.
    
       
אתר התיירות והטיולים של צביקה     .תעופהטיסות ישירות לארץ השמש העולה

אל על תהיה החברה הראשונה להציע טיסה ישירה סדירה מתל אביב לטוקיו, יפן הקו יחל לפעול במארס 2020 באמצעות שלוש טיסות שבועיות במטוסי הבואינג 787 דרימליינר החדשים של אל על 

לקריאת הכתבהסאן דור חנכו את הקו לזלצבורג

יאיר ברבי, מנכ"ל סאן דור ומרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל השיקו את קו הטיסות החדש לזלצבורג הם הכריזו על הרחבת לוח הטיסות לפעילות שנתית טיסת הבכורה המריאה מנתב"ג היום ישירות לנמל 

לקריאת הכתבה


להתראות זהב, ברוך הבא כחול

יונייטד איירליינס מציגה את העיצוב החדש של צי המטוסים שלה העיצוב המעודכן של מטוסי יונייטד הוא השלב הבא בתהליך המתמשך של ריענון חזות המותג יונייטד איירליינס משיקה בימים אלה בעולם ו

לקריאת הכתבה


יונייטד המראת הבכורה לוושינגטון מנתב"ג

המראת הבכורה של יונייטד מתל אביב לוושינגטון בכירי יונייטד איירליינס המתינו בחצות ליל אמש בנמל התעופה בן גוריון וכבדו בנוכחותם את נוסעי הבכורה של הטיסה החדשה והישירה מישראל  .

לקריאת הכתבה
טיסות ישירות לארץ השמש העולה

אל על תהיה החברה הראשונה להציע טיסה ישירה סדירה מתל אביב לטוקיו, יפן הקו יחל לפעול במארס 2020 באמצעות שלוש טיסות שבועיות במטוסי הבואינג 787 דרימליינר החדשים של אל על משך הטיסה הישירה לטוקיו כ–11 ורבע שעות בלבד

צביקה ד.     29.05.19


ק רדיט צביקה דמרי
הביקוש ליפן כיעד תיירותי ועסקי גדל בשנים האחרונות במספרים נרחבים. כ-40,000 ישראלים ביקרו ביפן בשנת 2018 וכ-20,000 יפנים בישראל השקת הקו היא חלק מאסטרטגיית החברה להרחבת רשת יעדיה בהתאם לביקושי הקהל הישראלי והתיירות הנכנסת לישראל במקביל להתחדשות צי המטוסים של החברה. לאחרונה השיקה קווים לסן פרנסיסקו, ניס ומנצ'סטר ותחל להפעיל טיסות ישירות ללאס וגאס, אורלנדו (בחודשי הקיץ) ושיקגו. 
מיקי שטרסבורגר , סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "יפן הפכה לאחד מאתרי התיירות המבוקשים בעולם, וכעת יוכלו גם הישראלים לבקר בה באמצעות טיסה נוחה וישירה במטוסי הדרימליינר החדשים. בשנתיים האחרונות קיבלנו פניות רבות מלקוחותינו להפעלת טיסות ישירות של אל על ליפן.
על פי נתוני למ"ס, כ-40,000 ישראלים ביקרו ביפן בשנת 2018 במקביל לכניסתם ארצה של 20,000 יפנים.
התנועה בשנים האחרונות גדלה בקצב גבוה ואנו בטוחים כי פתיחת קו תעופה ישיר בין המדינות תוסיף להגדיל את התנועה ותחזק באופן משמעותי את הקשרים הכלכליים והמדיניים בין ישראל ויפן." 
שטרסבורגר הוסיף: "הטיסות הישירות ליפן מצטרפות לשורת יעדים ישירים חדשים שהשיקה אל על בתקופה האחרונה, לרבות סן פרנסיסקו, לאס וגאס ושיקגו ומהווים הרחבה משמעותית של אופציות התיירות, הבילוי והגישה לאנשי עסקים ותיירים ליעדים אלה באופן ישיר".
אל על שמחה להכריז על השקת טיסות ישירות בין ישראל לטוקיו, יפן. זו הפעם הראשונה שיפעל קו טיסות סדיר וישיר בין שתי המדינות. הקו יחל לפעול בחודש מארס 2020 באמצעות שלוש טיסות שבועיות במטוסי הבואינג 787 דרימליינר החדישים של אל על. מכירת הכרטיסים בקו תחל בתקופה הקרובה. נתיב ישיר ליפן הינו חלק מאסטרטגיית החברה להרחבת רשת הנתיבים של החברה בהתאם לביקושי הקהל הישראלי והתיירות הנכנסת לישראל, אשר הולכת וגדלה בשנים האחרונות ממגוון רחב יותר של ערים בעולם. זאת, לצד חידוש מואץ של צי המטוסים של החברה שיכלול, עד שנת 2020, כ-45 מטוסים, מתוכם 16 מטוסי בואינג 787 דרימליינר חדשים.
הטיסה מת"א לטוקיו תארך 11 ורבע שעות ואילו טיסת החזור תארך כ-12 וחצי שעות. כיום ישראלים נדרשים לפחות לשתי טיסות כדי להגיע ליפן, שלרוב מסתכמות במסע של כמעט יממה שלמה.
** החברה שומרת לעצמה את הזכות לשינויים.

חזרה למעלה
יאיר ברבי, מנכ"ל סאן דור ומרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל השיקו את קו הטיסות החדש לזלצבורג

הם הכריזו על הרחבת לוח הטיסות לפעילות שנתית טיסת הבכורה המריאה מנתב"ג היום ישירות לנמל התעופה שבזלצבורג במסגרת הטקס, הכריזה החברה על הרחבת הפעילות לזלצבורג וממנה לישראל לכדי פעילות שנתית, לרבות בעונת החורף הקרובה

עדכון   3.06.19


מרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל ויאיר ברבי, מנכ"ל סאן דור גוזרים את הסרט בטקס.  קרדיט סיון פרג'

יאיר ברבי מנכ"ל סאן דור: "אני מברך על פתיחת הקו החדש והפעלת טיסות ישירות לזלצבורג ומודה למר וייס, שגריר אוסטריה, שמכבד אותנו בהשתתפותו באירוע ההשקה ותמיכתו בפיתוח הקו בקרב הישראלים. אני מאמין ביעד זה, זוהי תוספת משמעותית עבור לקוחות ומשפחות המעוניינות לבקר ולנפוש בזלצבורגלנד וסביבתה ועבור תיירים שמבקשים לבקר בישראל. הוספת הטיסות בתקופת החורף מהווה ערך מוסף לחובבי ספורט החורף הפופולרי, סקי ויגדיל את היצע האפשרויות עבורם. אזור זלצבורג ידוע במגוון אתרי סקי והיתרון הוא בקרבת האתרים לנמל התעופה בזלצבורג.
אני מאחל לכולנו הצלחה רבה." מרטין וייס , שגריר אוסטריה בישראל: "היום, עם השקת הטיסות הישירות של סאן דור לזלצבורג, זהו יום חג. זלצבורג אינה רק עיר הולדתו של ולפגנג אמדאוס מוצרט, אלא גם אחת הערים היפות בעולם. נולדתי בזלצבורג, כך שאני יודע במה מדובר. אני מברך את סאן דור על פתיחת הקו, מאחל להצלחתו ומשוכנע שכך יהיה.
מי ייתן ושתי הטיסות השבועיות, יהפכו במהרה לשלוש, ארבע וחמש טיסות שבועיות בעתיד הקרוב." במסגרת הטיסות החדשות לזלצבורג שבאוסטריה, תציע סאן דור שתי טיסות שבועיות במטוסי בואינג 737

לו"ז הטיסות בין ה 3.6-24.10 2019:
· המראה מנתב"ג בימי שני בשעה 14:30 ובחמישי בשעה 12:10 וינחתו ביעד לאחר 3:50 שעות.
· טיסות החזור מזלצבורג ימריאו בימי שני בשעה 18:30 ובחמישי בשעה 16:05 וינחתו בנתב"ג לאחר 3:50 שעות.


כמו כן, סאן דור משיקה טיסה ישירה לדוברובניק, שבקרואטיה. טיסה זו מצטרפת לטיסה הישירה לזאגרב אותה מפעילה סאן דור זה מכבר. בכך, תפעיל סאן דור טיסות לשני יעדים מרכזיים בקרואטיה.
הטיסות ימריאו בימי שלישי, בין התאריכים 4.6-22.10.19. המראה מתל אביב בשעה 17:00 ומדוברובניק בשעה 20:30 , זמן הטיסה כ 3:20 שעות.
להתראות זהב, ברוך הבא כחול

יונייטד איירליינס מציגה את העיצוב החדש של צי המטוסים שלה העיצוב המעודכן של מטוסי יונייטד הוא השלב הבא בתהליך המתמשך של ריענון חזות המותג יונייטד איירליינס משיקה בימים אלה בעולם ובישראל את העיצוב המעודכן של צי המטוסים שלה, עם מראה חדש וצבעוניות מודרנית.

צביקה ד.     25.05.19


קרדיט יח"צ
ה עיצוב החדש הוא שלב נוסף באבולוציה המתמשכת של המותג, אשר נותר נאמן להיסטוריה ולהתפתחות של חברת התעופה, המשרתת לקוחות ברחבי העולם מזה 93 שנה. ״בעודנו משפרים ומעמיקים את החוויה שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנחנו משנים את הדרך שבה אנשים חושבים ומרגישים לגבי יונייטד. המיתוג שאנו מציגים בימים אלה, לוכד את הרוח החדשה הזו״, אמר אוסקר מוניוז , מנכ״ל יונייטד איירליינס.
״כל אחד מהשדרוגים בשירותים שאנחנו מספקים מקדם את ההתפתחות שלנו כחברת תעופה ומדגיש את המאמץ שאנחנו משקיעים בשיפור והגדרה מחדש של שירות הלקוחות בעודם בשמיים. העיצוב המודרני הזה - במיוחד הגלובוס האיקוני שלנו – הוא הביטוי המיטבי של הדימוי והערכים של יונייטד, אשר מתווה את הכיוון בו אנחנו צועדים״, אמר מונדיוז.
ואלה הם עיקרי העיצוב החדש: שלושה גוונים של כחול – צבע הליבה של יונייטד – מגדירים במובהק את העיצוב החדש של מטוסי החברה: כחול רפסודי, כחול יונייטד וכחול סקיי. הצבעוניות הזו חולקת כבוד למורשת של יונייטד תוך שהיא משדרת אנרגיה מודרנית יותר. על זנב המטוס ימשיך להתנוסס לוגו הגלובוס האיקוני של חברת התעופה, אשר מייצג את הפרישה העולמית הנרחבת של יונייטד איירליינס, שמגיעה ל-355 יעדים בכ-60 מדינות.
הלוגו יופיע כעת בכחול סקיי בולט על רקע מעבר בין שלושת גווני הכחול. המנועים והכנפונים יהיו צבועים בכחול יונייטד, בעוד הגל המוכר מצי מטוסי הדרימליינר של יונייטד – אלמנט עיצובי פופולרי הן בקרב לקוחות החברה והן בקרב עובדיה - יתווסף כעת לכל המטוסים בצבע כחול רפסודי.
השם יונייטד יופיע בגופן גדול יותר על גוף המטוס וחלקו התחתון יהיה צבוע באפור מסלול.
הסלוגן אשר מבטא את המשימה של יונייטד, Connecting people. Uniting the world., יתנוסס ליד דלת המטוס.

חזרה למעלה
המראת הבכורה של יונייטד מתל אביב לוושינגטון 

בכירי יונייטד איירליינס המתינו בחצות ליל אמש בנמל התעופה בן גוריון וכבדו בנוכחותם את נוסעי הבכורה של הטיסה החדשה והישירה מישראל לוושינגטון.

צביקה ד.     24.05.19

בכירי יונייטד איירליינס המתינו בחצות ליל אמש בנמל התעופה בן גוריון וכבדו בנוכחותם את נוסעי הבכורה של הטיסה החדשה והישירה מישראל לוושינגטון.
"אני רוצה להודות לכל לקוחותינו ועובדינו שעזרו לנו להפוך את יונייטד לחברת התעופה האמריקנית המובילה המשרתת את הקו לישראל", אמר אבי פרידמן מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל.
למנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי שנכח בארוע אמר פרידמן: "אנו גם מודים לממשלת ישראל על תמיכתה ועל שתוף הפעולה המתמשך ביננו". כאשר ברקע מתנגן your are simply the best של טינה טרנר , סקסופוניסט שליווה את הארוע ואורחים רבים, גזרו השניים את הסרט, התכבדו הנוסעים בשמפניה, בענבים ועוגת ענק, ועלו למטוס.

חזרה למעלה


Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים