחה

כשמבקשים גם מים וגם צל בקיץ ועוד בדרום יש לכך תשובה בדמות מסלול נעים להליכה עם גבי מים. קניון ברק מאפשר לנו טיול עם יופי מדהים גם בחורף למי שאוהב קצת קור.

טיול לקניון ולא לקניות


עמודי עמרם

טיול קצר בשמורה יפהפייה בהרי אילת. במסלול נטייל בנופים מדהימים של סלעים בצבע שחור ונבקר בתופעת טבע בדמות עמודי ענק שנוצרו בסלע. 

טיול לעמודי עמרם


עין נטפים

באתם לנפוש באילת? מחפשים קצת לצאת מהמלון לטבע? מסלול עין נטפים תפור עליכם. זהו המעיין הנובע היחיד בכל אזור הרי אילת ולפיכך מהווה מקום מפגש לבעלי חיים רבים בסביבה.

טיול לעין נטפים


טיול להר שלמה

טיול אל נופים מרהיבים ערוצי נחל והר שלמה המרשים והמיוחד בהרים העוטפים את אילת וממנו  נשקף נוף מהמם

אל הטיול בהר שלמה


הקניון האדום

טיול מעגלי במרומי הרי אילת. טיול בקניון המתחתר באבן החול האדומה. בדרך נפגוש עצי אשל ושיטה ושיחי רותם מלוח.

טיול לקניון האדום


מעלה סיירים

אילת זה לא רק ים וקניון. ההרים סביב אילת מלאים במסלולי טיול מהיפים בארץ. המסלול שלנו הוא לבעלי רכב 4*4 מתחיל מאילת ומסתיים ביוטבתה

אל מעלה סיירים


טיול לבקעת תמנע

מסלול של פלאי הטבע ותרומת האדם. תצורות סלע יוצאות דופן, נחלים ומפלים, גבי מים, אגם מים, מסלולי טיול אין קץ ומפעלים עתיקים לכריית נחושת. והכל במרחק נגיעה מאילת.

טיול לבקעת תמנע


ציפורים ודקלים באילת

מלבד המסלולים המוכרים ואתרי האטרקציות באילת ניתן לקחת הפוגה וליהנות גם מהציפורים והעצים המיוחדים לסביבה. הטיול הוא בשלשה מקומות בהם נפגוש פלמינגו, ציפורים ודקלים מיוחדים.

לחצו לציפורים ודקלים באילת


טיסות לאילת

טיסה היא האפשרות המועדפת על אלו הבוחרים להגיע אל עיר הנופש והתיירות המרכזית- אילת. העדפת הטיסה נובעת מהיתרונות הרבים שלה על פני הנסיעה ברכב: נוחות הטיסה, המהירות של ההגעה, אי השפעת תנאי מזג האוויר והמחיר הזול יחסי של הטיסה. אז צריך רק להגיע לאחר משדות התעופה בארץ לעלות על הטיסה ולהגיע לאילת.התחרות בין חברות הטיסה, והחברות המציעות נופש, מביא לירידת מחירי הטיסה. ישנם מספר דרכים להוזלת מחיר הטיסה:

הזמנת חבילת נופש הכוללת טיסה עדיפה על פני הזמנת מלון בנפרד וטיסה בנפרד. החבילה תכלול גם אטרקציות שונות ותנאי השהייה במלון דברים אשר יוזילו בסוף את המחיר.

 אפשרות נוספת להוזלת מחיר הטיסה בפרט והנופש בכלל הוא הזמנת הטיסה בתקופות ובחודשים הפחות עמוסים. חודשי הקיץ והחגים הם הזמנים בהם הביקוש גבוה והמחיר עולה.   

אז כשאתם מתכוונים להגיע לאילת בטיסה אל תשכחו לחפש את החבילה הכי טובה ובמחיר הכי זול ומתאים לכם. תשלבו את המלון והאטרקציות יחד עם הטיסה בחבילה אחת. תקבעו את החופשה למועדים לא עמוסים ותשוו מול חברות נוספות.
טיסה נעימה.

  האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים