אתר הטיולים של צביקה     .

סוכני נסיעות

גקונטורה וקשדן שוברים צלחת. 

אייל קשדן מנכל השטיח המעופף נפגש עם שרת התיירות של יוון אלנה קונטורה במהלך תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM שהחלה אתמול, יוון היא 

לקריאת הכתבהכנס נשים בתיירות שמארגנות התאחדויות המלונותיארח שורה של פוליטיקאיות 

ביום שלישי השבוע ייערך, זו השנה השניה ברציפות, כנס מיוחד לכבוד יום האישה הבינ"ל, לציון העוצמה הנשית בענף התיירות.

לקריאת הכתבה
התאחדות משרדי הנסיעות לממשלה: להקים קרן הבטחת כספי נוסעים קריסת חב' תעופה

לאור הודעתה של חברת תעופה גרמניה איירליינס על הפסקת פעילות מיידית, המתווספת לשורה ארוכה של קריסות חברות תעופה, פנתה התאחדות משרדי 

לקריאת הכתבה
      

גקונטורה וקשדן שוברים צלחת
אייל קשדן מנכ"ל השטיח המעופף נפגש עם שרת התיירות של יוון אלנה קונטורה במהלך תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM שהחלה אתמול, יוון היא היעד המבוקש ביותר בשטיח המעופף אליו טסו בשנה האחרונה כמאתיים אלף ישראלים דרך החברה.  לאחר הפגישה סיכם קשדן: "אנו מכוונים להגדלת התנועה מישראל ליוון וחידוש המוצרים המוצעים לישראלים"


מימין  לשמאל: אורן כהן מגורי מנהל השיווק והמכירות בשטיח המעופף, הארי קאלפידיס ואגאליקי צ'ונדרומטידו משגרירות יוון בישראל, 
אייל קשדן מנכ"ל השטיח המעופף, אלנה קונטורה שרת התיירות של יוון ומריקלה ורדה מנהלת רכש יוון בשטיח המעופף. כנס נשים בתיירות שמארגנות התאחדויות המלונות ומשרדי הנסיעות
יארח שורה של פוליטיקאיות מובילות מקשת רחבה של מפלגות

ביום שלישי השבוע ייערך, זו השנה השניה ברציפות, כנס מיוחד לכבוד יום האישה הבינ"ל, לציון העוצמה הנשית בענף התיירות.

הכנס מושך תשומת לב מיוחדת, בעקבות שורת הדוברות שהבטיחו את השתתפותן בכנס, ומייצגות קשת רחבה של המפלגות הנערכות לבחירות הקרובות:

שרת המשפטים איילת שקד (הימין החדש), שרת השיכון והבינוי יפעת שאשא-ביטון (כולנו),חברות הכנסת: סתיו שפיר (העבודה), מירב בן-ארי (כולנו), תמר זנדברג (מר"צ), פנינה תמנו-שטה (יש עתיד), עאידה תומא סלימן (הרשימה המשותפת), וכן המועמדות: קרן ברק(ליכוד), פרופ' יפעת ביטון (גשר), ואורית פרקש-הכהן (חוסן לישראל). כמו כן תשתתף הזמרת נועם לאנין.
 
את הכנס, אשר ייערך במלון דייויד אינטרקונטיננטל, תנחה אשת התקשורת לינוי בר-גפן, אשר גם תערוך סדרת ראיונות עם הפוליטיקאיות המשתתפות, המגיעות לכנס בראש ובראשונה כנשים בעלות עוצמה פנימית המאפשרת להן לחלום ולהגשים.
 
את הכנס תנעל הרצאתה של איילת גינזבורג: לדבר מבלי לומר מילה.

מנכ"לית התאחדות משרדי הנסיעות חני סובול ומנכ"לית התאחדות המלונות יעל דניאלי - יוזמות הכנס והמארגנות - מברכות על התרחבות והתחזקות המגמה של מינוי נשים לתפקידי ניהול בכירים בתיירות, אשר משרה על הענף אווירה של ניהול מקצועי מעודכן בשילוב עם שיתופי פעולה רוחביים, לטובת ענף התיירות כולו.


לפרטים נוספים ניתן לפנות:
 מזכירות התאחדות משרדי הנסיעות  03-5269102
 מזכירות התאחדות המלונות            03-5170131

התאחדות משרדי הנסיעות לממשלה: להקים קרן הבטחת כספי נוסעים בעת קריסת חברות תעופה לאור הודעתה של חברת תעופה גרמניה איירליינס על הפסקת פעילות מיידית, המתווספת לשורה ארוכה של קריסות חברות תעופה, פנתה התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל לשרי התחבורה, התיירות והכלכלה בבקשה, כי ממשלת ישראל תפעל להקמת קרן שהכספים בה יאפשרו להשיב לישראל לקוחות שנותרו בחו"ל בשל קריסת חברת תעופה ולהחזיר כספים ללקוחות ששילמו עבור טיסות שברור כי לא יבוצעו בפועל.

ההתאחדות ציינה כי די בחיפוש קצר ברשת כדי לראות כי בעשרים השנים האחרונות, קרסו לפחות 17 חברות תעופה קרסו, כאשר מחצית מהן בחמש השנים האחרונות בלבד! (ראו נתונים בהמשך)

במכתבה לשרים הצביעה ההתאחדות על הנזק הכבד שנגרם לנוסעים כשחברת תעופה מפסיקה לפעול ללא התראה מוקדמת ועל כך שניסיון העבר מלמד כי הם אינם מקבלים את כספם חזרה מחברות התעופה. זאת, בניגוד למצב בו קורס משרד נסיעות שהעמיד ערבויות לדרישת יאט"א, לטובת חברות התעופה.

לאור זאת, הציעה ההתאחדות כי ישראל תאמץ תכנית הקיימת כיום בדנמרק, להבטחת כספי נוסעים במקרה של פשיטת רגל של חברת תעופה. במסגרת פעילותה, הקרן תארגן השבת נוסעים שרכשו כרטיס טיסה שאינו מכובד עוד בשל פשיטת רגל של חברת התעופה – בחזרה לישראל וככל שיוותרו מספיק כספים בקרן לאחר השבת הנוסעים, יושבו הכספים הצבורים בה ללקוחות שרכשו כרטיסים שאינם ניתנים עוד למימוש.

לפי המודל הדני, מפרישה חברת תעופה לקרן סכום סמלי שלא עולה על 1 דולר ארה"ב עבור כל נוסע בטיסה יוצאת שלה וכאמור, הכספים הנצברים בקרן מיועדים לצמצם באופן משמעותי את הפגיעה בנוסעים בשל קריסה של חברת תעופה.

לדברי מנכ"לית ההתאחדות חני סובול, "הגיעה העת לנהוג באחריות כלפי ציבור הנוסעים ולהבטיח את זכותם של הנוסעים לחזור ארצה בעת פשיטת רגל של חברת תעופה. כל נוסע יסכים לשלם דולר אחד בלבד כתוספת לכרטיס הטיסה ולהבטיח את שובו ארצה".

    חזרה למעלה  Save on your hotel - hotelscombined.co.il
   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים