חדשות בתעופה
אמריקן איירליינס

בטיסה יומית דל אמריקן איירליינס
בקו תל אביב - מיאמי

החל מה-30 באוקטובר טיסה יומית בדרימליינר של אמריקן איירליינס בקו תל אביב - מיאמי הקו היומי מהווה שער כניסה לארצות הברית כמו גם אפשרות לטיסות המשך נוחות בתוך ארצות הברית ולאמריקה הלטינית בקו יפעלו מטוסי הדרימליינר המתקדמים 787-8
אמריקן איירליינס מתגברת את קו תל אביב-מיאמי והחל מה-30 באוקטובר תציע טיסה יומית ישירה במטוסי הדרימליינר המתקדמים 787-8. 
תגבור הקו למיאמי יספק לישראלים רבים אפשרויות הגעה נוספת לעיר החוף האנרגטית, כמו גם נקודת יציאה לטיולי רכב בפלורידה ובמדינות שבדרום מזרח ארצות הברית ובסיס לקונקשנים נוחים בתוך ארצות הברית, אמריקה הלטינית והקריביים.
אמריקן איירליינס הינה חברת התעופה הפעילה ביותר בשדה התעופה הבינלאומי של מיאמי עם למעלה מ-330 טיסות יומיות ליותר מ-135 יעדים, בהם 65 יעדים בקריביים ובאמריקה הלטינית.

מטוסי הדרימליינר המתקדמים 787-8 מציעים חווית טיסה יוצאת דופן ב- 3 מחלקות לבחירה:  מחלקת תיירים (אקונומי), פרמיום אקונומי ומחלקת העסקים המתקדמת. בכל מחלקות המטוס ייהנו הטסים מאינטרנט ומערכות בידור ובהתאמה לקהל הישראלי אפשרות להזמנה מראש של ארוחה כשרה ויין כשר, הודעות כריזה גם בעברית, תוכניות בידור, שמע עם כתוביות בעברית ועוד.
 

אמריקן איירליינס משקיעה בחב' טכנולוגיית מימן

חברת התעופה אמריקן איירליינס מדווחת על השקעה כספית אסטרטגית בחברת Universal Hydrogen Co, המתמחה בבניית בטכנולוגיית מימן  ירוקה ולוגיסטיקה לתעופה. 

ההשקעה תואמת את אסטרטגיית  אמריקן אירליינס להפחתת פליטת גזי חממה (GHG) עד 2035, ואת מחויבות החברה  לאפס פליטת גזי חממה עד 2050. השקעה אסטרטגית זו הופכת את אמריקן איירליינס לחברת התעופה הראשונה בארה"ב  המבצעת  השקעות ישירות בתחומי הנעת  מימן-חשמלית ועתיד הלוגיסטיקה של הפצת מימן.


רשת הפצת הדלק של Universal Hydrogen Co, עושה שימוש בקפסולות מימן מודולריות המטופלות כמו מטען, מה שמבטל את הצורך בתשתית תדלוק חדשה בשדות תעופה ומאיץ את פעולות העמסת הדלק.
Universal Hydrogen Co, צופה להתחיל משלוחי מימן למטוסים קטנים כבר  בשנת -2025, עם תוכניות להרחיב את שירותיה למטוסים גדולים. שהצפי הוא שעד שנת 2030 כ 2/3 מפליטות התעופה יתבססו על מימן ירוק שהינו דלק אמיתי עם אפס פחמן.  ההתקדמות הזו  מעמידה את התעופה בנתיב לעמוד ביעדי הפליטות של הסכם פריז.

 logo בניית אתרים