ביטוח רפואי לחו"ל - מה כלול בביטוח, ולמה הוא כל כך חשוב?

כל טיסה לחו"ל טומנת בחובה התרגשות של ממש. גם אם אתם טסים מתוך מחויבות כמו פגישת עסקים או ביקור קרובי משפחה, תמיד יש לכם הזדמנות לבקר במקומות שבהם מעולם לא הייתם. אבל כל טיסה, ולו הקצרה ביותר צריכה לכלול מרכיב אחד והוא ביטוח לחו"ל. גם אם טסים לתקופה קצרה של 3 ימים וגם אם היעד שלכם בטיחותי לחלוטין, רצוי לרכוש ביטוח רפואי כי לעולם אין לדעת מה עלול לקרות. 

מדוע חשוב כל כך לערוך ביטוח רפואי לחו"ל?

ארזתם מזוודה? הדרכתם את המשפחה או השכנים איך לשמור על הבית שלכם ולהשקות את העציצים? כעת, עליכם לפנות זמן לעצמכם ולמצוא את הביטוח שישתלם לכם. ביטוח רפואי לחו"ל נועד לכסות נזקים פוטנציאליים שעלולים להיגרם לכם הרחק מהבית. זה יכול להיות כאב שיניים פתאומי ובלתי מתוכנן שיוביל אתכם לרופא שיניים מקומי, או נפילה חדה ברחוב שתגרור אשפוז בבית חולים והצורך לשים גבס. הביטוח הרפואי, כשמו כן הוא, נועד להבטיח שגם אם תזדקקו לסיוע רפואי בחו"ל, חלילה, לא תצטרכו לשאת בכל ההוצאות הכבדות. 

מה כולל ביטוח לחו"ל?

פוליסת ביטוח רפואי לחו"ל משתנה בהתאם לדרישות. על פי רוב, הפוליסות הבסיסיות יותר כוללות כיסויים על רכישת תרופות, ביקור חד פעמי אצל רופא משפחה מקומי, אשפוז, טיפולי שיניים, בדיקה בעקבות הריון שהתגלה בחו"ל, הגעה לחדר מיון לאחר חבלה ועוד. הכיסויים האלה רלוונטיים בהנחה שמבקרים ביעדים שקטים יחסית שבהם הסיכון נמוך. יעדים בעלי סיכון גבוה כמו מקומות המרוחקים מיישובי אדם שבהם נוהגים לערוך ספורט אתגרי כמו סקי או גלישת גלים, יכלול כהרחבה על כיסויים דוגמת איתור וחילוץ ובמקרים קיצוניים מאוד גם הטסת הגופה לישראל, חלילה. 

לא רק עניינים רפואיים

מעבר לנושאים הרפואיים שמכסה פוליסת הביטוח שהזכרנו כאן, ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לכסות גם אבדן כבודה וביטול טיסה ברגע האחרון. כאשר מבצעים טיסת עסקים וגם טיסה למטרות חופשה וטיול, אנו נוטים לקחת עמנו חפצי ערך כמו טלפונים או מחשבים ניידים, על מנת שנוכל לשמור על קשר עם בני המשפחה בארץ ולהודיע להם שאין מה לדאוג. כייסים מנוסים במדינות שונות בעולם אוהבים "להתלבש" על תיירים תמימים ולגנוב את חפצי הערך, כדי שיוכלו למכור אותם ולהרוויח כסף. על כן, תמיד טוב להרחיב את הכיסוי הרפואי גם כיסוי כבודה לאובדן/ גניבה של חפצים יקרי ערך או אובדן מזוודות, תופעה שעלולה לקרות אף היא בכל טיסה.

למצוא פוליסת ביטוח זולה

מחירי פוליסת הביטוח משתנים ממבוטח למבוטח ותלויים בגורמים שונים. באופן כללי, ככל שהסיכון בטיסה גדול יותר, כן הפוליסה יקרה יותר. ישנם מקרים שבהם אפילו מסרבים להנפיק פוליסת ביטוח. לדוגמה, מצב שבו אישה נמצאת בהריון מתקדם או מבוטח שיש לו אלרגיה חריפה. מכל מקום, גם יעדים מסוכנים וספורט אתגרי עשויים לייקר את הפוליסה ולהוסיף לכם עוד סעיפים לביטוח. אבל זה עדיין לא אומר שאי אפשר למצוא פוליסת ביטוח משתלמת לפי הדרישות שלכם. Wobi סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל להשוואת ומכירת ביטוחים, מציעה לכם שפע של ביטוחים במקום אחד. כך לפני שאתם סוגרים על ביטוח עם סוכן זה או אחר, בידקו קודם מה יש ל-Wobi להציע. 
טואול - בניית אתרים