הפלגה זוגית במרינה הרצליה בתקופת הקורונה
נכון שאין כמעט אטרקציות שאפשר לעשות כרגע, ועוד פחות שממש שווה לנסוע במיוחד ולעשות אותן, אבל נחשו מה, הפלגה זוגית במרינה הרצליה היא עדיין האטרקציה המובילה והאהובה על זוגות וקבוצות, שמעוניינים במעט שקט, פאן ושמש

קרדיט צביקה דמרי

נכון שאין כמעט אטרקציות שאפשר לעשות כרגע, ועוד פחות שממש שווה לנסוע במיוחד ולעשות אותן, אבל נחשו מה, הפלגה זוגית במרינה הרצליה היא עדיין האטרקציה המובילה והאהובה על זוגות וקבוצות, שמעוניינים במעט שקט, פאן ושמש. כן, הבילוי האהוב שכבר תפס תאוצה הרבה לפני הקורונה, ממשיך להתנהל גם בימים אלה, בהם אנו סובלים מאי ודאות, מחשש לסגר ומהרבה מאד חוקים חדשים ומבלבלים. דבר אחד נשאר בדיוק אותו דבר: הפלגה זוגית במרינה הרצליה  היא עדיין בילוי בריא, השומר על ריחוק חברתי ולכן עונה על כל הנהלים.

הפלגה זוגית במרינה הרצליה – מתאימה לכל הגילאים
הפלגה זוגית במרינה הרצליה היא אטרקציה שווה ומסעירה גם בימים שאינם ימי קורונה. רציף היאכטות של המרינה בהרצליה הוא אחד התוססים והנאים בארץ: זוגות וקבוצות גודשים את הטיילת והנמל היוקרתיים, יושבים באחד  מבתי הקפה המזמינים, ועולים על הפלגה כיפית זוגית, משפחתית או בחברת חברים טובים.
בתקופה זו, בה אנו מתגוננים מפני נגיף הקורונה, הפלגה זוגית במרינה הרצליה היא אטרקציה מבוקשת על אחת כמה וכמה. דווקא בימים בהם אנו צריכים אישור לכל פעולה שאנו עושים, הכי כיף זה לעלות על יאכטה ולשוט למרחק, להרגיש את החופש המוחלט, את השמש ואת הגלים. הפלגה זוגית במרינה הרצליה מתאימה לכל הגילאים, גם לזוגות צעירים בגילאי התיכון וגם לאנשים מבוגרים, ואפילו מבוגרים מאד.
היאכטה, כאמור, נגישה, ואת תוכן הבילוי ניתן לבחור בהתאם לגיל ולאופי המבלים: כך למשל אפשר לבחור ארוחה מפוארת לאור נרות ועל רקע מוזיקה רומנטית להפליא – ואפשר גם לבחור ארוחת בוקר (או סתם נשנושים וממתקים), מוזיקת טראנס, קפיצה בלב ים ושחייה עם אבובים.

להקדיש תשומת לב גם לזוגיות שלכם אין ספק, שזאת אחת התקופות הכי מאתגרות עבור הזוגיות. כולם אתכם בבית, גם אתם הרבה בבית, אין לאן לברוח. הפלגה זוגית במרינה הרצליה היא הזדמנות פז "לברוח" מהבית, להתאוורר, להיות רק שניכם ביחד עם הגלים והשמש, לשכוח שיש מגיפות ומחלות בעולם, כמו בימים הטובים של כולנו.

הפלגה זוגית במרינה הרצליה יציאה בטוחה ונוחה
אם גם אתם חושקים בהפלגה זוגית, ולא בדיוק יודעים איך להתחיל ולאן לצלצל, אתם מוזמנים להתקשר
לחברת גל ונעמה השכרת יאכטות, והם יסבירו לכם הכל: לאן להגיע, משך זמן ההפלגה, מחירים ועוד. חשוב שתדעו, שההפלגה היא על יאכטה ספורטיבית נוחה המצוידת בפינוקים במיוחד לזוגות רומנטיים, וההגעה לבילוי היא למרינה בהרצליה, מקום מרכזי ונוח מאד, עם חניה מסודרת וגישה מעולה לאזור היאכטות. גם בעלי מוגבלויות, קשישים או כבדי תנועה, יכולים להגיע ללא כל חשש מהחניה החיצונית לרחבת המרינה. ההפלגה עצמה אינה מצריכה פעילות גופנית, אם אתם לא חפצים בכך, ולכן היא באמת מתאימה לכל גיל, ולכל מצב גופני.
חברת גל ונעמה השכרת יאכטות - 0504600470
logo בניית אתרים