וילות בצפון מול וילות באילת – איזו חופשה מתאימה לכם?

בשנים האחרונות השתנה שוק התיירות המקומי בישראל במספר צורות שונות, כאשר אחת המגמות הבולטות של העשור או שניים האחרונים היא הריבוי והגיוון חסרי התקדים של מקומות אירוח מסוגים שונים, בכל רחבי הארץ. בעוד בעבר הבחירה עבור חופשה בישראל הייתה בעיקר בין סוגים שונים של בתי מלון או בתי ספר שדה/חאנים למיניהם עבור המטיילים המושבעים המעוניינים בלינה בתקציב נמוך

  עדכון   17.03.20   

כיום ניתן למצוא מגוון עשיר מאין כמוהו של צימרים מסוגים שונים, בתי הארכה, כפרי נופש וגם לא מעט וילות פרטיות המושכרות כיחידה אחת, בעיקר עבור חופשות של משפחות או קבוצות חברים. בעוד ניתן כיום למצוא וילות להשכרה בכל רחבי ישראל, נרצה לסקור את השאלה – איזה סוג חופשה יתאים לכם, למשפחתכם ולחבריכם יותר – חופשה בוילה בצפון או בוילה באילת?

 

היתרונות המרכזיים של חופשה בוילה בצפון, באילת ובכל מקום אחר

לפני שניכנס להשוואה בין שתי סוגי החופשות השונות – חופשה בוילות בצפון לעומת חופשה בוילות באילת, נרחיב מעט בנוגע ליתרונות המהותיים של חופשה בוילה, יתרונות אשר הפכו את הוילות להשכרה לסופי שבוע ועבור חופשות קצרות לפופולאריות במיוחד בישראל בשנים האחרונות.

בחופשה בוילה אנחנו בעצם נהנים במובן מסוים מהטוב שבכמה עולמות שונים – מצד אחד אנחנו נהנים מאירוח בוילה מאובזרת ומרוהטת, נקייה ומסודרת, כזו המיועדת לאירוח ומעוצבת ומתוחזקת בהתאם. בניגוד לחדר בבית מלון, במקרה של וילה יש לנו הרבה יותר מקום ומרחב תנועה, עומד לרשותנו מטבח מאובזר בו נוכל לבשל כל מה שנרצה, גינה מטופחת בה יכולים המבוגרים לשבת בחוץ וליהנות מהאוויר והילדים יכולים להשתולל וליהנות ובאופן כללי – כל מה שצריך על מנת להעביר כמה ימים באווירה מפנקת, נוחה, נעימה ורגועה. מצד שני, מלבד לתנאים הנוחים והמפנקים (מקבלים וילה נקייה, מסודרת, מאובזרת ומפנקת), אנחנו נהנים בחופשה בוילה מסוג מסוים של עצמאות, כמו גם מהיכולת ליצור מרחב פרטי עבור המשפחה שלנו,קבוצת החברים/קרובים עימה יצאנו לחופשה או כל הרכב אפשרי אחר. בניגוד למלון המוני, שם אנחנו בעצם חולקים את החופשה שלנו לא רק עם המשפחה והחברים אלא גם עם עוד מאות אנשים זרים אליהם אין לנו שום קשר, הווילה כל כולה עומדת לרשותנו ולרשות מי שחולק עימנו את החופשה...

 

לחזור מיום טיול בחיק הטבע לווילה מפנקת - חופשה בוילות בצפון

לאחר שמבינים את היתרונות המובנים של וילות לאירוח על פני מקומות אירוח אחרים דוגמת בתי מלון או צימרים בודדים וקטנים יחסית, ניתן להשליך יתרונות אלו על האפשרויות השונות של חופשה בצפון או בדרום הארץ.

במקרה של חופשה בצפון, פעמים רבות ימי החופשה יהיו מלאים בפעילויות מסוגים שונים, דוגמת מסלולי טיולים, ראפטינג בירדן וכד'. מה יכול להיות נוח ומהנה יותר מאשר לחזור מיום טיול מהנה אך מעייף אל הנוחות של וילה פרטית המיועדת כל כולה רק לנו ולאנשים הנופשים עימנו?

ניתן למצוא מגוון רחב של וילות בצפון המשקיפות על אזורים מרהיבים דוגמת הכינרת, עמק החולה, הר חרמון ועוד, כמו גם וילות המצוידות בג'קוזי חם ומהביל – אחד הבילויים המהנים ביותר עבור ערב צפוני קריר...

 

בטן גב ואטרקציות יומיות בחופשה בוילה באילת

אילת היא יעד תיירות פנים פופולארי לא פחות מצפון הארץ, כך שאין צורך לפרט לקורא הישראלי אודות היתרונות של אילת כפנינת התיירות הדרומית שלנו. עם זאת, רובנו הגדול מעולם לא חווה חופשה בוילות באילת, ורובנו אפילו לא ידענו שקיימת אופציה כזו מלבד למלונות המפורסמים של העיר.

חופשה בוילה באילת מציעה לנו בטן – גב מושלם בנוחות ובפרטיות של וילה משלנו (אשר באילת לרוב תכיל גם בריכה, כמובן...), במקום הצטופפות לצד בריכת המלון יחד עם עוד מאות ואלפי אורחים אחרים. מהווילה ניתן לצאת מדי יום לחוף הים ולאטרקציות השונות והייחודיות שיש לאילת להציע לנופשים בה, ולחזור לנוחות ולפינוק של הווילה הפרטית שלנו. גם באילת תוכלו למצוא וילות רבות לאירוח הממוקמות באזור עם נוף מרהיב למפרץ אילת, ומצוידות כאמור גם בבריכת שחייה ובאטרקציות נוספות.

 

אז מה מתאים לכם יותר – חופשה בוילות בצפון או באילת? זה כבר תלוי בהעדפות שלכם, בעונה בשנה ובסוג החופשה שמתאימה לכם יותר כרגע. מה שבטוח הוא כי גם בצפון וגם באילת, חופה בוילה מציעה כמה יתרונות מהותיים על פני חופשות במקומות אירוח מסוגים אחרים.

     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031
טואול - בניית אתרים