.
    
       
אתר התיירות והטיולים של צביקה     .
הנגב

 
.


מסלולי טיול 

טיול לגן הלאומי ממשית                   


הגן הלאומי ממשית עיר נבטית הממוקמת כ-5 ק"מ מדרום מז' לדימונה. העיר נבנתה על מנת לשמש כתחנת מעבר ועיר חקלאות בדרך הבשמים,שם שניתן ל-4 הערים הנבטיות עבדת, ממשית ,חלוצה ושבטה .

  למסלול הטיול
טיול לנחל חצץ                    


טיול לנחל חצץ מסלול קל ולא ארוך העובר בבורות חצץ. נחל חצץ הוא נחל קצר היורד מרכס חתירה לכוון נחל הרועה. בעונת החורף המקום מדהים בפריחת הנרקיסים שבו.

  למסלול הטיול
טיול ליער בארי ברכב וברגל                    


יער בארי ברכב וברגל יער בארי מככב בחורף בפסטיבל דרום אדום וזאת בזכות פריחת הכלניות המדהימה שבו. באביב מתחלף האדום בצהוב החרציות והסביונים. מלבד הפריחה מציע המקום גם באר, בורות מים 

  למסלול הטיול
טיול נרקיסים בנחל דימונה                    


טיול נרקיסים בנחל דימונה למרות שההיגיון אומר כי לנרקיס שאוהב מים (מלך הביצה) אין מה לחפש באזור מדברי, הרי שבדימונה ניתן למצוא המון נרקיסים בערוצים ובנקיקים שמסביב.

  למסלול הטיול
טיול לממשית טיול בעיר נבטית                


ממשית טיול בעיר נבטית אחת מהערים הנבטיות החשובות שהוקמו בצפון הנגב. ממשית היוותה עיר מעבר לסוחרים ומיקומה המרכזי יחד עם בסיבה עם מקורות מים (יחסית למדבר) הפכה אותה למרכזית.

  למסלול הטיול
טיול אל נחל חווארים                 


טיול אל נחל חווארים מסלול קל באורך של חמישה ק"מ. ניתן לטייל ביום אך אין ספק כי בליל ירח הטיול עוצמתי פי כמה. המסלול קווי וניתן להחנות רכב אחד בסוף המסלול.

  למסלול הטיול
טיול אל בריכת צפירה                  


בריכת צפירה מסלול בנחל צאלים קל ונוח אל בריכת צפירה. הבריכה נמצאת בראש מפל גבוה ומהמקום נצפה נוף עוצר נשימה על מצוקי הנחל.

  למסלול הטיול
טיול אל יער דודאים                  


יער דודאים יער דודאים שבצפון הנגב הוא ייחודי מבין היערות בארץ. ביער נעשה שימוש ב"לימאנים" שהם מעין מאגרי מים קטנים שמקורם ממי הגשם ובתוכם צומחים העצים.

  למסלול הטיול
טיול אל נחל חסד וערוץ ארבע הבורות                  

נחל חסד וערוץ ארבע הבורות סביב העיר ערד סומנו מספר שבילי טיולים. המסלול מאפשר טיול קליל במדבר ולא רחוק מהעיר. לצד דרכים עתיקות נמצאים בורות בני מאות שנים. צמחייה מדברית ובעלי חיים.

  למסלול הטיול
טיול לשבטה                   


שבטה שלא כשאר הערים הנבטיות המפורסמות שבטה .עיר נבטים אינה ממוקמת על ציר ששרת את השיירות המסחריות העיר שבטה לא הייתה כשאר הערים

  למסלול הטיול
החיים בצל עוטף עזה                    


החיים בצל עוטף עזה נתחיל את הטיול בנחל הבשור , שהוא מהגדולים שבנחלי הארץ היורדים אל הים התיכון. לאורך הנחל יש פינות חמד רבות, ואנו נחצה את הנחל על הגשר הייחודי הזה, עם תצפית מרהיבה על הנחל.

  למסלול הטיול
טיול לנחל חווה                    


אל נחל חווה טיול באופניים ורכבי שטח בין המצוקים של נחל חווה , פורץ לו לפתע מפל הנופל מגובה של למעלה מ-20 מ' בקצה למעלה סלע ענק ולמטה נוצרה, לה בריכת מים קסומה .

  למסלול הטיול
מה כל כך מסתורי בעיר האבודה                    

מה כל כך מסתורי בעיר האבודה הרבה "ערים אבודות" יש בישראל אבל ה"עיר האבודה" בנגב היא ה"עיר" עליה רציתי לכתוב הפעם – שכן זהו אולי אחד האתרים היותר מוזרים שיש בארץ. .

  למסלול הטיול
מהו מקור השם הערבי של ניצנה


מהו מקור השם הערבי של ניצנה החל במאה השלישית לפני הספירה נודע המקום כישוב נבטי. בזמן שלטונה של האימפריה הביזנטית הגיע המקום לפריחה ושגשוג, ובמקום נמצאו שלוש כנסיות מאותה התקופה 

  למסלול הטיול

לינה ואירוח    צימרים לינה ואירוח

 

צימרים לינה ואירוח

 
 אטרקציותאטרקציות

אטרקציות

Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים