חדשות חמות בתיירות


לשכת מארגני תיירות נכנסת: "מאוכזבים שממשלת ישראל מעבירה כסף מקטר לעזה ולא מצליחה להעביר כספי תמיכות למארגני התיירות הנכנסת

לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל: "אנחנו המומים ומאוכזבים שממשלת ישראל מצליחה להעביר כסף מקטר לעזה ועדיין לא מצליחה להעביר כספי תמיכות למארגני התיירות הנכנסת לישראל שנמצאים בסגר מאז מרץ 2020
        צביקה דמרי

לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל: "אנחנו המומים ומאוכזבים שממשלת ישראל מצליחה להעביר כסף מקטר לעזה ועדיין לא מצליחה להעביר כספי תמיכות למארגני התיירות הנכנסת לישראל שנמצאים בסגר מאז מרץ 2020 
יוסי פתאל, מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל: "מאז חודש מרץ 2020, מארגני התיירות הנכנסת מושבתים לחלוטין בהוראת שעה של המדינה, שאוסרת עליהם לפתוח את המשרדים ולהביא לישראל קבוצות תיירים. 

למעלה מכך- מענקי מדינה המשולמים למארגני התיירות במסגרת חוק הקורונה, נדרשים להשבה ונגבים באופן חד צדדי על-ידי קיזוזים מסיבות של חוסר הבנה ומקצועיות. כך לדוגמה, מודיעה רשות המסים לחברי הלשכה שהעסק שלהם רשום כסגור כי לא מופיעות הכנסות ברישומים שלהם, ועוד סיבות שנראות כאילו נלקחו ממערכונים של אפרים קישון. 

כספים נוספים שהמדינה אמורה הייתה להעביר עבור השתתפות בהוצאות לשימור כח אדם (מארגני התיירות הנכנסת התבקשו להוציא כסף בשביל לקבל כסף על החזקת כח אדם, כשהם מנועים מלייצר הכנסות לעסק מאז מרץ 20).  בנוסף לכל כשלי הניהול האלו, מארגני התיירות הנכנסת לישראל נותרים ללא מענה להשגות שהגישו לרשות המסים. 

אין לנו עניין בתמיכות, אלא בחזרה לעבודה! 

המדינה עשתה פיילוט להבאת קבוצות תיירים בקפסולות מנוהלות ומפוקחות: כ-10,000 תיירים הגיעו עם אפס תקלות בריאותיות. 

למרות העובדות האלו, ובהיעדר ניהול סיכונים, עצרה המדינה את כניסת התיירים באמצעות המתווה המוצלח מאד. מצד שני, המדינה מכניסה בכל חודש 30,000 "תיירים" באמצעות אישורים חריגים שאינם כפופים לשום ניהול ופיקוח כמו קבוצות התיירים שבוטלו.  

חוסר היגיון זה ההיגיון החדש. בכוונתנו לבקש ממשלת קטר סיוע בהעברת כספים מהממשלה למארגני התיירות. 


מיני רילוקיישן לחגים בתאילנד

כן סגרים לא סגרים, כן לימודים לא לימודים... חברת קאווה גרופ לתיירות פרטית אקסקלוסיבית ושירותי קונסיירז' בינלאומיים, מציעה: מיני רילוקיישן לחגים בתאילנד חופשת יוקרה משפחתית בפוקט

        צביקה דמרי

חברת קאוה גרופ מציעה לכל אלה שרוצים לקחת פסק זמן מאי הודאות, סגרים כן או לא, לימודים כן או לא ופשוט רוצים ליהנות – חופשת יוקרה באי פוקט שבתאילנד.


החופשה כוללת:
טיסת אל על עד לתאילנד
וילה יוקרתית עם בריכה ושף פרטי
שירותים אישיים ושארה פינוקים למשך 30 יום.
רכב צמו
טיפול באשרות ומסמכי הנסיעה
יציקת תכנים מלאים למהלך החופשה
ליווי אישי צמוד
העברות ושירותי קרקע VIP  בכל היעדים
בדיקות קורונה


 החל מ- 6000 דולר לאדם בהרכב משפחתי של 5 נופשים לכל תקופת החגים.


 יעד חדש לתייר הישראלי  מחוז ביקול (Bicol) בפיליפיני


        צביקה דמרי


משרד התיירות של הפיליפינים (DOT) פותח בימים אלה בקמפיין בישראל לקידום מחוז ביקול (Bicol) בפיליפינים כיעד אטרקטיבי למשפחות, קבוצות ובודדים

קמפיין חדש לקידום מחוז ביקול בפיליפינים נפתח בימים אלה על ידי משרד התיירות של הפיליפינים (DOT). במרחק של שעה טיסה ממנילה נגלה למבקרים עולם קסום של חופים קסומים ופראיים עם חולות לבנים; שחיה עם כרישי לויתן; טיפוס עם טרקטורון על הר געש; ספורט ימי; גלישת גלים ועוד שלל אטרקציות.

פיליפינים ממוקמת בדרום מזרח אסיה, בארכיפלג השני בגודלו בעולם, בקצה המערבי של האוקיאנוס השקט. עולם קסום עם למעלה מ-7000 איים, שמרביתם אינם מיושבים.  מרבית האיים מכוסים בג'ונגל פראי. בפיליפינים ישנם 21 הרי געש פעילים וקו חוף מהארוכים בעולם עם מים צלולים בצבעי כחול-ירוק; מפלים מהסרטים; אקלים טרופי וגן עדן לחובבי הצלילה. לפיליפינים 2 עונות: העונה היבשה מינואר ועד יוני והעונה הרטובה מיולי עד דצמבר. עדיף לטייל מאמצע דצמבר עד תחילת מאי. במחוז ביקול מתגוררים כ- 7 מיליון תושבים ושטחו 18,000 קמ"ר.
למחוז ניתן להגיע בטיסה ממנילה לעיר לגאזפי (Legazpi), שהיא העיר הגדולה במחוז. משם אפשר לצאת לשפע של אטרקציות לכל המשפחה. אחת האטרקציות הוא הר הגעש מאיון ((Mayon עם המראה המלכותי, שמתנשא לגובה של 2,460 מטר מעל פני הים עם צורת קונוס מושלמת והוא נחשב לסימן ההיכר של מחוז ביקול.

בזכות הסדרה "הישרדות" המשודרת במדינות רבות, לרבות ישראל, התפרסמה קבוצת האיים הקסומים קרמואן (Caramoan), שם צולמו חלק מפרקי הסדרה. קבוצת האיים כוללת מספר חופים והדילוג בין האיים הקסומים נעשה בסירות באנגקה ((Bangka מסורתיות מצוידות במוטות מבמבוק לצורך איזון. 
אתר הצילומים המרכזי נמצא ב- Gota Beach. בכפר גוטה (Gota) מתגורר צוות הצילום בזמן צילומי הישרדות. חוף גוטה מתהדר בחול לבן ורך וכך גם האי הקסום Lahos. האי Matukad עטוף בקסם ומסתורין וחולות לבנים. האי SabitangLaya הוא אתר הצילומים המועדף לתוכניות הישרדות וצורתו כפירמידה.

בעיר דונסול (Donsol) ניתן לצלול עם כרישי לוויתן, שהוא היונק הימי הכי גדול בעולם. דונסול ידועה כבירה העולמית של כרישי הלוויתן.
יעד מעניין נוסף לחובבי גלישת הגלים הוא חוף הגולשים של Gubat. באגם בולוסן המדהים ביופיו ניתן ליהנות מפעילויות ספורט מגוונות: קאנו, קיאק, סאפ, מסלולי הליכה, טרקים ועוד. מומלץ לעשות טרק להר הגעש בולוסן ((Bulusan volcano. את האגם מקיפה צמחיית ג'ונגל עבותה.
לא רחוק מהאגם ממוקמת חוות הדבורים Balay Buhay Sa Uma. ניתן גם לבקר במנהרה היפנית ששימשה את הכוחות היפניים במלחמת העולם השנייה כמצבור לכלי נשק.     | |   צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים