בולגריה מידע מעניין

גלה את בולגריה – קוקטייל מדהים של טבע,תרבות עתיקה, מעיינות המרפא וים חם ... אנחנו צריכים רק את העיניים ואת הלב כדי לספוג את הצבע המדהים של הבלקנים , את הגיוון הקסום של חגיגות הקוקרי ( בחורים לבושים בבגדים פולקלור שמגרשים את הרוחות הרעות ),ליהנות מהתלבושות הססגוניות,,שירי הרודופי ומהיופי המסוחרר של הטבע הבולגרי .
יש לנו הרבה מה לספר לך על בולגריה והאורות שלה אבל זה לא מספיק אתה צריך לבוא לכאן עם העיניים והלב כדי לצייר את התמונה שלך, כדי לגלות את היופי החדש, לשבת ליד שולחנות שונים,לשתות יינות שונים, לשמוע את השירי עם – ואז עם הלב מאוהב לחזור הביתה ולהרגיש געגועים לבולגריה – אל תהסס – אנחנו מחכים לכם !

מאפיין עבור המסורות ומנהגים הבולגרים שהם קשורים לחגים, לבית, למשפחה, לילדים....חג המולד, עונות חג הפסחא והביצים,הימים שם טקסים החתונה – הם כמו שטיח צבעוני שזור ברוח בולגרית וזהות ייחודית. בדרך ייחודית הטקסים הפאגניים הם הסתחררו עם הטקסים הנוצריים קוקרי – גברים עם מסכות מפחידות ותלבושות ענקיות, הם רקדנים שרודפים שמגרשים את הרע ונסטינרי שרוקדים על גחלים.אתה אומר – זה קסם !
המידע מעלון התיירות של לשכת התיירות של בולגריה


Save on your hotel - hotelscombined.co.il
  בולגריה הייחודיות


מאפיין עבור המסורות ומנהגים הבולגרים שהם קשורים לחגים, לבית, למשפחה, לילדים....חג המולד, עונות חג הפסחא והביצים,הימים שם טקסים החתונה – הם כמו שטיח צבעוני שזור ברוח בולגרית וזהות ייחודית. בדרך ייחודית הטקסים הפאגניים הם הסתחררו עם הטקסים הנוצריים קוקרי – גברים עם מסכות מפחידות ותלבושות ענקיות, הם רקדנים שרודפים שמגרשים את הרע ונסטינרי שרוקדים על גחלים.אתה אומר – זה קסם !

בולגריה הייחודיות
חלק חשוב על המפה התרבותית של בולגריה הם הפסטיבלים העממיים הלאומיים.
והבינלאומיים והתחרויות שירה. הפסטיבלים העממיים הבינלאומית בערי בורגס ופלוזדוב, הפסטיבלים העממיים הלאומיים באזור
רוזן ליד סמוליין ובקופרישתציה ועוד הרבה אחרים .
פגישה בלתי נשכחת של מסורות,כישרון ,צבעים שופעים ! פסטיבלי פולקלור ומסורות הבולגרים הם שילוב מדהים של צבעים וצלילים. של הסמליות פגאנית ונוצרית. ההזדמנות להשתתף בטקסים ומנהגים של החיים כמו "חתונה בולגרית" ריקודי אש, קוקרי, "יום של טריפון" , "קיץ העלה", "חג המולד", "יום של הקדוש לזר", "הפרפר" , "הגרמני", וכו' .... תשאיר זיכרונות בלתי נשכחים של הרפתקה הבולגרית.
שמן ורדים וצמחי מרפא הם מכובדים מאד במסורת הבולגרית. תבוא בסוף מאי בקזבלנק,קרלובו וקלופר
לפסטיבל המסורתי של הוורדים. ואם אתם מגיעים לבולגריה כדי ליהנות מהכוח המופלא של המים המינרלים שלה מהנוחות של
קומפלקס ספא מפואר וחדש,תוכלו למצוא הזדמנויות גדולות פנאי ובידור- סקי וסנובורד בחורף, חופים זהובים עצומים בקיץ, הרים
גבוהים עם נוף מרהיב וטבע יפה.... בוליגרד נמצא השדה המשמעותי ביותר של מים התרמיים בבולגריה. ההרכב הכימי מדורג בין ריפוי הטוב ביותר בארץ.המים המלוחים התרמים הם דרך מאד טיפולי עבור מחלות של מערכת השרירים והשלד,מערכת העצבים ההיקפית,מערכת הנשימה ,העיכול,וכו' עוד מתנה אלוהית בבולגריה היא הבוץ הרפואי,כבול חימר בנטוניט. פונטיקה, קרלובו מריקוטינו
הם מרכזי ריפוי ידועים.
היתרון העיקרי של בולגריה הוא העובדה שהמשאבים הים והמים המינרלים נמצאים בדלילות בשילוב הר וים. מלבד הנופים
המרהיבים ,הנוחות של בתי-מלונות יוקרה חדשים מחכה לכם –ולינגרד, חוסר, קיוסטנדיל,דווין,פונטיקה,סנדנסקי.... מגוון רחב של
טיפולים ידאג ליופי שלך. זה בא משמנים אתריים אדיבים,דבש, וכמובן דרך המקצועיות של המומחים.Save on your hotel - hotelscombined.co.il
  יופי ובריאות של 600 מעיינות מינרלים


יופי ובריאות של 600 מעיינות מינרלים לבולגריה יש הכי הרבה מעיינות מינרלים בעולם אחרי איסלנד ,עד כה בבולגריה זהו ולמדו כמעט 600 מעיינות מינרלים, מתוכם מעל 80 אחוז הם בעלי תכונות מרפא, הטמפרטורת המים 20-1-1 מעלות צלזיוס,הרבה מים מינרלים ממעיינות בארץ של עומק גדול,ומבטיח את הטוהר שלהם.
דיסקוטקים ,מועדונו לילה, מסעדות, מסעדות רומנטיים על החוף,שומרים על הדינאמיקה של מצב רוח הטוב שלך,הים החול, והמסעדות נפלאים, ושיט בסירה יעשו לך כיף במלוא המהירות ,תתרגשו ! גולף, יאכטות, חול זהב, משקאות טובים ורצון אינסופי לעשות חיים! לפתוח את הלב ואת העיניים על היופי החם של הנופש על ים השחור איפה שהחגיגה לא נגמרת.
חובה לנסוע לסוזופיל,באלציק,קליאקרה- תחנות רומנטיות בחופשה שלך.
Save on your hotel - hotelscombined.co.il
 בואו נעשה ספורט

בואו נעשה ספורט !
על החופים היפים של בולגריה ריצה וכדור-עף יכולים להביא לא רק לטובת הבריאות והיופי של הנוף, אלא גם כיף ובידור.
שחיה, גלישה, צלילה, סקי מים, החופשת ספורט שלך יכולה לקבל פנים רבות. יום אחרי יום, שמש, ספורט ומים עושים את הנוף חזק.
ורנה, סאני ביץ ,חולות הזהב, אלבנה, נסבר ,פומוריה – כמו שרשרת יקרה נוצצת באורות של אתרי נופש יוקרתיים הבחירה היא רחבה-ולאוהבי יוקרה וחיי לילה ולחובבי החופש השקט בין טבע ותרבות העתיקה. התרבות העתיקה של בולגריה !
כאן ליד הים, תיפגש עם מנזר אלגה או עם אפולוניה פונתיקה ליד סוזופול – העיר העתיקה של נסבר היא בין המונומנטים התרבותיים
בעל משמעות עולמית בחסות אונסקו.אבל לתרבות הבולגרית יש צד מודרני-פסטיבלים, קונצרטים באולמות התערוכה.


Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   פאר ויופי של חוף הים השחור

פאר ויופי של חוף הים השחור חוף הים השחור בולגרי הוא מקום קסום ! כאן נפגשים הים החם, השמש העדינה והתרבות העתיקה..,..החופים הם חול עדין ושוקעים לאט בחיבוק של הים.
השמש היא ידידותית מאד ואם נוסיף את הפאר של מלונות החדשים או את הנוחות של ערי החוף והכפרים הקטנים,התמונה תהיה משלמה. חופשת הקיץ שלך צוברת מהירות.
קשה לתאר את היופי של הרי בולגריה בחורף ! הם יכולים להיות מפחידים אפילו,עם זאת, הם יכולים להקסים אותך עם השלג נוצץ ושבילים גדולים .רילה,פירין, רודופי, ולידם בגאווה ההר בלקן ובסופיה ויתושה היא רק כמה צעדים משם !
אם תחליט לשלב חופשה פעילה עם הקונגרס תיירות –בולגריה היא המקום הנכון .המסלולים וה אקלים מתאימים לאורחים עם העדיפויות וכושר שונים.מצפים לך מסעדות מעולות, חדרי ישיבות ,מתקני ספא ומרכזי כושר,והתוכנית תרבותית עשירה. בנסקו , בורובץ, פמפורבו –סקי בבולגריה ! מסלולים רבים, חדרים נעימים לתה ומסעדות, מדריכים מנוסים הם יגרמו לחופשת החורף שלך להיות בלתי נשכחת. המסלולי סקי בבולגריה מארחים תחרויות אירופאיות ואליפות העולם בתחומים שונים יחד עם תנאים מעולים לספורט יש הזדמנויות נהדרות עבור הרפיה בספורט ובמרכזי ספא במלונות הסמוכים.
לבולגריה יש עוד צד – תחת השלג ישנים בתים יפים. תמצא את הזמן למפגשי חורף עם מוזיאון קופריבשתיצה, טרייונה ,שירוקה לקה, או העיר העתיקה של פלובדיב,שם תיפגש אדריכלות ייחודית, צבע הבלקן ייחודי,מאד רומנטי.... וכל הפאר הזהב שאסף בתוכו צלילים, צבעים וריחות עשן, מאכלים טעימים לבלתי נשכחת וצבעונית.

Save on your hotel - hotelscombined.co.il
Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים