.
    
       
אתר התיירות והטיולים של צביקה     .
   צרפת אתרי חובה

10. קתדרלת שארטר
בעברה שימשה כמרכז כלכלי בשארטר וכיום היא מקום עליה לרגל לקתולים אדוקים, לחובבי הארכיטקטורה, ויטראז'ים והאומנות הגותית. הקתדרלה של שארטר היא הגדולה בקתדרלות צרפת. בעורף הקתדרלה בגן נמצא המוזיאון העירוני. המוזיאון ממוקם בדירות העתיקות של ארמון ההגמון שנבנו בשנים 1620-1780 ובחדרי תצוגה חדשים.לאתרי מידע 9. דיונה פילה
דיונת חול הכי גבוהה באירופה. מתי שמגיעים אליה חולפים ביער ירוק ולפתע צץ הר חול לבן וענקי שאורך 3 ק"מ וגובהו מתנשא ל107 מטרים. גרגרי הדיונות רכים כך שמבקרים חולצים ונהנים לדשדש בו ולשכב במרומי הר החול.


לאתרי מידע


8. קניון ורדון
נמצא בחבל פרובנס אשר נמצאת בדרום מזרח צרפת. פירוש שמו הוא טורקיז בצרפתית בשל צבע מימיו. רוחבו מגיע ל-100 מ' בלבד. ישנם מסלולי הליכה סביב הקניון. ישנה אפשרות לטיפוס על מצוקים, בזכות קירותיו הנישאים לגובה של עד 700 מטרים.


לאתרי מידע7. מון סן מישל
אי סלעי בגודל קילומטר ריבוע הסמוך לחוף הצפוני של נורמנדי. במצב שפל האי הופך להיות חלק מהיבשה, בשעות השפל הים נסוג למרחק של 12 ק"מ מהאי. על האי נמצאת עייריה היסטורית עם מנזר העומד בראשה.


לאתרי מידע  6. טירת שאמבור
טירה הכי גדולה בעמק הלואר שנבנתה במאה ה-16 בידי המלך פרנסואה הראשון בסגנון רנסנס. הטירה העצומה ישנם 440 חדרים.הטירה כולה מקושטת למכביר בפסלים, פסיפסים ושלל עיטורים.


לאתרי מידע   5. ארמון האפיפיורים
נחשב לארמון הגותי הגדול בעולם באביניון. הארמון נבנה בשנת 1305 ע"י האפיפיור קלמנס החמישי אשר נאלץ להעביר את מושבו לאביניון לאחר שהוגלה מרומא. נדרשו 17 שנה להשלמת הבנייה, בפועל התגוררו בו תשעה אפיפיורים במשך כשבעים שנים (1309-1377). ההחלטה להקים את הארמון בצרפת נבעה משאיפתם של האפיפיורים לצאת מאיטליה רווית סכסוכים.לאתרי מידעSave on your hotel - hotelscombined.co.il4. שאמוני
עיירת נופש בחבל רון-אלפ שבצרפת היושבת על עמק שאמוני הגובל באיטליה ושוויץ. עיירת השאמוני פופולרית במיוחד בקרב מטפסי הרים וחובבי סקי,עם זאת יש לקחת בחשבון שבפסגת המון בלאן מהירות הרוח יכולה להגיע ל-150 ק"מ והטמפרטורה ל-40 מעלות מתחת לאפס כך שטיפוס על הפסגה בלתי אפשרי. אם המטרה היא נופש אירופאי, כפרי ומרגיע - שאמוני זה המקום המושלם.

ל אתרי מידע   3. ארמון ורסאי
מרכז השלטון המלכותי של צרפת, הארמון נבנה במאה ה-17על ידי לואי ה-14, על מנת להפגין, הן כלפי פנים והן כלפי חוץ, את כוחה האבסולוטי של המונרכיה הצרפתית, שהיתה באותה תקופה בשיא תפארתה. כ-30 אלף עובדים וחיילים עמלו כאן על הבניין המפואר הזה ועל גניו אשר מתוחזקים עד עצם היום הזה. המקום פתוח לכניסת מבקרים.לאתרי מידע2. סן טרופז
עיירת מפלט ברייבירה הצרפתית לתיירים רבים שמחפשים אחרי חופש. המקום מציע חוף ים שקטף שמש אינסופית ואווירה משוחררת. המקום מושך אליו ידוענים רבים ועשירי צרפת ואירופה כולה.


לאתרי מידע 1. מגדל אייפל
סמלה הבלתי מעורער של פריז, המגדל עשוי מהמגדל נבנה ב-1889 לכבוד התערוכה העולמית לציון מאה שנה למהפכה הצרפתית, ונקרא על שם האדריכל גוסטב אייפל. המגדל עשוי מברזל ומתנשא לגובה של 324 מטרים. , במבנה ישנן 1,665 מדרגות, ביום בהיר ניתן להשקיף בו למרחק של 70 ק"מ.


לאתרי מידעSave on your hotel - hotelscombined.co.il


Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים