פינת הצרכנות


רשת מלונות טמרס מצטרפת לחגיגת הקניות של ישראל

לקראת חגיגת הקניות של ישראל "Shopping IL" מציעה רשת מלונות טמרס חגיגה של 48 שעות עם מבצעים אטרקטיביים במיוחד באתר הרשת. חופשות בהנחה של 30% במלונות הרשת – מלון ווסט לגון ריזורט נתניה, ווסט תל אביב ואשדוד, מלון דניאל ים המלח ודניאל 

לקריאת הכתבהמוצר חדשני לדתיים היוצאים לחו"ל 

לקראת עונת הנסיעות, מוצר חדשני, ראשון מסוגו בישראל מציע: כיפה בהסוואה משיער טבעי "כיפאה" מתאים בנסיעות למדינות שבהן יש איסור/ חשש בחבישת כיפה עונת האביב, הידועה גם כעונת הנסיעות והטיולים הגיעה ועמה אנו מתארגנים לנסיעות לחו"ל , לאירופה וכו . עבור חובשי כיפה – הכיפה היא פריט הכרחי גם בנסיעה לחו"ל. בימים 

לקריאת הכתבהחב' ROLLINK משיקה המזוודה הדקה בעולם 

מוצר ראשון מסדרת המזוודות הדקות בעולם מבית ROLLINK - מזוודת עלייה למטוס (טרולי) FLEX. גודל זה הוא המבוקש בעולם בשל הרגולציות הקפדניות של חברות הלואו-קוסט וצורת התמחור החדשה של חברות התעופה. 

לקריאת הכתבה


רשת מלונות טמרס מצטרפת לחגיגת הקניות של ישראל עם מבצעים
בלעדיים באתר טמרס 

לקראת חגיגת הקניות של ישראל "Shopping IL" מציעה רשת מלונות טמרס חגיגה של 48 שעות עם מבצעים אטרקטיביים במיוחד באתר הרשת. חופשות בהנחה של 30% במלונות הרשת – מלון ווסט לגון ריזורט נתניה, ווסט תל אביב ואשדוד, מלון דניאל ים המלח ודניאל הרצליה ומלון ספא שיזן הרצליה, כולם פרוסים על רחבי החופים היפים בישראל, בתאריכים נבחרים בינואר פברואר 2020

צביקה ד.   
עדכון   29.10.19  


קרדיט יח"צ   

לקראת חגיגת הקניות של ישראל "Shopping IL" מציעה רשת מלונות טמרס חגיגה של 48 שעות עם מבצעים אטרקטיביים במיוחד באתר הרשת.
חופשות בהנחה של 30% במלונות הרשת – מלון ווסט לגון ריזורט נתניה, ווסט תל אביב ואשדוד, מלון דניאל ים המלח ודניאל הרצליה ומלון ספא שיזן הרצליה, כולם פרוסים על רחבי החופים היפים בישראל,
בתאריכים נבחרים בינואר פברואר 2020
היקף ההנחה: מבצעים ב-30% הנחה שיפורסמו באתר טמרס תוקף: למשך 48 שעות,
בין התאריכים 6-7.11.2019
לינק לאתר
 
.

הכירו את FLEX חברת ROLLINK משיקה את המזוודה הדקה בעולם

מוצר ראשון מסדרת המזוודות הדקות בעולם מבית ROLLINK - מזוודת עלייה למטוס (טרולי) FLEX.
גודל זה הוא המבוקש בעולם בשל הרגולציות הקפדניות של חברות הלואו-קוסט וצורת התמחור החדשה של חברות התעופה.
FLEX 21 יודעת להתקפל לעובי מינימלי של 5 ס"מ בלבד, שוקלת רק 2.1 ק"ג ויודעת להכיל יותר מ-40 ליטרים של כבודה, בזכות תכנון מוקפד שממקסם את כמות התכולה שתוכלו לקחת במזוודת עלייה למטוס.
בשנה שעברה השיקה החברה את המזוודות החכמות SOHO, שצוידו בידית משקל מובנית ובסוללה נשלפת, שפתרו לנוסעים בעיות כמו הימנעות מקנסות Overweight או סוללה מרוקנת לאחר נסיעה ארוכה.
סדרת המזוודות החדשה FLEX מבוססת על פטנט המאפשר לקפל את המזוודה לעובי של 5 ס"מ בלבד. תכונה זו מאפשרת לאחסן בקלות את המזוודה במגוון מקומות כמעט בלתי מוגבל וחוסכת בזבוז של שטח אחסון, בעיקר מפני שמזוודה נמצאת בשימוש רק כ-5% מהזמן. יכולת הקיפול מאפשרת גם לקחת את המזוודה כמזוודה נוספת בתוך מזוודה בינונית או גדולה לטובת הקניות שתעשו במסעות השופינג בחו"ל.
תכולתה הענקית מחד, וגודלה התואם גודל מזוודות עליה למטוס מצד שני, מאפשר להביא את כל הקניות חזרה מבלי לשלם עבור שליחת מזוודה נוספת. החלקים הקשיחים של המזוודה עשויים פוליפרופילן איכותי המיועד לספוג את תלאות הדרך ומונע שברים וסדקים בגוף המזוודה.
חלק הבד המחבר בין שני החלקים הקשיחים מאפשר את הקיפול בעת האחסון, אך בעיקר מאפשר התאמה של המזוודה למידות מזוודת עלייה למטוס בקרב 95% מחברות הלואו-קוסט בעולם. בעוד שלכל חברת תעופה יש גודל משתנה של המזוודה המותרת לעלייה למטוס, המידה שמשתנה תדיר בין החברות היא מידת העומק הנעה בין 20 ס"מ ל-25 ס"מ, במזוודת FLEX מידה זו גמישה ולכן מתאפשרת התאמה לכלל החברות. למזוודה שני גלגלים, ידית טרולי וכיס חיצוני המיועד לאחסון כרטיס הטיסה, הטלפון הנייד או בקבוק מים קטן. הקולקציה הראשונה כוללת 5 שילובי צבעים הכוללים רוכסנים בצבעי טורקיז, ירוק מנטה, ורוד ואורנג'.
מנכ"ל החברה אייל אזולאי: "החברה הציבה לעצמה יעדים ברורים בהובלת שוק המזוודות העולמי לשלב הבא, התואם את היכולות הטכנולוגיות של העולם כיום.
ההיבט של החוכמה במזוודות לא בא לידי ביטוי רק בסוללה או באפליקציה, אלא ביכולת לייצר ערך מוסף חכם לנוסע, ובמענה לצרכים החדשים של הנוסעים בעידן החדש". מפרט טכני: מידות: 55X40X20 ס"מ
משקל:2.1 ק"ג; תכולה: 40 ליטרים; אחריות: שנתיים; מחיר: 249 שקל (199 שקל לחברי מועדון ברשת המשביר לצרכן).
החל מאפריל ניתן להשיג גם באתרלקראת עונת הנסיעות, מוצר חדשני, ראשון מסוגו בישראל מציע: כיפה בהסוואה משיער טבעי "כיפאה"

מתאים בנסיעות למדינות שבהן יש איסור/ חשש בחבישת כיפה עונת האביב, הידועה גם כעונת הנסיעות והטיולים הגיעה ועמה אנו מתארגנים לנסיעות לחו"ל , לאירופה וכו . עבור חובשי כיפה – הכיפה היא פריט הכרחי גם בנסיעה לחו"ל. בימים אלו, בעקבות דיווחים על חשש מאנטישמיות וחוסר נוחות של יהודים רבים בעולם לחבוש כיפה בארצות מסוימות הושק מוצר חדשני ראשון מסוגו בישראל - "כיפאה"!


צילום יוסי רייניץ

מדובר בכיפת בד ייחודית המכוסה כולה שיער טבעי (מעין "מיני פיאה") ובכך מסווה את היותה כיפה ונראית חלק מהראש. על היוזמה חתומה חיה ברנפמן, בעלת מתחם שיער חדשני בירושלים "חיה ברנפמן תוספות שיער", הנותן מענה כולל בתחום תוספות השיער והפאות.
לדברי חיה ברנפמן: "הכיפאה היא יוזמה שבאה בעקבות צורך שעלה מהשטח. קיבלנו פניות מגברים שביקשו לשמור על יהדותם ולקבל עול מלכות שמיים באמצעות כיפה אך חששו לחבוש כיפה בצורתה הידועה - עשויה מבד או סרוגה שכן בעקבות אנטישמיות הולכת וגוברת הם חשים מאוימים. הדרישה הראשונה הגיעה מקבוצת בחורים מצרפת שביקשה כיפה שלא תורגש על ראשם ואנו כמקום המספק פתרונות שיער המצאנו את ה"כיפאה" פיאה שתשתלב עם שיערם הטבעי , כך שלא יורגש שהם חובשי כיפה." לדבריה: "בהמשך היתה דרישה לכיפאה גם מאנגליה ובלגיה. הבנו שיש פה עניין והחלנו לייצר כיפאה לייצוא. עכשיו בפתחה של עונת הנסיעות, התחלנו לקבל גם פניות מאנשים החיים בארץ ומעוניינים בכיפאה לרגל נסיעה לחול. "

איך זה עובד? חיה ברנפמן מספרת : "אנו מקבלים דרישה ליצירת כיפאה, בין אם האדם חי בחול או בארץ, נדרשות לנו מידות ראשו שכן הפאה מיוצרת בהתאמה אישית . לאחר לקיחת המידות אנו בוחרים את השיער הנכון לו ביותר ( אם בארץ מגיע לפגישת ייעוץ ואם בחול- דרך וידאו או תמונות בווטס אפ) , מכינים את הפאה במקום במתחם השיער שלנו באמצעות מכונה חדשנית לייצור כיפאה ושולחים ללקוח. הלקוח הולך עם המוצר הגולמי לספר והוא מעצב לו את השיער כולל הכיפאה , כך שתשתלב באופן מושלם עם התספורת." לדבריה: "ייצור הכיפאה מתבצע במקום ועורך כ 3 שעות מרגע ההזמנה ועד לקבלת המוצר המוגמר. אנו משתמשות בשיער טבעי לחלוטין שלא עבר עיבוד, צביעה או כל תהליך כימי אחר, מדובר בשיער פרימיום איכותי."

"חיה ברנפמן תוספות שיער" הוא עסק משפחתי המעסיק כ 25 עובדות, הוקם ומנוהל על ידי חיה ברנפמן (32) כמנכ"לית ובעלת העסק ושלושת אחיותיה: רבקי קליגר (30) – מנהלת ייצור וכח אדם, מלכי כהן (26) - אחראית שרותי ייעוץ והתאמה, בוכי שטיינברג (23) - מנהלת תחום לקוחות פרטיים.
המקום ממוקם בקריית המדע 6 בירושלים ונותן מענה ללקוחה הפרטית, ללקוחות עסקיים (חברות של פאות ותוספות שיער), מעצבי שיער ומספרות בארץ ובחו"ל .
מחיר: החל מ 350 שח
להשיג בחיה ברנפמן תוספות שיער – רחוב המדע 6 , ירושליםSave on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים