אתר הטיולים של צביקה     .

יעדים בעולםאזארביג'אן רוצה את התייר הישראלי

רשות התיירות של אזרבייג'ן (ATB) משיקה קמפיין שמטרתו להכפיל את כמות התיירות מישראל אליה עד 2023 40 אלף ישראלים ביקרו באזרבייג'ן בשנת 2018 – גידול עצום של 160% לעומת 2017 יעד תיירותי נחשק: מחירים 

לקריאת הכתבהיתכן שהבואינג 737 מקס יקורקע לחודשים .  

סיכויים גדולים שמטוס הבואינג 737  מקס יהיה מחוץ לשירות למשך חודשים עד לעדכון תוכנה ובדיקתה. עד אז מטוס ייאסר על המטוסים הללו מלטוס במשך שבועות לכל הפחות, כך חשף בארה"ב הרגולטור בתחום התעופה .

לקריאת הכתבה

רשות התיירות של אזרבייג'ן ( ATB ) משיקה קמפיין שמטרתו להכפיל את כמות התיירות מישראל אליה עד 2023

40 אלף ישראלים ביקרו באזרבייג'ן בשנת 2018 – גידול עצום של 160% לעומת 2017 

יעד תיירותי נחשק: מחירים אטרקטיביים, אושר תרבותי ואדריכלי, מטבח מקומי מלהיב וכרך אורבני עם תשתית תיירותית מפותחת

אזרבייג'ן תופסת תאוצה משמעותית בקרב התיירים הישראליים. בימים אלה משיקה לשכת התיירות הממשלתית של אזרבייג'ן קמפיין חדש תחת הכותרת   Take another look at Azerbaijan , והיא קוראת לישראלים לבוא ולבקר בה. עם טיסות סדירות ישירות וכ-40 אלף ישראלים שביקרו בה בשנת 2018 (לעומת רק כ-15 אלף ב-2017), היא מסתמנת כיעד חם בצמיחה מרשימה.

סמנכ"ל לשכת התיירות של אזרבייג'ן, מר בהרוז אסגארוב אשר יבקר בישראל במסגרת השתתפותה ביריד התיירות  IMTM   מסביר: "מי שכבר ביקר באזרבייג'ן התאהב בה בעיקר בגלל שפע הניגודים, האושר התרבותי והאדריכלי, המטבח האותנטי ועיר הבירה המודרנית. אבל לאלה שטרם ביקרו בה – יש הרבה למה לצפות. השנה נגביר מאמצים להעלאת המודעות לאזרבייג'ן בקרב הישראלים כיעד מעורר השראה. עם טיסות ישירות, בטווח של רק שלוש שעות מתל אביב לעיר הבירה באקו, ירוויחו הישראלים חוויה תרבותית ייחודית במחירים אטרקטיביים, שתדבר אל ליבם של אלה השוקלים חופשה קצרה או ארוכה" .

    חזרה למעלה  


.


יתכן שהבואינג 737 מקס יקורקע לחודשים

מנהל התעופה הפדרלי של ארצות הברית, סקר בפני חברי הקונגרס האמריקני את הנושא בעקבות אסון חברת התעופה האתיופית ביום ראשון, שבו נהרגו 157 הנוסעים. ועקבות ההתרסקות באינדונזיה באוקטובר האחרון. ה- FAA אמר ביום רביעי כי עדכון ובדיקת התוכנה עבור מטוס בואינג 737 מקס החל אצל היצרנית בואינג אך ייקח חודשים כדי להשלים.
הקושי בקרקוע המטוס יורגש בעיקר בארה"ב ובאסיה, אם כי גם לחב' Tui Airways יש חמישה מטוסים חדשים ואילו חב' Ryanair עומדת לקבל את המטוס הראשון. רוסיה, יפן ותוניסיה הפכו למדינות האחרונות לאסור את טיסת המטוס במרחב האווירי שלהם. זאת לאחר הוראה של רשות התעופה האזרחית בבריטניה כמו גם במדינות אחרות.
בחב' התעופה טואי אישרו כי הנוסעים יטוסו כמתוכנן על מטוסים אחרים.


Save on your hotel - hotelscombined.co.il
   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים