חדשות תיירות
 אל על מציגה את טיסה ליל כל הקדושים: תפריטים מעוצבים, קינוחים ותחפושות מיוחדות ברוח החג  

אל על חתמה על הסכם קוד שייר עם חברת וייטנאם איירליינס אל על חתמה , על הסכם קוד שייר עם חברת וייטנאם איירליינס, חברת התעופה הלאומית של וייטנאם, בטקס חגיגי שנערך במשרדי ההנהלה של אל על. האירוע התקיים בנוכחות גונן אוסישקין 
                                                                                        לחצו לכתבה

  .   תעופה    
נחתם הסכם עם טייסי אל על

לאחר מו"מ נחתם הסכם בין טייסי אלעל ונציגות העובדים בהיהיטים שונים של תפעול החברה לרבות הקמת צי אחוד למטוסי הבואינג 777-787, ההסכם לתקופה של שש שנים הסוגיות העיקריות אשר הוסדרו במסגרת ההסכם הינן: 

לקריאת הכתבה
הטבות לנוסעי יונייטד איירליינס המתמידים

יונייטד איירליינס מעדכנת ומשפרת את מדיניות הכבודה המותרת בטיסות הטרנסאטלנטיות לארצות הברית וקנדה,ובכלל זה על הקווים מישראל לניו יורק, סן פרנסיסקו והחל מחודש מאי גם וושינגטון.

לקריאת הכתבה
טיסות אל על לניס. 

החל מ-31.3.19 אל על תציע 3 טיסות שבועיות לניס, שבריביירה הצרפתית. קבוצת אל על פועלת עונתית לניס החל משנת 2015 תחת המותג סאן דור והחל מסוף מרץ 2019 יעברו הטיסות לפעול במתכונת שנתית תחת מותג אל על. .

לקריאת הכתבה

חדשות תעופהאל על חתמה על הסכם קוד שייר עם חברת וייטנאם איירליינס 

אל על חתמה על הסכם קוד שייר עם חברת וייטנאם איירליינס אל על חתמה , על הסכם קוד שייר עם חברת וייטנאם איירליינס, חברת התעופה הלאומית של וייטנאם, בטקס חגיגי שנערך במשרדי ההנהלה של אל על.
האירוע התקיים בנוכחות גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, ו- Duong Tri Thanh נשיא ומנכ"ל וייטנאם איירליינס.
כמו כן, כיבד בנוכחותו שגריר ווייטנאם בישראל, Cao Tran Quoc Hai.

מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין: "במהלך השנים האחרונות חלה עלייה בתנועה בין ישראל לוייטנאם.
אנו שמחים על כך שהיה ביכולתנו להשיק קוד שייר עם וייטנאם איירליינס ורואים בכך היבט אינטגרלי נוסף בבניית האסטרטגיה שלנו לצמיחה עתידית, עם חברות תעופה בינלאומיות מובילות אחרות."

נשיא ומנכ"ל וייטנאם אירליינס, Duong Tri Thanh: "אנו נרגשים להרחיב את השותפות עם אל על, בדיוק בזמן ציון חגיגות 25 שנה לקיום היחסים הדיפלומטיים בין שתי המדינות.
קיום הסכם הקוד שייר משפר באופן משמעותי את נוחות הנוסעים ומגביר את נוכחותה של וייטנאם איירליינס במזרח התיכון. שיתופי הפעולה האחרונים עם חברות תעופה בינלאומיות רבות, אישר מחדש את המחויבות המתמשכת שלנו לחזק את שירותינו ולהרחיב את יכולתנו מעבר לרשת שלנו."
מטרת הסכם הקוד שייר החדש, היא לספק ללקוחות אפשרויות טיסה נוספות מתל אביב דרך הונג קונג ובנגקוק, ליעדים האנוי והו צ'י מין סיטי.
הטיסות יופעלו באופן ישיר על ידי וייטנאם איירליינס במסלול האנוי/ הו צ'י מין סיטי/ בנגקוק/ הונג קונג, ועל ידי אל על במסלול בנגקוק/ הונג קונג/ תל אביב.

הנוסעים יוכלו לבצע צ'ק-אין ליעד הסופי שלהם ולקבל כרטיסי עלייה למטוס לטיסות הקונקשיין שלהם. הסכם קוד שייר (קוד משותף) הנו הסכם בין שתי חברות תעופה המאפשר הרחבה וירטואלית של רשת הטיסות והיצע המושבים של החברות השותפות להסכם. במקרה זה, ההסכם מאפשר לפרסם טיסות בקוד אל על (LY) על טיסה שמופעלת על ידי חברת תעופה אחרת, ולהיפך, ובכך מציע לנוסעי החברה מגוון גדול יותר של יעדים ותדירויות.

חברת וייטנאם איירליינס, הינה חברה ב- SkyTeam Alliance, נושאת הדגל הלאומית של וייטנאם והמובילה העיקרית באזור המקונג.
החברה מפעילה 94 מסלולים ל -21 יעדים מקומיים ו -29 יעדים בינלאומיים, עם ממוצע של 400 טיסות ביום, המחברות בין הגדולות בעולם ערים ליעדים תיירותיים מהפנטים בווייטנאם, לאוס, קמבודיה ומיאנמר.


קרדיט צילום: סיון פרג'


אל על מציגה את טיסה ליל כל הקדושים

אל על מציגה את טיסת ליל כל הקדושים
נוסעי טיסת אל על 027LY לניו יורק (EWR) נהנו מטיסה מיוחדת סביב חג ה- HALLOWEEN
במהלך טיסת ליל כל הקדושים המיוחדת לניו יורק, צוות הדיילים חילק לנוסעים ממתק מתוך דלי מיוחד
בדומה למנהג TRICK OR TREAT לרגל הטיסה המיוחדת, הופקו תפריטים מעוצבים ברוח החג והקינוחים הרגילים בארוחות החלבית והבשרית הוחלפו בקינוחים ברוח החג
כגון: קאפקייקס אישיים עם דמויות מיוחדות ועוד צוות הדיילים והשירות בטיסה לבשו אביזרי לבוש ותחפושות מיוחדות ברוח החג


צוות טיסת 027LY לניו יורק (EWR) רגע לפני ההמראה מנתב"ג (קרדיט צילום: יח"צ).
 הסכם עבודה נחתם באל על

בהמשך לדיווח המיידי של החברה מיום 15 באוקטובר 2018 (מספר אסמכתא: 2018-01-096510) בדבר המשא ומתן בין הנהלת החברה ומגזר טייסיה ("הטייסים"), מתכבדת החברה לעדכן כי הבוקר נחתם הסכם בין החברה ובין נציגות העובדים והסתדרות העובדים החדשה המבטא את ההסכמות שהושגו בין החברה לטייסים שתחולנה במהלך התקופה מיום 1.11.2018 ועד ליום 31.10.2024 ("ההסכם" ו- "תקופת ההסכם",  בהתאמה).


המו"מ נערך על רקע הצורך בהתייעלות והתאמות במתכונת הפעילות של הטייסים לאור התיקון לתקנות הטיס (הפעלת כלי טיס וכללי טיסה), התשמ"ב-1981 ("התקנות"), אשר התפרסם ביום 10 במאי 2016 וייכנס לתוקף ביום 29 באוקטובר 2018 ("התיקון לתקנות"). כפי שתואר בסעיף 9.11.2(א) לדוח התקופתי אשר פורסם ביום 21 במרץ 2018 (מספר אסמכתא:  2018-01-027250), התיקון לתקנות מאמץ לדין הישראלי את ההסדר הקיים בתקנות האמריקאיות בנוגע לניהול עייפות של טייסים (FTL), כגון, תקופות מנוחה מינימאלית בין טיסות וכדומה.


ההסכם קובע מנגנונים אשר צפויים לאפשר הפעלה מסחרית יעילה יותר בעידן הרגולציה התעופתית החדשה ותועלות - הן לחברה והן למגזר הטייסים - ובכלל זה צפוי לאפשר צמיחה בפעילות החברה, הפעלת החברה בצורה יעילה יותר תוך התאמה לדרישות התיקון לתקנות וכן שיפור באורחות החיים של הטייסים. כמו כן, כולל ההסכם מיסוד מנגנונים ופרקטיקות שתכליתם קיום דיאלוג יעיל ורציף בין החברה לבין הטייסים.


הסוגיות העיקריות אשר הוסדרו במסגרת ההסכם הינן: הסדרת היבטים תפעוליים כגון התייעלות בהרכבי הצוותים בטיסות החברה, מנגנון הצבת הצוותים, הסדרת מגבלות תכנון, הסדרת כללי איוש מלא של טיסות החברה, מנגנון כוננות, זמני מנוחה, ימים ללא פעילות, הקמת צי אחוד לציי הבואינג 777 ו- 787 של החברה אשר יאפשר הכשרת טייס לשני סוגי המטוסים במקביל לעומת המצב כיום, וכללי הסבות והדרכות טייסים כתוצאה מסגירת ציי הבואינג 747 ו- 767 של החברה.


ההסכם קובע גם הסדרים בקשר לתגמול הטייסים ובכלל זה כולל מנגנון לגידור המסגרת התקציבית לעלות שכר הטייסים, הסדרים בדבר ביטול רכיבי שכר משתנים מסוימים (כגון פיצויים שונים בגין פעילות טיסתית) תמורת העלאת השכר הקבוע, הסדרים בדבר גילום, מיסוד מנגנון תמריץ לטייס בגין עמידה בתכנית הטיסות האישית וכן קביעת מנגנון מענק ותוספת שכר מותני רווחים. עוד קובע ההסכם מכסה מוסכמת על ידי הטייסים של חכירות רטובות של מטוסים, מנגנון יישוב חילוקי דעות, התחייבות הטייסים לשקט תעשייתי למשך תקופת ההסכם ועוד.


ההסכם אושר על ידי דירקטוריון החברה, נציגות העובדים והסתדרות העובדים החדשה, לאחר שהתקבל אישור של רוב טייסי החברה.


להערכת החברה, ההסכם אינו צפוי להשפיע באופן מהותי על תוצאותיה העסקיות של החברה.

האמור לעיל בדבר ההשפעות הצפויות של ההסכם מהווה מידע צופה פני עתיד, המבוסס על הערכותיה הנוכחיות של החברה בדבר התפתחות פעילות הטיסות שלה והתועלות הצפויות ממימוש ההסכם.
יונייטד איירליינס מיטיבה עם נוסעיה המתמידים

יונייטד איירליינס מיטיבה עם נוסעיה המתמידים בעלי מעמד MileagePlus Premier

ומאפשרת 3 מזוודות במחלקות העסקים ופולאריס במקום שתיים עד כה גם במחלקת התיירים מזוודה אחת נוספת לבעלי מעמד MileagePlus Premier


יונייטד איירליינס מעדכנת ומשפרת את מדיניות הכבודה המותרת בטיסות הטרנסאטלנטיות שלה לארצות הברית וקנדה ובכלל זה על הקווים מישראל לניו יורק, סן פרנסיסקו והחל מחודש מאי גם וושינגטון.הכבודה המותרת כעת לנוסעי מחלקת תיירים, חברי מועדון MileagePlus, במעמד 1K, Platinum ו- Gold עומדת גם היא על 3 מזוודות במשקל 32 ק"ג כל אחת במקום שתיים עד כה.


גם נוסעי מחלקת תיירים במעמד MileagePlus Premier Silver יוכלו ליהנות מהעדכון, כאשר הכבודה המותרת כעת עומדת על שתי מזוודות במשקל 32 ק"ג כל אחת במקום מזוודה אחת במשקל 23 ק"ג עד כה.

מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל אבי פרידמן אמר: "העדכון החדש הוא בשורה מצויינת לעשרות אלפי הישראלים   החברים במועדון ה- MileagePlus במעמד Premier הטסים איתנו במחלקות העסקים, הפולאריס והתיירים. זוהי הטבה משמעותית המעניקה ערך מוסף לנוסעים שלנו".

הכבודה המותרת לנוסעי מחלקות הפולאריס והעסקים שאינם במעמד Premier בטיסות הטראנסאטלנטיות הינה שתי מזוודות לכל כיוון במשקל 32 ק"ג, ובמחלקת התיירים מזוודה אחת לכל כיוון במשקל של 23 ק"ג - ללא תשלום. מזוודה נוספת לכל כיוון במשקל עד 23 ק"ג – הינה בתשלום של 100$.

יודגש כי גודל כל מזוודה לא יעלה על 157 ס"מ בסה"כ, וכי כבודה בעלת משקל עודף ו/או גודל חריג מהאמור לעיל תחויב בתשלום נוסף.

למידע בנושא כבודה ניתן למצוא באתר החברה united.com

 


על אודות יונייטד

יונייטד איירליינס ויונייטד אקספרס מפעילות בממוצע 4,500 טיסות ביום ל-338 נמלי תעופה על פני שש יבשות. בשנת 2016, הפעילו יונייטד ויונייטד אקספרס יחד יותר מ-1.6 מיליון טיסות והובילו 143 מיליון נוסעים ליעדיהם. עם מרכזים בארה"ב בשדות התעופה של שיקגו, דנוור, יוסטון, לוס אנג'לס, ניו יורק/ניוארק, סן פרנסיסקו והבירה וושינגטון די.סי. יונייטד מפעילה למעלה מ-487 מטוסים בקווים העיקריים שלה ועוד 475 מטוסים בקווי יונייטד אקספרס. יונייטד היא בין החברות המייסדות של Star Alliance, המספק שירות ל-190 מדינות דרך 28 חברות-תעופה חברות .
 לריביירה הצרפתית טסים אל על!  La Riviera vole avec EL AL 

 החל מ-31.3.19 אל על תציע 3 טיסות שבועיות לניס, שבריביירה הצרפתית.
הטיסות של אל על לניס יופעלו בימים א', ג' ו-ה' במטוסי הבואינג 737 בתצורה של מחלקת תיירים ועסקים.
הטיסות תצאנה מטרמינל 3
קבוצת אל על פועלת עונתית לניס החל משנת 2015 תחת המותג סאן דור והחל מסוף מרץ 2019 יעברו הטיסות לפעול במתכונת שנתית תחת מותג אל על לקראת השקת הפעילות, אל על תציע מחירי השקה מיוחדים לטיסות לניס: ·
מחלקת תיירים – כרטיס Lite החל מ-249$ ·
מחלקת עסקים – החל מ-899$ למכירה בתאריכים: 25/10/18-15/11/18, ליציאות בתאריכים 31.3.19-30.6.19 בנוסף, לקוחות החברה יוכלו ליהנות מצבירה ומימוש נקודות במועדון הנוסע המתמיד וכן לקוחות היוקרה יוכלו להתארח בטרקלין בנתב"ג ובניס טרום המראתם
זמני הטיסות לניס: · טיסה הלוך – המראה מתל אביב בשעה 06:30 , נחיתה בניס בשעה 09:45 ·
טיסה חזור – המראה חזרה מניס בשעה 11:00 ונחיתה בתל אביב בשעה 15:45.

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "ניס הינה החמישית בגודלה בערי צרפת ומונה קהילה יהודית גדולה. כבירת הריביירה הצרפתית, ניס היא מגנט לאנשים מרחבי העולם כולו. שמשית כל השנה, חופיה זהובים לצד ים כחול עמוק, והיא מציעה תערובת של עתיק עם מודרני, חיי רחוב תוססים ושפע של אפשרויות תרבות, חופשה, קניות ועסקים.
לאחר פעילות עונתית מוצלחת בשלוש השנים האחרונות תחת המותג סאן דור, תעבור הפעילות לניס לפעול תחת המותג אל על במטוסי החברה בתצורה של שתי מחלקות שירות, תיירים ועסקים, ובמתכונת שנתית.
כמו כן, המעבר יאפשר ללקוחות מועדון הנוסע המתמיד לממש נקודות לכרטיסי בונוס. ניס מתווספת לעשרות יעדי אל על באירופה אשר עברו למודל המכירה החדש במסגרתו יכולים לקוחות אל על להזמין כרטיסי טיסה תחת שלשה סוגים – Lite, Classic & Flex המותאמים אישית לצרכיהם ולבחור באמצעותם על מה לשלם.

לרגל השקת טיסות אל על ליעד, אנו נציע מחירי השקה מסוג Lite לתקופה מוגבלת החל מ-249$ הלוך ושוב."

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים