חדשות בתיירות תעופה
אל על מרחיבה את הסכם הקוד שייר עם תאי אירווייס לאוסטרליה
אל על מרחיבה את שיתוף הפעולה בקוד שייר עם Thai Airways חברת התעופה אל על מרחיבה את שיתוף הקוד שייר שלה עם חב' התעופה של תאילנד תאי איירווייז ותגיע לעוד שני יעדים באוסטרליה.

לקריאת הכתבה


לראשונה: חברת התעופה לופטהנזה תפעיל טיסות חורף משדה התעופה 'רמון' באילת
לאירופה ויעדים ארוכי טווח, דרך פרנקפורט הקו יפעל בעונת החורף הקרובה, בימי א', משדה"ת הבינלאומי רמון שבאילת ויכלול טיסות לפרנקפורט, כשממנה ניתן להמשיך ליעדים באירופה וכן למגוון יעדים ארוכי טווח

לקריאת הכתבהנפרדים לשלום ממטוסי הג'מבו של אל על

לאחר 48 שנים בהן הפעילה החברה מגוון דגמי מטוסים בצי 747, ביצע מטוס 747-400 האחרון, שסימונו 4X-ELC, את טיסתו האחרונה במהלך השנים, נכנסו ויצאו משירות כ-20 מטוסי 747 מדגמים שונים הדגם 747-400, שהופעל באל על מאז שנת 1994, ביצע בשירות החברה כ-420,000 שעות טיסה ב-51,000 טיסות בהן טסו כ-17 מיליון נוסעים

צביקה ד.   
עדכון   04.11.19  

 
קרדיט צביקה דמרי  

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על: "זהו יום מיוחד והיסטורי, שכן לאחר 48 שנים בהן מטוסי הג'מבו שירתו את אל על, נחתה היום טיסת אל על האחרונה בג'מבו המיתולוגי, הבואינג 747, אשר שירת נאמנה את לקוחותינו לאורך השנים.  כעת, פני החברה להמשך תנופת ההתחדשות והצטיידות במטוסי הדרימליינר 787 החדשים, כאשר אנו משלימים בקצב מהיר קליטה של 4 מטוסים נוספים, כאשר כבר כיום מופעלים בצי אל על 12 מטוסי דרימליינר חדשים. כמו כן, אנו משלימים בימים אלה, לרווחת נוסעינו, שדרוג של פנים המטוס בצי  737 ובהמשך גם בצי מטוסי הבואינג 777."

יונתן גת , מנהל צי 747 באל על: "זהו כבוד רב עבורי להטיס את טיסת הג'מבו המסחרית האחרונה של חברת אל על, הסוגרת באופן רשמי תקופת שירות מרשימה של 48 שנים בחברת אל על. לא בכדי המטוס זכה לכינוי מלכת השמיים."

לפני כ-48 שנים, נחת לראשונה בישראל מטוס הבואינג 747-200. המטוס התקבל בטקס חגיגי ומרגש בנמל התעופה בלוד, בו נכחו ראשת הממשלה גולדה מאיר, שר התחבורה שמעון פרס, יו"ר אל על משה כרמל, ונשיא אל על מרדכי בן-ארי. במהלך השנים, נכנסו ויצאו משירות כ-20 מטוסי 747 מדגמים שונים.
ביום שישי האחרון, יצאה לדרכה טיסה מסחרית אחרונה ומיוחדת של מטוס מדגם 747-400, מתל אביב לרומא.
ובדרך חזרה לארץ הוקרה לשירותה שךל מלכת השמיים 'צייר הטייס את המטוס בשמיים שנקלט בראדאר.צי ה-747 היה שותף לכמה מנקודות ציון משמעותיות בתולדות מדינת ישראל, ביניהם הטסת נוסעים לישראל וממנה במהלך מלחמת יום הכיפורים, לצד הטסת טייסים ואנשי תחזוקה ארצה לצה"ל, והעברת אספקה וציוד אשר היו חיוניים להגנה על המדינה. בנוסף, הצי לקח חלק משמעותי במבצע "אקסודוס" להעלאת יהודי ברית המועצות באמצעות טיסות ישירות ממוסקבה וב-"מבצע שלמה" הנועז להעלאת יהודי אתיופיה בתחילת שנות ה-90.
במסגרת המבצע שבר מטוס 747 של אל על שיא עולמי (גינס) בהטיסו כ-1,088 נוסעים, לרבות שני תינוקות שנולדו במהלך הטיסה.

בשנת 1979, השיקה אל על לראשונה את טיסת הדגל הישירה,LY001 , במטוסי ה-747 מתל אביב לניו יורק.
הנוסעים התאהבו במהרה בטיסה זו, מאחר ואפשרה שנת לילה מלאה מההמראה מתל אביב בשעה 01:00 בלילה ועד הנחיתה, כעבור 12 שעות, בניו יורק בשעה 06:00 בבוקר (זמן מקומי). בתחילת שנות ה-80, אל על השיקה לראשונה מחלקת עסקים לצד המחלקה הראשונה.
בתחילה, המחלקה, 'המלך שלמה', הופעלה בטיסות טרנס-אטלנטיות במטוסי ה-747, וסיפקה מרווח גדול יותר בין המושבים, קייטרינג משופר ונוחות נוספת. כך, הציעה אל על שלושה סוגי מחלקות שירות ב-747: 'המלך דוד' למחלקה הראשונה, 'המלך שלמה' למחלקת עסקים, ומחלקת תיירים. בשנת 1994, אל על רכשה את שני מטוסי ה-747-400 הראשונים שלה (4X-ELA  ו-ELB), כאשר ב-1995 היא רכשה את השלישי (4X-ELC).
בהמשך הצטרפו עוד שלושה מטוסים מדגם זה. מטוסים אלה הפכו לספינות הדגל של הצי. מטוס ה-747-400 הראשון של אל על, הינו מטוס הנוסעים הגדול ביותר שאי פעם שירת בצי החברה, עם מעל ל-400 מושבים. מטוס זה הפעיל את הטיסה הראשונה של אל על במטוס ה- 747-400, תל אביב-פריז, ב-8 במאי 1994. מטוס ה-747-400 אפשר עלייה משמעותית בטווחי הטיסה, עד 13,350 ק"מ, יכולת שאפשרה ביצוע טיסות ישירות מלוס אנג'לס לתל אביב.
בעקבות רכישת המטוסים החדשים, אל על הוסיפה טיסות ישירות מתל אביב לשלוש ערים מרכזיות בארה"ב ב-1995:
ניוארק (ניו ג'רזי), מיאמי ולוס אנג'לס. מסלול תל אביב-לוס אנג'לס הפך להיות הארוך ביותר באל על, ועם תחילת הטיסות היה הארוך בעולם, 12,000 ק"מ, עם זמן טיסה ממוצע של 14 שעות ו-30 דקות.
לאורך השנים, מטוסי ה- 747 הפעילו נתיבי טיסה ישירים אשר קרבו את מדינת ישראל לתפוצות, היו הראשונים לפתוח נתיב למזרח הרחוק, ואף יעדים נוספים בצפון אמריקה, אסיה ואירופה.

כזכור, כחלק מהתחדשות צי המטוסים באל על, החברה רכשה 16 מטוסי דרימליינר 787 חדשים, אשר החליפו את צי מטוסי ה-767 שממנו נפרדה החברה בתחילת השנה ומטוסי 747 שיוצאים משירות כיום.


אל על מרחיבה את שיתוף הפעולה בקוד שייר עם Thai Airways  

חברת התעופה אל על מרחיבה את שיתוף הקוד שייר שלה עם חב' התעופה של תאילנד תאי איירווייז

צביקה ד.   
עדכון   30.10.19  


קרדיט צביקה דמרי  

חברת אל על מרחיבה את שיתוף הפעולה שלה עם חב' התעופה התאילנדית תאי איירווייז מסוף אוקטובר 2019.
חברת אל על ישראל מרחיבה את יעדיה עם השקת עונת חורף 2019/20 וכאמור שיתוף הפעולה עם תאי איירווייז אינטרנשיונל, הביא להרחבת הסכמי הקוד שייר גם לאוסטרליה.
מסלולי שיתוף קוד מתוכננים
בנגקוק - בריסביין 
בנגקוק - מלבורן


לראשונה: חברת התעופה לופטהנזה תפעיל טיסות חורף משדה התעופה 'רמון' באילת לאירופה ויעדים ארוכי טווח, דרך פרנקפורט

הקו יפעל בעונת החורף הקרובה, בימי א', משדה"ת הבינלאומי רמון שבאילת ויכלול טיסות לפרנקפורט, כשממנה ניתן להמשיך ליעדים באירופה וכן למגוון יעדים ארוכי טווח

צביקה ד.   
עדכון   29.10.19  

 
קרדיט יוד צילומים  

חברת התעופה לופטהנזה תפעיל את הקו בלו"ז חורף 2019-20 החל מאתמול (א'), 27 באוקטובר, עד ה-22 במרץ 2020 ותאפשר לטוס לאירופה משדה התעופה הבינלאומי 'רמון' ובנוסף ליעדים ארוכי טווח כגון סאו פאולו, ריו דה ז'נרו, הונג קונג וקייפטאון עם עצירת ביניים בפרנקפורט.

החל מיום א', 27 באוקטובר 2019, חברת התעופה לופטהנזה, העומדת בראש קבוצת התעופה הגדולה באירופה, תפעיל קו חדש משדה התעופה הבינלאומי 'רמון' באילת לפרנקפורט, ממנה ניתן יהיה להמשיך ליעדים נוספים באירופה וכן למגוון יעדים ארוכי טווח. הטיסה תמריא בכל יום א', בשעה ארבע ועשרים אחר הצהריים ותנחת בפרנקפורט בשעה שמונה ורבע בערב.

לרגל השקת הקו, מציעה החברה מחירים מיוחדים למגוון יעדים כגון:

·           הונג קונג החל מ-$685

·           בנגקוק החל מ-$655

·           סינגפור החל מ-$665


ניתן לשלב טיסות גם עם המראות או נחיתות בנתב"ג (המראה מאילת וחזרה לתל אביב או להיפך) וכן לשלב את הטיסות עם שאר החברות בקבוצת לופטהנזה. מידע נוסף ופרטים ניתן למצוא באתר lufthansa.com או לקבלם באמצעות מרכז השירות של קבוצת לופטהנזה בטלפון: 03-9058049.
את ההזמנות ניתן לבצע דרך ערוצי המכירה הישירים של הקבוצה או באמצעות סוכני הנסיעות. עופר קיש , מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, מסר כי: "אנו שמחים להרחיב את פעילות הקבוצה בישראל ולפעול לראשונה בשדה התעופה החדש 'רמון'. הקו החדש יעניק לתושבי הדרום דרך קלה ונוחה להגיע לאירופה וכן למגוון יעדים ארוכי טווח במחירים תחרותיים. כמובן שזוהי גם הזדמנות מצויינת עבורנו לתרום לתיירות הנכנסת ולהביא ארצה תיירים מכל רחבי העולם."האם חב' התעופה התאילנדית תאי איירווייס תהיה הנפגעת הבאה בין חב' התעופה בשנת 2019?

חב' התעופה התאילנדית תאי איירווייס נמצאת בנקודה קריטית לעתידה, נשיא חברת התעופה אומר שהמוביל עשוי להיסגר אם העובדים לא יתאגדו כדי להשאירה בחיים.

צביקה ד.   
עדכון   23.10.19  

 

חב' התעופה התאילנדית תאי איירווייס שמרכז פעילותה נמצא בבנגקוק, ונחשבת לאחת מחב' התעופה הגדולות בדרום מזרח אסיה, לצד סינגפור איירליינס (סינגפור), קתאי פסיפיק (הונג קונג) ומלזיה איירליינס.
בצי המטוסים של החברה 84 מטוסים, ובהם שישה מטוסי ענק האיירבוס A380.
החב' טסה ל 74 יעדים והינה חברה ב- Star Alliance.
בחב' מועסקים כ 20,000 עובדים והיא נחשבת כמוביל הלאומי של תאילנד (למעשה 51% מערכה של החב' נמצא בבעלות ממשלתית).
חברת התעופה החלה לחוש בלחץ של חב' הלואו קוסט באזור, במיוחד על הנתיבים שמצפון למדינה,נתיבים לווייטנאם, הונג קונג וסין.
סיבה זו בעיקרה הובילה לתוצאות גרועות במחצית הראשונה של השנה והדבר הביא להפסד של 6.44 מיליארד באט, שהם
כ 197 מיליון דולר דולר.
הפסד זה התווסף לחוב של החברה שנמצא כיום מעל 280 מיליארד באט.
לאחרונה פנה נשיא החברה סאמט דמרונגצ'יתאם , לעובדי החברה והסביר עד כמה קשה הוא מצבה של החברה.
"התחרות קשה מאוד השנה", אמר סאמט בראיון לבנגקוק פוסט, "חב' THAI ממש נמצא במשבר. בשנה הבאה עליה לעשות כמיטב יכולתה. ואם העובדים עדיין לא מודעים ואינם עושים די, לא יהיה להם מספיק זמן להילחם. כיום נותר מעט מאוד זמן. כיום אין אזור נוחות. כולם יפגעו אנושות  אם החב' תשקע "
לאחרונה החל לנקוט בפעולות אקטיביות להפחתת העלויות, כמו הקטנת משכורות, הפסקת עמלות מוגזמות מהמשכורות וגרם לקייטרינג שלהם לא לצבור מלאי  (כלאמר כל ארוחה שמוזמנת תגיע ישירות מהספק למטוס ולא למחסן).
חברת התעופה תאי עצרה והקפיאה את  הזמנות המטוסים בעתיד ( 38 מטוסים חדשים במהלך השנים הקרובות).
בנוסף ממש בתחילת השבוע, העבירו בחב' התעופה תאי  שישה מהנתיבים העיקריים שלה לחברת הבת שלה בעלות נמוכה, את הנתיבים לווינטיאן, לואנג פראבנג, פנום פן, האנוי, הו צ'י מין, יאנגון.
לבסוף חברת התעופה נקטה בצעד לא שגרתי כשפנתה ללקוחות וביקשה מהם רעיונות לחיסכון בעלויות. טארום שישה מנהלים התחלפו במהלך השנה   

נושאת הדגל של התעופה הרומנית חב' טארום החליפה מנכ"ל נוסף, השישי במס',המכהן בתפקיד השנה.
לחב' טארום  הפסדי נטו המוערכים ב 66.3 מיליון ליי (15.5 מיליון דולר) במחצית הראשונה של השנה.


צביקה ד.   
עדכון   22.10.19  

 

ההכנסה הכוללת של טארום הגיעה ל 713 מיליון ליי, עלייה של יותר מ 12%, אך אלה לא הצליחו לעלות על היקף ההוצאות שעמדו על סכום של 779 מיליון ליי.
על מנת לנסות ולהציל את המצב מונה מנכ"ל חדש לחב' התעופה הרומנית,וכאמור הוא השישי מתחילת השנה.
מי שנכנס לתפקיד הוא ג'ורג 'קוסטין ברבו, שהיה בעבר ראש האקדמיה לתעופה אזרחית ברומניה. 


הנציבות האירופית אישרה את הלוואת הגישור לחב' התעופה קונדור  

הנציבות האירופית אישרה רת את הלוואת הגישור לחב' התעופה קונדור למשך 6 חודשים לאחר קריסתה של חב' האם תומאס קוק.

צביקה ד.   
עדכון   15.10.19  

 

בתאריך 15-10 באיחוד האירופי אישרו את הלוואת הגישור שתינתן לחברת הבת תומאס קוק, קונדור, בעקבות קריסת חברת האם. חברת התעופה הגרמנית ביקשה מהממשלה הגרמנית הלוואה בסך 380 מיליון אירו (419 מיליון דולר) לאחר התמוטטות חב' תומאס קוק בחודש שעבר. ההלוואה אושרה לאחר שהובטח שהיא תואמת את כללי הסיוע באיחוד האירופי. עם זאת, הנציבות האירופית העמידה כמה אזהרות באישור ההלוואה.
ראשית, ההלוואה תשולם בתשלומים בתנאים "מחמירים". אלה כוללים את הצורך של קונדור בנזילות על בסיס שבועי. שנית, קונדור צריכה להחזיר את ההלוואה במלואה תוך חצי שנה, או שתצטרך לארגן מחדש את חברת התעופה על מנת להבטיח את מה שמכנה האיחוד האירופי "כדאיות לטווח הארוך".
כל ארגון מחדש כזה יוערך ואושר על ידי הנציבות. האישור של היום להלוואת הגישור מנע את פיטוריהם של למעלה מ 4,900 משרות בחברת התעופה. על אף שלחברת האם הייה חוב בסך 1.7 מיליארד ליש"ט, חברת התעופה עצמה הייתה רווחית. 

חברת התעופה SWISS מציגה גידול של כ-1.5% במספר הנוסעים מישראל ומשקיעה בצי המטוסים ובמוצרי הפרימיום

SWISS רשמה גידול של כ-1.5% בתנועת הנוסעים ב-2019 לעומת 2018 באמצעות השקעה בחידוש צי המטוסים ובשירותי הקרקע, ממשיכה SWISS לחזק את מיצובה כחברת פרימיום בנוסף, השיקה השנה SWISS, בשיתוף עם משרד התיירות השוויצרי, את "”Stopover Switzerland, המאפשרת לנוסעים ליהנות משהיה בשוויץ, בדרכם ליעדם הסופי, עם מגוון חבילות נסיעה והטבות בלעדיות
ק רדיט יח"צ 
חברת SWISS, חברת התעופה של שוויץ, אשר מפעילה 14 טיסות שבועיות מנמל התעופה בן גוריון לציריך, מסכמת שנה ומציגה עלייה של כ-1.5% בתנועת הנוסעים מישראל בשנת 2019, לעומת שנת 2018. “אני שמח שלמרות התחרות מול חברות הלואו קוסט והגידול המשמעותי בטיסות באופן כללי, SWISS ממשיכה לשמור על מעמדה ואף רשמה השנה גידול בתנועת הנוסעים מישראל. קבוצת לופטהנזה ממשיכה להוביל ולהיות קבוצת התעופה הזרה, הגדולה ביותר בישראל, עם גידול של 8% בתנועת הנוסעים מישראל לעומת אשתקד", מסביר עופר קיש מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל. "בשנה האחרונה השקנו מספר פעילויות שיווקיות כדי לקדם את שוויץ כיעד תיירותי ואת תכנית Stopover Switzerland המאפשרת עצירה בשוויץ בדרך ליעדים נוספים.


SWISS ממשיכה לחזק את מיצובה כחברת פרימיום על ידי שדרוג צי המטוסים שלה מזה למעלה מעשור, משקיעה SWISS יותר מ-8 מיליארד פרנקים שוויצרים בשדרוג הצי שלה באמצעות מטוסים מודרניים וחסכוניים בדלק והיא מפעילה כיום את אחד מציי המטוסים המודרניים ביותר באירופה: ספינת הדגל של SWISS הוא המטוס המתקדם בואינג B777-300ER העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של נוחות, מכיל 340 מקומות ישיבה והוא חסכוני בדלק.
המטוס מציע שלוש מחלקות שירות: ראשונה, עסקים ותיירים. מטוס האיירבוס A340 חודש לאחרונה והותקנו בו מושבים חדשים בכל המחלקות. גם מערכת הבידור שודרגה והיא כוללת כעת חיבור לאינטרנט בזמן הטיסה.
טיסות פנים אירופאיות מופעלות כעת על ידי מטוסי סדרת C-Series (Airbus A220 החדשים) אשר מציבים סטנדרטים חדשים בתחום הקיימות, היעילות והנוחות.

באביב 2021 עתידה SWISS להשיק את מחלקת ה-Premium Economy שלה, הכוללת 24 מושבים (8 מושבים בלבד בכל שורה), עם תוספת של 20% מרווח בין השורות ומושבים נוחים ומרווחים יותר, המאפשרים הטיה גדולה יותר.
SWISS ממשיכה להשקיע גם בשירותי הקרקע שלה. בשדה התעופה ציריך, אשר זכה בפעם ה-12 ברציפות בפרס "שדה התעופה המוביל באירופה", המעבר מטיסה לטיסה הוא קל ופשוט יותר מכל שדה תעופה אחר. תשעה טרקליני SWISS בשדה התעופה בציריך מציעים נוחות גבוהה במיוחד, לפני ההמראה, בין הטיסות או לאחר הנחיתה.
הטרקלין הראשון שלה בטרמינל E, זיכה את SWISS בפרס Skytrax לשנת 2019 בקטגוריית "טרקלין המחלקה הראשונה הטוב בעולם". SWISS מציעה את “The Taste of Switzerland” - קונספט קולינרי זוכה פרסים המאפשר לנוסעים ליהנות ממנות קולינריות ייחודיות מקנטונים שונים בשוויץ. במסגרת יוזמה זו מזמינה SWISS שפים שוויצריים נודעים להעניק פרשנות אישית וייחודית למטבח השוויצרי.
התפריט מתחלף מידי 3 חודשים (עונתי) ובכל פעם מציע מנות ייחודיות לקנטון אחר, המבוססות על מרכיבים מקומיים, טריים ואיכותיים. התפריט מוגש במחלקת עסקים ובמחלקה הראשונה בטיסות ארוכות טווח הממריאות משוויץ.


כמו כן, לפני מספר חודשים השיקה SWISS תכנית ייחודית תחת השם ' 'Stopover Switzerland בשיתוף פעולה עם משרד התיירות השוויצרי וחברת התיירות הגדולה בשוויץ, Switzerland Travel Centre.
התכנית מאפשרת לנוסעי SWISS לעצור בשוויץ ללילה עד ארבעה לילות וליהנות מאחת מ-10 חבילות התיור המגוונות בכל רחבי שוויץ, הכוללות לינה בבתי מלון בדרגת 3 עד 5 כוכבים ושימוש חופשי בכל אמצעי התחבורה הציבורית (כולל שייט), עד 50% הנחה בנסיעה ברכבות הרים וחבילת קופונים עם הנחות לאתרים ומסעדות ברחבי שוויץ.

קבוצת לופטהנזה היא קבוצת התעופה הזרה הגדולה בישראל, המפעילה מעל 80 טיסות שבועיות ע"י החברות לופטהנזה, אוסטריאן איירליינס, SWISS ובריסל איירליינס.

הקבוצה תשיק ב-2020 יעדים חדשים, חלקם בשיתוף עם Eurowings השותפה בקבוצה: מפרנקפורט יופעלו טיסות לוינדהוק בנמיביה ולאיי הנופש ברבדוס ומאוריציוס. ממינכן תטוס הקבוצה לבנגקוק וכן לבנגלור שבהודו. כחלק מלוח הטיסות ל-2020, תשיק SWISS קווים חדשים. החל מסוף מרץ 2020 תחל החברה להפעיל 5 טיסות שבועיות מציריך לאוסקה שביפן וכן טיסה יומית לוושינגטון די.סי. בנוסף, הקבוצה תשיק קווים חדשים החל ממרץ 2020 מפרנקפורט וממינכן ליעדים בצפון אמריקה: לאס וגאס, פניקס, אנקורג' ודטרויט בארצות הברית וכן טיסה לאוטווה, בירת קנדה. החל מאוקטובר 2019 ולמשך עונת החורף, תחדש לופטהנזה את הקו מפרנקפורט לאילת ותציע קישורים נוחים ליעדים ארוכי טווח, ביניהם: בנגקוק ,הונג קונג וסאו פאולו.

כמו כן, לפני מספר חודשים השיקה SWISS תכנית ייחודית תחת השם ' 'Stopover Switzerland בשיתוף פעולה עם משרד התיירות השוויצרי וחברת התיירות הגדולה בשוויץ, Switzerland Travel Centre. התכנית מאפשרת לנוסעי SWISS לעצור בשוויץ ללילה עד ארבעה לילות וליהנות מאחת מ-10 חבילות התיור המגוונות בכל רחבי שוויץ, הכוללות לינה בבתי מלון בדרגת 3 עד 5 כוכבים ושימוש חופשי בכל אמצעי התחבורה הציבורית (כולל שייט), עד 50% הנחה בנסיעה ברכבות הרים וחבילת קופונים עם הנחות לאתרים ומסעדות ברחבי שוויץ.

קבוצת לופטהנזה היא קבוצת התעופה הזרה הגדולה בישראל, המפעילה מעל 80 טיסות שבועיות ע"י החברות לופטהנזה, אוסטריאן איירליינס, SWISS ובריסל איירליינס. הקבוצה תשיק ב-2020 יעדים חדשים, חלקם בשיתוף עם Eurowings השותפה בקבוצה: מפרנקפורט יופעלו טיסות לוינדהוק בנמיביה ולאיי הנופש ברבדוס ומאוריציוס. ממינכן תטוס הקבוצה לבנגקוק וכן לבנגלור שבהודו.
כחלק מלוח הטיסות ל-2020, תשיק SWISS קווים חדשים. החל מסוף מרץ 2020 תחל החברה להפעיל 5 טיסות שבועיות מציריך לאוסקה שביפן וכן טיסה יומית לוושינגטון די.סי. בנוסף, הקבוצה תשיק קווים חדשים החל ממרץ 2020 מפרנקפורט וממינכן ליעדים בצפון אמריקה: לאס וגאס, פניקס, אנקורג' ודטרויט בארצות הברית וכן טיסה לאוטווה, בירת קנדה. החל מאוקטובר 2019 ולמשך עונת החורף, תחדש לופטהנזה את הקו מפרנקפורט לאילת ותציע קישורים נוחים ליעדים ארוכי טווח, ביניהם: בנגקוק ,הונג קונג וסאו פאולו.

חזרה למעלה

טיסות ישירות לארץ השמש העולה

אל על תהיה החברה הראשונה להציע טיסה ישירה סדירה מתל אביב לטוקיו, יפן הקו יחל לפעול במארס 2020 באמצעות שלוש טיסות שבועיות במטוסי הבואינג 787 דרימליינר החדשים של אל על משך הטיסה הישירה לטוקיו כ–11 ורבע שעות בלבד

צביקה ד.     29.05.19


ק רדיט צביקה דמרי
הביקוש ליפן כיעד תיירותי ועסקי גדל בשנים האחרונות במספרים נרחבים. כ-40,000 ישראלים ביקרו ביפן בשנת 2018 וכ-20,000 יפנים בישראל השקת הקו היא חלק מאסטרטגיית החברה להרחבת רשת יעדיה בהתאם לביקושי הקהל הישראלי והתיירות הנכנסת לישראל במקביל להתחדשות צי המטוסים של החברה. לאחרונה השיקה קווים לסן פרנסיסקו, ניס ומנצ'סטר ותחל להפעיל טיסות ישירות ללאס וגאס, אורלנדו (בחודשי הקיץ) ושיקגו. 
מיקי שטרסבורגר , סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "יפן הפכה לאחד מאתרי התיירות המבוקשים בעולם, וכעת יוכלו גם הישראלים לבקר בה באמצעות טיסה נוחה וישירה במטוסי הדרימליינר החדשים. בשנתיים האחרונות קיבלנו פניות רבות מלקוחותינו להפעלת טיסות ישירות של אל על ליפן.
על פי נתוני למ"ס, כ-40,000 ישראלים ביקרו ביפן בשנת 2018 במקביל לכניסתם ארצה של 20,000 יפנים.
התנועה בשנים האחרונות גדלה בקצב גבוה ואנו בטוחים כי פתיחת קו תעופה ישיר בין המדינות תוסיף להגדיל את התנועה ותחזק באופן משמעותי את הקשרים הכלכליים והמדיניים בין ישראל ויפן." 
שטרסבורגר הוסיף: "הטיסות הישירות ליפן מצטרפות לשורת יעדים ישירים חדשים שהשיקה אל על בתקופה האחרונה, לרבות סן פרנסיסקו, לאס וגאס ושיקגו ומהווים הרחבה משמעותית של אופציות התיירות, הבילוי והגישה לאנשי עסקים ותיירים ליעדים אלה באופן ישיר".
אל על שמחה להכריז על השקת טיסות ישירות בין ישראל לטוקיו, יפן. זו הפעם הראשונה שיפעל קו טיסות סדיר וישיר בין שתי המדינות. הקו יחל לפעול בחודש מארס 2020 באמצעות שלוש טיסות שבועיות במטוסי הבואינג 787 דרימליינר החדישים של אל על. מכירת הכרטיסים בקו תחל בתקופה הקרובה. נתיב ישיר ליפן הינו חלק מאסטרטגיית החברה להרחבת רשת הנתיבים של החברה בהתאם לביקושי הקהל הישראלי והתיירות הנכנסת לישראל, אשר הולכת וגדלה בשנים האחרונות ממגוון רחב יותר של ערים בעולם. זאת, לצד חידוש מואץ של צי המטוסים של החברה שיכלול, עד שנת 2020, כ-45 מטוסים, מתוכם 16 מטוסי בואינג 787 דרימליינר חדשים.
הטיסה מת"א לטוקיו תארך 11 ורבע שעות ואילו טיסת החזור תארך כ-12 וחצי שעות. כיום ישראלים נדרשים לפחות לשתי טיסות כדי להגיע ליפן, שלרוב מסתכמות במסע של כמעט יממה שלמה.
** החברה שומרת לעצמה את הזכות לשינויים.

חזרה למעלה
יאיר ברבי, מנכ"ל סאן דור ומרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל השיקו את קו הטיסות החדש לזלצבורג

הם הכריזו על הרחבת לוח הטיסות לפעילות שנתית טיסת הבכורה המריאה מנתב"ג היום ישירות לנמל התעופה שבזלצבורג במסגרת הטקס, הכריזה החברה על הרחבת הפעילות לזלצבורג וממנה לישראל לכדי פעילות שנתית, לרבות בעונת החורף הקרובה

עדכון   3.06.19


מרטין וייס, שגריר אוסטריה בישראל ויאיר ברבי, מנכ"ל סאן דור גוזרים את הסרט בטקס.  קרדיט סיון פרג'

יאיר ברבי מנכ"ל סאן דור: "אני מברך על פתיחת הקו החדש והפעלת טיסות ישירות לזלצבורג ומודה למר וייס, שגריר אוסטריה, שמכבד אותנו בהשתתפותו באירוע ההשקה ותמיכתו בפיתוח הקו בקרב הישראלים. אני מאמין ביעד זה, זוהי תוספת משמעותית עבור לקוחות ומשפחות המעוניינות לבקר ולנפוש בזלצבורגלנד וסביבתה ועבור תיירים שמבקשים לבקר בישראל. הוספת הטיסות בתקופת החורף מהווה ערך מוסף לחובבי ספורט החורף הפופולרי, סקי ויגדיל את היצע האפשרויות עבורם. אזור זלצבורג ידוע במגוון אתרי סקי והיתרון הוא בקרבת האתרים לנמל התעופה בזלצבורג.
אני מאחל לכולנו הצלחה רבה." מרטין וייס , שגריר אוסטריה בישראל: "היום, עם השקת הטיסות הישירות של סאן דור לזלצבורג, זהו יום חג. זלצבורג אינה רק עיר הולדתו של ולפגנג אמדאוס מוצרט, אלא גם אחת הערים היפות בעולם. נולדתי בזלצבורג, כך שאני יודע במה מדובר. אני מברך את סאן דור על פתיחת הקו, מאחל להצלחתו ומשוכנע שכך יהיה.
מי ייתן ושתי הטיסות השבועיות, יהפכו במהרה לשלוש, ארבע וחמש טיסות שבועיות בעתיד הקרוב." במסגרת הטיסות החדשות לזלצבורג שבאוסטריה, תציע סאן דור שתי טיסות שבועיות במטוסי בואינג 737

לו"ז הטיסות בין ה 3.6-24.10 2019:
· המראה מנתב"ג בימי שני בשעה 14:30 ובחמישי בשעה 12:10 וינחתו ביעד לאחר 3:50 שעות.
· טיסות החזור מזלצבורג ימריאו בימי שני בשעה 18:30 ובחמישי בשעה 16:05 וינחתו בנתב"ג לאחר 3:50 שעות.


כמו כן, סאן דור משיקה טיסה ישירה לדוברובניק, שבקרואטיה. טיסה זו מצטרפת לטיסה הישירה לזאגרב אותה מפעילה סאן דור זה מכבר. בכך, תפעיל סאן דור טיסות לשני יעדים מרכזיים בקרואטיה.
הטיסות ימריאו בימי שלישי, בין התאריכים 4.6-22.10.19. המראה מתל אביב בשעה 17:00 ומדוברובניק בשעה 20:30 , זמן הטיסה כ 3:20 שעות.
להתראות זהב, ברוך הבא כחול

יונייטד איירליינס מציגה את העיצוב החדש של צי המטוסים שלה העיצוב המעודכן של מטוסי יונייטד הוא השלב הבא בתהליך המתמשך של ריענון חזות המותג יונייטד איירליינס משיקה בימים אלה בעולם ובישראל את העיצוב המעודכן של צי המטוסים שלה, עם מראה חדש וצבעוניות מודרנית.

צביקה ד.     25.05.19


קרדיט יח"צ
ה עיצוב החדש הוא שלב נוסף באבולוציה המתמשכת של המותג, אשר נותר נאמן להיסטוריה ולהתפתחות של חברת התעופה, המשרתת לקוחות ברחבי העולם מזה 93 שנה. ״בעודנו משפרים ומעמיקים את החוויה שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנחנו משנים את הדרך שבה אנשים חושבים ומרגישים לגבי יונייטד. המיתוג שאנו מציגים בימים אלה, לוכד את הרוח החדשה הזו״, אמר אוסקר מוניוז , מנכ״ל יונייטד איירליינס.
״כל אחד מהשדרוגים בשירותים שאנחנו מספקים מקדם את ההתפתחות שלנו כחברת תעופה ומדגיש את המאמץ שאנחנו משקיעים בשיפור והגדרה מחדש של שירות הלקוחות בעודם בשמיים. העיצוב המודרני הזה - במיוחד הגלובוס האיקוני שלנו – הוא הביטוי המיטבי של הדימוי והערכים של יונייטד, אשר מתווה את הכיוון בו אנחנו צועדים״, אמר מונדיוז.
ואלה הם עיקרי העיצוב החדש: שלושה גוונים של כחול – צבע הליבה של יונייטד – מגדירים במובהק את העיצוב החדש של מטוסי החברה: כחול רפסודי, כחול יונייטד וכחול סקיי. הצבעוניות הזו חולקת כבוד למורשת של יונייטד תוך שהיא משדרת אנרגיה מודרנית יותר. על זנב המטוס ימשיך להתנוסס לוגו הגלובוס האיקוני של חברת התעופה, אשר מייצג את הפרישה העולמית הנרחבת של יונייטד איירליינס, שמגיעה ל-355 יעדים בכ-60 מדינות.
הלוגו יופיע כעת בכחול סקיי בולט על רקע מעבר בין שלושת גווני הכחול. המנועים והכנפונים יהיו צבועים בכחול יונייטד, בעוד הגל המוכר מצי מטוסי הדרימליינר של יונייטד – אלמנט עיצובי פופולרי הן בקרב לקוחות החברה והן בקרב עובדיה - יתווסף כעת לכל המטוסים בצבע כחול רפסודי.
השם יונייטד יופיע בגופן גדול יותר על גוף המטוס וחלקו התחתון יהיה צבוע באפור מסלול.
הסלוגן אשר מבטא את המשימה של יונייטד, Connecting people. Uniting the world., יתנוסס ליד דלת המטוס.

חזרה למעלה
המראת הבכורה של יונייטד מתל אביב לוושינגטון 

בכירי יונייטד איירליינס המתינו בחצות ליל אמש בנמל התעופה בן גוריון וכבדו בנוכחותם את נוסעי הבכורה של הטיסה החדשה והישירה מישראל לוושינגטון.

צביקה ד.     24.05.19

בכירי יונייטד איירליינס המתינו בחצות ליל אמש בנמל התעופה בן גוריון וכבדו בנוכחותם את נוסעי הבכורה של הטיסה החדשה והישירה מישראל לוושינגטון.
"אני רוצה להודות לכל לקוחותינו ועובדינו שעזרו לנו להפוך את יונייטד לחברת התעופה האמריקנית המובילה המשרתת את הקו לישראל", אמר אבי פרידמן מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל.
למנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי שנכח בארוע אמר פרידמן: "אנו גם מודים לממשלת ישראל על תמיכתה ועל שתוף הפעולה המתמשך ביננו". כאשר ברקע מתנגן your are simply the best של טינה טרנר , סקסופוניסט שליווה את הארוע ואורחים רבים, גזרו השניים את הסרט, התכבדו הנוסעים בשמפניה, בענבים ועוגת ענק, ועלו למטוס.

חזרה למעלה


 SWISS מציגה גידול של כ-1.5% בנוסעים מישראל ומשקיעה בצי המטוסים 

SWISS רשמה גידול של כ-1.5% בתנועת הנוסעים ב-2019 לעומת 2018 באמצעות השקעה בחידוש צי המטוסים ובשירותי הקרקע, ממשיכה SWISS לחזק את מיצובה כחברת פרימיום בנוסף, השיקה השנה SWISS, בשיתוף עם משרד התיירות השוויצרי,

לקריאת הכתבהאל על משיקה 2 יעדים חדשים לאירופה: 

דבלין, אירלנד דיסלדורף, גרמניה.
החברה תתחיל להפעיל טיסות ישירות לדבלין, בירת אירלנד, החל מ- 26/5/2020 ולדיסלדורף, גרמניה, החל מ- 1/6/2020 אל על תציע 3 טיסות שבועיות ישירות לדבלין, בימים א', ג' ו-ה' ולדיסלדורף בימים ב', ד' ו-ו' הטיסות יופעלו 

לקריאת הכתבה


אל על בקמפיין בעברית בסן פרנסיסקו 

לרגל השקת הטיסות הישירות לסן פרנסיסקו אל על תעלה בקמפיין שילוט חוצות ראשון מסוגו, בשפה העברית, במספר מוקדים במפרץ סן פרנסיסקו, ארה"ב.  בקמפיין המיוחד ישתתפו 3 ישראלים שלהם בני משפחה המתגוררים בסן פרנסיסקו:
צילום: באדיבות אל על

לקריאת הכתבה

אמריקן אירליינס חב' התעופה הטובה באמריקה בשנת 2019

חברת התעופה אמריקן איירליינס דורגה כחברת התעופה הטובה ביותר באמריקה לשנת 2019 דירוג מקיף שנערך זו השנה השביעית מבין נוסעים בחברות תעופה מכל העולם שערכה חברת AirHelp המתמחה במתן ייעוץ 
צילום: יח"צ

לקריאת הכתבהאיר פראנס משיקים מחירים מיוחדים מישראל

קבוצת התעופה אייר פראנס KLM משיקה: מתווה מחירים מיוחד בטיסות מישראל גם לאפריקה, אסיה, הודו והמזרח התיכון החל מה-14 במאי 2019, קבוצת אייר פראנס KLM תציע מתווה מחירים חדש בטיסות מישראל 

לקריאת הכתבה
אל על נחנך הקו לעיר המלכים 

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על ומיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על השיקו את הטיסות הישירות החדשות של החברה לסן פרנסיסקו בארה"ב טיסת הבכורה של אל על מתל אביב לסן פרנסיסקו (LY019) במטוס הדרימליינר "חיפה" שעוצב באיורים מרהיבים של היעדים

לקריאת הכתבה


אל על הלוואה לרכישת הדרימליינר ה 10 

אל על חתמה על מזכר לקבלת הלוואה לרכישת מטוס הדרימליינר ה 10 העסקה נועדה למימון הרכישה מחברת בואינג. המטוס ישרת את החב' היפנית לתקופה של 10 שנים לאחריהן יעבור לבעלות אל על. 


לקריאת הכתבה


צבעי הדרימליינר החדשים של אל על

לרגל השקת הקווים החדשים של אל על לסן פרנסיסקו ולאס וגאס עוצב מטוס הדרימליינר "חיפה" עם איורים מרהיבים של היעדים החדשים האיורים אשר עוצבו על ידי המאייר שי ודל והארט דירקטור אמיר אסייג .
צילום: יוחאי מוסי/בר סטפנסקי

לקריאת הכתבה

FedeEx רוכשת את פעילות חטיבת האקספרס פליינג קרגו בישראל

FedEx Express רוכשת את פעילות חטיבת האקספרס הבינלאומית של קבוצת פליינג קרגו בישראל ממפיס, טנסי ותל אביב, ישראל FedEx Express רוכשת את פעילות חטיבת האקספרס הבינלאומית של קבוצת פליינג קרגו 
קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבהטל תעופה נבחרו לייצג את סייפרוס אירווייז

טל תעופה נבחרה לייצג את סייפרוס אירווייז חברת התעופה הקפריסאית סייפרוס אירווייז, מיוצגת בישראל על ידי טל תעופה, מכריזה על השקת טיסה בקו תל-אביב-לרנקה. החברה תפעיל 10 טיסות שבועיות 7 ימים בשבוע. 

לקריאת הכתבה

 


אל על מציינים את השואה במהלך הטיסה 

אל על בשיתוף ארגון "זיכרון בסלון" ציינו את יום השואה בטיסה מיוחדת של מצעד החיים מטורונטו לפולין 390 נוסעי טיסת אל על 3568LY, ביניהם ניצולי שואה, בני נוער וארגונים יהודיים מקנדה, עלו ביום שני (29.4) על טיסה 
צילום:אל על

לקריאת הכתבה

 


איר באלטיק מרחיבה את פעילותה בישראל

חברת התעופה אייר בלטיק מרחיבה את פעילותה החברה הודיעה היום כי החל מחודש יוני תוסיף עוד טיסת בוקר לריגה ובכך תפעיל חמש טיסות שבועיות לישראל מחיר כרטיס טיסה מתל אביב לריגה החל מ- 268 $ בנוסף החברה 
צילום: יח"צ

לקריאת הכתבהאיר פרנס משיקה את הגיפטקארד

מתנה לחתונה, יום הולדת, יום נישואין או סתם פינוק: אייר פראנס משיקה את Air France Kitty - גיפט-קארד לחופשה בלתי נשכחת חברת התעופה אייר פראנס משיקה לראשונה גיפט-קארד שיאפשר ללקוחותיה להעניק ליקיריהם 
קרדיט יחצ

לקריאת הכתבהאיזי ג'ט הטיסה 22000 ישראלים בפסח

איזי ג'ט: 22,000 ישראלים טסו עם החברה בפסח ליעדים באירופה לונדון, פריס וז'נבה היו היעדים הפופולריים ביותר מתל אביב בפסח 2019 איזי ג'ט, חברת התעופה השנייה בגודלה בנמל התעופה בן גוריון, מודיעה שלאורך 
קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבה


חב' אביאנקה מברזיל על סף פשיטת רגל

חב' התעופה אביאנקה מברזיל על סף פשיטת רגל חב' התעופה Avianca מברזיל ביטלה 1,045 טיסות ויותר מ 1,045 טיסות פנים במהלך השבוע. החברה החזירה החברה 18 מטוסים שנמצאים בהחכרה. ב -1 באפריל ביטלה 


לקריאת הכתבה

  


אל על מסייעת בעקבות הפיגוע בסרי לנקה

בעקבות מתקפת הטרור בסרי לנקה אל על מאפשרת שינויים בכרטיסי הטיסה בעקבות מתקפת הטרור בסרי לנקה, אל על מסייעת לישראלים הנמצאים במדינה המעוניינים לחזור לישראל או לאלו אשר מתוכננים לטוס אליה.    

קרדיט צביקה דמרי

לקריאת הכתבהטל תעופה תייצג את חב' התעופה סאן אקספרס

טל תעופה נבחרה לייצג את חב' התעופה סאן אקספרס חב' התעופה SunExpress וחברת טל תעופה חתמו על הסכם לטיפול בחברת התעופה סאן-אקספרס בבולגריה, יוון ורומניה. שותפות זו באה כחלק מהרחבת נתיבים  
קרדיט  טל תעופה

לקריאת הכתבה
טורקיש ביעד אקזוטי חדש-מרקש

טורקיש אירליינס ממשיכה להתרחב הוסיפה יעד חדש לרשת הבינלאומית שלה אשר מתרחבת ללא הפסקה, מרקש, עיר הארגמן של מרוקו לאחר שהשלימה בהצלחה את תהליך "המעבר הגדול" והעבירה את כל שירותי הנוסעים שלה לבית החדש שלה, שדה התעופה איסטנבול, טורקיש אירליינס     קרדיט טורקיש אירליינס

לקריאת הכתבה


איר פראנס במבצע מיוחד לדרום אמריקה

אייר פראנס יוצאת במבצע אטרקטיבי: טיסות לדרום אמריקה במחלקת הפרימיום אקונומי החל מ-1069 דולר *** חברת התעופה אייר פראנס יוצאת במבצעי טיסות אטרקטיביים במחלקת הפרימיום אקונומי ליעדים נבחרים בדרום אמריקה. הטיסות היוצאות מישראל הן דרך פריז, כאשר מחלקת 

לקריאת הכתבה


סאןדור השיקה את הקו לסלוניקי

סאן דור השיקה אתמול את טיסת הבכורה לסלוניקי בטקס חגיגי בעלייה למטוס. הטיסות הישירות ימריאו בימי ראשון וחמישי והחל מה 4 ביוני, טיסה נוספת בימי שלישי. הטיסות יופעלו עד לסיום העונה ב- 22/10. סלוניקי מהווה יעד שמתאים לכולם בזכות האטרקציות בו ובסביבתו: כל אחד יכול למצוא את מה שמחפש בחופשה מושלמת לשוחרי טבע לטיולים באזור מטאורה וזאגוריה, 

לקריאת הכתבה


תכנית חדשה וייחודית מושקת לרגל עונת הנסיעות על ידי חברת SWISS

SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ משיקה: Stopover Switzerland התכנית הייחודית תושק לרגל עונת הנסיעות בשיתוף משרד התיירות השוויצרי וחברת התיירות הגדולה בשוויץ, STC התכנית מציעה חבילות תוכן ייחודיות שיאפשרו לנוסעים לעצור בשוויץ בדרכם ליעדם הסופי, 

לקריאת הכתבה


איזי ג'ט מגדילה תדירות הטיסות לאיטליה

איזי גט מרחיבה את תדירות הקווים מתל-אביב לאיטליה הטיסות בין נאפולי וונציה יהיו מעתה לאורך כל השנה, בנוסף לקו תא-מילאנו הפועל תדיר במתכונת של חמש טיסות שבועיות. איזי גט מכריזה היום, במסגרת פרסום לוח טיסות חורף 2019-20, כי היא מרחיבה את תדירות הקווים בין תל אביב לאיטליה. שתי הטיסות השבועיות מתל אביב לנאפולי יופעלו מעתה לאורך כל  

לקריאת הכתבהאייר אינדיה חוגגת שנה מוצלחת בקו דלהי-תל-אביב

חברת התעופה ההודית אייר אינדיה, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, חוגגת שנת פעילות מוצלחת בישראל. החברה השיקה לפני כשנה את קו הטיסות הישיר בין תל-אביב לדלהי, לאור הפוטנציאל העצום של ישראל לתיירות הדדית בין שתי המדינות, ובהמשך למאמצי שיווק של משרד התיירות

לקריאת הכתבה


חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק בחרה בחברת APG ISRAEL כנציגתה בישראל

חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק בחרה בחברת APG ISRAEL כנציגה הרשמית שלה בישראל חברת התעופה הבריטית שמשלימה בימים אלה את היערכותה לקראת תחילת פעילות בישראל ב-25 לספטמבר מינתה את חברת APG, מקבוצת ממן, לנהל עבורה את מערך השרות והמכירות (GSA) חברת 

לקריאת הכתבה
TripAdvisor מח' הפרימיום של אמריקן אירליינס הטובה ביותר

אתר התיירות הגדול טריפ אדוויזר הכריז כי מח' הפרימיום אקונומי של אמריקן איירליינס בצפון אמריקה בחירת הנוסעים.
אמריקן אירליינס הייתה לחברת התעופה הראשונה בארה"ב שהוסיפה  

לקריאת הכתבה


SWISS חושפת מחלקת Premium Economy חדשה!

SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ חושפת לראשונה: מחלקת Premium Economy חדשה אשר תושק באביב 2021 המחלקה החדשה תושק תחילה ב-24 מהמושבים במטוסיה מסוג בואינג 777-300ER ובהמשך בכל צי המטוסים ארוכי הטווח של החברה    צילום יח"צ

לקריאת הכתבה


וויז אייר זכתה במשפט ותמשיך במדיניות הכבודה

וויז אייר זכתה במשפט ותמשיך עם מדיניות הכבודה הנוכחית איטליה נותנת גב ל Wizz Air בית המשפט האיטלקי דחה את טענת רשות התחרות האיטלקית וקבע: Wizz Air תמשיך עם מדיניות הכבודה הנוכחית הכוללת 50 אפשרויות    צילום יח"צ

לקריאת הכתבה


אל על משיקה אתה TAXI-POOL  

אל על השיקה את TAXI POOL- שירות חדשני שיאפשר לנוסעים לחלוק נסיעה משדה התעופה למלון ובחזרה השירות יאפשר לנוסעים בטיסות אל על, למצוא שותפים, לחלוק איתם נסיעה משדה התעופה למלון ובחזרה לשדה, ובכך לצמצם את הוצאות הנסיעה

לקריאת הכתבה


קתאי מפרסמת את מחירי הטיסות לקיץ

חברת התעופה קתאי פסיפיק מפרסמת את מחירי הקיץ שהופכים את הונג קונג ויעדי הפסיפיק לאטרקטיביים במיוחד מ – 676 דולר חברת התעופה קתאי פסיפיק מפרסמת את מחירי הקיץ שהופכים את הונג קונג ויעדי הפסיפיק לאטרקטיביים במיוחד לחופשות משפחתיות  קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבה


אל על החב' הכי בבית והכי אנושית בעולם  

אל על אירחה כ- 180 ילדים מתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ומ"ספיישל אולימפיקס" מהרצליה, לטיסה חווייתית בשמי הארץ לקראת יום המעשים הטובים, אל על אירחה כ- 180 ילדים ובני משפחותיהם מתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ועמותת "ספיישל אולימפיקס ישראל", לטיסה חווייתית בשמי הארץ, במטוס מסוג דרימליינר של החברה.

לקריאת הכתבה


איר פרנס משיקה קוים ויעדים חדשים   

קבוצת אייר פראנס KLM פותחת את עונת הטיסות לקיץ 2019 אייר פראנס KLM תפעיל בקיץ הקרוב מסלולים חדשים ארוכי טווח, קצרים ובינוניים, בהם: משדה התעופה שארל-דה גול בפאריס חברת אייר פראנס תפעיל טיסות לשני יעדים חדשים – דאלאס (ארה"ב) וקיטו (אקוודור). משדה התעופה סכיפהול 

לקריאת הכתבה


מודל הטיסות החדש של אל על למזרח ודראפ במחלקת תיירים נכנס היום לתוקפו  

היום, נכנס לתוקפו מודל הטיסות החדש של אל על למזרח הרחוק ודרום אפריקה. זאת, בהמשך להודעה שחברת אל על הוציאה בתאריך ה-27.12.18 ותחילת מכירת הכרטיסים במסגרת המודל החדש שהחלה ב-15.1.19. החל מהיום (1.4)

לקריאת הכתבה


אליטליה מציגה את לוח טיסות קיץ 2019 

החל מה- 31 במרץ ועד ה- 26 באוקטובר 2019 4 טיסות יומיות מתל אביב לרומא ומשם המשכים לעשרות יעדים באיטליה, אירופה אמריקה, המזרח הרחוק ואפריקה. 5 טיסות יומיות ישירות מתל אביב למילאנו החל מה- 29 ביולי 2019. 1 טיסה יומית ישירה מתל אביב לאתונה ( הטיסות לאתונה ממריאות מטרמינל 1 בנמל התעופה בן גוריון). קרדיט : אליטליה

לקריאת הכתבה


חברת TAP איר פורטוגל משיקה טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון  

TAP איר פורטוגל משיקה טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון חברת התעופה הלאומית של פורטוגל, TAP, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, מכריזה על השקת טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון. פתיחת הקו נעשית כחלק מתוכנית הרחבה ופתיחת קווים של החברה קרדיט : חן גלילי

לקריאת הכתבה


ישראייר מדווחת השנה הטובה בתולדותיה 

קבוצת ישראייר מדווחת על השנה הטובה ביותר בתולדותיה שנת 2018 השנה הרווחיות ביותר בתולדותיה מחזור המכירות ברוטו של הקבוצה בשנת 2018 היה כ- 377 מיליון דולר לעומת 363 מיליון אשתקד. הרווח הגולמי בשנת 2018 ירד ל 44 מיליון דולר לעומת 46 מיליון דולר אשתקד. הוצאות המימון בשנת 2018 ירדו ל 1 מיליון דולר לעומת 4 מיליון דולר אשתקד.

לקריאת הכתבה


ברוך הבא,היום נחת בישראל 

ברוך הבא היום נחת בישראל יונייטד משיקה את מטוס בואינג 787-10 החדש בקו תל אביב-ניו יורק/ניוארק מחלקת העסקים United Polaris כוללת 44 מושבים חדישים המספקים לכל נוסע גישה מלאה למעבר. ו-21 מושבים במחלקת United Premium Plus החדשה.

לקריאת הכתבה


אל על מציעה סיוע ללקוחות  WOW air 

סיוע ללקוחות חברת WOW air על מנת לסייע ללקוחות חברת WOW air, אשר הודיעה על הפסקת פעילותה, נערכת אל על להציע הנחה בנתיביה הישירים אל ומארה"ב - ניו יורק, בוסטון, מיאמי, סן פרנסיסקו, לאס וגאס, אורלנדו, לוס אנג'לס וטורונטו. חברת אל על תעניק 20% הנחה ללקוחות המחזיקים בכרטיסי טיסה של WOW air ליעדי אל על הישירים אל ומארה"ב וקנדה. 

לקריאת הכתבה


מהפכה במחלקות היוקרה של בריטיש 

בריטיש איירווייס תשיק את מושבי ה-Club Suite החדשים שיעניקו לנוסעי מחלקת העסקים (Club World) חווית טיסה אקסקלוסיבית עם פרטיות מרבית בסוויטות אישיות החברה תעדכן את פרופיל השירות במחלקה הראשונה ותציע תפריטי גורמה חדשים, עיצוב מחדש למושבים ולאביזרי 
  קרדיט צילום בריטיש איירווייס

לקריאת הכתבה


לופטהנזה צמחה בכמות הנוסעים בנתב"ג  

על פי דו"ח רשות שדות התעופה ב 2018 1.4 מיליון נוסעים טסו באמצעות קבוצת התעופה לופטהנזה לישראל ומחוצה לה כאשר אלו משקפים צמיחה של 6.3% בכמות הנוסעים לעומת שנת 2017 נתוני רשות שדות התעופה בישראל קובעים כי קבוצת לופטהנזה הינה קבוצת התעופה הזרה הגדולה ביותר 

לקריאת הכתבה


אוסטריאן איירליינס תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב

אוסטריאן איירליינס חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב המהלך יחל ב-17 בפברואר במטרה להעמיק את פעילותה של החברה בישראל ולהעניק היצע משופר עבור 

לקריאת הכתבה


אוסטריאן איירליינס תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב

אוסטריאן איירליינס חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב המהלך יחל ב-17 בפברואר במטרה להעמיק את פעילותה של החברה בישראל ולהעניק היצע משופר עבור 

לקריאת הכתבה


אל על מכריזה על טיסות ישירות לשיקגו

אל על מכריזה על טיסות ישירות בין ישראל לשיקגו החל ממרץ 2020 חברת אל על תשיק בשנה הבאה קו ישיר חדש בין ישראל לשיקגו. במסגרת פעילות הקו החדש, אל על תפעיל 3 טיסות שבועיות ישירות לנמל התעופה הבינלאומי או'הייר O'Hare International Airport בשיקגו .    

לקריאת הכתבה


אל על משיקה תפריט של השף דחף שבתאי

אל על השיקה תפריט חדש לנוסעי העסקים בניצוחו של השף שחף שבתאי אל על השיקה את תפריט הארוחות החדש במחלקת העסקים, המוגשות בטיסות היוצאות מישראל, לצד תפריט יין חדש ומגוון התפריט החדש, שעל ניצוחו הופקד השף הראשי החדש של אל על  

לקריאת הכתבה


רייאנייר פותחת קו טיסות לבודפשט

ריינאר פותחת קו טיסות לבודפסט בחורף 2019  חברת התעופה האירופית מס '1, היום (27 במרץ) הודיעה על נתיב חדש בתל אביב לבודפשט, עם שירות ארבע פעמים בשבוע החל 

לקריאת הכתבה


לראשונה בישראל טיסה ישירה למלדיביים

7 שעות לגן עדן - לראשונה בישראל: טיסות שכר למאלדיביים חברת Flyeast משיקה קו טיסות שכר חדש ובלעדי לחגי תשרי 2019 חתמה על הסכם בלעדיות עם Royal Jordanian להפעלת טיסות מיוחדות מהפכת השמיים הפתוחים מגיעה למאלדיביים .

לקריאת הכתבהאייר פראנס זכתה בתואר יוקרתי .

אייר פראנס זכתה פעם נוספת בתואר היוקרתי "בעלת מבחר היינות והמשקאות הטובים ביותר בענף התעופה בעולם" חברת התעופה זכתה בפרסים על רשימת היינות והשמפניות בטיסותיה בתחרות היוקרתית Business Traveller's Cellars in the Sky לשנת 2018

לקריאת הכתבהאל על מדווחת על הפסדים ב 2018 .

חברת אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ מדווחת על סיכום התוצאות הכספיות לשנת 2018 ולרבעון הרביעי לשנה זו חרף הגידול בתחרות בנתב"ג, גדלו הכנסות החברה מהטסת נוסעים בכ- 54 מיליון דולר. יחד עם זאת, לאור העלייה במחירי הדלק, החברה הפסידה השנה כ- 52 מיליון דולר  

לקריאת הכתבהאירופלוט משיקה את לוח הטיסוות לקיץ

חב' התעופה הרוסית Aeroflot vשיקה את לוח הזמנים של הקיץ בתאריך 31 במרץ השיקה חב' התעופה הרוסית אירופלוט את לוח הזמנים שלה לקיץ, אשר יפעל עד לתאריך 26 באוקטובר 2019. בעונה הקרובה, חב' אירופלוט תטוס ל -159 יעדים, מתוכם 58 יעדים יהיו ברוסיה ואילו 101 יעדים 

לקריאת הכתבהוירג'ין אטלנטיק תטוס מתל אביב ללונדון .

וירג'ין אטלנטיק (Virgin Atlantic) מודיעה על תחילת מכירת הכרטיסים בין תל אביב לנמל התעופה הית'רו בלונדון ומלונדון לתל אביב, הזמינות כעת לרכישה במחלקת Economy במחירים של החל מ- 567 דולר לאדם, מחלקת Premium מ- 895 דולר ומחלקות Upper Class החל מ- 1,418 דולר  

לקריאת הכתבהתו איכות לטריות חברת הבת של קתאי .

תו איכות לטריות חברת הבת של קתאי פסיפיק CPSL הינה החברה הראשונה בעולם שקיבלה את תעודת הטריות של IATA CEIV חברת הבת של קתאי פסיפיק, Cathay Pacific Services Limited , זכתה לאחרונה בתעודת הטריות הבינלאומית של IATA CEIV והפכה לאחת החברות הראשונות בעולם 

לקריאת הכתבהלופטהאנזה  ואמדאוס האריכו את החוזה .

קבוצת לופטהנזה וחברת אמדאוס חידשו את שיתוף הפעולה הטכנולוגי ביניהן והאריכו אותו ב-30 שנים נוספות כחלק מהחוזה החדש שנחתם, מערכת Altea של אמדאוס תמשיך להיות בשימוש עבור לופטהנזה וחברות נוספות בקבוצה וכן הרחבת שיתוף הפעולה בתחומים נוספים כמו שיווק, קניות ומערכת בקרת 

לקריאת הכתבהדלתא מחדשת חידושים קולינריים .

עדכונים מחברת דלתא חידושים קולינריים עונתיים בדלתא אייר ליינס דלתא אייר ליינס חונכת באטלנטה טרמינל ביומטרי ראשון עונה חדשה פירושה התחלה חדשה ואיתה מבחר חדש של מנות מזון ומשקאות, מהם יוכלו נוסעי דלתא אייר ליינס ליהנות במהלך טיסתם. כחלק מההשקעה המתמשכת של 

לקריאת הכתבהחברת היינאן הסינית השיקה את הקו לת"א .  

חברת התעופה הסינית האינאן אירליינס השיקה הבוקר את הקו החדש שלה לשנזן. הקו שיופעל פעמיים בשבוע מחליף את הקו לגואנזו שנסגר. האינאן אירליינס הפועלת בישראל כשלוש שנים הובילה למהפכה בשוק הטיסות למזרח ולזינוק במספר התיירים הסינים .

לקריאת הכתבה
    חזרה למעלה 

אל על משיקה 2 יעדים חדשים לאירופה: דבלין, אירלנד דיסלדורף, גרמניה

החל מ- 26/5/2020 ולדיסלדורף, גרמניה, החל מ- 1/6/2020 אל על תציע 3 טיסות שבועיות ישירות לדבלין, בימים א', ג' ו-ה' ולדיסלדורף בימים ב', ד' ו-ו' ה
טיסות יופעלו במטוסי בואינג 737 עם מחלקות שירות תיירים ועסקים דיסלדורף מצטרפת לשלושה יעדים נוספים בגרמניה אליהם טסה אל על - פרנקפורט, מינכן וברלין ובכך מרחיבה את היקף הפעילות ל- 36 טיסות שבועיות לגרמניה, החל מיוני 2020.

צביקה ד.   
עדכון   28.08.19  


קרדיט צביקה דמרי  

מכירת כרטיסי הטיסה ליעדים החדשים תחל ב 4/9/19 מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "אנו פועלים להמשיך ולהרחיב את רשת הנתיבים של החברה. על מנת לתת מענה הולם לדרישות המתפתחות של לקוחותינו העסקיים וכן עבור תנועת התיירות הישראלית היוצאת, ובמקביל לחזק את התיירות הזרה לישראל, נציע החל מקיץ 2020 טיסות ישירות סדירות לדבלין ולדיסלדורף.

דבלין מהווה בסיס פעילות לחברות הייטק ודיסלדורף מארחת באופן קבוע מגוון עצום של כנסים וירידים בין לאומיים. אנו מאמינים כי פתיחת הקווים החדשים תגדיל את הקשרים העסקיים וכניסות התיירים לישראל ותחזק הקשרים המדיניים בין המדינות." דבלין בירת אירלנד וההיי טק של אירופה היא שילוב מושלם בין תרבות עשירה, היסטוריה מרתקת וחיי לילה מגוונים. בדבלין תפגשו בטירות מימי הביניים, פארקים ירוקים, שופינג אטרקטיבי ופאבים אירים. נסיעה קצרה ממנה, מביאה לעבר הנופים היפים והמרתקים ביותר שניתן לחוות באירופה.דיסלדורף המכונה "הפנינה החבויה של גרמניה", שוכנת על נהר הריין והינה אחת מהערים הגדולות בגרמניה ומהווה אחד המרכזים הכלכליים החשובים במדינה. מיקומה של דיסלדורף בסמיכות לערים משמעותיות נוספות בגרמניה – קלן, בון, דורטמונד ולגבולות עם הולנד ובלגיה, מאפשרת למטיילים נקודת יציאה טובה לטיולים ולמסלולים נוספים באזור.
מעבר לכך, מציעה העיר אוכל עשיר, בירה מקומית, ארכיטקטורה ייחודית, אופנה ושופינג ונקודות יציאה נוחה לערים נוספות בגרמניה ואמסטרדם שבהולנד.
לרגל השקת הטיסות הישירות לסן פרנסיסקו

אל על תעלה בקמפיין שילוט חוצות ראשון מסוגו, בשפה העברית, במספר מוקדים במפרץ סן פרנסיסקו, ארה"ב

צביקה ד.     19.05.19


צילום באדיבות אל על

בקמפיין המיוחד ישתתפו 3 ישראלים שלהם בני משפחה המתגוררים בסן פרנסיסקו:


· נועה פלד חיילת בודדה בת 19 שהוריה גרים בעיר

· דבי שטרית בת 24 שאחותה גרה בסיליקון ואלי

· ד"ר שוקי גושן בן 69 שבתו ומשפחתה מתגוררים בסן פרנסיסקו. 

אל על יצרה שלטים פרסונליים, בהם נועה, דבי ושוקי, מודיעים לבני משפחתם כי בזכות הטיסות הישירות של אל על
מתל אביב לסן פרנסיסקו הם בקרוב מגיעים לביקור.  

השלטים בעברית ישובצו באזורים בהם עובדים ומתגוררים ישראלים בכל אזור מפרץ סן פרנסיסקו, פאלו אלטו, סן חוזה
ועוד בנוסף, הקמפיין כולל סרט המתעד את המפגש של המשתתפים בקמפיין עם בני משפחתם בסן פרנסיסקו.
עדי הנגבי, מנהלת מטה השיווק באל על: "הקמפיין נולד לרגל השקת הטיסות של אל על ומתוך התובנה שבסן פרנסיסקו
חיים יותר מ-100,000 ישראלים וכי יש מאות אלפי בני משפחה בארץ שמתגעגעים אליהם.
לכן החלטנו לפנות לישראלים המתגוררים בסן פרנסיסקו בשפת האם שלהם, עברית.".

אל על החלה השבוע להפעיל 3 טיסות שבועיות בקו החדש לסן פרנסיסקו במטוסי הדרימליינר החדשים.
זמני הטיסות: · הלוך – הטיסות ימריאו מנתב"ג בימים שני, רביעי ושישי בשעה 01:05 וינחתו בסן פרנסיסקו כעבור כ-14:50 שעות ב-06:00 לפנות בוקר (זמן מקומי). ·
חזור – טיסות החזרה בימים שני, רביעי ייצאו בשעה 20:00 וינחתו בנתב"ג כעבור כ-13:40 שעות בשעה 19:40. ·
חזור – טיסות החזרה במוצ"ש ייצאו מסן פרנסיסקו בשעה 22:45 וינחתו בנתב"ג בשעה 22:25.צילום באדיבות אל על


צילום באדיבות אל על

צילום באדיבות אל על

חזרה למעלה

קתאי פסיפיק ממשיכה להרחיב את אחיזתה הבינלאומית  

החברה משקיעה בין השאר במושבים חדשים, שירות Wi-Fi ברוב הטיסות, תפריט שהוא חוויה קולינרית בכל
המחלקות, תוכן בידורי חדש ומסכים אישיים עם תצוגה דיגיטלית חדשה קו תל אביב הונג קונג מהראשונים ליהנות מהחידושים כבר השנה.

צביקה ד.     19.05.19

קתאי פסיפיק, המדורגת ברשימת חברות התעופה הטובות בעולם, התחילה בקמפיין MOVE BEYOND המביא לידי ביטוי
את תכניותיה לשנה הקרובה לשדרג את השירות ללקוחות החברה בכל טיסותיה ברחבי העולם. במסגרת מהלך זה, החברה משקיעה בין השאר במושבים חדשים, שירות Wi-Fi ברוב הטיסות, תפריט שהוא חוויה קולינרית בכל המחלקות, תוכן בידורי חדש ומסכים אישיים עם תצוגה דיגיטלית חדשה, תוך הבטחה כי שדרוגים נוספים צפויים להגיע בחודשים הקרובים.
קתאי פסיפיק אשר מפעילה טיסה יומית בקו תל אביב- הונג קונג עם חיבורי המשך נוחים ל-75 יעדים באסיה והפסיפיק, פועלת על שיפור הקווים והזמנים עבור לקוחותיה ובמהלך השנה שחלפה השיקה קתאי פסיפיק 12 יעדים חדשים ברחבי העולם.

מנכ"ל קתאי פסיפיק רופרט הוג מסר כי: "החברה תציג בקרוב במסגרת מהלך גלובלי זה חידושים נוספים שיהוו פריצת דרך שירותית בעולם התעופה, דבר המחייב אותנו כאחת מחברות התעופה המובילות בעולם.
אנו נמשיך להיאחז בערכי החברה- התחשבות, קדמה וחיוביות ונקפיד על חוויית לקוח נעימה ויחס אישי הוסיף המנכ"ל.

חזרה למעלה
אייר קנדה בשיחות בלעדיות לרכישת Air Transat  

אייר קנדה נמצאת במשא ומתן בלעדי לרכישת החברה שבבעלותה אייר טראנסאט, טוענות שתי החברות.כך על פי הודעתן של שתי החברות  
צביקה ד.   עדכון   15.05.19


העסקה המוצעת מעריכה את טרנאנסט במחיר של 13 דולר למניה, והעסקה מוערכת בכ -520 מיליון דולר. 
"שילוב עם טרנאנסט מייצג הזדמנות גדולה לבעלי העניין של שתי החברות", אמר קאלין רובינסקו , מנכ"ל אייר קנדה. 
במו"מ נקבע גם כי אם טרנסאט תיסוג מהעסקה , היא תשלם לאייר קנדה סך של  15 מיליון דולר.
ואילו במידה וההסכם יסתיים בשל אי עמידה בתקנות או באישורים ממשלתיים, אייר קנדה תשלם לטראנסט 40 מיליון דולר.
לאייר קנדה יש כ 36,000 עובדים, כ -10,000 מהם בקוויבק. ואילו לחב' טרנסאט,  כ -5,000 עובדים, מרביתם בקוויבק.חברת RWANDAIR תפעיל קו תעופה סדיר לקיגאלי 

חברת RWANDAIR תפעיל קו תעופה סדיר לקיגאלי החל מ 26 ביוני 2019 באמצעות חברת התיירות אי.טי.אס אויה מקבוצת אופיר טורס • 3 טיסות בשבוע חברת התיירות אי.טי.אס אויה מקבוצת אופיר טורס, נציגת חברת התעופה Rwandair בישראל, הודיעה על תחילת הפעלת טיסות ישירות בקו תל אביב - קיגלי - תל אביב, בתדירות של שלוש טיסות בשבוע, החל מ-26 ביוני 2019.

עדכון   14.05.19

 

הקו יתופעל במטוס בואינג 737-800 בתצורה של 2 מחלקות: 16 מקומות במחלקת עסקים ו-138 במחלקת תיירים. כזכור, על פי ההסכם תעופה, שנחתם בין שר התחבורה ישראל כ"ץ ושגריר רואנדה בישראל מר ג'וזף רוטבנה, כל מדינה תוכל להפעיל עד 7 טיסות סדירות בין נתב"ג לקיגאלי, ללא הגבלת קיבולת או סוגי מטוסים. 

החברה מפעילה את מערך טיסותיה באמצעות צי של 12 מטוסים מתוצרת איירבוס, בואינג ובומברדייה ומחברת את רואנדה עם כ-30 יעדים באפריקה, לונדון, בריסל, ומומבאי.
אנשי עסקים ומטיילים ישראלים יוכלו להסתייע בטיסות החברה מקיגאלי המכונה "שוויץ" של אפריקה ומהווה נמל בסיס
( HUB ) למגוון יעדים באפריקה, ביניהם: אבוג'ה, אביג'אן, אנטבה, דאקר, דאר א-סאלם, דואלה, הררה, יוהנסבורג, לאגוס, לוסקה, מומבסה, קילימנג'רו, קוטונו, קונאקרי, קינשסה ועוד.  

הטיסות ימריאו מנתב"ג בימים ד' וו' בשעה 00:40 וינחתו בקיגאלי בשעה 05:40, ובשבת ימריאו
בשעה 23:50 וינחתו בקיגאלי בשעה 05:00 בבוקר יום א'.
מקיגאלי הטיסות ימריאו בימים ג', ה' ושבת בשעה 00:30 וינחתו בתל אביב בשעה 07:30 בבוקר.
החברה מציעה מחירי היכרות לתחילת פעילות הקו
לדוגמא: כרטיס ליוהנסבורג החל מ-511 דולר, לניירובי החל מ-567 דולר וללאגוס החל מ-647 דולר.  


קבוצת התעופה אייר פראנס KLM משיקה: מתווה מחירים מיוחד בטיסות מישראל גם לאפריקה, אסיה, הודו והמזרח התיכון    

החל מה-14 במאי 2019, קבוצת אייר פראנס KLM תציע מתווה מחירים חדש בטיסות מישראל לאפריקה, אסיה הודו והמזרח התיכון. המתווה החדש יכלול ארבעה סוגי כרטיסים שיאפשרו לכל נוסע לבחור בכרטיס שמתאים לצרכיו האישיים, בכלל זה כרטיס מוזל ללא מזוודה..

צביקה ד.  עדכון   14.05.19


קרדיט צביקה דמרי

במחלקות הכרטוס X,V,R,N,E,T,Q,L,H,K,U, יוכלו הנוסעים לבחור מבין שלושה סוגי כרטיסים:
כרטיס Light: כולל תיק יד (עד 12 ק"ג), ללא מזוודה, שינויים בתשלום.
כרטיס Standard: כולל תיק יד וכן מזוודה (עד 23 ק"ג), שינויים בתשלום.
כרטיס Semi Flex: כולל תיק יד ושליחת מזוודה, שינויים בתשלום, אפשרות ביטול בתשלום
(לפני המראה שמירת מושב standard בחינם. 

במחלקות הכרטוס הגבוהות Y,B,M הנוסעים ייהנו מהטבות כרטיס Full Flex – כולל מזוודה, שינויים בחינם, אפשרות
ביטול בחינם ושמירת מושב standard בחינם.
מנהל המכירות של קבוצת אייר פראנס KLM ישראל, אלון נטע : "לאור הצלחת מתווה המחירים המיוחד שהושק בשנה האחרונה בקווים לדרום אמריקה, החלטנו כעת להרחיב את ההצעה הזו גם לאפריקה ולאסיה. אנו רואים את הפופולריות
של המתווה המיוחד לא רק בקרב תיירים שמחפשים כרטיס מוזל, אלא בעיקר בקרב הקהל העסקי שנהנה כעת מכרטיסים גמישים במחיר נמוך מבעבר. אנו שמחים על ההצלחה של המתווה, ונמשיך לפעול כדי להביא לקהל הישראלי את המוצר
הטוב ביותר."  

בכל סוגי הכרטיסים הנוסעים ייהנו משירות מלא במטוס הכולל ארוחה ושירות משקאות, וכן מצבירת נקודות בתכנית הנוסע המתמיד Flying Blue ובתכנית ה-BlueBiz לחברות עסקיות.
חברי מועדון הנוסע המתמיד Flying Blue ברמת Explorer, יהיו זכאים להנחה של 10 יורו על רכישת מזוודה, עד מועד פתיחת הצ'ק אין (30 שעות לפני הטיסה).
נוסעי העילית והעילית פלוס של מועדון ה-Flying Blue, זכאים לשלוח מזוודהנוספת (מעבר להקצאה בכרטיס), עד
23 ק"ג, ללא תשלום, בכל סוגי הכרטיסים. 
המתווה החדש מעודכן בכל מערכות המכירה, למכירה החל מה-14.5.19, ועבור המראות מהתאריך 21.5.2019 והלאה.


  אל על חתמה על הסכם הרחבת שיתוף הפעולה הבינלאומי עם חברת התעופה האמריקאית Alaska Airlines  


אל על חתמה על הרחבת שיתוף הפעולה הבינלאומי שלה עם חברת התעופה האמריקאית, אלסקה איירליינס, בטקס חגיגי שנערך זמן קצר לאחר נחיתתה של טיסת הבכורה של אל על לסן פרנסיסקו. האירוע התקיים בנוכחות גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על ובראד טילדן, מנכ"ל אלסקה איירליינס


צילום: Joshua Leung

ההסכם החדש, שמצטרף להסכם הקודשייר שנחתם לאחרונה בין חברות התעופה, יאפשר ללקוחותיהן של חברות התעופה להתחבר ולצבור נקודות נוסע מתמיד בצורה קלה יותר.
אל על תפעיל טיסות לסן פרנסיסקו 3 פעמים בשבוע במטוסי 787 דרימליינר המתקדמים בעולם, ותציע 3 מחלקות שירות: עסקים, פרימיום ותיירים. טיסות אל על ימריאו מתל אביב בימים שני, רביעי ושישי בשעה 01:05 ויגיעו לסן פרנסיסקו בשעה 06:00 באותו היום. הטיסות מסן פרנסיסקו לתל אביב ימריאו בימים שני ורביעי בשעה 20:00 ויגיעו יום למחרת בשעה 19:40. ביום שבת תמריא הטיסה בשעה 22:45 ותנחת בתל אביב בשעה 22:25.
מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין : "זהו רגע היסטורי ומרגש עבור אל על. לצד העובדה שאל על מחברת שני מרכזי היי טק בינלאומיים בטיסה ישירה שלוש פעמים בשבוע, אנו מאפשרים ללקוחותינו מגוון רחב יותר של אפשרויות בעזרת הסכם הקודשייר והסכם הנוסע המתמיד עם חברת אלסקה איירליינס. 

הקשר בין אל על לאלסקה איירליינס הוא היסטורי. לחברת אלסקה איירליינס היה תפקיד מכריע וחשוב בסיוע בהבאתם ארצה של יהודים בשנים הראשונות להקמת המדינה. כעת, אנו חוגגים 70 שנה לטיסות היסטוריות אלו שסייעו בהקמתה של מדינת ישראל, וממשיכים לבנות ביחד את הגשרים בין ארה"ב לישראל". 

מנכ"ל אלסקה אירליינס, בראד טילדן : "אלסקה איירליינס ואל על יציעו מעתה יותר הזדמנויות מבעבר לנוסעים בטיסות נון-סטופ בין החוף המערבי ותל אביב. באמצעות השותפות של אל על עם אלסקה איירליינס, החברות תהיינה מסוגלות להציע הטבות לנוסעים המתמידים שלהם, תוך מתן שירות אכפתי ואדיב המאפיין את שתי החברות. חברת אלסקה איירליינס מאפשרת פריסה עולמית לנוסעיה על ידי שותפים שנבחרים בקפידה, ותוכנית לניצול נקודות הנוסע המתמיד בטיסות פנים עם אלסקה או עם שותפיה הגלובליים של אלסקה. השותפות עם אל על מחזקת את החיבוריות הגלובלית של אלסקה מחוץ לסן פרנסיסקו ועד יוני 2019, שותפיה הגלובליים של אלסקה איירליינס יציעו מעל ל-80 טיסות בשבוע מסן פרנסיסקו – יותר מכל חברת תעופה או ברית תעופה אחרת".
שותפות הקוד, תאפשר לחברת אל על להציע מגוון רחב של יעדי המשך מנמלי התעופה ניוארק, סן פרנסיסקו, לאס וגאס ולוס אנג'לס, בנוחות ובגמישות מקסימאלית.
בין יעדי ההמשך הרבים שאל על תציע ניתן למנות את סאן דייגו, פורטלנד, הונולולו, דאלאס, אוסטין, קנזס סיטי, אלברקרקי, סיאטל ועוד יעדים רבים. השותפות בין אל על לאלסקה איירליינס, תסייע לנוסעים להמשיך את נסיעתם לצפון אמריקה וישראל ולהיפך, עם טיסות המשך בשתי חברות התעופה, בשני הכיוונים. שתי החברות יציעו לנוסעיהם אפשרות לצבור נקודות בטיסות אצל החברה השותפה. נקודות בסיס שייצברו על טיסות אל על ייספרו לטובת מעמד "עלית" של לקוחות אלסקה איירליינס. בנוסף, נוסעי אל על יוכלו להמיר את נקודות הנוסע המתמיד שלהם בהזמנת טיסות של אלסקה איירליינס בעתיד.

חברת אלסקה איירליינס הינה חברת תעופה אמריקאית, אשר מטיסה ביחד עם שותפיה האזוריים כ- 44 מיליון
נוסעים בשנה ליותר מ- 116 יעדים ברחבי העולם, עם ממוצע של 1,200 טיסות יומיות ברחבי ארה"ב, מקסיקו, קנדה
וקוסטה ריקה. 
כמו כן, נוסעי  אלסקה איירליינס ושותפיה הגלובליים, יכולים להמיר את נקודות הנוסע המתמיד
שלהם בטיסות למעל מ- 900 יעדים בעולם. כמו כן, אלסקה איירליינס מדורגת במקום הראשון במדד "שביעות הרצון
של הלקוחות בקרב מובילים מסורתיים בצפון אמריקה", על פי סקר 
J.D Power   שנערך בקרב חברות תעופה
בצפון אמריקה, זו השנה ה-11 ברציפות.  
חברת התעופה אמריקן איירליינס דורגה כחברת התעופה הטובה ביותר באמריקה לשנת 2019

דירוג מקיף שנערך זו השנה השביעית מבין נוסעים בחברות תעופה מכל העולם שערכה חברת AirHelp המתמחה במתן ייעוץ ופיצויים לנוסעים שטיסותיהם איחרו או התעכבו, ערכה סקר מקיף בין הנוסעים ודירגה את חברות התעופה הטובות בעולם.

צביקה ד.  עדכון   14.05.19

 
קרדיט יח"צ

חברת התעופה אמריקן איירליינס נבחרה כחברה הטובה ביותר בארצות הברית לשנת 2019 ומדורגת במקום השני מבין 72 חברות תעופה מכל העולם. הדירוג נקבעה לפי שקלול ביצועים: דיוק בזמנים, איכות השירות ומתן עזרה בזמן בעיה, כאשר כל קטגוריה נמדדה באותה מידה.
זו השנה השנייה ברציפות שאמריקן איירליינס מדורגת במקום השני בין חמשת חברות הטובות בעולם.

חברת התעופה של קטאר איירווייס ניצבת בראש ואחריה אמריקן איירליינס, אייר מיקסיקו, SAS סקנדינביה איירליינס וקאנטאס. בתחתית הרשימה דורגו החברות רייאנייר, קוריאיין אייר, כווית איירווייז, איזי ג'ט וקליפורניה.
בנוסף, אמריקן איירליינס נבחרה זו השנה השמינית ברציפות על ידי גולשי אתר AAdvantage במחלקת פרמיום אקונומי הטובה ביותר באמריקה וכן במועדון הנוסע המתמיד הטוב באמריקה - חברת התעופה אמריקן איירליינס מיוצגת בישראל
על ידי טל תעופה ומציעה לנוסע הישראלי טיסות עם אל על לאירופה ומשם טיסות המשך נוחות לכל היעדים המרכזיים בארה"ב.

  גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על ומיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים השיקו את הטיסות הישירות של החברה לסן פרנסיסקו בארה"ב

טיסת הבכורה של אל על מתל אביב לסן פרנסיסקו (LY019) במטוס הדרימליינר "חיפה" שעוצב באיורים מרהיבים של היעדים החדשים של החברה לסן פרנסיסקו ולאס וגאס יצאה לדרכה אתמול בלילה.

צביקה ד.  עדכון   13.05.19

רגע לפני ההמראה של טיסת הבכורה התקיים בטרקלין "המלך דוד" ובשער העלייה למטוס טקס גזירת סרט כמיטב המסורת בהשתתפות הנהלת אל על ובמעמד הרב הראשי לישראל לשעבר, הרב ישראל מאיר לאו עם השקת הטיסות ליעד החדש תפעיל אל על טיסות ישירות לשבעה יעדים בצפון אמריקה: ניו יורק (JFK ו-EWR), טורונטו, בוסטון, מיאמי, לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו. ונן אוסישקין, מנכ"ל אל על ומיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על השיקו את הקו החדש של החברה לסן פרנסיסקו בארה"ב.


קרדיט סיון פרג'

טיסת הבכורה של אל על מתל אביב לסן פרנסיסקו (LY019) במטוס הדרימליינר "חיפה" שעוצב באיורים מרהיבים של היעדים החדשים של החברה לסן פרנסיסקו ולאס וגאס יצאה לדרכה אתמול בלילה. רגע לפני המראת טיסת הבכורה לסן פרנסיסקו, התקיים טקס גזירת סרט בראשות גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על והנהלת החברה ובמעמד הרב ישראל מאיר לאו.
גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על הזמין את הרב ישראל מאיר לאו לעמוד לצידו במהלך הנאום ואמר: "סן פרנסיסקו מבחינתנו היא הגשמת חלום. טיסת הבכורה שתצא עוד מעט תהיה על מטוס הדרימליינר חיפה עם צביעה מיוחדת של איורי סן פרנסיסקו ולאס וגאס, זה מטוס מדהים אין מטוסים כאלה בעולם. סן פרנסיסקו זה נתיב מספר 7 של אל על לצפון אמריקה ושנה הבאה לאחר שנשיק את אורלנדו ושיקגו כבר נהיה עם 9 קווים לצפון אמריקה - ועל נאמר 'אמריקה היא שלנו', כמו הקמפיין החדש של החברה שיעלה בקרוב."
הרב ישראל מאיר לאו בירך ואמר: "זאת לא פעם ראשונה שאני נמצא בהשקת קו של החברה.
היתי גם בהשקת הקו למיאמי, נו הוא עובד טוב ? אז גונן ענה לו שהוא עובד מעולה. ולגבי לאס וגאס, מי טס ללאס וגאס ??? אז גונן ענה לו תתפלא מלא. זה מזכיר לי שהיתי פעם בלאס וגאס במלון של שלדון אדלסון. אל על עכשיו עם השקת סן פרנסיסקו ובהמשך לאס וגאס פונה למערב ארצות הברית, אם עד עכשיו היא התמקדה בעיקר במזרח. לצערי מסקר שהתפרסם לאחרונה עדיין נשאר המצב שבגולה יש יותר יהודים מאשר בישראל ולמעשה חברת אל על היא המקשרת בין היהודים בחו"ל ובארץ. אני רוצה לאחל לכולם צאתכם לשלום ושובכם לשלום. ובעיקר אני מאחל הצלחה גדולה למנכ"ל ולכל העובדים. תעלו מעלה מעלה לפסגות חדשים.".
טיסת הבכורה של אל על מישראל לסן פרנסיסקו שיצאה אמש לדרך הינה טיסה חגיגית ומיוחדת.
הטיסה כוללת פעילות Chef on board בניצוחו של שף החברה שחף שבתאי, אשר חילק לכל הנוסעים ספר מתכונים מיוחד ויציע להם לאורך הטיסה הפתעות קולינריות.
כאמור, טיסת הבכורה מישראל לסן פרנסיסקו (LY019) הייתה במטוס הדרימליינר "חיפה", עיר תאומה של סן פרנסיסקו, הכולל איורים מרהיבים של היעדים החדשים של החברה.
האיורים אשר עוצבו על ידי המאייר שי ודל והארט דירקטור אמיר אסייג עוטפים כמחצית משטח גוף המטוס, כשצד אחד מוקדש לאיורים המזוהים עם העיר סן פרנסיסקו והצד השני ללאס וגאס. במסגרת הטיסות החדשות לסן פרנסיסקו ארה"ב, אל על תציע 3 טיסות שבועיות במטוסי הדרימליינר החדשים, אשר יציעו 3 מחלקות שירות: עסקים, פרימיום ותיירים.
לו"ז הטיסות:
הטיסות ימריאו מנתב"ג בימים שני, רביעי ושישי בשעה 01:05 וינחתו בסן פרנסיסקו כעבור כ-14:50 שעות ב-06:00 בבוקר (זמן מקומי).
טיסות החזרה מסן פרנסיסקו יצאו בימים שני ורביעי בשעה 20:00 וינחתו בנתב"ג כעבור כ-13:40 שעות בשעה 19:40.
טיסות החזרה במוצ"ש ייצאו מסן פרנסיסקו בשעה 22:45 וינחתו בנתב"ג בשעה 22:25.
בהמשך השנה אל על תשיק עוד שני יעדים חדשים לארצות הברית.
בחודש הבא החברה תשיק על יעד ארוך טווח חדש - לאס וגאס כך שהחל מה-14 ביוני 2019, אל על תפעיל טיסה שבועית ישירה ללאס וגאס שתופעל במטוסי הדרימליינר החדשים במחלקות שירות תיירים, פרימיום ועסקים.
כמו כן, במהלך הקיץ הקרוב החברה תשיק טיסות לילה ישירות לאורלנדו, ארה"ב ותפעיל טיסה שבועית ישירה לאורלנדו (נמל התעופה MCO) החל מיולי ולחודשי הקיץ.


  חזרה למעלה  אל על חתמה על מזכר לקבלת הלוואה לרכישת מטוס הדרימליינר ה 10

העסקה נועדה למימון הרכישה מחברת בואינג. המטוס ישרת את החב' היפנית לתקופה של 10 שנים לאחריהן יעבור לבעלות אל על. 

צביקה ד.
עדכון :  11.05.19


קרדיט צביקה דמרי

חב' התעופה אל על יצאה בדיווח לבורסה על מזכר הבנות עם בנק יפני וחב' Marsh.

חב' זו משמשת כברוקרים לביטוח המעמיד פוליסת ביטוח לבנק המממן לרכישת מטוס מדגם 787-9.
מטוס זה יהיה למעשה הרביעי שנרכש עי החברה והעשירי שאמורה לקבל אל על במהלך החודשים הקרובים.
המטוס יהיה בשירותה של החב' היפנית למשך 10 שנים,אז יחזור לבעלותה של אל על.
המימון יחולק למעשה מהלוואה שתעמוד על סכום של 116 מיליון דולר למשך 12 שנים. ועוד סכום של 29 מיליון שיעמדו לחברה במטבע היפני יין.
  חזרה למעלה  

Wizz Air זוכה בתואר חברת התעופה של השנה

Wizz Air זוכה בתואר חברת התעופה של השנה על ידי Air Transport Awards
חב' וויז איר זכתה בתואר חברת התעופה של 2019 בטקס ה Air Transport Awards שהתקיים ביוון. Air Transport Awards הינם הפרסים הבינלאומיים היחידים הכוללים את כל הקטגוריות העיקריות של תעשיית התחבורה האווירית.
סטפן ג'ונס, סמנכ"ל Wizz Air
אמר בטקס הענקת הפרס כי "הזכייה של Wizz Air בתואר חברת התעופה של שנת 2019 הינו עוד ציון דרך חשוב עבור החברה. זכייה זו הינה תוצאה של עבודה קשה ומסירות של צוות Wizz Air, נאמנות ואמון הלקוחות ותמיכה של השותפים שלנו. הזכייה מהווה הוכחה שאנחנו על המסלול הנכון להנגשת טיסות במחיר לכל כיס ואנו נמשיך לשפר את חוויית הלקוח תוך הבאת חדשנות והבטחה כי כל אחד יכול ליהנות מנסיעות וחופשות".


כמה מילים על וויזאיר

חברת  Wizz Air  היא חברת הלואו-קוסט הגדולה ביותר במרכז ומזרח אירופה. החברה מפעילה צי של 112 מטוסים מסוג איירבוס  ,A320  איירבוס  A321   ואיירבוס  A321neo   ומציעה למעלה מ-600 קווים, מ-26 בסיסים המחברים 146 יעדים ב-44 מדינות.

מאז טיסת הבכורה של   Wizz Air  מתל אביב לבודפשט, החברה ממשיכה לשלב קווים חדשים בהתאם לצרכי הלקוחות. החברה מציעה מישראל ואליה 24 קווים ל-10 מדינות ברחבי אירופה, הטיסות ממריאות מנתב"ג ועובדה ונוחתות בין היתר בלובלין, קראיובה, קושיצה, לונדון-לוטון וורנה. לאחר 6 שנים של פעילות מוצלחת בארץ,  Air Wizz  הינה הבחירה הראשונה של למעלה מ-1.2 מיליון נוסעים מישראל ואליה אשר נהנים מהשרות וממחירי Air  Wizz  , וממערכת הזמנות ידידותית .  חזרה למעלה  


FedEx Express רוכשת את פעילות חטיבת האקספרס הבינלאומית של קבוצת פליינג קרגו בישראל ממפיס, טנסי ותל אביב, ישראל

FedEx Express רוכשת את פעילות חטיבת האקספרס הבינלאומית של קבוצת פליינג קרגו בישראל ממפיס, טנסי ותל אביב, ישראל- FedEx Express חברת בת של FedEx Corp (סימול FDX), שהינה חברת תובלת האקספרס הגדולה בעולם וקבוצת פליינג קרגו בע"מ, שמחות להודיע ​​במשותף כיFedEx Express רכשה את הפעילות והנכסים של חטיבת האקספרס הבינלאומית של אף. סי. (פליינג קרגו) אקספרס. רשות התחרות בישראל אישרה את המיזוג ביום 20 בפברואר 2019.


קרדיט יח"צ

"במשך קרוב לשלושים שנה פעלנו כזכיין FedEx Express בשוק הישראלי, תוך הנגשת הערכים, התרבות, החדשנות ורשת טיסות ללא תחרות של FedEx Express. עשינו שימוש ביכולות הבינלאומיות והתמקדנו בצרכי הלקוח המקומי תוך שאיפה לשיפור מתמיד. אנו משוכנעים כי עסקה זו תביא להזדמנויות טובות אף יותר ללקוחות ולעובדים הנאמנים שלנו", ציינו אבי ודני רייק, בעלי פליינג קרגו.  קרדיט יח"צ
"עם עשר טיסות שבועיות לתל אביב וממנה, הלקוחות שלנו נהנים מחיבור לרשת טיסות ליעדים בכל העולם, היוצרת אפשרויות מגוונות יותר לעסקיהם הגלובאליים", ציין ברט נפייר, נשיא FedEx Express אירופה ומנכ"ל .TNT "בעתיד הקרוב, עם מיזוגן המלא של FedEx ו- TNT בישראל, לקוחות השוק הישראלי ייהנו מרשת משולבת וחזקה יותר מאי פעם".


FedEx Express החלה את לשרת את ישראל באמצעות קבוצת פליינג קרגו בשנת 1990, ומספקת מגוון רחב של שירותי תובלת אקספרס בינלאומיים, הכוללים יבוא ויצוא של משלוחים לכ-220 יעדים ברחבי העולם. החל ממאי 2016 , TNT Express - כולל TNT בישראל - הינה חלק מקבוצת החברות הגלובליות של FedEx.

קבוצת פליינג קרגו הינה מובילה בתחום שירותי הלוגיסטיקה, ניהול ואחסון מלאי, והפצת משלוחים בישראל. השירותים המוצעים על ידי קבוצת פליינג קרגו הניתנים באתרי החברה הפרוסים ברחבי ישראל כולל שירותי הלוגיסטיקה לסחר אלקטרוני, ניהול השרשרת הלוגיסטית ואיסוף והפצת משלוחים בישראל, יישארו בבעלות הקבוצה ימשיכו לפעול תחת FC.

    חזרה למעלה  

טל תעופה נבחרה לייצג את סייפרוס אירווייז

חברת התעופה הקפריסאית סייפרוס אירווייז, מיוצגת בישראל על ידי טל תעופה, מכריזה על השקת טיסה  בקו תל-אביב-לרנקה.
החברה תפעיל 10 טיסות שבועיות 7 ימים בשבוע. והפעילות תבוצע במטוסי אירבאס A-319
כיום יש עוד מס' חברות המפעילות טיסות בקו ללרנקה,יעד שהופך להיות יותר ויותר מבוקש בקרב התייר הישראלי.


קרדיט יח"צ
סייפרוס איירווייז מציעה שני סוגי כרטיסים ומחירים:
בסיסי וגמיש.
מחיר כרטיס בסיסי (Basic) כולל כבודה של 10 ק"ג אותם ניתן לשלוח לבטן המטוס או ככבודת יד. המחיר החל מ- 117$.

מחיר גמיש (Flex) כולל בנוסף לתיק יד של 10 ק"ג גם מזוודה של 23 ק"ג לשליחה לבטן המטוס, בחירת מושב ותנאי כרטיס נוחים, המאפשר לקוחות להתאים את טיסותיהם לפי צרכיהם. המחיר החל מ- 176$.


ניסים סגיס, סמנכ"ל מסחר של טל תעופה מסר: "אנו מאוד שמחים להמשיך ולהרחיב את שיתוף הפעולה עם סייפרוס איירווייז אשר ממשיכה לתת אמון בטל תעופה. במהלך השנה הקרובה אנו צופים להגדיל משמעותית את כמות הנוסעים בין תל אביב ללרנקה בהשוואה לשנת 2018, בה נסעו למעלה מחצי מיליון נוסעים, תוך המשך פיתוח עסקים בשווקים אירופיים נוספים".

הבחירה בייצוג רשמי בישראל באה כחלק ממספר צעדים אסטרטגיים שנקטה החברה לאחרונה. החל מהסכמי קוד-שייר, וכלה בהסכמים חדשים עם ספקי שירות מיוחדים על מנת לסייע בתוכניות הנסיעה של הלקוח. כל אלו כחלק מהמטרה ארוכת התווך של סייפרוס איירווייז להגברת התנועה הכוללת בין שתי המדינות.


אודות סייפרוס איירווייז: ביולי 2016, צ'רלי איירליינס בע"מ, חברה רשומה בקפריסין, זכתה במכרז על הזכות להשתמש
בסמל המסחרי של סייפרוס איירווייס במשך עשור. החברה השיקה את טיסותיה ביוני 2017. סייפרוס מפעילה טיסות לאירופה, המזרח התיכון, עם צי מטוסים מודרני מסוג A-319הכולל 144 מושבי אקונומי בלבד. ביולי 2018 עברה החברה בהצלחה את ביקורת הבטיחות
    חזרה למעלה  אל על בשיתוף ארגון "זיכרון בסלון" ציינו את יום השואה בטיסה מיוחדת של מצעד החיים מטורונטו לפולין 

390 נוסעי טיסת אל על 3568LY, ביניהם ניצולי שואה, בני נוער וארגונים יהודיים מקנדה, עלו ביום שני (29.4) על טיסה מיוחדת מטורונטו לקטוביץ' בפולין (KTW), להשתתף במצעד החיים בגטו ורשה.


באדיבות אל על

במהלך הטיסה, התקיים אירוע מרגש כאשר הדי באום, ניצולת שואה ממחנה אושוויץ בירקנאו שחיה כעת בטורונטו שהוזמנה למצעד, שיתפה בעדות שלה את כל הנוסעים בטיסה דרך מערכת הכריזה במטוס כמו כן, הדיילים חילקו לנוסעים גלויות עם תפילת הדרך, סיכות זנב מטוס אל על ודגלי ישראל זאת הפעם הראשונה מאז שארגון זיכרון בסלון הוקם, בה יום השואה צוין על טיסה מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על אמרה:
"חברת אל על גאה לקחת חלק במיזם הנצחה חשוב זה ולאפשר לו להתקיים בסלון שלה, אשר הוא מטוסנו." זיכרון בסלון הינה יוזמה חברתית המאפשרת לציין את ערב יום השואה בצורה משמעותית. בשנת 2011 התכנסה קבוצת חברים בסלון אחד כדי להעביר יחד את ערב יום השואה.
הם הקשיבו לעדות, שרו וניגנו, ופתאום מצאו את עצמם בעיצומו של דיון על האופן שבו השואה משפיעה על החיים שלנו כאן ועכשיו. בשנים שחלפו מאז, זיכרון בסלון הלך והתרחב אל עבר אלפי סלונים ברחבי המדינה ומחוצה לה.
עד כה למעלה מ-750,000 איש ציינו את יום הזיכרון לשואה בזיכרון בסלון. כל אחד יכול לקחת חלק בזיכרון בסלון, בין אם כאורח ובין אם כמארח.

    חזרה למעלה  
חברת התעופה אייר בלטיק מרחיבה את פעילותה

החברה הודיעה היום כי החל מחודש יוני תוסיף עוד טיסת בוקר לריגה ובכך תפעיל חמש טיסות שבועיות לישראל
מחיר כרטיס טיסה מתל אביב לריגה החל מ- 268 $.
בנוסף החברה הודיעה היום על הצטרפות מטוס אירבס 220-300 חדש לצי החברה העומד כעת על 17 מטוסי איירבס.


קרדיט יח"צ

חברת התעופה אייר בלטיק ממשיכה לגדול ולהתרחב, החברה הודיעה היום על הוספת טיסה חדשה מתל אביב לריגה בימי שלישי בשעה 7:20 בבוקר החל מחודש יוני 2019.
זו תהיה הטיסה השבועית החמישית של אייר בלטיק בקו תל אביב ריגה בנוסף לטיסות היוצאות בימי ראשון, שני, רביעי ושישי. ההחלטה להגדלת הקו נובעת מהעליה המתמדת מצד ישראלים לטוס ליעד זה.

אייר בלטיק דורגה כחברת התעופה הדייקנית ביותר באירופה והיא השנייה בדייקנית ביותר בעולם על פי האנליסטים של OAG שעקבו אחר הביצועים של מעל 58 מיליון טיסות בשנת 2018 כדי ליצור דירוג של הביצועים הטובים ביותר בזמן (OTP) עבור חברות התעופה הגדולות בעולם . זו השנה החמישית ברציפות שאייר בלטיק עומדת בראש הדירוג העולמי.

בנוסף, אייר בלטיק הודיעה היום על הצטרפות מטוס איירבס חדש מדגם A220-300 המכיל כ- 150 מושבים לצי מטוסי החברה. מדובר במטוס שלישי מסוג זה שנכנס לפעילות החברה השנה ועוד חמישה מטוסים חדשים יצטרפו לצי של החברה עד סוף שנת 2019. סה"כ צי המטוסים של אייר בלטיק עומד על 17 מטוסי איירבס.

אייר בלטיק הטיסה במהך שנת 2018 מעל 2,350,000 נוסעים על מטוסי איירבוס A220-300 .
דגם מטוס זה, מייצג רמת ביצועים וטכנולוגיה המאפשרים לחבר בין נקודות רחוקות על יבשות שהיו בעבר במסלולי טיסה לא רווחיים או בלתי אפשריים. העיצוב החדשני והטכנולוגיה מציעים נוחות רבה יותר לנוסעים, המושבים רחבים יותר מהרגיל, מטוס A220-300 טס מהר יותר מאשר מטוס דומה, ודורש פחות זמן כדי להביא את הנוסעים לכל יעד. מטוסים מסוג זה שקטים במידה ניכרת, יתר על כן, המטוס נחשב כמטוס המסחרי הירוק ביותר בעולם, הטכנולוגיה וצריכת הדלק המעטה, עוזרים בהפחתת פליטת CO2.

אייר בלטיק חברת התעופה הלאומית של לטביה, מציעה טיסות אל מעל 70 יעדים מריגה, טאלין ווילנה, ואת המגוון הגדול ביותר של יעדים דרך ריגה לאירופה, סקנדינביה והמזרח התיכון ובקיץ 2019, יתווסו קווים ליעדים חדשים :
מריגה לדאבלין, שטוטגרט ולבוב, קוס ופלמה דה מיורקה.החלונות גדולים ויש יותר מקום לתיקי יד.

    חזרה למעלה  


מתנה לחתונה, יום הולדת, יום נישואין או סתם פינוק: אייר פראנס משיקה את Air France Kitty - גיפט-קארד 

לחופשה בלתי נשכחת חברת התעופה אייר פראנס משיקה לראשונה גיפט-קארד שיאפשר ללקוחותיה להעניק ליקיריהם טיול בלתי נשכח. הגיפט-קארד החדש נקרא Air France Kitty. ניתן לרכוש אותו באתר החברה ולקבלו ישירות לדואר האלקטרוני. איך זה עובד? נכנסים  לאתר הייעודי ומזינים את סכום המתנה עבור הכרטיס ועוקבים אחר ההוראות. השירות מציע גם אפשרות לאיסוף כסף באופן קבוצתי במידה ורוצים להעניק מתנה משותפת.
מגלים עולם עם כרטיס המתנה של אייר פראנס טיול ספורט חורפי, הרפתקה רומנטית לסוף השבוע, גילוי יעדים חדשים או סתם מנוחה בשמש: כרטיס המתנה החדש של אייר פראנס, יאפשר למי שיקבל אותו, לבחור בין 200 יעדים של אייר פראנס ושותפיה, לרכישה באתר החברה.
בעת תהליך התשלום יש להזין את קוד השובר. הגיפט-קארד יכול לשמש גם לרכישת שירותים נוספים ללא תשלום - כגון תפריט אוכל A la Carte וכבודה נוספת. *הגיפט-קארד הינו אישי, אינו ניתן להעברה או להחזר ותוקפו למשך שנה מיום ההנפקה.

    חזרה למעלה  


איזי ג'ט: 22,000 ישראלים טסו עם החברה בפסח ליעדים באירופה

לונדון, פריס וז'נבה היו היעדים הפופולריים ביותר מתל אביב בפסח 2019 איזי ג'ט, חברת התעופה השנייה בגודלה בנמל התעופה בן גוריון, מודיעה שלאורך חופשת פסח 2019, החברה הטיסה 22,000 ישראלים ל- 17 יעדים פופולריים שהחברה מפעילה בין תל אביב לאירופה. . איזי ג'ט מקיימת 122 טיסות שבועיות מתל אביב – כשלונדון (לוטון), פריס וז'נבה, היו היעדים הפופולריים ביותר בחופשת הפסח הנוכחית.קרדיט יח"צ

איזי ג'ט טסה מתל אביב ל 17 יעדים באירופה: לונדון (לוטון), לונדון (גטוויק), לונדון (סטנסטד), מנצ'סטר, בזל, ז'נבה, ברלין (שונפלד), ברלין (טגל), פריס, אמסטרדם, מילנו, וינציה, נאפולי, בורדו, ליון, ניס וננטה – שהוא היעד החדש לקיץ זה, עם מחיר התחלתי של 15 אירו.

איזי ג'ט הייתה החברה הראשונה שהביאה את מודל הלואו קוסט לשוק הישראלי, לפני עשור. מבחר היעדים שהיא מציעה, יחד עם מחירים נוחים ושירות מצוין, הפכו את איזי ג'ט לחברת התעופה המועדפת על ידי מאות אלפי ישראלים.


ניל סלאבן, מנהל איזי ג'ט בריטניה וישראל : "אנו מציינים 10 שנים בישראל וממשיכים להכריז על יעדים חדשים למען הנוסעים שלנו. בכל שנה מאות אלפי ישראלים בוחרים לטוס איתנו למטרות חופשה ועסקים. אנו שבעי רצון מכך שבפסח האחרון 22,000 ישראלים בחרו בנו להטיסם ליעדי החופשה שלהם".

    חזרה למעלה  לרגל השקת הקווים החדשים של אל על לסן פרנסיסקו ולאס וגאס עוצב מטוס הדרימליינר "חיפה" עם איורים מרהיבים של היעדים החדשים 

האיורים אשר עוצבו על ידי המאייר שי ודל והארט דירקטור אמיר אסייג עוטפים כמחצית משטח גוף המטוס, כשצד אחד מוקדש לאיורים המזוהים עם העיר סן פרנסיסקו והצד השני ללאס וגאס   .


צילום: יוחאי מוסי/בר סטפנסקי
העיצוב המיוחד הותקן על ידי עובדי חטיבת תחזוקה והנדסה של אל על יחד עם צוות מומחה מחברת ADHETEC שהגיע במיוחד מצרפת במסגרת פרויקט חסר תקדים בעולם התעופה הישראלי

מטוס הדרימליינר בעיצוב המיוחד, הקרוי על שם העיר "חיפה", עיר תאומה של סן פרנסיסקו, צפוי לבצע את טיסת הבכורה של החברה לסן פרנסיסקו ב-13/5/19 וחודש לאחר מכן את טיסת הבכורה ללאס וגאס

כחלק ממגמת הרחבת רשת הנתיבים של אל על ובנוסף לסן פרנסיסקו ולאס וגאס, הכריזה השנה החברה על פתיחתם של שני קווים ישירים חדשים – אורלנדו, קו ישיר שיופעל במהלך יולי-אוגוסט ושיקגו המתוכנן להתחיל לפעול במרץ 2020. בסה"כ תציע אל על ללקוחותיה טיסות ל-9 יעדים ישירים בצפון אמריקהצילום: יוחאי מוסי/בר סטפנסקי

    חזרה למעלה  
חב' התעופה אביאנקה מברזיל על סף פשיטת רגל

חב' התעופה  Avianca  מברזיל ביטלה 1,045 טיסות ויותר מ 1,045 טיסות פנים במהלך השבוע.
החברה החזירה החברה 18 מטוסים שנמצאים בהחכרה.
ב -1 באפריל ביטלה חברת התעופה מספר מסלולים בינלאומיים מסאו פאולו לניו יורק, מיאמי וסנטיאגו בצ'ילה.לקוחות החברה יכולים לקבל החזר עבור טיסות שבוטלו.
מחברת Avianca סירבו למסור כמה מטוסים נותרו, אך ההערכה כי בחברת התעופה נותרו שבעה מטוסים בצי. 
הבקשה לפשיטת רגל הוגשה בחודש דצמבר, לאחר שלא עמדו בתשלומי החכירה על המטוסים.

    חזרה למעלה 
טל תעופה נבחרה לייצג את חב' התעופה סאן אקספרס

חב' התעופה SunExpress וחברת טל תעופה חתמו על הסכם לטיפול בחברת התעופה סאן-אקספרס בבולגריה, יוון ורומניה.
שותפות זו באה כחלק מהרחבת נתיבים עונתיים ליעדים  במהלך הקיץ לרבות ורנה ובורגס בבולגריה והרקליון בכרתים.
בולגריה ורומניה הן שווקים מתעוררים מרכזיים עבורנו", אומר פיטר גלייד, סמנכ"ל מסחר ב- SunExpress . "אנו שמחים מאוד להיות מסוגלים לאחד כוחות עם טל תעופה בשווקים אלה כדי לייעל את המכירות שלנו. אנחנו מרגישים כי טל תעופה היא בדיוק השותף שאנחנו צריכים להרחיב באופן משמעותי את פעילות המכירות המקומי שלנו. "קרדיט טל אוויאשן
נסים סגיס, סמנכ"ל השיווק של טל תעופה : "אנחנו תמיד נרגשים לקבל בברכה שותף חדש ולהיות מסוגלים להציע יותר חלופות לבחירה לנסיעות ללקוחות שלנו. 
לסאן אקספרס יש רקורד ארוך בשנים של חדשנות בתעשיית התעופה. לדוגמה, SunExpress היא חברת התעופה הראשונה בעולם המציעה ללקוחותיה את האפשרות של הזמנת טיסות באמצעות פקודה קולית דרך Alexa של אמזון.

אודות Sun Express
 SunExpress מציעה טיסות קונקיין בין טורקיה ליעדים רבים באירופה, כמו גם ליעדי חופשה אטרקטיביים בים התיכון, באיים הקנריים, בים האדום ובצפון אפריקה במשך כמעט 30 שנה. החברה טסה למעלה מ -90 יעדים בינלאומיים ב -30 מדינות.
עם צי של מטוסי B737-800 NG המודרניים, המיזם המשותף בין לופטהנזה לטורקיה איירליינס מפעיל 1,800 טיסות שבועיות והטיס כמעט עשרה מיליון נוסעים בשנת 2018.
חברת התעופה, קיבלה פרסים רבים עבור השירות ומציעה חוויית טיסה נוחה במחיר זול.

    חזרה למעלה 
בעקבות מתקפת הטרור בסרי לנקה אל על מאפשרת שינויים בכרטיסי הטיסה

בעקבות מתקפת הטרור בסרי לנקה אל על מאפשרת שינויים בכרטיסי הטיסה בעקבות מתקפת הטרור בסרי לנקה, אל על מסייעת לישראלים הנמצאים במדינה המעוניינים לחזור לישראל או לאלו אשר מתוכננים לטוס אליה.


קרדיט צביקה דמרי
חברת אל על תאפשר לנוסעים המחזיקים כרטיס אל על מ/אל סרי לנקה דרך בומביי לשנות או לבטל את הטיסה ללא תשלום דמי שינוי או ביטול וזאת עד ליום 28.4.19.
מימוש ההטבה באמצעות מוקד השירות הטלפוני של חברת אל על
(*2250), סוכני הנסיעות ומשרדי אל על.

    חזרה למעלה 
טורקיש ממשיכה להתרחב הוסיפה  יעד חדש לרשת הבינלאומית, מרקש.

 יעד חדש לרשת הבינלאומית שלה אשר מתרחבת ללא הפסקה, מרקש, עיר הארגמן של מרוקו לאחר שהשלימה בהצלחה את תהליך "המעבר הגדול" והעבירה את כל שירותי הנוסעים שלה לבית החדש שלה, שדה התעופה איסטנבול, טורקיש אירליינס מוסיפה עכשיו את מרקש, עיר התיירות של מרוקו, לרשת הטיסות שלה. בטיסה הראשונה מביתה החדש, מרקש הפכה ליעד השני של טורקיש אירליינס במרוקו, וליעד 308 שלה ברחבי העולם.


    קרדיט טורקיש אירליינס
החל מה-15 באפריל, הטיסות הישירות איסטנבול - מרקש - איסטנבול יופעלו חמישה ימים בשבוע. בכך טורקיש אירליינס מחזקת את התואר שלה כחברה הטסה ליותר יעדים בינלאומיים מכל חברת תעופה אחרת. הטיסה הראשונה למרקש מנרה, משדה התעופה איסטנבול הושקה ב15 לאפריל בנוכחות המנהלים של חברת התעופה הגלובלית ובכירי שדה התעופה מרקש מנרה, כמו כן השתתפו נציגים מהתקשורת. 

 
בהתייחסו לטיסה זו, סמנכ"ל שיווק של טורקיש אירליינס (CMO), אהמט אלמוסטור ציין: "עם שדה התעופה
איסטנבול, עידן חדש החל בתעופה הגלובלית. מרכז המבצעים החדש שלנו מספק הזדמנות חשובה עבורנו לפתח את ביצועי רשת הטיסות שלנו אפילו יותר ללא תחרות. לכן, אנחנו עובדים על אסטרטגיות חדשות כדי לנצל את ההזדמנות הזו. מרקש תמיד תהיה מקום מיוחד עבורנו מפני שהיא היעד הראשון שהוספנו מהבית החדש שלנו. אנו שמחים להטיס את הנוסעים שלנו לעיר הארגמנית הזאת עם חווית הנסיעה הייחודית שלנו."   

מרקש ידועה כ"עיר הארגמן" בשל צבע האדמה שלה, העיר מציעה לתיירים ולמטיילים את ההזדמנות לחוות את כל החוויות של צפון אפריקה במיקום אחד. מבנים היסטוריים, מסגדים מפורסמים וגני פרחים צבעוניים מתרכזים יחד למרגלות הרי האטלס, בשנים האחרונות מרקש הפכה לאחד ממרכזי התיירות האהובים בכל העולם. כבירתה הראשונה של מרוקו, שפירוש שמה בשפה הברברית הוא "ארץ האלוהים", רחובות מרקש מלאים במורשת ההיסטורית של תרבויות שונות.

הנוסעים למרקש עם חוויית הנסיעה המיוחדת של טורקיש אירליינס, יוכלו לבקר במגוון אתרים תרבותיים מדהימים ולחוות פעילויות שונות בטבע הייחודי באמצעות טיולי טבע.

    חזרה למעלה 
אייר פראנס יוצאת במבצע אטרקטיבי: טיסות לדרום אמריקה במחלקת הפרימיום אקונומי

אייר פראנס יוצאת במבצע אטרקטיבי: טיסות לדרום אמריקה במחלקת הפרימיום אקונומי החל מ-1069 דולר.


קרדיט יח"צ
חברת התעופה אייר פראנס יוצאת במבצעי טיסות אטרקטיביים במחלקת הפרימיום אקונומי ליעדים נבחרים בדרום אמריקה. הטיסות היוצאות מישראל הן דרך פריז, כאשר מחלקת הפרימיום אקונומי מוצעת על טיסות אייר פראנס מפריז ליעדים ארוכי טווח, ומתל אביב לפריז יטוסו הנוסעים במחלקת תיירים.

המבצע עבור רכישת הכרטיסים עד לתאריך ה-8.5.2019, ועבור יציאות מישראל מ-24.4.2019 ועד ה-15.12.2019. רכישת הכרטיסים תתאפשר באתר האינטרנט של חברת אייר פראנס, דרך סוכני הנסיעות או באמצעות שיחה טלפונית למוקדי החברה.

    חזרה למעלה .

סאן דור השיקה אתמול את טיסת הבכורה לסלוניקי בטקס חגיגי בעלייה למטוס. 

סאן דור השיקה אתמול את טיסת הבכורה ל סלוניקי בטקס חגיגי בעלייה למטוס. 
הטיסות הישירות ימריאו בימי ראשון וחמישי והחל מה 4 ביוני, טיסה נוספת בימי שלישי. הטיסות יופעלו עד לסיום העונה ב- 22/10.


בתמונה (מימין לשמאל): יאיר ברבי, מנכל סאן דור, אמיר רוגובסקי, סמנכ"ל שירות ולקוחות אל על ורני עומר, מנהל תחנת ישראל, אל על.
צילום: באדיבות סאן דור


סלוניקי מהווה יעד שמתאים לכולם בזכות האטרקציות בו ובסביבתו:


ב סלוניקי כל אחד יכול למצוא את מה שמחפש בחופשה מושלמת לשוחרי טבע לטיולים באזור מטאורה וזאגוריה, חופשת בטן גב בחלקידיקי ואוכל מקומי טעים ושווקים בעיר עצמה.

שעות ההמראה: בימי ראשון וחמישי בשעה 20:30
החל מחודש מאי בימי ראשון בשעה 12:10 (למעט ביום ראשון ה-2/6, ההמראה תהיה ב 20:30).

SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ משיקה: Stopover Switzerland

SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ משיקה: Stopover Switzerland התכנית הייחודית תושק לרגל עונת הנסיעות בשיתוף משרד התיירות השוויצרי וחברת התיירות הגדולה בשוויץ, STC התכנית מציעה חבילות תוכן ייחודיות שיאפשרו לנוסעים לעצור בשוויץ בדרכם ליעדם הסופי, להאריך את שהותם בה, ליהנות מנופיה הקסומים ומתוכן איכותי בדרכם ליעדקרדיט:צביקה דמרי

התכנית הייחודית תושק לרגל עונת הנסיעות בשיתוף משרד התיירות השוויצרי וחברת התיירות הגדולה בשוויץ, STC התכנית מציעה חבילות תוכן ייחודיות שיאפשרו לנוסעים לעצור בשוויץ בדרכם ליעדם הסופי, להאריך את שהותם בה, ליהנות מנופיה הקסומים ומתוכן איכותי בדרכם ליעד SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ, משיקה תכנית ייחודית לרגל עונת הנסיעות בשיתוף משרד התיירות השוויצרי וחברת התיירות הגדולה STC (Switzerland Travel Centre): "Stopover Switzerland".
התכנית מציעה חבילות תוכן ייחודיות שיאפשרו לנוסעים לעצור בשוויץ בדרכם ליעדם הסופי, להאריך את שהותם בה, ליהנות מנופיה הקסומים ולחוות מהמיטב של שוויץ בדרכם ליעד הטיול המקורי. החבילות כוללות 1-4 לילות באחד מהיעדים בהתאם לחבילה שנבחרה, כדוגמת ציריך, אינטרלאקן או לוצרן, שהייה בבתי מלון ברמה של 3-5 כוכבים ושימוש חופשי בכל אמצעי התחבורה הציבורית של שוויץ, באמצעות כרטיס התחבורה TRAVEL PASS, הכולל: רכבות, אוטובוסים, ספינות וכו'.

כמו כן, החבילה כוללת שוברי הנחה של 1+1 לאתרים ומסעדות ברחבי שוויץ והנחה של 50% ברוב רכבות ההרים בערים המשתתפות בתכנית, וכן טיפים לטיולים ופעילויות מקומיות אפשריות, על מנת לסייע לאורחים להפיק את המירב מהשהייה שלהם. חבילות Stopover Switzerland מציעות מגוון טיולים, בהם טיול לשתי פסגות האלפיניות, טיטליס ויוגנפראו, טיול בכרמים ובאגמים הסמוכים לערים עם שהות בבקתות עץ ונופים עוצרי נשימה ועוד. *החבילות מוצעות במחיר התחלתי של
180 דולר לאדם* 


***

    חזרה למעלה 
.

חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק בחרה בחברת APG ISRAEL כנציגה הרשמית שלה בישראל


חברת התעופה הבריטית שמשלימה בימים אלה את היערכותה לקראת תחילת פעילות בישראל ב-25 לספטמבר מינתה את חברת APG, מקבוצת ממן, לנהל עבורה את מערך השרות והמכירות (GSA) חברת Maman Aviation מקבוצת ממן המתמחה בייצוג ובשיווק של חברות תעופה בארץ ומעניקה שרותי נוסעים(General Sales Agent) לכעשרים חברות תעופה בתחום הנוסעים והמטענים, זכתה באמצעות חברת הבת APG ISRAEL במכרז של חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק הבריטית ותנהל עבורה את מערך השרות והמכירות בישראל (GSA).
חברת התעופה הבריטית פועלת במרץ בחודשים האחרונים לקראת תחילת הפעילות בישראל שמתוכננת ב- 25 לספטמבר 2019. החברה תפעיל קו יומי מישראל לשדה"ת הית'רו ומשם לעשרות יעדים ברחבי העולם כשלאחרונה הכריזה החברה על פתיחת קו ישיר משדה"ת בהית'רו לסאו פאולו, ברזיל שייפתח בתחילת 2020. וירג'ין אטלנטיק, מזוהה עם סר ריצ'רד ברנסון, שיצק את אישיותו יוצאת הדופן לתוך החברה והפך אותה למותג על בתחום התעופה. החברה שנוסדה ב-1984 כוללת חברת קרגו וחברה המתמחה בחופשות ברחבי העולם. לחברה צי של 46 מטוסים, בהם מטוסי בואינג 747 ו-787, מטוסי איירבוס 330 ו-340 ומטוס איירבוס A350-1000 שייכנס לצי בחודשים הקרובים.
החברה מטיסה מדי שנה 5.4 מיליון נוסעים לכ- 30 יעדים בצפון אמריקה, הקריביים, אפריקה ואסיה. לחברה הסכמי שותפות עם אייר צ'יינה, דלתא אירליין, אייר פרנס, KLM, סינגפור איירליינס, ג'ט אירוויז ועוד, מה שמאפשר לנוסעיה לבצע קישורים ל- 340 יעדים שונים בכל רחבי העולם.
בתוך כך הודיעה היום וירג'ין אטלנטיק על מינויו של NICK BETTLES כמנהל מסחרי של חברת התעופה בישראל.
ניק יהיה אחראי על הפעילות המסחרית היומיומית של החברה באזור ויעבור לתל אביב ביולי 2019 ממשרדיה הראשיים של וירג'ין אטלנטיק בלונדון, שם מילא שורה של תפקידים ניהוליים.
NICK BETTLES המנהל מסחרי בישראל, "אני נרגש לקראת תפקידי החדש ומצפה להציג את חווית השירות עטורת הפרסים שלנו לקהל הלקוחות בישראל". עוד ציין בטלס, "אני מצפה להתחיל לעבוד עם APG ישראל-הם מומחים בתחומם ואני בטוח שהם יעניקו שירות מדהים עבור הלקוחות שלנו בדיוק כפי שאנחנו עובדים קשה מדי יום בכדי לעמוד בשאיפה להיות חברת הנסיעות האהובה ביותר".

לדברי עופר ריינהרדט, מנכ"ל APG ISRAEL , "אנו גאים על הבחירה של חברת וירג'ין אטלנטיק בשירותים של APG ישראל. התוכנית האסטרטגית של החברה היא להפוך תוך 5 שנים למובילה בתחום שרותי GSA בישראל ואין לנו כל ספק שהחיבור עם וירג'ין הוא צעד חשוב בדרך להשגת היעד".קרדיט יח"צ 
ריינהרדט ציין כי עם הצטרפותה של וירג'ין אטלנטיק למערכת ההזמנות של החברה בשבועות הקרובים, יוכלו הסוכנים והציבור בישראל להתחיל ולבצע הזמנות דרך מוקד השרות שלנו וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לטיסות המשך ליעדים אטרקטיביים משדה התעופה הית'רו לכל ברחבי העולם" . חזרה למעלה 
.

איזי גט מרחיבה את תדירות הקווים מתל-אביב לאיטליה
הטיסות בין נאפולי וונציה יהיו מעתה לאורך כל השנה, בנוסף לקו תא-מילאנו הפועל תדיר במתכונת של חמש טיסות שבועיות.
איזי גט מכריזה היום, במסגרת פרסום לוח טיסות חורף 2019-20, כי היא מרחיבה את תדירות הקווים בין תל אביב לאיטליה. שתי הטיסות השבועיות מתל אביב לנאפולי יופעלו מעתה לאורך כל השנה בימי רביעי ושבת כמו גם שלוש הטיסות מתל אביב לונציה, שיופעלו בימים שלישי, חמישי ושבת. חמש הטיסות למילאנו ימשיכו לפעול כסדרן במשך כל השנה. למעלה מ- 170 אלף מושבים יהיו זמנים בקווים שבין איטליה לתל אביב בשנת 2019.
ניתן כבר עתה להזמין טיסות לעונת חורף 19-20
באתר
באפליקציית הטלפון הסלולרי של איזי גט ובערוצי ה- GDS.איזי גט
חברת התעופה המובילה באירופה, מציעה שילוב ייחודי ומנצח של יעדים, וגישה לנמלי התעופה המרכזיים באירופה. החברה מקפידה על שירות מעולה במחירים השווים לכל כיס.
איזי גט טסה למספר גדול יותר של יעדים פופולאריים באירופה, מכל חברת תעופה אחרת. החברה מטיסה למעלה מ- 90 מיליון נוסעים מדי שנה כש- 15 מיליון מהם טסים למטרות עסקים.
לחברה צי של 317 מטוסים הטסים בלמעלה מ- 1045 נתיבים בין 158 נמלי תעופה ב- 34 מדינות.
למעלה מ- 300 מיליון אירופאים גרים בטווח של שעה נסיעה מנמל תעופה אליו מפעילה החברה טיסות. החברה, שפועלת מישראל מנובמבר 2009, מפעילה קווים בין תל אביב ל- 17 יעדים באירופה:
לונדון (לוטון), לונדון (גאטוויק), לונדון (סטנסטד), מנצסטר, בזל, זנבה, ברלין (שונפלד), ברלין (טגל), פריס, אמסטרדם, מילאנו, ונציה, נאפולי, בורדו, ליון, ניס ונאנט.
איזי גט תומכת במספר עמותות מקומיות ויש לה שותפות תאגידית עם יוניצף (קרן החירום הבינלאומית למען ילדים של האומות המאוחדות), אשר גייסה מעל ל-8 מיליון לישט למען הילדים הפגיעים ביותר, מאז נוסדה ב-2012.
איזי גט רואה חשיבות רבה בשמירה על הסביבה.
החברה משקיעה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, דואגת ליעילות תפעולית מירבית ורוב המושבים במטוסיה מלאים.


.

אייר אינדיה חוגגת שנה מוצלחת בקו דלהי-תל-אביב: חמש טיסות שבועיות ויותר מ-80 אלף נוסעים בקו  

חברת התעופה ההודית אייר אינדיה, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, חוגגת שנת פעילות מוצלחת בישראל. החברה השיקה לפני כשנה את קו הטיסות הישיר בין תל-אביב לדלהי, לאור הפוטנציאל העצום של ישראל לתיירות הדדית בין שתי המדינות, ובהמשך למאמצי שיווק של משרד התיירות, שכללו פתיחת לשכת תיירות בהודו וקמפיינים ייעודים, שהביאו לעליה מתמדת בכניסות תיירים מהודו לישראל.קרדיט גיא מולכו
טיסת הבכורה של החברה נחתה לפני כשנה בנמל התעופה בן גוריון והתקבלה בטקס חגיגי כשהקו פעל בתחילה בתדירות של שלוש טיסות בשבוע בימים ראשון, שלישי וחמישי. התדירות בקו גדלה לארבע טיסות שבועיות ביולי 2018 ולחמש טיסות שבועיות בדצמבר.

מנתוני החברה עולה, כי בקו דלהי-תל-אביב טסו יותר מ-80,000 נוסעים, בתפוסה ממוצעת של כ-80%. כל הטיסות בקו מתבצעות במטוס הבואינג 787 "דרימליינר" החדש והמתקדם של החברה, המכיל 256 המושבים, בתצורה של שתי מחלקות: עסקים ותיירים. הטיסה בקו אורכת כ-7 שעות - זמן הטיסה הישיר הקצר ביותר בין המדינות בעקבות אישור הטיסה הבלעדי מעל ערב הסעודית - ומאפשרת לנוסעים לשאת שתי מזוודות במשקל של עד 23 ק"ג במחלקת תיירים ומגוון רחב ונוח של טיסות ליעדי ההמשך של החברה בתוך הודו - שבעה יעדי המשך פנימיים ניתנים ללא תוספת תשלום - ומחוצה לה: בנגקוק, קטמנדו, קולומבו, סינגפור, סידני, מלבורן ועוד ברחבי באסיה. נוסעים הממשיכים ליעדי ההמשך מחוץ להודו עם אייר אינדיה אינם נדרשים לויזת מעבר.

אפרים פורטיס, נשיא ומנכ"ל חברת אופן-סקיי, נציגת אייר אינדיה בישראל: "סיכום שנת הפעילות הראשונה של אייר אינדיה בישראל והגידול המהיר בתדירות הטיסות השבועית לאורך השנה משלוש לחמש טיסות שבועיות הם רק תחילת הדרך ונקודת הפתיחה שלנו להמשך פיתוח הקו. הנוסע הישראלי מצביע ברגליים ובוחר לטוס עם אייר אינדיה הן לדלהי עצמה והן למגוון יעדי ההמשך של החברה במזרח אסיה.
מטוס הבואינג 787 דרימליינר מאפשר חווית טיסה מצוינת הן במחלקת התיירים והן במחלקת העסקים והקונקשנים הקצרים והנוחים בדלהי ליעדי ההמשך, לאחר ההגעה מתל אביב בזמן קצר יחסית, במחירים תחרותיים ועם האפשרות לשאת שתי מזוודות במשקל 23 ק"ג במחלקת התיירים, כפי שנדרש על ידי הנוסע הישראלי שלרוב נמצא תקופות זמן ארוכות בטיולים בדרום מזרח אסיה, מהווה פקטור משמעותי בבחירה באייר אינדיה.
בטוחני שתדירות הטיסות תמשיך לעלות ונמשיך ללוות את החברה, אשר מנוהלת בישראל על ידי פנקאג' טיווארי בסיוע הצמוד של ענת ננר, המנהלת המסחרית האמונה על אייר אינדיה באופן סקיי, להמשך ההצלחה בפעילותה בישראל".

    חזרה למעלה 
.

אתר התיירות הגדול טריפ אדוויזר הכריז על מח' הפרימיום אקונומי של אמריקן איירליינס בצפון אמריקה לטובה ביותר ע"פ בחירת הנוסעים.

אתר התיירות הגדול טריפ אדוויזר הכריז על מח' הפרימיום אקונומי של אמריקן איירליינס בצפון אמריקה לטובה ביותר ע"פ בחירת הנוסעים.אמריקן אירליינס הייתה לחברת התעופה הראשונה בארה"ב שהוסיפה את מח' הפרימיום ב -124 מטוסים רחבי גוף.

"עשינו השקעות משמעותיות כדי שנוכל להציע ללקוחותינו את החופש לבחור את החוויה המתאימה ביותר לצורכי הנסיעות שלהם.כך אמר ג 'אנל אנדרסון, סגן נשיא החברה האמריקאית .

הפרס מאת הנוסעים מעודד את המשוב החיובי שאנו שומעים בכל יום מלקוחותינו.

      חזרה למעלה 
.

Wizz Air מצטרפת לקמפיין “Not on my Flight” שהושק על ידי האיחוד האירופי לבטיחות התעופה (EASA)


Wizz Air מצטרפת לקמפיין שיקטין את מספר הנוסעים המתפרעים במהלך הטיסה.


קרדיט יחצ
Wizz Air מצטרפת לקמפיין “Not on my Flight” שהושק על ידי האיחוד האירופי לבטיחות התעופה (EASA) במטרה לצמצם את מספר המתפרעים בטיסות האירופאיות ולהגן על חוויה שלווה ונעימה של הנוסעים.
מנתוני EASA עולה כי ב-2018 היה גידול של 34% במקרי אלימות בקרב כלל חברות התעופה באירופה לעומת שנת 2017.


.

אליטליה חברת התעופה הדייקנית ביותר בחודש מרץ 2019. 

על סמך נתוני החברה האמריקנית FlightStats ; חברת התעופה בראש הדירוג גם ברבעון הראשון של 2019
אליטליה חברת התעופה הדייקנית ביותר בעולם עם נתונים של 89.31% טיסות שנחתו על פי לוח הזמנים. חברת התעופה האיטלקית נמצאת בראש הדירוג גם בהתחשב ברבעון הראשון של 2019.
דו"ח ביצועי העמידה בזמנים של חודש מרץ פורסם על ידי FlightStats, החברה העצמאית בארה"ב, אשר כל חודש מפרסמת טיוטת רשימה של חברות התעופה הגדולות בעולם עם ביצועי הזמן שלהם, ומשווה את הנתונים בין חברות תעופה הזהות בגודלן וברשת הטיסות שלהן.
וצאות העמידה בזמנים המצויינות של אליטליה מהווה המשך לתוצאות חודש פברואר, בו אליטליה דורגה כחברת התעופה הדייקנית ביותר בעולם , ובחודש ינואר דורגה במקום השני. נתוני הביצועים של FlightStats דיווחו כי הביצועים של Alitalia מבחינת עמידה בזמנים בחודש מרץ, היו כ -10% נקודות גבוה יותר מאשר מדד הדייקנות הממוצע של חברות התעופה בעולם (79.5%).
יתר על כן, אליטליה היתה חברת התעופה האירופית היחידה ברשימת חמשת חברות התעופה הדייקניות ביותר בעולם.

יתר על כן, אליטליה היתה חברת התעופה האירופית היחידה ברשימת חמשת חברות התעופה הדייקניות ביותר בעולם..

   אל על השיקה את TAXI POOL- שירות חדשני שיאפשר לנוסעים לחלוק נסיעה משדה התעופה למלון ובחזרה


השירות יאפשר לנוסעים בטיסות אל על, למצוא שותפים, לחלוק איתם נסיעה משדה התעופה למלון ובחזרה לשדה, ובכך לצמצם את הוצאות הנסיעה אל על היא חברת התעופה הראשונה בעולם שמאפשרת לנוסעים שירות מסוג זה בטיסה חברת אל על הודיעה על השקת שירות חדשני, ראשון מסוגו בעולם התעופה, אשר יאפשר ללקוחותיה, למצוא שותפים לחלוק איתם נסיעה משדה התעופה למלון ובחזרה לשדה, ובכך להוזיל בצורה משמעותית את העלויות הנלוות לנסיעה.
השירות החדש, נותן מענה, לאחת התלונות השכיחות של תיירים בנוגע ליוקר הנסיעה מהשדה למלון ובחזרה. כך לדוגמא, נסיעה משדה התעופה בלונדון למרכז העיר, יכולה לעלות קרוב ל- 500 שקלים. הנוסעים בטיסה יכולים להירשם לשירות באמצעות אתר מובייל ייעודי.השירות מאפשר למצוא נוסעים נוספים שנוחתים באותו שדה תעופה ובאותה שעה וממשיכים ממנו ליעד זהה או קרוב, כדוגמת מלון או כתובת פרטית, ולחלוק איתם מונית. כמו כן, השירות מיועד לנוסעים המעוניינים לחלוק נסיעה עם נוסעים אחרים מטעמי חסכון בעלויות, הגנה על הסביבה, מתוך קושי בהתמצאות לבד בעיר זרה ורצון להכיר אנשים חדשים שאפשר יהיה לטייל איתם בחופשה.
השירות מסופק על ידי אל על ללקוחות כל חברות התעופה, כך שגם נוסעים בחברות תעופה אחרות יכולים להשתמש בו כדי למצוא נוסעים שנוחתים באותו זמן, וממשיכים למלון או כתובת סמוכים.

תהליך ההצטרפות לשירות הוא קל ופשוט. נוסעים שמעוניינים להשתמש בשירות, נכנסים לאפליקציה ומזינים כמה פרטים כגון מספר הטיסה ותאריך הטיסה, הכתובת או המלון אליהם הם ממשיכים משדה התעופה ביעד, כתובת מייל וטלפון. חשוב לציין שהמידע לא מועבר ללקוחות אחרים שנרשמו לשירות. ברגע שנמצאה התאמה, כל אחד מהנוסעים, מקבל SMS או מייל שכולל קישור לחדר צ'אט מאובטח ואנונימי. משלב זה, ולאחר שבוצע החיבור בין שני נוסעים תיאום שאר הפרטים, באמצעות הצ'אט, עובר לידיהם: נקודת המפגש בשדה, הזמנת המונית, חלוקת העלויות ועוד.

סמנכ"ל לקוחות ושירות, אמיר רוגובסקי: "כחלק מהמאמצים שאנו משקיעים בהבנת צרכי לקוחותינו, מצאנו פתרון יעיל ואיכותי עבור נוסעים רבים, אשר מעבר להוצאה הכספית הגבוהה שנלווית לטיול שלהם, נאלצים להוציא מכיסם מאות שקלים עבור שירותי הסעה משדה התעופה למלון, ולהיפך."סמנכ"ל דיגיטל ומחשוב, שחר מרקוביץ': "שירות זה הוא חלק מתפיסת החדשנות של החברה בה אנחנו משיקים מוצרים דיגיטליים חדשניים ללקוחותינו ומשפרים אותם כל הזמן. המוצר הושק באופי עבודה של סטארט אפ בצורה מהירה וימשיך להתפתח ככל שלקוחותינו ישתמשו בו יותר.".

   וויז אייר זכתה במשפט ותמשיך עם מדיניות הכבודה הנוכחית

איטליה נותנת גב ל Wizz Air בית המשפט האיטלקי דחה את טענת רשות התחרות האיטלקית
 וקבע: Wizz Air תמשיך עם מדיניות הכבודה הנוכחית הכוללת 50 אפשרויות כבודה לנוחות הטסים.
בית המשפט האיטלקי ((TAR קיבל את טענת חברת התעופה Wizz Air בתיק אשר פתח רשות התחרות האיטלקית בנוגע למדיניות הכבודה שלה, ותאפשר לחברה להמשיך במתכונת הנוכחית. במסגרת פסק הדין דחה בית המשפט את טענת רשות התחרות האיטלקית (AGCM) כי גביית כסף עבור כבודה הינו מצג מטעה של מחיר כרטיס הטיסה.קרדיט יחצ
רשות התחרות האיטלקית ביקשה לדרוש מחברת התעופה Wizz Air להשעות את מדיניות הכבודה שלה ולשלם
קנס של 1 מיליון אירו.
Wizz Air החלה מ-1 בנובמבר 2018 לאפשר עלייה למטוס עם תיק נשיאה בלבד - ללא תשלום (40x30x20) ונוסעי Wizz Priority זכאים להעלות למטוס גם טרולי קטן נוסף (55x40x23).
זאת במסגרת מדיניות הכבודה החדשה של החברה אשר מציעה לנוסעים לבחור בין 50 אפשרויות שונות לשילוב תיקי נסיעה ומזוודות על בסיס צרכיהם והעדפותיהם האישיות.
יוהאן אידהאגן, סמנכ"ל השיווק של Wizz Airציין בעבר כי מדיניות הכבודה הכוללת 50 אפשריות שונות לשילוב תיקי נסיעה ומזוודות מקלה על הנוסעים בתהליך העלייה למטוס, תורמת לחוויית לקוח ומשפרת יעילות ועמידה בזמנים.

אודות החברה:
חברת Wizz Air היא חברת הלואו-קוסט הגדולה ביותר במרכז ומזרח אירופה. החברה מפעילה צי של 112 מטוסים מסוג איירבוס ,A320 איירבוס A321 ואיירבוס A321neo ומציעה למעלה מ-600 קווים, מ-26 בסיסים המחברים 146 יעדים ב-44 מדינות.
מאז טיסת הבכורה של Wizz Air מתל אביב לבודפשט, החברה ממשיכה לשלב קווים חדשים בהתאם לצרכי הלקוחות. החברה מציעה מישראל ואליה 24 קווים ל-10 מדינות ברחבי אירופה,
הטיסות ממריאות מנתג ועובדה ונוחתות בין היתר בלובלין, קראיובה, קושיצה, לונדון-לוטון וורנה.
לאחר 6 שנים של פעילות מוצלחת בארץ, Air Wizz הינה הבחירה הראשונה של למעלה מ-1.2 מיליון נוסעים מישראל
ואליה אשר נהנים מהשרות וממחיריAir Wizz , וממערכת הזמנות ידידותית..

SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ חושפת לראשונה

מחלקת Premium Economy חדשה אשר תושק באביב 2021 המחלקה החדשה תושק תחילה ב-24 מהמושבים במטוסיה מסוג בואינג 777-300ER ובהמשך בכל צי המטוסים ארוכי הטווח של החברה, הפועלים בחלק מהטיסות מתל אביב, בהשקעה של כ-40 מיליון פרנק.

  SWISS ממשיכה לחזק את מיצובה כחברת פרימיום ומרחיבה את תמהיל המוצרים במטוסיה, כאשר המחלקה החדשה תתווסף לשלוש המחלקות הקיימות: ראשונה, עסקים ותיירים.
נוסעי המחלקה ייהנו ממושבי פרימיום מרווחים עם יכולת הטיה גדולה יותר ומרווח רגליים מוגדל. SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ, ממשיכה לחזק את מיצובה כחברת פרימיום וחושפת לראשונה מחלקת Premium Economy חדשה אשר תושק באביב 2021 ותתווסף לשלוש המחלקות הקיימות:
ראשונה, עסקים ותיירים. המחלקה החדשה תושק תחילה ב-24 מהמושבים במטוסיה מסוג בואינג 777-300ER ובהמשך בכל צי המטוסים ארוכי הטווח של החברה, הפועלים בחלק מהטיסות מתל אביב, בהשקעה של כ-40 מיליון פרנק.
נוסעי המחלקה ייהנו ממושבי פרימיום מרווחים עם יכולת הטיה גדולה יותר ומרווח רגליים מוגדל. המחלקה תעניק תחושת פרטיות ואינטימיות ותציע לנוסעים חווית טיסה משודרגת ואיכותית עם נוחות מקסימלית.
עופר קיש, מנכל קבוצת לופטהנזה בישראל , הכוללת את SWISS, מסר אנו גאים בחשיפת מחלקת Premium Economy חדשה ובטוחים כי היא תעניק מענה לביקוש הגובר למוצר איכותי המשלב בין מחלקת התיירים למחלקת העסקים. ההחלטה להשיק מחלקה זו נובעת גם מהצלחתה בחברות הנוספות של הקבוצה, לופטהנזה ואוסטרייאן איירליינס.


צילום יח"צ
SWISS, חברת התעופה הגדולה והמובילה בשוויץ משרתת מעל ל-100 יעדים ב-44 מדינות ברחבי העולם מציריך, זנבה ולוגאנו ומטיסה כ-18 מיליון נוסעים בשנה עם צי המטוסים שלה הכולל כ-90 מטוסים ומעל ל-9,000 עובדים.
חברת הבת של SWISS, World Cargo, מספקת מגוון מקיף של טיסות אוויריות בין שדות התעופה ומעניקה שירות משלוחים ל-175 יעדים ביותר מ-80 מדינות. החברה נמצאת בבעלות קבוצת לופטהנזה והיא חברה בברית החברות הבינלאומית Star Alliance.


.

חברת התעופה קתאי פסיפיק מפרסמת את מחירי הקיץ שהופכים את הונג קונג ויעדי הפסיפיק לאטרקטיביים במיוחד 
חברת התעופה קתאי פסיפיק מפרסמת את מחירי הקיץ שהופכים את הונג קונג ויעדי הפסיפיק לאטרקטיביים במיוחד 
מ – 676 דולר חברת התעופה קתאי פסיפיק מפרסמת את מחירי הקיץ שהופכים את הונג קונג ויעדי הפסיפיק לאטרקטיביים במיוחד לחופשות משפחתיות חברת התעופה קתאי פסיפיק, המדורגת ברשימת חברות התעופה הטובות בעולם, יוצאת במבצעים מרעננים וחסרי תקדים לקראת חופשות הקיץ במהלך חודשי יולי- אוגוסט 2019.


קרדיט יח"צ

במסגרת זו מפרסמת קתאי פסיפיק את מחירי הקיץ להונג קונג ולשורה של יעדים במזרח:
טיסות קתאי פסיפיק את מחירי הקיץ להונג קונג ולשורה של יעדים במזרח:
טיסות להונג קונג החל מ $676
טיסות לפיליפינים/ ויאטנם / תאילנד החל מ $777
טיסות לסינגפור / טאיוואן החל מ $888
טיסות ליפן החל מ $999
וטיסות לאוסטרליה החל מ $1299
גונתן ביילי, מנכל קתאי פסיפיק בישראל, מציין כי מחירי הקיץ החדשים של קתאי, אשר נועדו לתת מענה לביקוש לחופשות קיץ משפחתיות, מקרבים את הונג קונג ואת יעדי הפסיפיק לקהל הישראלי, שבמבקש לגוון את חופשות הקיץ המשפחתיות שלו.
עוד מציין ביילי, כי בנוסף לחוויית הטיסה המשודרגת ביותר עם המטוס החדש ביותר יחד עם המחיר הנוח ביותר, מציעים הונג קונג ויעדי המזרח אפשרויות אינסופיות לחופשות משפחתיות.
קתאי פסיפיק מציעה לנוסעים הישראלים טיסה יומית בקו תל אביב- הונג קונג עם חיבורי המשך נוחים ל-75 יעדים באסיה והפסיפיק.

.

אליטליה מציגה את לוח טיסות קיץ 2019

החל מה- 31 במרץ ועד ה- 26 באוקטובר 2019 4 טיסות יומיות מתל אביב לרומא ומשם המשכים לעשרות יעדים באיטליה, אירופה אמריקה, המזרח הרחוק ואפריקה.
5 טיסות בשבוע ישירות מתל אביב למילאנו החל מה- 29 ביולי 2019.
1 טיסה יומית ישירה מתל אביב לאתונה ( הטיסות לאתונה ממריאות מטרמינל 1 בנמל התעופה בן גוריון).


קרדיט אליטליה
כל הטיסות יופעלו במטוסי איירבאס 320 ו 321 ויציעו לנוסעים את המחלקות: עסקים ותיירים.


יעדים חדשים בקיץ 2019:
· החל מה- 2 במאי 2019 נתחיל להפעיל טיסה ישירה מרומא לוושינגטון.
· טיסות מרומא לסרדינה ליעדים אולביה, קאליארי, ואלגרו החל מה- 17 באפריל 2019
· ממשיכים לטוס גם בקיץ לעשרות יעדים אקזוטיים מרומא לאיביזה, יוהנסבורג, הוואנה וקורסיקה.


תל אביב – מילאנו- תל אביב
מילאנו החל מ- 273 דולר הלוך ושוב
אליטליה תפעיל טיסות ישירות מתל אביב לנמל התעופה מלפנזה שבמילאנו החל מה- 29 ביולי 2019 ועד ה- 25 באוקטובר 2019.
הטיסות יפעלו בתדירות של 5 טיסות בשבוע עד ה-6 בספטמבר והחל מה-7 בספטמבר יפעלו 6 טיסות שבועיות.
הטיסות יופעלו במטוסי איירבאס 320 ויציעו את מחלקות התיירין והעסקים.
.

פראנס KLM פותחת את עונת הטיסות לקיץ 2019
עלייה של 2% בקיבולת לעומת עונת הקיץ הקודמת. 58 bתיבים חדשים, בהם 4 קווים חדשים ליעדים ארוכי טווח.

מפת יעדים נרחבת עם קווים ל- 302 יעדים ב-114 מדינות בכל רחבי העולם. 
שדרוג צי המטוסים של אייר פראנס עם קבלת מטוסי איירבאס A350 חדישים ושדרוג המחלקות במטוסי ה- A330 של החברה.


קרדיט יחצ
לראשונה מחלקת ה-La Premiere של אייר פראנס תוצע בקו מפריז לאטלנטה קבוצת התעופה אייר פראנס KLM פותחת את עונת הקיץ ומדווחת

ה-La Premiere של אייר פראנס תוצע בקו מפריז לאטלנטה קבוצת התעופה אייר פראנס KLM פותחת את עונת הקיץ ומדווחת על גידול בקיבולת בשיעור של 2% לעומת עונת הקיץ הקודמת – בכלל זה גידול של 1.3% ברשת הטיסות לטווח ארוך, צמיחה בשיעור של 1.2% בפעילות הטיסות לטווח בינוני וקצר, וכן עליה ניכרת בפעילות חברת הלואו קוסט של הקבוצה, טרנסאוויה, אשר מציגה גידול בסך 9.3%.

מסלולים חדשים בעונה הקרובה – יעדים ארוכי טווח:
מסלולים חדשים בעונה הקרובה – יעדים ארוכי טווח:
אייר פראנס KLM תפעיל בקיץ הקרוב 4 מסלולים חדשים ארוכי טווח:
משדה התעופה שארל-דה גול בפאריס חברת אייר פראנס תפעיל טיסות לשני יעדים חדשים – דאלאס (ארהב)
וקיטו (אקוודור).
משדה התעופה סכיפהול באמסטרדם חברת KLM תפעיל טיסות לשני יעדים חדשים –בוסטון ולאס-וגאס (ארהב)
טיסות אייר פראנס לדאלאס יופעלו עם מטוסי A330 עם מחלקות מחודשות ומושבים משודרגים בכל המחלקות.
מחלקת העסקים המחודשת במטוסים אלו תציע מושבי מיטה באורך 2 מטר, ומסך טלויזיה בגודל 18.5 אינץ.

כ מו כן, בקיץ זה חברת אייר פראנס ארגנה מחדש את פעילות המטוסים כדי לשפר את אחידות המוצר והמטוסים בכל נתיב. לוח הזמנים החדש יאפשר גידול בהיצע הטיסות של מחלקת ה-La Premiere, המחלקה הראשונה של אייר פראנס: לראשונה, מחלקת ה-La Premiere תוצע על טיסות מפריז לאטלנטה, ובנוסף תוצע בתדירות של טיסה יומית אחת לפחות מפריז לסן פרנסיסקו, ניו יורק, וושינגטון, יוסטון, לוס אנגלס, מקסיקו סיטי, סאו פאולו, אביגאן, דובאי, ביירות, בייגינג
הונג קונג, טוקיו-האנדה וסינגפור
.

מודל הטיסות החדש של אל על למזרח הרחוק ודרום אפריקה במחלקת תיירים- נכנס לתוקפו

היום, נכנס לתוקפו מודל הטיסות החדש של אל על למזרח הרחוק ודרום אפריקה. זאת, בהמשך להודעה שחברת אל על הוציאה בתאריך ה-27.12.18 ותחילת מכירת הכרטיסים במסגרת המודל החדש שהחלה ב-15.1.19.
החל מהיום (1.4), כל טיסות אל על ליעדי המזרח הרחוק ודרום אפריקה יתקיימו על פי המודל החדש, הכולל שלושה סוגים כרטיסים: Classic, Flex ו- Lite.
אודות מודל המזרח הרחוק ודרום אפריקה החדש מודל מכירת הכרטיסים החדש לכלל יעדי המזרח הרחוק ודרום אפריקה במחלקת תיירים, מתבסס על 3 סוגי כרטיסים, ברמות מחיר שונות: Classic, Flex ו-Lite, המאפשר לנוסע לבחור את חבילת הטיסה שמתאימה לצרכיו ולשלם עליה בהתאם.
שלושת סוגי הכרטיסים מאפשרים ללקוחותינו לבחור את המוצר הנוח והמשתלם ביותר עבורם, בהתאם להעדפותיהם.

· כרטיס Lite – מוצר חדש מוזל. כרטיס בסיסי הכולל עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד וארוחה חמה. ניתן יהיה לבחור בתשלום נוסף את השירותים הנוספים הבאים: שליחת מזוודה לבטן המטוס, הושבה מראש ושינוי הכרטיס, ללא אפשרות ביטול. · כרטיס Classic – כרטיס הטיסה הקלאסי הכולל עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד, ארוחה חמה, אפשרות להושבה מראש (לא כולל מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים) ושליחת מזוודה לבטן המטוס. בנוסף אפשרות לשינוי וביטול בתוספת תשלום.

· כרטיס Flex – כרטיס בעל נוחות וגמישות מרבית. הכרטיס כולל מגוון רחב של שירותים: אפשרות מורחבת לבחירת הושבה מראש כולל מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים בכפוף לזמינות, ביצוע צ'ק אין בדלפקים ייעודיים (מתל אביב בלבד), שליחת 2 מזוודות לבטן המטוס, עלייה למטוס עם כבודת יד אישית, 2 תיקי יד וקדימות בעלייה למטוס, ארוחה חמה ובנוסף כולל אפשרות לשינוי של כרטיס בתוספת דמי טיפול בלבד וביטול טיסה בכרטיסים במחלקות הגבוהות ללא עלות, ובשאר המחלקות בתשלום דמי ביטול מופחתים.

מיקי שטרסבורגר סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על : "לראשונה בישראל, אל על מציעה כרטיסי טיסה במבנה של משפחות מחיר בטיסות ליעדים ארוכי טווח, במחירים חסרי תקדים. רק לאחרונה, אל על יצאה במחירים אטרקטיביים לרוכשים כרטיס טיסה הלוך-חזור במחלקת תיירים Lite, למגוון יעדים במזרח הרחוק ואפריקה, כגון יוהנסבורג, בייג'ין, מומביי, בנגקוק והונג קונג. כך לדוגמא, ניתן למצוא כרטיס הלוך-חזור ליוהנסבורג החל מ-379$, כמו גם כרטיס טיסה לבנגקוק החל מ-599$."

   חזרה למעלה
.

אל על אירחה כ- 180 ילדים  מתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ומ"ספיישל אולימפיקס" מהרצליה, לטיסה חווייתית בשמי הארץ


לקראת יום המעשים הטובים, אל על אירחה כ- 180 ילדים ובני משפחותיהם מתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ועמותת "ספיישל אולימפיקס ישראל", לטיסה חווייתית בשמי הארץ, במטוס מסוג דרימליינר של החברה.
רגע לפני ההמראה, נערך טקס רשמי, במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על ויהודית גריסרו, מנהלת חטיבת משאבי אנוש ומינהל באל על, קיבלו בברכה את ילדי "כנפיים של קרמבו" ו"ספיישל אולימפיקס".
משה פדלון, ראש עיריית הרצליה טליה בז'רנו, מנכ"לית תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ושרון לוי בלנגה, מנכ"לית "ספיישל אולימפיקס ישראל" ליוו את הילדים במהלך הטיסה.
כמו כן, ב"מסדר כנפיים" מרגש, שהתקיים למרגלות מטוס הדרימליינר, ענדו טייסי ודיילי אל על, סיכת כנפיים לכ- 180 ילדי "כנפיים של קרמבו" ו"ספיישל אולימפיקס".קרדיט: צביקה דמרי
טרם שעלו הילדים למטוס עמדו בשתי שורות טייסי החברה והעניקו לכל ילד וילדה כנפי טיסה של חב' אל על.
ללא ספק מחזה מרגש, והחזה מתמלא בגאווה,שאלה הם הטייסים שמטיסים בידיים בוטחות את מטוסי החברה.
אכן החברה הכי בבית בעולם ,אבל גם עם האנשים הכי אנושיים בעולם.

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על אמר: "אנו שמחים לארח לטיסה בשמי הארץ את ילדי תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ועמותת "ספיישל אולימפיקס" מסניף הרצליה. טיסה זו, מצטרפת למגוון רחב של פעילויות שהחברה יוזמת ותמשיך ליזום למען הקהילה.
" 'כנפיים של קרמבו' היא תנועת נוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. לתנועה 70 סניפים ברחבי הארץ ולמעלה מ- 6,000 פעילים מכל מגזרי החברה הישראלית: נוער בסיכון, נוער מנותק ונוער במסגרות 'הזדמנות אחרונה'.
בתנועה פעילים ילדים ונוער בני מכל קשת הלקויות ודרגות החומרה: לקויות תקשורתיות, חושיות, קוגניטיביות, פיזיות ואחרות. התנועה זכתה להכרה בינלאומית ע"י האו"ם, שהעניק לה מעמד של 'יועץ מיוחד' לנושאי השילוב וההכלה. מזה שנים, חברת אל על מחבקת את ילדי תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" ותומכת בערכי השילוב, הסובלנות וההכלה שמקדמת התנועה בסניפיה ברחבי הארץ. במסגרת הפעילויות המשותפות, אירחה החברה כ- 150 ילדי "כנפיים של קרמבו" בטיסה המיוחדת של מטוס הדרימליינר והעניקה חוויה מהנה ומרגשת לילדי התנועה.

טליה בז'רנו, מנכ"לית "כנפיים של קרמבו" : "חברת אל על מוכיחה שוב את מחויבותה העמוקה לקהילה, ואימוץ ילדי "כנפיים של קרמבו" יוצקת תוכן בערכי הסובלנות, ההכלה ושוויון ההזדמנויות שמקדמת התנועה. הקשר הנפלא שנרקם בין אל על לתנועה מאפשר לנו להפיץ את רוח קרמבו למקומות נוספים." כמו כן, לטיסה הצטרפו גם 30 ילדים מעמותת "ספיישל אולימפיקס", הארגון העולמי הגדול ביותר בעולם לספורט משלב, הפועל למען אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ומשפחותיהם. רק לפני מספר ימים, נבחרת הספורטאים של העמותה חזרה מאולימפיאדת ה"ספיישל אולימפיקס" שהתקיימה באבו דאבי ודובאי, מעוטרת בכ-22 במדליות וגביעים, הישג חסר תקדים ומקור לגאווה למדינה.

שרון לוי בלנגה, מנכ"לית "ספיישל אולימפיקס ישראל": "איזה תיזמון מדהים יש לטיסה הזו שהספורטאים שלנו זוכים לטוס בשמי הארץ אחרי שהם הוכיחו שהשמיים הם הגבול. הם שברו דעות קדומות של חלק מהאנשים בחברה והוכיחו לכולנו שהכל אפשרי אם רק רוצים. תודה על ההזדמנות שאתם נותנים לספורטאים שלנו לחגוג את הניצחונות שלה." ראש העיר הרצליה,
משה פדלון, העיר שעל שמה נקרא המטוס השמיני מסוג הדרימליינר, סיכם בהתרגשות: "אני מודה לאל על, על החוויה המיוחדת שהוענקה לילדי הרצליה המהווה הוכחה לכך שעם הרצון והתמיכה לכל ילד- השמיים הם הגבול. אנו בהרצליה נמשיך להעניק את המסגרות והתמיכה היום יומית המאפשרים לכל ילד שוויון הזדמנויות ללא מגבלה."

   חזרה למעלה
.

TAP איר פורטוגל משיקה טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון

חברת התעופה הלאומית של פורטוגל, TAP, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, מכריזה על השקת טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון. פתיחת הקו נעשית כחלק מתוכנית הרחבה ופתיחת קווים של החברה ברחבי העולם ובמסגרתו תציע TAP קישוריות נוחה לנוסע הישראלי למגוון יעדים באירופה, צפון ודרום אמריקה ואפריקה.
הקו יופעל באמצעות מטוסי אירבאס מתקדמים כאשר הטיסה מתל אביב תמריא בשעה 5:05 בבוקר ותנחת בליסבון בשעה 9:00 (זמנים מקומיים) והטיסה מליסבון תמריא בשעה 14:20 ותנחת בשעה 21:30 בישראל.
הקו החדש יאפשר הגעה נוחה ומהירה לבירה ליסבון וליעדים נוספים של החברה: פורטו, פארו, מדיירה והאזוריים, ברזיל, ארה"ב ואפריקה.קרדיט : חן גלילי
TAP מתכננת לקלוט עד סוף שנת 2019 יותר מ-37 מטוסי אירבאס חדשים ממספר דגמים ו-71 עד סוף שנת 2025: 21 מטוסי A330-900neo, 17 מטוסי A321neo, 14 מטוסי A321LR ו-19 מטוסי A320neo. בכך, תהיה לאחת מחברות התעופה עם צי המטוסים הצעיר ביותר בעולם.
TAP היא החברה החברה הראשונה בעולם שקיבלה את המטוס החדש ורחב-הגוף A330-900neo ובין הראשונות בעולם שמקבלת את המטוס החדש צר הגוף A321LR אשר יופעל הן על הקו לתל אביב והן בטיסות טרנסאטלנטיות החל מחודש יוני. בכל המושבים ישנם מסכים אישיים עם VOD, שקעי חשמל ו-USB וכן WIFI.
מחלקת העסקים במטוסי האירבאס A321LR מציעה מושבי מיטה שטוחים לחלוטין (Flat Bed).

TAP מציעה מחירים משתלמים לכל יעדי החברה, כאשר ניתן לרכוש כרטיסים בארבע רמות מחיר במחלקת התיירים, החל מ-DISCOUNT: ללא מזוודה, ללא הושבה, וללא אפשרות לביטול או שינוי ועד PLUS – עם שלוש מזוודות, הושבה מועדפת באזור ה-PREMIUM, עדיפות בביטחון ובצ'ק אין, צבירה מוגברת של מיילים, שינוי בחינם, ביטול בתשלום ועוד.

בטיסות בקו לישראל מוגשת ארוחה מלאה חמה ללא קשר לרמת המחיר.
במחירי ה-Discount החברה מציעה טיסות החל מ-233$ לליסבון ויעדי אירופה, 655$ לסאו פאולו, ריו דה-ז'נירו ושאר יעדי ברזיל, 770$ לניו יורק, בוסטון, מיאמי ושיקאגו ו-824$ לסן פרנסיסקו.
פתיחת הקווים החדשים מתאפשרת כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה ליעדים חדשים והגברת התדירויות במהלך השנה הנוכחית כדוגמת וושינגטון, סן פרנסיסקו ושיקגו בארה"ב ונאפולי, דאבלין, ובאזל באירופה.
עם פתיחת הקווים החדשים, TAP איר פורטוגל תטוס ל-92 ערים ב-36 מדינות ברחבי העולם.
TAP איר פורטוגל חברה בברית התעופה Star Alliance. בסיס הפעילות של החברה הוא שדה התעופה הבינלאומי של ליסבון. בשנת 2018 הטיסה החברה כ-16 מיליון נוסעים.


   חזרה למעלה
.

ברוך הבא היום נחת בישראל

יונייטד משיקה את מטוס בואינג 787-10 החדש בקו תל אביב-ניו יורק/ניוארק
מחלקת העסקים United Polaris כוללת 44 מושבים חדישים המספקים לכל נוסע גישה מלאה למעבר.
ו-21 מושבים במחלקת United Premium Plus החדשה.קרדיט צילום רפי דלויה

חברת התעופה יונייטד איירליינס השיקה היום את מטוס בואינג 787-10 דרימליינר החדש בטיסות הישירות שלה בקו תל אביב-ניו יורק/ניוארק, במטרה להעניק ללקוחות הטסים מישראל לארה״ב חווית טיסה משופרת.

המטוס החדש יחליף את הבואינג 777-200 באחת משתי הטיסות היומיות של יונייטד בקו תל אביב-ניו יורק/ניוארק, ויפעל לצד הבואינג 777-300 המשמש בטיסה היומית השנייה של החברה.
יונייטד היתה חברת התעופה הראשונה בצפון אמריקה שרכשה את דגם 787-10, והיא חברת התעופה הראשונה בעולם שצי המטוסים שלה כולל את כל סדרת הדרימליינר של בואינג: 787-8, 787-9 ו-787-10.
מטוס 787-10 של יונייטד כולל 44 מושבים חדישים במחלקת העסקים United Polaris, 21 מושבים במחלקת
United Premium Plusהחדשה, 54 מושבים במחלקת Economy Plus ו-199 מושבים במחלקת התיירים הרגילה.

   חזרה למעלה
.

קבוצת ישראייר מדווחת על השנה הטובה ביותר בתולדותיה שנת 2018 השנה הרווחיות ביותר בתולדותיה

מחזור המכירות ברוטו של הקבוצה בשנת 2018 היה כ- 377 מיליון דולר לעומת 363 מיליון אשתקד.
הרווח הגולמי בשנת 2018 ירד ל 44 מיליון דולר לעומת 46 מיליון דולר אשתקד.
הוצאות המימון בשנת 2018 ירדו ל 1 מיליון דולר לעומת 4 מיליון דולר אשתקד.
הרווח הנקי המיוחס לבעלים בשנת 2018 הסתכם ב-13.3 מיליון דולר לעומת 11.1 מיליון דולר אשתקד.
שנת 2018 התאפיינה בהשפעה שלילית של מספר משתנים אקוסוגניים אשר המרכזיים שבהם הנם: תחרות גוברת, עליה בשכר המינימום, עליית תעריפי ספקים הפרשי שערי חליפין, ועליה של כ- 28% במחירי הדלק.
קרדיט צילום יח"צ

שיעור התרומה השלילית של משתנים אלו לשורת הרווח הנה כ 7.5 מיליון דולר. על מנת להתמודד עם השינויים האלו ביצעה החברה מספר פעולות:
השקת יעדי חופשה חדשים שבניהם סוצ'י, טנריף, אלבניה, באטומי ואתונה.
קליטת שני מטוסים נוספים - מטוס איירבאס 320 ומטוס ATR ששירתו הן את הפעילות הבינלאומית והן את הפעילות הפנים ארצית.
הגדלת כמות המושבים במטוסי האיירבאס מ-172 ל-180 מושבים במטוס- גידול של כ-4.5% היערכות למעבר מודל מלא של לאו קוסט הכולל אפשרויות לתשלום בגין הושבה, כבודה, הזמנת מזון מראש ורכישת דיוטי פרי התאמת מודל התמחור בטיסות הפנים ארציות.
מכירת 50% מפעילות התיירות הנכנסת. היערכות לסגירת שדה התעופה באילת ומעבר לשדה התעופה רמון. התאמת מודל הנאמנות לסוכנים והקטנת עלויות ההפצה.

אורי סירקיס מנ"כל ישראייר מסר: "אני גאה להוביל את הצוות המדהים של קבוצת ישראיר לשיאים חדשים. בשנה שהחלה במיזוג עם אל על והסתיימה בהליך מכירת החברה. בשנה בה הוחרפה התחרות ומדיניות השמים הפתוחים יושמה במלואה. בשנה בה האמירו מחירי הדלקים ושער החליפין של היורו התחזק שלא בטובתינו.
בשנה בה קלטנו עוד 2 מטוסים והגדלנו את כמות המושבים בהפעלה עצמית בכ40 אחוזים. בשנה בה יישמנו מדיניות חוקי מנוחה חדשים לטייסים ונערכנו לפתיחת רמון וסגירת אילת - בשנה מאתגרת זאת רשמנו רווח שיא של 13 מיליון דולר.
היעד האישי שלי לשנת 2019 הינו לקבוע שיא רווחיות חדש מפעילות שוטפת ולחצות את רף ה50 מיליון שקלים."

לדברי סמנכ"ל הכספים של הקבוצה, יוני צברי : "במהלך 2018 ביצעה הקבוצה גם פעולות פיננסיות מהותיות, בינהן, מחזור הלוואת המטוסים ושיפור תנאי מסגרות האשראי שתאפשרנה לקבוצה להיות מוכנה לאתגרי 2019 ולהמשך הפיתוח העיסקי שלה לרבות הרחבת הפעילות התיירותית והגדלת והצערת צי המטוסים".

   חזרה למעלה.

אל על מציעה סיוע ללקוחות חברת WOW air
סיוע ללקוחות חברת WOW air על מנת לסייע ללקוחות חברת WOW air, אשר הודיעה על הפסקת פעילותה, נערכת אל על להציע הנחה בנתיביה הישירים אל ומארה"ב - ניו יורק, בוסטון, מיאמי, סן פרנסיסקו, לאס וגאס, אורלנדו, לוס אנג'לס וטורונטו.


חברת אל על תעניק 20% הנחה ללקוחות המחזיקים בכרטיסי טיסה של WOW air ליעדי אל על הישירים אל ומארה"ב וקנדה. ההנחה תהא תקפה על כל מחירי אל על המפורסמים ליעדים המוזכרים לעיל ולא תחול על מיסי הנמל.
כמו כן, ההנחה תינתן על הזמנות אשר יבוצעו עד 4.4.19 לטיסות שמועדן עד סוף חודש ספטמבר 2019. מימוש ההטבה ייעשה באמצעות מוקד השירות הטלפוני של חברת אל על (*2250), סוכני הנסיעות ומשרדי אל על בהצגת כרטיס טיסה של חברת WOW air.
מלאי מינימום של כרטיסי טיסה בהנחה: 500. בעת מימוש ההטבה באמצעות המוקד הטלפוני של אל על לא ייגבו דמי טיפול.
.

חב' התעופה ריינאייר תפתח קו חדש נוסף מתל אביב  לבודפסט בחורף 2019

ריינאייר הינה החברה בעלת צי המטוסים הגדול באירופה כמו גם במספר הנוסעים מפורסמת  במחירי הטיסות הנמוכים שאותם היא מציעה.


הקו החדש מתל אביב לבודפשט,  יפעל ארבע פעמים בשבוע החל מחודש אוקטובר.חב' ריינאר פרסמה סדרה של הטבות למי לרבות תשלום שנתי עבור מושבים בחינם, מסלול מהיר ועדיפות בעלייה למטוס.


.
מהפכה במחלקות היוקרה של בריטיש איירווייס בריטיש איירווייס

תשיק את מושבי ה-Club Suite החדשים שיעניקו לנוסעי מחלקת העסקים (Club World) חווית טיסה אקסקלוסיבית עם פרטיות מרבית בסוויטות אישיות החברה תעדכן את פרופיל השירות במחלקה הראשונה ותציע תפריטי גורמה חדשים, עיצוב מחדש למושבים ולאביזרי השינה ותספק ערכות טיפוח חדשות ויוקרתיות התהליך יושלם עד שנת 2020, כחלק מתוכנית השדרוג של החברה, במסגרתה השקיעה 6.5 מיליארד ליש"ט.

קרדיט בריטיש איירוויס

חברת התעופה המובילה בריטיש איירווייס, מציגה את המהפך והשדרוגים החדשים המתוכננים במחלקות היוקרה של החברה. החל מסוף חודש מרץ, החברה תבצע שינויים משמעותיים בעיצוב, בתצורת המושבים ובתפריטי הארוחות במחלקה הראשונה (First), מחלקת העסקים (World Club) ובמחלקת תיירים המשודרגת (World Traveler Plus). זאת כחלק מתוכנית ההשקעה השנתית של החברה, העומדת על סך 6.5 מיליארד ליש"ט.
בריטיש איירווייס תבצע מהפך משמעותי במחלקת העסקים Club World עם כניסתו לשירות של מטוס האיירבוס 350A החדש והמתקדם, ביולי הקרוב. מחלקת העסקים החדשה תוכננה בהתאם לצרכים העדכניים ביותר של לקוחות החברה ותאובזר במושבי ה-Club Suite חדשים, שהם למעשה סוויטות אישיות עבור הנוסעים במחלקה, המבטיחות פרטיות מרבית וחוויית טיסה אקסקלוסיבית. העיצוב המחודש של המחלקה בתצורת 1-2-1, יאפשר לכל נוסע גישה ישירה למעבר היישר מהמושב, פרטיות מוחלטת אודות לדלת הזזה אישית לכל סוויטה ומיטה-ספה יוקרתית ונוחה במיוחד. מחלקת העסקים החדשה תהיה בעלת יכולת אכסון כבודה יד גבוהה ב-40%, תציעה פינת טיפוח ומראה אישית בכל סוויטה, חיבור לאינטרנט אלחוטי מהיר, מסך אישי בגודל 18.5 אינץ', מערכת בידור עם תכנים חדשים ומגוונים לאורך כל הטיסה, מרגע ההמראה ועד הנחיתה ובנוסף, חיבור מותאם להטענת מחשב ומכשירים ניידים נוספים.


מטוס האיירבוס 350A החדש, יעניק לנוסעים אפשרות להתרווח ברוגע ולנשום לרווחה, זאת אודות ליכולת סינון הרעשים, התקרה הגבוהה והתאורה המותאמת לזמן ולאור השמש. בנוסף, יהנו הנוסעים מאוויר צח בתוך הקבינה, לחץ אוויר שיהיה זהה ללחץ האוויר בגובה 6,000 רגל בלבד. במסגרת תכנית השדרוג, גם 56 המושבים במחלקת תיירים המשודרגתWorld Traveler Plus ירוהטו מחדש ויהפכו לנוחים עוד יותר. הטסים במחלקה זו יקבלו ערכת טיפוח אישית, כרית קטיפתית ושמיכה אישית, לצד תפריט ארוחות מורחב ומשודרג.
מחלקת התיירים, אשר תכיל 219 מושבים, תרושת באינטרנט אלחוטי מהיר שיוצע לרכישה לטובת הנוסעים. תהליך השדרוג שמתחיל ביולי הקרוב, יהיה הדרגתי ומתוכנן להסתיים עד 2020. תחילה, מחלקת העסקים החדשה תהיה זמינה רק על מטוס האיירבוס A350, החל מאוקטובר 2019 ישדרוגו המחלקות גם בשני מטוסי בואינג 777 וב-2020 יושלם המהפך בכל צי המטוסים בטיסות ארוכות הטווח של החברה, כולל במטוסים הפועלים בקו לישראל.

אלכס קרוז, יו"ר ומנכ"ל בריטיש איירווייס אמר: "כל סוויטה במחלקת העסקים תאפשר גישה ישירה למעבר ותאובזר בדלת אישית לפרטיות מקסימלית. זהו עיצוב שתוכנן במיוחד בהתאם למשוב שקיבלנו מלקוחותינו. עמלנו קשה במטרה להבטיח חוויית טיסה יוקרתית כיאה לסטנדרט במחלקת העסקים, ה-Club World שלנו, החל מריענון הטרקלינים בשדות התעופה המרכזיים בעולם, דרך השקת תפריטי גורמה מבית Do&Co ועד לערכות מצעים חדשים ויוקרתיים של המותג The White Company. כל אלו מעניקים ללקוחות את הסגנון הבלתי מתפשר והרמה הגבוהה לה הם מצפים מאתנו.
לחברה שלנו ישנו צי מטוסים מהגדולים באירופה לטיסות ארוכות, רשת הקווים שלנו, הפרוסה בכל העולם, מצריכה מאתנו לבצע את תהליך השדרוג בהדרגתיות. כולנו תקווה שהנוסעים שלנו יהנו לטוס במחלקה החדשה, כמו שאנו נהנינו לשדרג אותה." נוסעי המחלקה הראשונה של בריטיש, יזכו לקבל חוויה באוויר שלא מביישת אף מלון בדרגת חמישה כוכבים.
כל נוסע יקבל פיג'מה נעימה שעוצבה במיוחד עבור בריטיש איירווייס על ידי בית אופנת העל הבריטי Temperley London. לצד הפיג'מות, יקבלו הנוסעים ערכה אישית המכילה מגוון מוצרי טיפוח גוף ופנים מבית מותג הקוסמטיקה המוביל ELEMIS, כולל מוצרים מובחרים לשמירה על העור רענן במהלך הטיסה. בגזרת הקולינריה, השפים של בריטיש איירווייס עבדו על תפריטים חדשים עם מנות שיוגשו בסגנון "א-לה-קארט", המתמקדים במרכיבים עונתיים טריים מרחבי בריטניה. התפריטים החדשים יוגשו על גבי צלחות חרסינה אלגנטיות, שעוצבו במיוחד על ידי המעצב הבריטי ויליאם אדוארדס.
לרווחת הנוסעים במחלקה יוצע גם "תה אחר הצהריים" כמיטב המסורת הבריטית לצד מתאבנים וסנדווצ'ים קלים.

גזרת הקולינריה, השפים של בריטיש איירווייס עבדו על תפריטים חדשים עם מנות שיוגשו בסגנון "א-לה-קארט", המתמקדים במרכיבים עונתיים טריים מרחבי בריטניה. התפריטים החדשים יוגשו על גבי צלחות חרסינה אלגנטיות, שעוצבו במיוחד על ידי המעצב הבריטי ויליאם אדוארדס. לרווחת הנוסעים במחלקה יוצע גם "תה אחר הצהריים" כמיטב המסורת הבריטית לצד מתאבנים וסנדווצ'ים קלים.
קרולינה מריטונלי, מנהלת מותג וחווית לוקח בבריטיש איירווייס אמרה: "כחלק מהשקעתנו על סך 6.5 מיליארד ליש"ט, שיפרנו חלקים שונים מחווית הטיסה במחלקה הראשונה. צוות המעצבים שלנו, השפים ואנשי השירות חשבו בקפידה על כל פרט ופרט שיכול להיות משמעותי עבור לקוחותינו." עוד הוסיפה מריטונלי:
"כחלק מחגיגות 100 השנים, בחרנו והשקענו בעבודה לצד האנשים הטובים ביותר על מנת להבטיח שטיסה במחלקה הראשונה של בריטיש איירווייס תהיה חוויה בלתי נשכחת". נוסעי המחלקה הראשונה יוכלו להנות מחווית "השינה המושלמת" במהלך הטיסה, זאת אודות למצעים ארוגים מיותר מ-400 חוטים כל אחד, כיסויי מזרן עשויים מסיבי בד מיוחדים וכמובן שמיכה וכרית רכות ומפנקות.
מי שמחפש להירגע מעט במהלך הטיסה יוכל לעשות זאת באמצעות מערכת הבידור בטיסה המכילה מעל 1000 שעות של תכנים הניתנים לבחירה, כמו כן, לשימוש הנוסעים יסופקו גם אוזניות איכותיות תוצרת Meridian, מותג האודיו המוביל בבריטניה. כמובן שנוסעי המחלקה הראשונה ימשיכו להנות מטרקלין "First Wing" האקסלוסיבי בטרמינל 5 של נמל התעופה ה'יתרו. הטרקלין אשר עוצב מחדש בשנת 2017 מספק לנוסעים אזור בידוק פרטי לטיסה וקדימות בתורים לאורך שרשרת הבידוק הביטחוני שמובילה היישר לעבר הטרקלין היוקרתי.


   חזרה למעלה
.

אוסטריאן איירליינס תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב

אוסטריאן איירליינס חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה תרחיב את מספר הטיסות שלה בקו וינה - תל אביב
המהלך יחל ב-17 בפברואר במטרה להעמיק את פעילותה של החברה בישראל ולהעניק היצע משופר עבור לקוחותיה אוסטריאן איירליינס, חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה, הודיעה היום (ה') כי תרחיב את קו הטיסות וינה – תל אביב (הלוך ושוב) בשלוש טיסות שבועיות נוספות.המהלך ייכנס לתוקף החל מה-17 בפברואר ויתווסף ללוח הטיסות של קו זה. חברת אוסטריאן איירליינס הפעילה בקיץ שעבר 18 טיסות שבועיות בקו וינה - תל אביב, כך שהוספת שלוש הטיסות החדשות יגדילו את כמות הטיסות של החברה לישראל ל-21 טיסות שבועיות, תדירות הטיסות הישירות הגבוהה ביותר שהייתה אי פעם בקו זה.
עופר קיש, מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, הכוללת את אוסטריאן איירליינס, מסר: "אנו שמחים מאוד על הודעת החברה בדבר הרחבת הפעילות בקו וינה – תל אביב ובטוחים כי צעד זה משלים את הרחבת היצע הטיסות מנמל הבית בוינה ליעדים רבים נוספים, כדוגמת צפון אמריקה, אירופה, המזרח הרחוק ודרום אפריקה ומהווה הבעת אמון נוספת בשוק הישראלי."
אוסטריאן איירליינס, היא חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה. החברה, שהייתה בעבר בבעלות המדינה, עדיין נושאת את צבעי הדגל האוסטרי אדום-לבן-אדום ומפעילה רשת של כ-130 יעדים.
מיקומו הגיאוגרפי הנוח של נמל התעופה Schwechat בוינה, מהווה מרכז בין מזרח למערב אירופה ואכן כ- 120 מתוך 360 הטיסות היומיות של החברה, הן למרכז ומזרח אירופה. אוסטריאן איירליינס מטיסה כ-14 מיליון נוסעים בשנה ומעסיקה כ-7,000 עובדים ב- 58 מדינות. החברה נמצאת בבעלות קבוצת לופטהנזה מאז שנת 2009 והיא חברה בברית החברות הבינלאומית Star Alliance משנת 2012. החברה חגגה 60 שנות פעילות בשנת 2018. לינק לספריית צילומים באדיבות אוסטריאן איירליינס.

על פי דו"ח רשות שדות התעופה ב 2018  1.4 מיליון נוסעים טסו באמצעות קבוצת התעופה לופטהנזה לישראל ומחוצה לה


כאשר אלו משקפים צמיחה של 6.3% בכמות הנוסעים לעומת שנת 2017 נתוני רשות שדות התעופה בישראל קובעים כי קבוצת לופטהנזה הינה קבוצת התעופה הזרה הגדולה ביותר הפועלת בישראל על פי הדו"ח הפיננסי של הקבוצה בישראל, נראה כי הצמיחה הגדולה ביותר בקבוצה היא של אוסטריאן איירליינס, אשר הציגה התפתחות חיובית לאורך השנה.לאור הגידול במספר הנוסעים החליטה לאחרונה הקבוצה להרחיב את קו הטיסות וינה – תל אביב (הלוך ושוב) בשלוש טיסות שבועיות נוספות מדו"ח רשות שדות התעופה לשנת 2018, לופטהנזה, קבוצת התעופה הגדולה ביותר בעולם והמובילה באירופה, הכוללת את חברות התעופה:
לופטהנזה, SWISS, אוסטריאן איירליינס ובריסל איירליינס עולה כי 1.4 מיליון נוסעים טסו באמצעות הקבוצה לישראל ומחוצה לה. נתונים אלו משקפים צמיחה של 6.3% במספר הנוסעים זאת לעומת שנת 2017. כמו כן, מהנתונים עולה כי קבוצת לופטהנזה היא קבוצת התעופה הזרה הגדולה ביותר הפועלת בישראל.
עופר קיש, מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, מסר כי: "הצמיחה של קבוצת לופטהנזה בשוק הישראלי משקפת את האמון שנותן בנו הציבור הישראלי ומבין את היתרונות באפשרויות הרבות של שילוב מספר חברות התעופה בכרטיס אחד, זאת למרות התחרות מצד חברות הלואו קוסט". מבחינת מספר היקף המכירות בארץ, שמרה הקבוצה על מעמדה בשוק התעופה הישראלי, כאשר ההתפתחות הגדולה ביותר הייתה של חברת 'אוסטריאן איירליינס', שהציגה צמיחה חיובית במספר הנוסעים הישראלים בשנה.
צמיחה זו של 'אוסטריאן איירליינס', מדגישה את הפיכתן של אוסטריה בכלל ווינה בפרט, כאחד מהיעדים המועדפים על הישראלים בכל עונות השנה.
כמו כן, צמיחה זו הביאה את הקבוצה להרחיב את פעילותה ביעד זה, ולהגדיל את קו הטיסות וינה – תל אביב (הלוך ושוב) בשלוש טיסות שבועיות נוספות. כיום קבוצת לופטהנזה כוללת בישראל את חברות התעופה: לופטהנזה, SWISS, אוסטריאן איירליינס, ובריסל איירליינס ומפעילה למעלה מ-80 טיסות שבועיות המחברות את העולם לתל-אביב ולאילת באמצעות חמישה נמלי -בית (HUBS) אירופאיים. חברת לופטהנזה הינה חברת התעופה היחידה באירופה שזכתה בדירוג "חמישה כוכבים".
החברה מפעילה 35 טיסות שבועיות בקווים מפרנקפורט וממינכן לתל-אביב ועוד 2 טיסות בקו פרנקפורט אילת. חברת SWISS, חברת התעופה הגדולה בשוויץ, מפעילה 14 טיסות שבועיות בקו ציריך תל-אביב וחברת הבת שלה, Edelweiss, מפעילה טיסה שבועית אחת בקו ציריך-אילת.

חברת אוסטריאן איירליינס, חברת התעופה הגדולה והמובילה באוסטריה, מפעילה 21 טיסות שבועיות בקו וינה-תל אביב, תדירות הטיסות הישירות הגבוהה ביותר שהייתה אי פעם בקו זה. חברת בריסל איירליינס מפעילה 12 טיסות שבועיות בקו בריסל-תל אביב.

     חזרה למעלה

.

אל על מכריזה על טיסות ישירות בין ישראל לשיקגו החל ממרץ 2020

חברת אל על תשיק בשנה הבאה קו ישיר חדש בין ישראל לשיקגו. במסגרת פעילות הקו החדש, אל על תפעיל 3 טיסות שבועיות ישירות לנמל התעופה הבינלאומי או'הייר O'Hare International Airport בשיקגו.
ראש עיריית שיקגו מר רם עמנואל מסר: "הקו החדש בין שיקגו לישראל הוא ההוכחה שההשקעה שלנו בנמל נמל התעופה הבינלאומי או'הייר משתלמת, שכן יותר אנשים ברחבי העולם רוצים להגיע לשיקגו יותר מאי פעם.ממרכז ארה"ב למזרח התיכון, נמל התעופה של שיקגו עושה את העיר לנגישה יותר עבור מטיילים מרחבי העולם". בעיריית שיקגו ציינו עוד כי מטרופולין שיקגו מתאפיין בקהילה יהודית גדולה המונה 300,000 אלף תושבים, וכי הם מאמינים שהקו החדש יקל עליהם בשמירת הקשר עם בני משפחתם וחבריהם.
"אני מאמין שאין דרך טובה יותר לחבר את מדינת ישראל לשיקגו מאשר בטיסה ישירה משדה התעופה של שיקגו לשדה התעופה בן גוריון", אמר הקונסול הישראלי בשיקגו, אביב עזרא. "אני רוצה להודות לראש העיר רם עמנואל על הנהגתו ועל עבודה משותפת עם הקונסוליה כדי להפוך את החזון הזה סוף סוף למציאות. קו זה הוא win-win מבחינה כלכלית ותרבותית והוא מקרב את תל אביב ואת שיקגו."

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על:
"לאור הביקוש שעלה מקהל לקוחותינו, בהם לקוחות עסקיים ונוכח הצטיידות החברה ב - 16 מטוסי דרימליינר, אנו שמחים להודיע
על הפעלת טיסות ישירות בין ישראל לשיקגו, יעד תשיעי לאל על בארצות הברית, אשר מתווסף–לניו יורק (JFK וניוארק)
בוסטון, לוס אנג'לס, מיאמי, סן פרנסיסקו, לאס וגאס ואורלנדו.
המטרופולין של שיקגו הנחשב לשלישי בגודלו בארצות הברית הינו מרכז אקדמי, תרבותי, תעשייתי ועסקי מהחשובים בארה"ב
והעיר נחשבת ליעד תיירותי ועסקי אטרקטיבי במיוחד.
לאל על תפקיד מיוחד בחיבור ישראל והתפוצות ואנו שמחים לקרב יעד מרכזי נוסף בארצות הברית לישראל אשר יאפשר בואם של עשרות אלפי תיירים נוספים לישראל בכל שנה.
" מכירת כרטיסי הטיסה לשיקגו תחל ב-27.3.19 הטיסות לשיקגו ימריאו במטוסי הדרימליינר 787, ויציעו 3 מחלקות שירות:
עסקים, פרימיום ותיירים.
ניתן לטוס משיקגו ולשוב מיעדי אל על השונים בארה"ב (ולהיפך) זמני הטיסות המתוכננים:
הלוך – המראה מתל אביב בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 12:00, נחיתה בשיקגו כעבור 12:30 שעות, בשעה 16:30 (שעון מקומי) · חזור – המראה משיקגו בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 18:50 (שעון מקומי) ונחיתה בתל אביב בימים שני, רביעי, שישי (בהתאמה) כעבור 11:20 שעות, בשעה 14:10

   חזרה למעלההזרוע הפולנית של רייאנייר תשנה שמה ותקרא BUZZ

חברת הבת של חברת התעופה ריינאר Ryanair Sun החברה הבת תשנה שמה ותקרא באז החל מסתיו 2019.באז באנגלית זהו זמזומה של הדבורה ולמעשה זהו הלוגו שיהיה על זנב המטוסים. בצי של Ryanair Sun יש כיום 17 מטוסים, והו מתוכנן לגדול ל -25 מטוסים עד הקיץ. היא קיבלה אישור של מפעיל האוויר הפולני בקיץ 2018. יוליוס קומורק, יו"ר מועצת המנהלים של באז, אמר: "אנו נרגשים להשיק את מותג באז, ולראות את המטוסים החדשים שלנו בפולין, החל מהסתיו הקרוב.

   חזרה למעלה7 שעות לגן עדן - לראשונה בישראל: טיסות שכר למאלדיביים

חברת Flyeast משיקה קו טיסות שכר חדש ובלעדי לחגי תשרי 2019 חתמה על הסכם בלעדיות עם Royal Jordanian להפעלת טיסות מיוחדות מהפכת השמיים הפתוחים מגיעה למאלדיביים. חברת Flyeast - המובילה את שוק התיירות למזרח הרחוק, חתמה על הסכם בלעדיות היסטורי עם Royal Jordanian, שיאפשר לראשונה לתייר הישראלי לטוס למאלדיביים בטיסה בינלאומית במסלול המהיר והקצר ביותר.
זמן הטיסה המקסימלי מוערך ב-8 שעות וכולל את זמן העצירה בעמאן, ומשם המשך ישיר למאלה.
עד כה התאפשרה ההגעה לאיים הקסומים באמצות טיסות קונקשן ארוכות בלבד, כך שטיסות השכר החדשות מהוות הטבה משמעותית לתייר הישראלי. ט
יסות השכר יחלו לפעול במ-27/9 ולאורך כל חגי תשרי בין התאריכים: (27/9, 3/10, 10/10, 17/10), ויצאו פעם בשבוע מנתבג לעיר הבירה מאלה במטוסי הדרימליינר החדשים (787 )של החברה.
הטיסות יצאו מטרמינל 3 , כאשר ההמראה מת"א תתבצע בשעות הלילה וההגעה למאלדיבים מתוכננת לשעות הבוקר
המוקדמות – בכך יושג רווח שהייה מקסימלי.
עלות חבילת הנופש לאדם הכוללת: טיסות, העברות ושהיה בת 7 לילות על בסיס הכל כלול - החל ב- 2980 $
בחלק מהריזורטים שהיית ילדים מתחת לגיל 14 הינה ללא תוספת תשלום. (עד 2 ילדים). Flyeast משווקת חבילות נופש בריזורטים יוקרתיים באמצעות Sun Travels and Tours אותם מייצגת החברה בבלעדיות.
חברת SUN למעלה מ-1000 וילות וחדרים - כולם קוטפים מדי שנה את פרסי "כוכב הזהב בטקס WORLD TRAVEL AWARD היוקרתי. הנתונים מלמדים כי בשנים האחרונות חלה עלייה דרמטית במספר התיירים הישראליים המגיעים למאלדיביים .רק בשנתיים האחרונות נרשם גידול של 25% - נתון המוכיח את רצונו של התייר הישראלי להגיע אל יעד מקסים זה.
ב- Flyeast זיהו מגמה זו וחתמו כאמור על הסכם הבלעדיות הנל.
חברת התיירות flyeast מקבוצת אופקים, הוקמה בשנת 2003 עי יריב פישר המכהן כמנכל ושותף ומספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי תיירות ליעדים במזרח הרחוק, במחירים זולים ואטרקטיביים. ייחודה אל מול חברות אחרות בהיותה חברת התיירות היחידה שמפעילה סניפים במזרח עם כל הלוגיסטיקה והאופרציה המקומית ובכך חוסכת ללקוחותיה את פערי התיווך. מאז הקמתה לפני 16 שנה מתמקדת ביעדי המזרח הרחוק: טיסות זולות, טיסות בין יעדים, טיסות פנים, מלונות, טיולים מאורגנים, אטרקציות, חופשות רומנטיות, ועוד.

קבוצת לופטהנזה וחברת אמדאוס חידשו את שיתוף הפעולה הטכנולוגי ביניהן 
והאריכו אותו ב-30 שנים נוספות 


כחלק מהחוזה החדש שנחתם, מערכת Altea של אמדאוס תמשיך להיות בשימוש עבור לופטהנזה וחברות נוספות בקבוצה וכן הרחבת שיתוף הפעולה בתחומים נוספים כמו שיווק, קניות ומערכת בקרת נזקים.

קבוצת לופטהנזה וחברת אמדאוס הכריזו השבוע על חידוש החוזה ביניהן אשר ימשיך את שיתוף הפעולה הטכנולוגי בין החברות גם 
במשך 30 השנים הבאות. כחלק מההסכם החדש, מערכת שירות לנוסע של אמדאוס (Passenger Service System), Altea PSS, תמשיך להיות הטכנולוגיה שתספק עבור לופטהנזה והחברות האחרות בקבוצה;
Austrian Airlines, Brussels Airlines ו- Swiss International Airlines 

שירותי הזמנות, מלאי ובקרת יציאה. בנוסף לכך, בהתאם לחוזה החדש שנתחם השבוע, קבוצת לופטהנזה ואמדאוס מרחיבות את השותפות ביניהן גם בתחומים נוספים בהם הטכנולוגיה של אמדאוס תומכת בלופטהנזה, החל משיווק והזמנות ועד ניהול בקרת נזקים וניהול שיבושים. "אמדאוס וקבוצת לופטהנזה הן שתי חברות, שנוסדו באירופה, ומניעות צמיחה ודיגיטלציה ברחבי העולם" 
אומר ד"ר רולנד שוץ' (Dr. Roland Schütz) סגן נשיא בכיר לניהול מידע בקבוצת לופטהנזה.
"מערכות אמדאוס ימשיכו לתמוך בקבוצת לופטהנזה באמצעות פתרונות מובילים בתעשייה המעודדים חדשנות".

"אנו גאים מאוד להודיע ​​על הסכם הרחבת שיתוף הפעולה שלנו קבוצת לופטהנזה ", אומרת ג'וליה סאטל (Julia Settle)
סמנכ"לית בכירה באמדאוס לנושא טכנולוגיות לחברות תעופה. "השותפות שלנו מבוססת על הבנה הדדית עמוקה וכבוד, והסכם זה מהווה הוכחה לגישה האישית המשותפת שאנו מיישמים עם לקוחותינו. 
הטכנולוגיה של אמדאוס המובילה בתעשייה תומכת בקבוצת לופטהנזה וזאת על מנת לממש את מטרותיה העסקיות.
" בין התחומים הרבים בהם קבוצת לופטהנזה וחברת אמדאוס משתפות פעולה, נמצאים גם:

· ניהול נוסעים בזמן שיבושי טיסה (Passenger Recover) 
חברת סוויס אינטרנשיונל איירליינס משתפת פעולה עם אמדאוס באמצעות טכנולוגיה המספקת פתרון מהיר ויעיל לניהול נוסעים והעברתם למטוס (וגם חברה) אחר בזמן שיבושים בטיסות. טכנולוגית Passenger Recovery של אמדאוס יכולה לנתח שיבושים בטיסה, בהתחשב בכל מסלול של כל נוסע באופן פרטי ולמזער את העלות הכוללת. 
בפעם הראשונה בה פעלה המערכת עבור חברת Swiss International Airlines, 100 נוסעים שובצו לטיסה אחרת בזמן של פחות מ-3 דקות לאחר שטיסתם המקורית בוטלה. 
מאז השקת המערכת ב- Swiss International Airlines, היא יושמה גם בחברת לופטהנזה ובחברת Austrian Airlines. 
בהמשך השנה היא תכנס לפעולה גם בחברת התעופה Brussels Airlines.

· תשלום בשדה התעופה
יעד משותף של אמדאוס וקובצת לופטהנזה הוא שיפור חוויית הנוסעים בשדה התעופה. 
קבוצת לופטהנזה היתה שותפה בהשקת מערכת Amadeus Airport Pay, המאפשרת לנוסעים לבצע תשלומים בנמלי תעופה ללא 
תלות בתשתית הצ'ק-אין. 
זהו הפתרון האלחוטי הראשון בתעשייה, שמקבל תשלומים באמצעות שבב EMV וניתן להשתמש בו בחברות תעופה רבות, שירותי 
קרקע ובנקים. כיום, לופטהנזה מיישמת את הטכנולוגיה הזו ביותר מ-170 שדות תעופה ברחבי העולם

· שיווק ומימוש הזמנות  
הטכנולוגיה של אמדאוס מיושמת זה זמן רב באתר של קבוצת לופטהנזה ובערוצים הדיגיטליים השונים שלה. דוגמא אחת המסייעת להגדיל מכירות, היא זו האפשרות לנוסעים לשלם על כרטיס טיסה בחלקו בעזרת מיילים מצטברים בהתאם לסולם מחירים.
קבוצת לופטהנזה וחברת אמדאוס חידשו את שיתוף הפעולה הטכנולוגי ביניהן
והאריכו אותו ב-30 שנים נוספות


כחלק מהחוזה החדש שנחתם, מערכת Altea של אמדאוס תמשיך להיות בשימוש עבור לופטהנזה וחברות נוספות בקבוצה וכן הרחבת שיתוף הפעולה בתחומים נוספים כמו שיווק, קניות ומערכת בקרת נזקים.

קבוצת לופטהנזה וחברת אמדאוס הכריזו השבוע על חידוש החוזה ביניהן אשר ימשיך את שיתוף הפעולה הטכנולוגי בין החברות גם
במשך 30 השנים הבאות. כחלק מההסכם החדש, מערכת שירות לנוסע של אמדאוס (Passenger Service System), Altea PSS, תמשיך להיות הטכנולוגיה שתספק עבור לופטהנזה והחברות האחרות בקבוצה;
Austrian Airlines, Brussels Airlines ו- Swiss International Airlines

שירותי הזמנות, מלאי ובקרת יציאה. בנוסף לכך, בהתאם לחוזה החדש שנתחם השבוע, קבוצת לופטהנזה ואמדאוס מרחיבות את השותפות ביניהן גם בתחומים נוספים בהם הטכנולוגיה של אמדאוס תומכת בלופטהנזה, החל משיווק והזמנות ועד ניהול בקרת נזקים וניהול שיבושים. "אמדאוס וקבוצת לופטהנזה הן שתי חברות, שנוסדו באירופה, ומניעות צמיחה ודיגיטלציה ברחבי העולם"
אומר ד"ר רולנד שוץ' (Dr. Roland Schütz) סגן נשיא בכיר לניהול מידע בקבוצת לופטהנזה.
"מערכות אמדאוס ימשיכו לתמוך בקבוצת לופטהנזה באמצעות פתרונות מובילים בתעשייה המעודדים חדשנות".

"אנו גאים מאוד להודיע ​​על הסכם הרחבת שיתוף הפעולה שלנו קבוצת לופטהנזה ", אומרת ג'וליה סאטל (Julia Settle)
סמנכ"לית בכירה באמדאוס לנושא טכנולוגיות לחברות תעופה. "השותפות שלנו מבוססת על הבנה הדדית עמוקה וכבוד, והסכם זה מהווה הוכחה לגישה האישית המשותפת שאנו מיישמים עם לקוחותינו.
הטכנולוגיה של אמדאוס המובילה בתעשייה תומכת בקבוצת לופטהנזה וזאת על מנת לממש את מטרותיה העסקיות.
" בין התחומים הרבים בהם קבוצת לופטהנזה וחברת אמדאוס משתפות פעולה, נמצאים גם:

· ניהול נוסעים בזמן שיבושי טיסה (Passenger Recover) 
חברת סוויס אינטרנשיונל איירליינס משתפת פעולה עם אמדאוס באמצעות טכנולוגיה המספקת פתרון מהיר ויעיל לניהול נוסעים והעברתם למטוס (וגם חברה) אחר בזמן שיבושים בטיסות. טכנולוגית Passenger Recovery של אמדאוס יכולה לנתח שיבושים בטיסה, בהתחשב בכל מסלול של כל נוסע באופן פרטי ולמזער את העלות הכוללת.
בפעם הראשונה בה פעלה המערכת עבור חברת Swiss International Airlines, 100 נוסעים שובצו לטיסה אחרת בזמן של פחות מ-3 דקות לאחר שטיסתם המקורית בוטלה.
מאז השקת המערכת ב- Swiss International Airlines, היא יושמה גם בחברת לופטהנזה ובחברת Austrian Airlines.
בהמשך השנה היא תכנס לפעולה גם בחברת התעופה Brussels Airlines.

· תשלום בשדה התעופה
יעד משותף של אמדאוס וקובצת לופטהנזה הוא שיפור חוויית הנוסעים בשדה התעופה.
קבוצת לופטהנזה היתה שותפה בהשקת מערכת Amadeus Airport Pay, המאפשרת לנוסעים לבצע תשלומים בנמלי תעופה ללא
תלות בתשתית הצ'ק-אין.
זהו הפתרון האלחוטי הראשון בתעשייה, שמקבל תשלומים באמצעות שבב EMV וניתן להשתמש בו בחברות תעופה רבות, שירותי
קרקע ובנקים. כיום, לופטהנזה מיישמת את הטכנולוגיה הזו ביותר מ-170 שדות תעופה ברחבי העולם

· שיווק ומימוש הזמנות  
הטכנולוגיה של אמדאוס מיושמת זה זמן רב באתר של קבוצת לופטהנזה ובערוצים הדיגיטליים השונים שלה. דוגמא אחת המסייעת להגדיל מכירות, היא זו האפשרות לנוסעים לשלם על כרטיס טיסה בחלקו בעזרת מיילים מצטברים בהתאם לסולם מחירים.עדכונים מחברת דלתא   

חידושים קולינריים עונתיים בדלתא אייר ליינס

דלתא אייר ליינס חונכת באטלנטה טרמינל ביומטרי ראשון  


עונה חדשה פירושה התחלה חדשה ואיתה מבחר חדש של מנות מזון ומשקאות, מהם יוכלו נוסעי דלתא אייר ליינס ליהנות במהלך טיסתם. כחלק מההשקעה המתמשכת של דלתא בחוויית הלקוח, התחייבה חברת התעופה לרענן מדי

עונה את תפריטיה המוגשים במהלך הטיסה. פירוש הדבר, שאפילו הנוסעים התדירים ביותר יכלו לצפות למשהו חדש

בכל טיסה, זאת בנוסף למאכלים הקבועים והידועים שהלקוחות כבר מכירים ואוהבים.


תפריטים ויינות עונתיים חדשים במחלקת העסקיםDelta One

בחידוש התפריט העונתי האחרון, נוספו טעמים מרעננים, שיסייעו ללקוחות Delta One לחנוך את העונה החדשה.

החל ב-1 במרץ, לקוחות הנוסעים בין תל אביב לארהב כבר יכולים ליהנות ממבחר תפריטים, הכוללים מנות כמו חזה עוף המבושל בטיגון איטי ברוטב של פלפלים, עגבניות וחצילים, המוגש עם מיקס ירקות על הגריל ופולנטה; וסלט סלמון,

תרד ואבוקדו קר המוגש עם רוטב ציה, תפוזים ולימון בדבש.

כחלק מתוכניתה המפורסמת של חברת התעופה לבחירת ארוחות מראש, הלקוחות שאישרו את טיסותיהם במחלקת

העסקים Delta One, יקבלו הודעת דוא"ל מדלתא שלושה ימים לפני הטיסה המבקש מהם לבחור את המנה העיקרית.

לארוחות העונתיות החדשות של דלתא יתלוו מבחר יינות בהנחיית המאסטר סומלייה של דלתא, אנדריאה רובינסון.

ההרכב האביבי של אנדריאה כולל יינות מקומיים שנבחרו בקפידה בכדי להתאים באופן מושלם לתפריטים האחרונים של

כל טיסות Delta One בין אירופה, אסיה, אפריקה, אוסטרליה וארהב.


חטיפים ותפריטים חדשים במחלקת תיירים

הנוסעים במחלקת התיירים (Main cabin) מתל אביב ליעדים בארהב יקבלו ארוחות באיכות משופרת, הכוללות

מתאבנים, סלטים חדשים, ומנות פתיחה שונות, וביניהן: טאגין הודו עם קוסקוס וירקות; ורביולי בטטה ברוטב עגבניות

ושמנת, זוקיני וגבינת פרמזן. התפריטים יחולקו לכל נוסעי מחלקת התיירים ומחלקת Delta Comfort+, ויכללו את פירוט

המזון והמשקאות המוצעים ויציינו את כל זמני הארוחות המוגשות במהלך הטיסה.

לקוחות הממשיכים לטיסות פנים בארהב יכולים ליהנות מחטיפים ללא תשלום.

בעונה זו מציעה דלתא שתי אופציות חדשות – שקדם  וקרקרים האופציות הללו תוגשנה בנוסף לעוגיות Biscoff - סימן ההיכר האהוב של החברה וכן עוגיות נטולות הגלוטן, המכילות שבבי שוקולד מריר,


תה וחליטות תה פרימיום בגובה 30,000 רגל

החל מהחודש הנוכחי, נוסעי Delta One יכולים ליהנות מטעמים חדשים במהלך הטיסה - דלתא מציעה לנוסעיה את

קולקציית חליטות הפרמיום של חברת Pure Leaf. סוגי התה שיעמדו לרשות הנוסעים הם: English Breakfast, תה

ירוק יסמין, תה נענע וארל גריי.

את חליטות התה של Pure Leaf יהיה ניתן למצוא גם בטרקליני דלתא סקיי החל מ-1 במאי, שם יוכלו הלקוחות ליהנות

מחליטות בטעמים נוספים, ביניהם: קמומיל, עם פרחי התפוזים, ותה שחור עם פירות יער, זה בנוסף

לטעמים המוצעים במהלך הטיסה.

החל מהחודש הזה תציע דלתא גם את התה של ליפטון, אחד ממותגי התה הנמכרים ביותר בעולם, לטסים במחלקות

דלתא פרימיום סלקט, המחלקה הראשונה, מחלקת Delta Comfort+ ומחלקת התיירים.


הקסמים הקולינאריים הללו הם רק חלק מהשקעתה של דלתא בחוויית הלקוח הכוללת, השקעה שעומדת על סך של

מיליארדי דולרים.

בשנים האחרונות, חברת התעופה הובילה שיפורים משמעותיים בחוויית הטיסה של נוסעי מחלקת התיירים, הכוללים,

בין היתר: ארוחות חינם לנוסעי המחלקה בטיסות נבחרות מחוף לחוף, העברת הודעות סלולאריות ללא הגבלה, אופציות

בידור ללא תשלום במהלך הטיסה, חטיפים משופרים לטסי מחלקת התיירים, תוספת של יין תוסס, גישה ל- Wi-Fi כמעט

בכל הטיסות וכן תפריט מחודש לרכישת אוכל נוסף, Flight Fuel.

השיפורים האחרונים בחוויית הטיסה של מחלקת העסקים Delta One כוללים תפריטי שף Delta One חדשים, ערכות

ד ל תא אייר ליינס חונכת טרמינל ביו מטרי ראשון באטלנט ה


השלב הבא – דטרויט


החל מחודש דצמבר 2018 נוסעי דלתא אייר ליינס יכולים להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים החל

מכניסתם לנמל התעופה ועד לעלייתם למטוס – כל זה בטרמינל F בנמל התעופה הבינלאומי של אטלנטה,

וכן בשלב העלייה למטוס גם בנמל התעופה דטרויט-מטרו.


בשיתוף פעולה עם מינהל הגבולות והמכס של ארהב (CBP), נמל התעופה הבינלאומי של אטלנטה ע"ש

הרטספלד-גeסון (ATL) והמינהל לבטיחות בתחבורה (TSA) של ארהב, חנכה חברת דלתא אייר ליינס את

הטרמינל הביומטרי הראשון בארצות הברית בטרמינל F ע"ש מיינרד ג'קסון באטלנטה.


משמעות הדבר היא שנוסעי החברה הטסים בטיסות ישירות ליעדים בינלאומיים עם החברות דלתא,

אירומקסיקו, אייר פנאנס, KLM או וירג'ין אטלנטיק יוכלו מעתה להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים לכל אורך

הדרך, ובין היתר:

 לבצע צק-אין בדלפק הקבלה במתחם הטרמינל הבינלאומי

 למסור את המטען שנרשם בדלפקי מתחם הטרמינל הבינלאומי

 להשתמש במתקנים לצורך זיהוי בנקודות המבדק של ה-TSA

 לעלות לטיסה ולטוס בכל אחד משערי טרמינל F

 לעבור את ביקורת הגבולות לנוסעים הבינלאומיים המגיעים לארהב.


נקודות זיהוי אונליין החלו לפעול בכל שטח הטרמינל באטלנטה כבר באמצע אוקטובר, וקרוב ל-25,000 נוסעים

העוברים בכל שבוע דרך טרמינל F בנמל התעופה הבינלאומי של אטלנטה בוחרים בתהליך אופציונאלי זה,

כאשר פחות מ-2% מהנוסעים מעדיפים אמצעים אחרים.


בהתבסס על נתונים ראשוניים, אופציית זיהוי הפנים חוסכת בממוצע 2 שניות לנוסע במהלך העלייה על המטוס,

המסתכמים בתשע דקות לכלל הנוסעים העולים למטוס רחב גוף.


ההשקה המוצלחת של דלתא של הטרמינל הביומטרי הראשון בארצות הברית, בשדה התעופה העמוס ביותר

בעולם, פירושה שאנחנו מעצבים כעת את תוכנית החוויה הביומטרית לענף התעופה כולו, מסר גיל ווסט,

מנהל התפעול הראשי של דלתא. אנחנו חוסכים לנוסע את הטרחה לפשפש כל פעם מחדש בתיקו כדי שיוכל

להציג את דרכונו עד ארבע פעמים לכל יציאה לטיסה – מה שבעצם מאפשר לנוסע לנוע במרחב של שדה

התעופה עם טרחה אחת פחות, כאשר במקביל הדבר מעניק לעובדי החברה יותר זמן לאינטראקציות

משמעותיות עם הלקוחות. ווסט הוסיף עוד שחברת דלתא מתכננת להעתיק כבר בשנת 2019 את חוויית

השימוש בטרמינל הביומטרי המקיף גם למרכז הגלובאלי של חברת התעופה בדטרויט.


בעקבות הפריסה המוצלחת באטלנטה ובשיתוף עם מנהל הגבולות והמכס של ארהב ורשות שדות התעופה

של מחוז ויין, חברת דלתא תרחיב את הניסוי של שימוש בטכנולוגיית זיהוי הפנים - ניסוי שהוחל בו ביוני השנה

והיה הראשון מסוגו לנמל התעופה הזה – גם לכל 14 השערים לטיסות בינלאומיות בטרמינל מקנמארה בנמל

התעופה מטרופוליטן בדטרויט כבר באמצע חודש דצמבר. הדבר יוכל להעניק לכל נוסע היוצא בטיסה

בינלאומית ישירה מדטרויט לכל יעד בעולם את האופציה להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים בשלב העלייה

למטוס. בשנת 2019 דלתא תפרוס את טכנולוגיית זיהוי הפנים ללקוחותיה בדטרויט לשימוש מקיף בכל מרחב נמל התעופה.
 תו איכות לטריות חברת הבת של קתאי פסיפיק

CPSL הינה החברה הראשונה בעולם שקיבלה את תעודת הטריות של IATA CEIV חברת הבת של קתאי פסיפיק, Cathay Pacific Services Limited , זכתה לאחרונה בתעודת הטריות הבינלאומית של IATA CEIV והפכה לאחת החברות הראשונות בעולם בעלת הכרה בטיפול קפדני ובהובלה של מוצרים טריים.
CPSL מפעילה את מתקן המטען האווירי החדיש בהונג קונג בטרמינל הכבודה של קתאי פסיפיק , המשרת חברות תעופה הפועלות בשדה התעופה הבינלאומי בהונג קונג.תעודת הטריות הוענקה גם לרשות התעופה של הונג קונג ובכך מדגישה את המהירות, העקביות והיעילות של עובדי נמל התעופה הבינלאומי של הונג קונג כשמדובר בטיפול והובלה של מוצרים מתכלים.
רונאלד לאם, המנהל המסחרי של קתאי פסיפיק מסר: "תעודת הטריות של IATA CEIV שהוענקה ל CPSL הינה הישג גדול עבורנו.
התעודה מהווה תו איכות בינלאומי על הליך טיפול קפדני לתוצרת טרייה במהלך מעבר ושינוע בשדה התעופה. ההכרה של IATA מספקת לא רק ערך מוסף ללקוחות שלנו, אלא גם תורמת להצלחתה של הונג קונג כמרכז אווירי מרכזי ובינלאומי עבור מוצרים טריים.
וירג'ין אטלנטיק מתחילה למכור כרטיסי טיסה בין תל אביב להית'רו לונדון

וירג'ין אטלנטיק (Virgin Atlantic) מודיעה על תחילת מכירת הכרטיסים בין תל אביב לנמל התעופה הית'רו בלונדון ומלונדון
לתל אביב, הזמינות כעת לרכישה במחלקת Economy במחירים של החל מ- 567 דולר לאדם, מחלקת Premium מ- 895 דולר ומחלקות Upper Class החל מ- 1,418 דולר.

הטיסות היומיות משדה התעופה בן גוריון לשדה התעופה הית'רו בלונדון יחלו ב- 26 בספטמבר 2019 .
הטיסה בת 5 השעות תבוצע במטוסי Airbus A330-300 הכוללים שירות מלא בטיסה ובכלל זה משקאות, ארוחות טעימות ולמעלה
מ- 300 שעות בידור המתאים להעדפות מגוון הלקוחות.
הטיסות של וירג'ין אטלנטיק יכללו 190,000 מקומות בין שתי הערים מדי שנה עם חלוקה
לשלוש מחלקות: Upper Class, Premium ו- Economy ברמת Delight, Classic ו- Light.
השירות החדש של וירג'ין אטלנטיק יפתח עבור הטסים מישראל אופציות רבות לטוס לערים בארה"ב.
דרך לונדון לניו יורק במחירים של החל מ- $630 לאדם, לוס אנג'לס החל מ- $764 לאדם וסן פרנסיסקו החל מ- $939 לאדם.
למידע נוסף


 וירג'ין אטלנטיק תטוס מדי יום מתל אביב ישירות להית'רו לונדון ובחזרה במחירים המתחילים
ב- 567 דולר לאדם, כולל מזון, משקאות ובידור בטיסה.
למידע נוסף  
טיסה זו זמינה במועדי המראה נבחרים במהלך 2019/2020. המחירים נכונים להיום וניתנים לשינוי.
Premium החל מ- 895 דולר לאדם וירג'ין אטלנטיק תטוס מדי יום מתל אביב ישירות להית'רו לונדון
ובחזרה במחירים המתחילים ב- 895 דולר לאדם, כולל מזון, משקאות, בידור בטיסה, אקסטרה מקום
לרגליים ואפשרות לשלוח 2 מזוודות לבטן המטוס.
טיסה זו זמינה במועדי המראה נבחרים במהלך 2019/2020. המחירים נכונים להיום וניתנים לשינוי. Upper Class
החל מ- 1,418 דולר לאדם וירג'ין אטלנטיק תטוס מדי יום לתל אביב ישירות להיתר'ו ובחזרה עם מחלקה
ברמת Upper Class במחירים המתחילים ב- 1,418 דולר לאדם.
כולל ארוחות טעימות, משקאות, מיטות שטוחות לחלוטין, בר משקאות ואפשרות לשלוח 3 מזוודות.
למידע  
טיסה זו זמינה במועדי המראה נבחרים במהלך 2019/2020. המחירים נכונים להיום וניתנים לשינוי.עובדות מרכזיות: הטיסות: Tel Aviv Ben Gurion (TLV) - London Heathrow LHR
תדירות: מדי יום, כל השנה, החל מה- 26 בספטמבר 2019
משך הטיסה: 5 שעות
מטוסים: Airbus A330-300
זמני טיסה בהשקת הקו:
VS453 – יוצאת מהית'רו ב- 13:30, מגיעה לתל אביב ב- 20:35
VS454 – יוצאת מתל-אביב ב- 07:15, מגיעה להיתרו לונדון ב- 11:10 החל מ- 27 באוקטובר 2019:
VS453 יוצאת מהית'רו ב- 16:00, מגיעה לתל אביב ב- 23:05
VS454 יוצאת מתל אביב ב- 06:05, מגיעה להית'רו ב- 09:55


מה כלול: שירות מלא הכולל מזון ומשקאות ללא תשלום, אפשרות לארוחות כשרות למעלה מ- 300 שעות בידור
(סרטים, טלויזיה ומוסיקה) Wi-Fi, מ- 2.99 ליש"ט

קונפיגורציה: 31 Upper Class, 48 Premium, 185 Economy
חב' התעופה הרוסית  Aeroflot vשיקה את לוח הזמנים של הקיץ

בתאריך 31 במרץ השיקה חב' התעופה הרוסית אירופלוט את לוח הזמנים שלה לקיץ, אשר יפעל עד לתאריך 
26 באוקטובר 2019. בעונה הקרובה, חב' אירופלוט תטוס ל -159 יעדים, מתוכם 58 יעדים יהיו ברוסיה ואילו 101 יעדים
בלא פחות מ 54 מדינות אחרות ברחבי העולם.
אירופלוט נחשבת כאחת מחברות התעופה המובילות במסלולי מעבר בין אירופה לאסיה, ומשכך מציעה כמה מן האפשרויות המהירות והזמינות ביותר בטיסות בין שתי היבשות, אירופלוט ממשיכה לפתח יעדים אסטרטגיים חשובים באסיה.
מ -1 ביוני, מספר הטיסות לסאול יוכפל בהשוואה לעונת החורף (מ -7 עד 14 בשבוע).
כמו גם תוגדל תדירות הטיסות לבייג'ינג מ -14 ל -21 טיסות בשבוע לעונת הקיץ.
חברת אל על נתיבי אויר לישראל בע"מ מדווחת על סיכום התוצאות הכספיות לשנת 2018
ולרבעון הרביעי לשנה זו חרף הגידול בתחרות בנתב"ג, גדלו הכנסות החברה מהטסת נוסעים בכ- 54 מיליון דולר.
יחד עם זאת, לאור העלייה במחירי הדלק, החברה הפסידה השנה כ- 52 מיליון דולר.
· הכנסות החברה לשנת 2018 הסתכמו בכ- 2,142 מיליון דולר לעומת הכנסות של כ- 2,097 מיליון דולראשתקד (גידול של 45 מיליון דולר).
· הכנסות החברה לרבעון 4 2018 הסתכמו בכ- 493 מיליון דולר לעומת הכנסות של כ- 512 מיליון דולר אשתקד (ירידה של 19 מיליון דולר).
· הפסד לפני מס בשנת 2018 של 68 מיליון דולר והפסד של 52 מיליון דולר (לעומת רווח לפני מס של 9 מיליון דולר ורווח נקי של 6 מיליון דולר אשתקד בהתאמה).
· הפסד לפני מס ברבעון 4 של 41 מיליון דולר והפסד של 32 מיליון דולר (לעומת הפסד לפני מס של 38 מיליון דולר והפסד של 30 מיליון דולר אשתקד בהתאמה).

גונן אוסישקין מנכ"ל אל על: "בעקבות המשך יישום מדיניות השמיים הפתוחים, התגברה בשנת 2018 התחרות בנתב"ג, בדגש על חברות תעופה אירופאיות ומהמזרח הרחוק. השוק בנתב"ג גדל מ- 20.2 מיליון ל- 22.3 מיליון נוסעים.

בולטת במיוחד החלטת הממשלה לאפשר לחברת אייר אינדיה לטוס מעל ערב הסעודית בנתיב קצר בעוד שלחברה לא מתאפשר לטוס בנתיב זה ובכך נשחקה משמעותית רווחיות החברה בנתיב זה. חרף התחרות הצליחה החברה לשמור על שיעור תפוסה של כ- 84% ולהגדיל את הכנסותיה מהטסת נוסעים ב- 54 מיליון דולר.
השנה חברו מספר גורמים ובעיקרם עליה במחירי הדלק בשיעור של כ- 30% (גידול בהוצאה בסך של כ- 97 מיליון דולר), שהביאו להפסד כאמור. עם סיום החלפת מטוסי ה- 767 וה- 747 במטוסי הדרימליינר, החברה תוכל לממש את פוטנציאל ההתייעלות התפעולית
(הוצאות בגין טייסים, חסכון בתצרוכת הדלק והוצאות האחזקה) ולתרום משמעותית לשיפור המוצר ולשדרוג חוויית הלקוח, לצד המהלכים הנוספים בהן נוקטת החברה. למרות התוצאות, החברה נמצאת בתוואי יישום של התוכנית העסקית שלה וזה המקום להודות לכל אנשי החברה אשר עושים מאמץ להחזיר את אל על לרווחיות, להשתפר בכלל המדדים התפעוליים ולהעניק שירות מצוין ללקוחות החברה."
אייר פראנס זכתה פעם נוספת בתואר היוקרתי  
"בעלת מבחר היינות והמשקאות הטובים ביותר בענף התעופה בעולם" חברת התעופה זכתה בפרסים על רשימת היינות והשמפניות בטיסותיה בתחרות היוקרתית Business Traveller's Cellars in the Sky לשנת 2018במסגרת טקס הענקת פרסי Business Traveller's Cellars in the Sky שהתקיים בחודש האחרון בלונדון, אייר פראנס זכתה פעם נוספת בפרס על האיכות יוצאת הדופן בהיצע היינות והשמפניה, שהיא מציעה לנוסעי המחלקה הראשונה, La Première .
השנה, החברה זכתה בפרס עבור השמפניה היוקרתית הטובה ביותר המוגשת במחלקה הראשונה, La Première , עם שמפניה מסוג Taittinger Comtes de Champagne blanc de Blancs 2006 .
פאולו באסו, היינן הרשמי של הקבוצה והסומלייה הטוב בעולם לשנת 2013, בוחר בקפידה את מבחר היינות ובקבוקי השמפניה
יחד עם תיירי דסאוף ומישל בטאן, מחברי מדריך היין הצרפתי המוביל Bettane+Desseauve , אשר חתומים על רשימת היינות והשמפניות הרשמית של הקבוצה.
אל על השיקה תפריט חדש לנוסעי העסקים בניצוחו של השף שחף שבתאי
אל על השיקה את תפריט הארוחות החדש במחלקת העסקים, המוגשות בטיסות היוצאות מישראל, לצד תפריט יין חדש ומגוון התפריט החדש, שעל ניצוחו הופקד השף הראשי החדש של אל על, שחף שבתאי, מציע מגוון מנות חדשות, ביניהן מנות עיקריות, כגון: אסאדו 3 שעות , פילה מושט בקדאיף ומנת עוף בקוקי BAG צילום: יהונתן בן חיים אל על השיקה תפריט חדש לנוסעי מחלקת העסקים במטוסי החברה.
שבתאי, גיבש בחודשים האחרונים אסטרטגיה קולינרית חדשה לטיסות אל על, במסגרתן ישודרגו המנות המוגשות לנוסעים בכל מחלקות השירות. לצד שבתאי פעל הצוות המקצועי של המטבח התעופתי תמ"מ, חברת בת של אל על.
תפריט העסקים החדש, יכלול שימוש במגוון רחב של חומרי גלם איכותיים וטכניקות בישול מתקדמות, מתוך מטרה לספק חוויה קולינרית חדשה ומרגשת עבור לקוחות החברה. התפריט יעבור ריענון במהלך השנה במטרה לגוון לנוסעים את האוכל המוגש במהלך הטיסות .
לצד התפריט החדש, יושק במחלקת העסקים גם תפריט יינות חדש בהובלת מומחה היין הבינלאומי, יאיר היידו, מתוך מטרה לייצר סינרגיה מלאה עם המנות שיוגשו במהלך הטיסה ותוך שמירה על המסורת להגיש רק יינות תוצרת ישראל בלבד במטוסי החברה.
אמיר רוגובסקי , סמנכ"ל שירות ולקוחות באל על: "השקת תפריט מחלקת העסקים, מהווה חלק ממהלך אסטרטגי כולל לשיפור השירות והמוצר במטוסים. התפריטים החדשים תוכננו בכדי לספק לנוסעינו חוויה קולינרית בינלאומית, מגוונת ובאיכות הגבוהה ביותר " .

מירה פיזיצקי, רא"ג שירות בטיסה באל על: "החלק הקולינרי הוא חלק משמעותי ומרגש בחוויית הטיסה., בחרנו בשחף משום שכמו אל על , הוא מסמל ישראליות, יצירתיות ואת הרצון לשנות לגוון לחדש ולהפתיע. דווקא בגלל המגבלות השונות הקיימות בעולם התעופה בכל הנוגע למזון, האתגר המקצועי שעמד בפני שחף היה גדול מאוד והתוצאה מצוינת ומרגשת".

שחף שבתאי, השף הראשי באל על:
"אני מודה לאל על, על ההזדמנות להצטרף ליצירה הקולינרית המשותפת ומבטיח לרגש את הנוסעים. לאחר חודשים של חשיבה ועבודה מאומצת, אני שמח להציג בפני נוסעי מחלקת העסקים באל על, תפריט מלהיב, מלא השראה ומגוון. כאשר בניתי, יחד עם הצוות של תמ"מ את התפריט, היה לי חשוב לחבר בין חומרי גלם איכותיים לטכניקות בישול חדשות שיצרו טעמים חדשים. אני נרגש לצאת לדרך החדשה ומכין הפתעות קולינריות רבות ללקוחות החברה".


תפריט עסקים בשרי 

מנות ראשונות

גריל ארטישוק, זוקיני רומני, טימין, שמן זית 

ערוגת הגליל

גזרים צבעוניים, זיתי קלמטה, שרי, צנונית

רוטב ספייסי לימון צ'ילי

מבחר לחמים חמים


מנות עיקריות

קוקי   Bag 
פרגית בבישול ביתי, בורגול, יין אדום, תפוח אדמה מדורה ופלפל שחור, תמרי העמק 

אסאדו 3 שעות

    נתחי אסאדו, טנזיה משמש ושזיף, שעועית גינה, רוטב לקסה מקדמיה, אורז לבן 

פילה מושט בקדאיף

    מונג בין, אפונת גינה, גזר ממולא בעבודת יד, מוגש עם רוטב תירס, קוקוס ובזיליקום

 

קינוחים

טארטלט שוקולד ולוז 

בראוניז פיסטוק, קראנץ' קרמל ומקרון פיסטוק

פירות העונה


תפריט יינות 

   

מחלקת עסקים

בלאן דה בלאן, ירדן, יקב רמת הגולן, 2010 
סוביניון בלאן, הרי גליל, 2017 
שרדונה  ,   סדרת אסנס, יקב טפרברג 2017 
פטי קסטל , יקב קסטל 2017 
קברנה סוביניון רזרב, "כרם לבנון" יקבי רקנאטי 2016 
יין קינוח, גוורצטרמינר, הייטסוויין, יקב רמת הגולן,2016 


א ודות שחף שבתאי שחף שבתאי (43), החל את דרכו המקצועית בבית הספר לבישול המוכר "פרונדי" שבפריז, התמחה במספר מסעדות נחשבות בצרפת ומשם המשיך למסעדת "אודיאון" בניו יורק. לאחר מכן שבתאי הקים בית ספר פרטי לבישול בבנגקוק ושם הוא התאהב במטבח האסיאתי והטמיע רבים מטעמיו ומטכניקות הבישול הנהוגות בו, בסגנון עבודתו במטבח. בהמשך, שבתאי עבד כשף-יועץ עבור חברת Qli , שבבעלותה בתי מלון ובתי קזינו ברחבי העולם,
במסגרת זאת הוא הקים מסעדות במקומות שונים עבור הרשת – מסעדות של מטבחים אסיאתיים, עם דגש על וייטנאם, אינדונזיה וסינגפור ושילוב עם טכניקות צרפתיות. בשנת 2012- 2013 שבתאי זכה בתואר שף השנה בצ'כיה,
כשהמסעדה שלו סה-סה-זו זכתה בתואר מסעדת השנה שלוש פעמים ברציפות. מסעדת הפיוז'ן Aureole שהקים שבתאי זיכתה אותו במישלן BIB בין השנים 2009-2015. בשנת 2014, שבתאי השתתף בפרויקט DOOR 19 במוסקבה שבו השתתפו חמישים השפים הטובים בעולם שנבחרו על ידי סן פלגרינו. בשנת 2016,
שבתאי חבר לנעמי הורביץ ממסעדת ניטן תאי, בכדי לבנות קו קולינרי ומיתוגי חדש, כחלק מתהליך הפיכתה של המסעדה לרשת מסעדות אסייתית בינלאומית.


חברת התעופה הסינית האינאן אירליינס השיקה הבוקר את הקו החדש שלה לשנזן.

הקו שיופעל פעמיים בשבוע מחליף את הקו לגואנזו שנסגר. האינאן אירליינס הפועלת בישראל כשלוש שנים הובילה למהפכה בשוק הטיסות למזרח ולזינוק במספר התיירים הסינים 

המבקרים בישראל. החברה מפעילה קוים ישירים לבייג'ינג, שנחאי, ושנזן ובסך הכל 9 טיסות שבועיות ישירות בין סין וישראל. 
בשנת 2018 הטיסה האינאן מעל 150000 נוסעים בקוים בין נתבג לסין, עליה של 44% ביחס לשנת 2017. החברה מחזיקה כ 74% משוק הטיסות הישירות בין ישראל וסין. חברת התעופה האינאן אירליינס הינה חברת התעופה הרביעית בגודלה בסין ומחזיקה ב 233 מטוסים. הקו החדש לשנזן יופעל במטוסי באוינג דרימליינר 787-9 חדשים. המחירים עד סוף מרץ - 399 דולר הלוך ושוב במחלקת תיירים. שנזן המונה 18 מיליון תושבים מחוברת להונג קונג ברכבת תחתית ורחוקה חצי שעה ברכבת מהירה מגואנזו. בשנזן הנחשבת לעמק הסיליקון הסיני שוכנות מטות ענקיות הטכנולוגיה הסיניות וואווי וטנסנט. 
כמו מבייג'ינג ושנחאי, גם משנזן מציעה האינאן טיסות המשך ליעדים רבים בסין ובמזרח כולל המשכים לאוסטרליה וניו זילנד. 

מנכל האינאן אירליינס ישראל אנדי וויי*: אנו נרגשים וגאים מאוד להשיק היום קו רביעי בין ישראל וסין. הקו החדש לשנזן מחליף 
אמנם את הקו לגואנזו שנסגר אך מהווה ציון דרך נוסף בהתפתחות המדהימה של האינאן בישראל. הגידול בפעילות מהווה הבעת אמון חסרת תקדים מצד מטה החברה בישראל ובשוק הישראלי. 
כשהשקנו את הקו לבייג'ינג לפני פחות משלוש שנים לא חלמנו להשיק קו רביעי בזמן כל כך קצר. על זאת תודתנו לנוסעים הישראלים. 
אנו נמשיך לספק מוצר מעולה לנוסעים הישראלים לסין והמזרח במחירים מצויינים ונעשה ככל יכולתנו לחזק את הגשר שבנינו בין 
ישראל וסין Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים