.
    
       
אתר התיירות והטיולים של צביקה     .

מה שקורה בענף התיירות 


משחק גמר הליגה האירופית בבאקו

אזרבייג'ן מזמינה את חובבי הכדורגל למשחק הגמר של הליגה האירופית האצטדיון האולימפי של באקו (68,700 מושבים) יארח את משחק הגמר
ב-29 במאי

לקריאת הכתבה


מעל 2 מיליון נוסעים עברו במהלך אפריל בטיסות בינלאומיות בנתב"ג

מעל 2 מיליון נוסעים עברו במהלך אפריל בטיסות בינלאומיות בנתב"ג עליה של 8.6% . חמש חברות התעופה עם הגידול המשמעותי ביותר בתנועת נוסעים בטיסות בינלאומית בנתב"ג הינן "וויזאייר", " ארקיע" ו"אל על". חברות 

לקריאת הכתבהעלייה במס' הישראלים שיצאו במרץ לחו"ל

עלייה במס' הישראלים שיצאו בחודש מרץ לחו"ל בחודש מרץ השנה נרשמו 552 אלף יציאות לחו"ל, 514 אלף מתוכן היו דרך האוויר. 2.6% מתוך סך היציאות היו של ישראלים המתגוררים בחו"ל ובאו לארץ לביקור מולדת.

לקריאת הכתבה
אזארביג'אן רוצה את התייר הישראלי

רשות התיירות של אזרבייג'ן (ATB) משיקה קמפיין שמטרתו להכפיל את כמות התיירות מישראל אליה עד 2023 40 אלף ישראלים ביקרו באזרבייג'ן בשנת 2018 – גידול עצום של 160% לעומת 2017 יעד תיירותי נחשק: 

לקריאת הכתבה

אזרבייג'ן מזמינה את חובבי הכדורגל למשחק הגמר של הליגה האירופית    

האצטדיון האולימפי של באקו (68,700 מושבים) יארח את משחק הגמר ב-29 במאי

צביקה ד.  עדכון   13.05.19

 
קרדיט יח"צ

כלכלת אזרביג'אן ממשיכה לגוון באמצעות זרם המבקרים למדינה בשנים האחרונות.
קבוצה חדשה של תיירים נמשכים אליה עם אירועי ספורט איכותיים כגון מירוץ הפורמולה 1 אזרבייג'ן גרנד פרי. תוספת חדשה לרשימה השנה, היא הליגה האירופית של UEFA בכדורגל, אשר משחק הגמר שלה ייערך באצטדיון האולימפי של באקו ב -29 במאי 2019.
הגמר צפוי למשוך לא רק חובבי כדורגל מאירופה, אלא מרחבי העולם כולו. אזרביג'אן מקווה לתפוס את תשומת הלב של חובבי הספורט ההרפתקנים, עם אטרקציות רבות ובהם פעילויות בעיר ומחוצה לה, כדי לאפשר להם "מבט נוסף על מה שיש לאזרבייג'ן להציע".
אתר להזמנת כרטיסים

  מעל 2 מיליון נוסעים עברו במהלך אפריל בטיסות בינלאומיות בנתב"ג

מעל 2 מיליון נוסעים עברו במהלך אפריל בטיסות בינלאומיות בנתב"ג עליה של 8.6% .
חברות התעופה עם הגידול המשמעותי ביותר בתנועת נוסעים בטיסות בינלאומית בנתב"ג הינן "וויזאייר", " ארקיע" ו"אל על".
חברות התעופה הישראליות רשמו גידול בתנועת הנוסעים בנתב"ג במהלך אפריל כאשר "אל-על "העבירה בנתב"ג מעל חצי מיליון נוסעים, גידול של 5.4 אחוז לעומת שנה שעברה וחברת "ארקיע" הגדילה את פעילותה הבינלאומית בנתב"ג ב 47% .את המקום השני בטבלא אחרי אל על תפסה חברת הלואוקוסט "וויז אייר", ואחריה "טורקיש" (בין השאר כיעד מעבר) , "איזי ג'ט" ו"אירופלוט". מתחילת השנה עלתה תנועת הנוסעים בנתב"ג בכ 6.5% אחוז . מתנועת הנוסעים המצטברת בטיסות בינלאומיות מתחילת השנה עולה כי חברת " אל על " רושמת קיטון של מעל אחוז, וחברות ה"לואוקוסט" רושמות את הגידול הגבוהה
ביותר ,"איזיג'ט" עם גידול של מעל 20%, "וויזאייר" 17.1% וטורקיש עם גידול של פחות מאחוז 0.67%). 

 היעד של טורקיה עדיין מוביל את טבלת היעדים הבינלאומיים בנתב"ג, אחריו ארה"ב, צרפת איטליה וגרמניה. גידולים משמעותיים בתנועת הנוסעים הבינלאומית מובילים היעדים של יוון בה הרבה משפחות בילו את חופשת הפסח עם גידול של מעל 26%, קפריסין עם גידול של 21%,אוסטריה עם גידול של 52% , יעד מפתיע סין עם 26%,תאילנד עם גידול של 42%,פורטוגל עם גידול של 117%,הודו עם 66.7% ,ואיי סיישל עם גידול של 65%.
מתחילת השנה רושמת סין גידול של קרוב ל 30%, תאילנד של 31% ,גיאורגיה של יותר מ 50%, הודו עם גידול של 92% ופורטוגל 156%. שר התחבורה והמודיעין ישראל כ"ץ ציין כי: הסכם שמיים פתוחים הגדיל את היצע הטיסות לצרכן הישראלי ופיתוח הקווים למזרח מראה עלייה משמעותית בתנועת הנוסעים הבינלאומית מנתב"ג.
אנו נמשיך ונפתח את התעופה הבינלאומית לבן גוריון ולרמון במטרה לאפשר לצרכן הישראלי אפשרויות בחירה כלכליות אטרקטיביות". 


טרמינל 1 
טרמינל 1 המחודש יפתח בנוסף על הפעילות הבינלאומית הגדלה של טיסות חסך גם לפעילות פנים ארצית מלאה
(הכוללת טיסות נכנסות ויוצאות מאילת ) בראשון ביוני . הנוסעים בטיסות פנים ארציות יטוסו מטרמינל 1 לאילת ויחזרו מנמל התעופה "רמון" באילת חזרה לטרמינל 1 לאולם כניסת נוסעים חדש מודרני ומרווח.
לרשות הנוסעים בטרמינל 1 תור נפרד בבידוק הביטחוני המיועד למשפחות עם ילדים עד גיל 12 הכולל הפעלות ליצנים פיות ומתנות ,טרקלין חדש המיועד לנוסעים בתשלום, מתחם בידוק כבודת יד מחודש ומהיר .
למתחם הבידוק הבטחוני בטרמינל 1 התווספו מכונות בידוק וטכנולוגיות לקיצור וייעול ההליך הבדוק הבטחוני. כמו כן בטרמינל מעבר עצמי בביקורת גבולות בנגיעה אחת, מערכת HBS חדשה ונפרדת לבידוק כבודת הנוסעים למטוס, 45 דלפקי צ'ק אין חדשים לביצוע הליך הרישום לטיסה , בדגש על קיצור הזמן מרגע הנחיתה מהמטוס ועד היציאה מהאולם (קצר גם ביחס לזמני הנחיתה בשדה דב ). עוד יעמוד לרשות הנוסעים הנוחתים מאילת "שאטל" חינם למעוניינים להמשיך לתחנת הרכבת בטרמינל 3. לרשות הנוסעים בנתב"ג אפליקציית TLV לקבלת עידכונים און ליין ואפשרויות חנייה בנתב"ג.
רשות שדות התעופה שבה וממליצה לנוסעים לבצע רישום לטיסה ( צ'ק אין ) באמצעות האינטרנט מהבית ולהתעדכן מראש במועדי ההמראות והנחיתות ולהגיע 3 שעות לפני מועד ההמראה ב אתר רש"ת.

עלייה במס' הישראלים שיצאו בחודש מרץ לחו"ל

בחודש מרץ השנה נרשמו 552 אלף יציאות לחו"ל, 514 אלף מתוכן היו דרך האוויר.
2.6% מתוך סך היציאות היו של ישראלים המתגוררים בחו"ל ובאו לארץ לביקור מולדת.
יוצאים לחו"ל: 500 אלף ישראלים יצאו לחו"ל בחודש מרץ השנה.נתוני  ינואר- מרץ 2019 על פי הנתונים, בשלושת החודשים האחרונים נרשמו 756 אלף יציאות של ישראלים לחו"ל בממוצע לחודש, עלייה של 3% לעומת שלושת החודשים הקודמים, אוקטובר-דצמבר 2018, שבהם נרשמו 734 אלף יציאות בממוצע לחודש.
על פי נתוני המגמה, נרשמה בשלושת החודשים האחרונים עלייה של 0.7% בממוצע מידי חודש. ​


.

רשות התיירות של אזרבייג'ן ( ATB ) משיקה קמפיין שמטרתו להכפיל את כמות התיירות מישראל

אליה עד 2023 40 אלף ישראלים ביקרו באזרבייג'ן בשנת 2018 – גידול עצום של 160% לעומת 2017 יעד תיירותי נחשק: מחירים אטרקטיביים, אושר תרבותי ואדריכלי, מטבח מקומי מלהיב וכרך אורבני עם תשתית תיירותית מפותחת אזרבייג'ן תופסת תאוצה משמעותית בקרב התיירים הישראליים.בימים אלה משיקה לשכת התיירות הממשלתית של אזרבייג'ן קמפיין חדש תחת הכותרת Take another look at Azerbaijan , והיא קוראת לישראלים לבוא ולבקר בה. עם טיסות סדירות ישירות וכ-40 אלף ישראלים שביקרו בה בשנת 2018 (לעומת רק כ-15 אלף ב-2017), היא מסתמנת כיעד חם בצמיחה מרשימה.

סמנכ"ל לשכת התיירות של אזרבייג'ן, מר בהרוז אסגארוב אשר יבקר בישראל במסגרת
השתתפותה ביריד התיירות IMTM מסביר:
"מי שכבר ביקר באזרבייג'ן התאהב בה בעיקר בגלל שפע הניגודים, האושר התרבותי והאדריכלי, המטבח האותנטי ועיר הבירה המודרנית. אבל לאלה שטרם ביקרו בה – יש הרבה למה לצפות. השנה נגביר מאמצים להעלאת המודעות לאזרבייג'ן בקרב הישראלים כיעד מעורר השראה. עם טיסות ישירות, בטווח של רק שלוש שעות מתל אביב לעיר הבירה באקו, ירוויחו הישראלים חוויה תרבותית ייחודית במחירים אטרקטיביים, שתדבר אל ליבם של אלה השוקלים חופשה קצרה או ארוכה" .
Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים