חבל טירול

אטרקציות למשפחה המטיילת.


חבל
טירול ההררי ברובו שוכן בלב האלפים האוסטריים, תוכלו למצוא בו מקטע מרכס הרי אלפים האצטלים שגובהו 3773 מטרים . חבל טירול נחשב לאחד מפניני תיירות העיקריים באוסטריה כולה ותופס מקום בראש רשימת האטרקציות הכי פופולריות שיש לאוסטריה להציע לבאיה הודות לנוף העוצר נשימה וספורט השלג. בין מבקריה נמנים גולשים, טיילים, דייגים ומטפסי הרים. מבקריה של חבל טירול יוכלו להנות בעיירות נופש מלאות חן כמו קיצביל (Kitzbühel) סנט אנטון (Sankt Anton) וצל אם זה (Zell am See). מבקרים בהרכב משפחתי יוכלו למצוא אטרקציות רבות לכל הגילאים.

בעבר הרחוק לחבל הייתה חשיבות רבה עקב מיקומו האסטרטגי על מעבר ברנר שחצה את האלפים. החבל עבר ידיים רבות של שליטים מאוסטריה ומדינות שכנות שהשליטה עליו עברה לסירוגין. בימי הביניים הרומים הדיחו את שבט ה-Rhaetic. הלומברדים הגיעו לאזור במאה ה-18 והחליפו אותם עד שהאזור סופח לבוואריה. כל היופי כאן הוא שהמסורת המקומית  של קיום ערבי פולקלור הכוללים בחובתם ריקודי ושתייה לשוכרה, שמורה עד עצם היום הזה בקרב ילידי המקום.

אטרקציות מרכזיות באזור

העיר בירה של החבל, אינסברוק, מוגדרת כעיר אירופאית היחידה ששוכנת על הרי אלפים.

לעיר הזאת יש המון מה להציע לכל תייר ממוצע מתוך ההיסטוריה המרתקת שלה, התרבות הייחודית ונופים עוצרי נשימה שניתן לראות בגלויות. במקביל לנוף הטבעי העיר לא חסרה בקדימה טכנולוגית ובנוחיות שניתן למצוא בימינו.


העיר קיצביל ידוע בתור עיר כורי כסף ונחושת בעיקר עוד ממאה ה-16,

בעיר ניתן לראות כי נשתמרו קווי מתאר מימי הביניים המשתקפים דרך סגנונות בנייה של העיר לצד הצבעוניות הפסטלית שמביאה רוגע. אזור התחתון של העיר ממוקם באזור שמקיף שתי כיכרות ( Vorderstadt ו-Hinterstadt.)

לסקרנים ושוחרי היסטוריה נמצא מוזיאון קטן בחלק ההדרומי של הכיכר Hinterstadt. במוזיאון תוכלו למצוא מידע על ההיסטוריה המקומית לדוגמת כלי כרייה אשר שימשו את הכורים בעבר, בנוסף לזאת מוצגת במקום גם יצירות אומנות של ילידי המקום.

המוזיאון פתוח 3 שעות בלבד בבוקר, מ-9 עד ל-12 בצהריים בימי שני עד שבת.


העיר מלאה בסגנונות בנייה גותיים מימי הביניים, הבולט מביניהם הוא כנסייה מהמאה ה-12


בשם Pfarrkirche ובה תוכלו לחזות בכמה ציורי קיר נפלאים מימי הביניים, הכנסייה השנייה היא ה-Liebfrauenkirche, הניכרת לעין מכולם בזכות המגדל הענק שבה. גם בכנסיה זו ניתן להביט בציורי קיר נפלאים לא פחות, המשתרעים על קפלת הקבורה שבמקום. לשכת התיירות של העיר מציעה אינפורמציה שימושית על אירועים שונים המתקיימים בעיר ובאזורים הסמוכים. הלשכה נמצאת ברחוב Hinterstadt 18 והיא פתוחה בחודשים יולי עד ספטמבר ואמצע דצמבר עד אמצע אפריל בימים שני עד שישי משעה 8 בבוקר עד 6 בערב ובשבת בין 8 ל-12 ומ-4 בצהריים עד 6 בערב ובין אמצע אפריל עד יוני ומאוקטובר עד אמצע דצמבר בימים ב' עד ו' מ-8 בבוקר עד 12
בצהריים ומ-2 בצהריים עד 6 בערב.

אטרקציות למשפחה המטיילת


  מגלשות הרים Alpine Coaster

  +43 5412 66322
  אתרפארק שעשועים Wichtelpark
4350212300
אתר


פארק   Sommer Fun-Park
Seilbahnstrasse 44, Fiss 6533, Austria
+43 5476 6396
אתרמפת מסלול של גוגל


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים