חפשו  מידע על היעד        

ויטנאם 10 אתרי החובה

ויטנאם מדינה מקסימה ביופייה,הרים אל מול שטחים רחבי ידיים,ערים גדולות שלרגע לא נעצרות ולמול עיירות נופש וחופש.
ויטנאם לאחר הלחמה נפתחה לעולם,קבלו הצצה אל אחת המדינות המרתקות בעולם.

דלתת המקונג     Mekong Delta

 


דלתת המקונג מכונה "סל האורז של וייאטנם", היא אזור חקלאי פורה המורכב ממבוך של תעלות ונחלים ומהווה יותר משליש מחקלאות בוייאטנם. הדלתא משתרעת ממפרץ תאילנד עד הו צ'י מין סיטי. תוכלו למצוא שווקים צפים, בוסתני פרי, שדות אורז, מטעי קנה סוכר וכפרים עתיקים.

אתרי מידע

 


מיי סון    
My Sonהכפר הארכיאולוגי נמצא על החוף המרכזי של וייאטנם בקירבת העיירה דוי פו (Duy Phu), מי סון היה מרכז משמעותי של הטקסים הדתיים של הינדיים,  מלכי צ'אמפה בנו מקדשים רבים המוקדשים לפולחן של האלה שיווה בין המאה ה-4 ועד המאה ה-14.


אתרי מידע

הו צ'י מין    Ho Chi Minh Cityהעיר משתרעת לעור נהר סייגון הקרובה לדלתת מקונג בדרום תאילנד, שמה הקודם היה סייגון והיא הייתה עיר בירה בדרום וייאטנם במהלך מלחמת וייאטנם. הו צ'י מין מציעה רבות לתייריה, ניתן למצוא בה מוזיאונים רבים המתעסקים בהיסטוריה של וייאטנם לצד מסעדות, קניות וחיי לילה.

אתרי מידעדה לאט   Dalatמאופיינת במזג אוויר קריר כל ימות השנה ובנופים של עמקים אפופים בערפל, עצי אורן ופרחים צבעוניים לצד וילות צרפתיות קולוניאליסטיות. דה לאט שימשה כעיר נופש עבור השליטים וקולוניאליסטים צרפתיים.


אתרי מידע
הואה   Hueעיר בירה לשעבר של קיסרי שושלת נגויין הממוקמת על גדות נהר הבושם במרכזה של וייאטנם. בהואה ניתן לחזות בארכיטקטורה העתיקה של העיר ובמונומנטים של העיר במיוחד במצודה המפורסמת שמהווה קומפלקס רחב ידיים של ארמונות מפוארים, מקדשים, חומות ושערים.


אתרי מידע


סאפה Sapaהעירייה השקטה, הצפונית והרחוקה עשירה בטרסות אורז ובנופים הרריים ציורים. שוכנים בה שבטים. ישנם טיולים מאורגנים שמציגים בפני התייר את אורח חייהם, מנהגים והמטבח של השבטים המקומיים  לצד נופים עוצרי נשימה של הרים ומפלים.

 
אתרי מידע


נאה טראנג  Nha Trangעיר נופש פופולרית המאופיינת בהרים ציוריים, חופים, איים, עצי דקל, אתרי נופש וטיילת נפלאה. בנה טרנג יש פארקי שעשועים ופארקי מים מהנים.


אתרי מידע

האנוי  Hanoiאחרי מלחמת ויאטנם האנוי הפכה להיות עיר בירה משגשגת של ויאטנם המאוחדת. בליבה של האנוי מצוי רובע הכי עתיק, באזור עומד מוזיאון פתוח של ארכיטקטורה קולוניאלית צרפתית ששרדה את ההפצצות של מלחמת וייאטנם. המיילים יכולים להנות מהקפה בבתי קפה ציורים, לשוטט בשווקים סואנים, לבקר בבית אופרה ארמון הנשיאותי ובקתדרלת סנט ג'וזף.


אתרי מידע

 
הוי האן   Hoi Anנמצאת על החוף של ים הסיני הדרומי בדרום מרכז וייאטנם. הארכיטקטורה העתיקה התרבות והטקסטיל עם כל שיטותיו המסורתיות הפכו אותה ליעד פופולרי בוייטאנם. בסמטאות של העיר העתיקה נמצאים בתי עץ מסורתיים ומאות חייטים וסנדלרים המציעים שירותים בהזמנה אישית לצד פריטים מוכנים למכירה.

 
אתרי מידעמפרץ האלונג ביי   Ha Long Bayמתוך מימיה הירקרקים עולים סלעי גיר עצומים המשווים לה מראה של דרקון המזכיר סצינה בסיפור פנטזיה. המפרץ נמצא כ-130 ק"מ ממזרח להאנוי. המפרץ מאופיין במערות נטיפים, אגמים ואיים המכוסים בג'ונגלים סבוכים.

 אתרי מידע

 

Save on your hotel - www.hotelscombined.com


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים