סוכני נסיעות וחב' תיירות


 חני סובול, מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות מסיימת את תפקידה 

בישיבת הועד שהתקיימה היום, הודיעה מנכ"לית ההתאחדות לחברי הועד על סיום עבודתה. סובול תמשיך לכהן בתפקידה עד לאחר הכנס השנתי.

לקריאת הכתבה
 הוגשה מחדש הצעת החוק למכירת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות סוכני נסיעות

ח"כ מיקי לוי הגיש מחדש את הצעת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח) (תיקון – היתר לשיווק ומכירה של ביטוח נסיעות לחו"ל), התשע"ט–2019

לקריאת הכתבה

מסעות מקבוצת אמסלם,מצטרפת לנבחרת בתי העסק המחויבים ל"תו אמון הציבור"

גיא רווה, מנכ"ל מסעות,: "כחלק ממדיניותנו למצוינות בשירות, בחרנו להצטרף ל"תו אמון הציבור" על מנת להמשיך להעניק ללקוחותינו הנאמנים ביטחון ושקט נפשי מרגע הזמנת הטיול ועד לחזרתם ארצה. 

לקריאת הכתבה
על מי חלה החובה לבדוק כי הדרכון בתוקף טרם היציאה מהארץ?

על מי חלה החובה לוודא כי הדרכון בכתוקף טרם המסיעה? האם על הנוסע או שמא על הסוכן שהוא איש המקצוע

לקריאת הכתבה
אמסלם זכו בפרס -המיזם החדשני של ענף התיירות לשנת 2019

מערכת GPT מבית אמסלם תיירות ונופש, אשר מציגה מהפכה של ממש בעולם התיירות, זכתה אמש במקום ראשון בתחרות מיזמי חדשנות בענף. ועדה מקצועית מתחום הטכנולוגיה של ענף הנסיעות

לקריאת הכתבהחני סובול מנכ"לית ההתאחדות מסיימת את תפקידה  

בישיבת הועד שהתקיימה היום, הודיעה מנכ"לית ההתאחדות לחברי הועד על סיום עבודתה. סובול תמשיך לכהן בתפקידה עד לאחר הכנס השנתי.

צביקה ד.   
עדכון   29.10.19  


קרדיט צביקה דמרי  

בישיבת הועד שהתקיימה היום, הודיעה מנכ"לית ההתאחדות לחברי הועד על סיום עבודתה. סובול תמשיך לכהן בתפקידה
עד לאחר הכנס השנתי. סובול אמרה "אני מודה על הזכות לשרת את ציבור סוכני הנסיעות בחמש השנים האחרונות זה לא סוד שהגעתי לתפקיד מהעולם העסקי ולשם אני מעוניינת לחזור".
אני מסתכלת בסיפוק רב על עבודתי בהתאחדות ועל ההישגים הרבים בתקופת כהונתי.
כל זה לא היה יכול להתבצע ללא יו"ר הועד קובי קרני. אני מודה לקובי על האמון, שיתוף הפעולה, הליווי והתמיכה המקצועית
יום יום. לחברי הועד וחברי הוועדות על תרומתם והתגייסותם לטובת החברים. זכיתי לעבוד עם צוות מצומצם ומסור של עובדי ההתאחדות וש.ע.ל. וגם להם מגיעה תודה על שיתוף הפעולה. אני מאמינה שבקרוב ימצא מחליף אליו אעביר בתהליך חפיפה מסודר את כל המידע על מנת להמשיך את העשייה המרובה".


הוגשה מחדש הצעת החוק למכירת ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות סוכני נסיעות 

ח"כ מיקי לוי הגיש מחדש את הצעת חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח) (תיקון – היתר לשיווק ומכירה של ביטוח נסיעות לחו"ל), התשע"ט–2019

צביקה ד.   
עדכון   28.10.19  

 
מנכ"לית ההתאחדות חני סובול קרדיט צביקה דמרי  

הצעת החוק נועדה להסדיר את מכירת ביטוחי הנסיעות לחו"ל ע"י סוכני הנסיעות, זאת עקב החלטת הממונה על שוק ההון כי מכירת מוצר ביטוח תיעשה על ידי גוף מפוקח, מכוח חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח), אשר סוכני הנסיעות אינם נמנים בו. כידוע, הצעות לתיקון סעיף 24 לחוק שירותים פיננסיים שיאפשרו מכירת ביטוח נסיעות לחו"ל על ידי משרדי הנסיעות, הוגשו הן בכנסת ה-20 והן בכנסת ה-21, אך בשל פיזורן המוקדם של שתי כנסות אלה, טרם הושלמו.

ח"כ מיקי לוי: "כפי שפעלתי בשנים האחרונות, עם השבעת הכנסת ה- 22, הנחתי על שולחנה את הצעת החוק שתכליתה לאפשר לסוכני הנסיעות להמשיך למכור ביטוחי נסיעות, כפי שהיה לאורך השנים האחרונות ובדומה לנהוג במדינות ה- OECD, באופן שיטיב עם הציבור הישראלי וייצר גם תחרות בריאה בענף. מדובר במוצר פשוט לטווח הקצר והאיסור שהוטל על סוכני הנסיעות למכרו מעלה חשש שחלילה אזרח ישראלי יצא ללא ביטוח, ומצב זה מדאיג מאוד ומחייב חשיבה מחדש. על כן, בכוונתי לפעול בחודשים הקרובים, עם כינונה של הממשלה, לקידום הצעת החוק - בתקווה שאוכל לעשות זאת מספסלי הקואליציה. הצעת החוק תתקן עוול והחלטה שגויה שניסיתי לשנותה ללא הצלחת בכנסת ה- 20 ואני מקווה כי בכנסת הזו אצליח גם במשימה הזו, לטובת הציבור הישראלי".

מנכ"לית ההתאחדות חני סובול"ההתאחדות מודה לח"כ מיקי לוי על הגשת הצעת החוק החשובה כל כך לציבור הנוסעים. קידום הצעת חוק זו היא צו השעה שכן הנזק מיציאת ישראלים לחו"ל ללא ביטוח או ביטוח שאינו עונה על צרכי הנסיעה יעלה למשק הישראלי מאות מיליוני ₪ זאת בהתאם לעבודה כלכלית שבוצעה עבור ההתאחדות על ידי חברת הייעוץ BDO". עוד הוסיפה סובול כי  "מטרתנו היא לספק לנוסעים חוויית רכישה כוללת, נוחה ויעילה כמקובל במרבית מדינות העולם ובכללן מדינות ה OECD".
חברת מסעות מקבוצת אמסלם תיירות ונופש, מצטרפת לנבחרת בתי העסק המחויבים ל"תו אמון הציבור" 

גיא רווה, מנכ"ל מסעות,: "כחלק ממדיניותנו למצוינות בשירות, בחרנו להצטרף ל"תו אמון הציבור" על מנת להמשיך להעניק ללקוחותינו הנאמנים ביטחון ושקט נפשי מרגע הזמנת הטיול ועד לחזרתם ארצה. היוזמה להצטרפות לארגון חשוב זה, מהווה נדבך נוסף בהתנהלותנו כחברה מובילה המוציאה מאות טיולים מאורגנים בשנה בעולם, לייצר חווית טיול בלתי נשכחת ובסטנדרטים בינלאומיים

צביקה ד.   
עדכון   25.10.19  


גיא רווה מנכ"ל מסעות קרדיט יח"צ   

חברת מסעות מקבוצת אמסלם תיירות ונופש, מצטרפת לנבחרת בתי העסק המחויבים לכללי אמון הציבור.
ההחלטה לאמץ את כללי הארגון נובעת מהבעת אמון מלאה שזכויותיו של הלקוח אמורים להיות תמיד לנגד עיני החברה ולהיות מכובדים בכל עת על פי סטנדרטים הנהוגים בחוק. תו אמון הציבור הוא הצהרה של העסק כלפי הציבור כי הוא מחויב לכללי ההגינות, האמינות והשקיפות שקבע ארגון אמון הציבור, וכי הוא נתון להליך בקרה של אמון הציבור על ממשקיו הצרכניים (בתשלום) וכי הוא מתחייב לתקן ליקויים שיימצאו בהתנהלותו וליישב מחלוקות עובדתיות עם לקוחותיו. תו אמון הציבור בוחן בתחילה את המועמדות של בית העסק ובמידה ונמצא מתאים על פי כל הקריטריונים הוא מאושר. תו זה מאפשר לצרכנים לדעת עם מי כדאי לעשות עסקים על מנת שזכויותיהם המלאות ישמרו.
מסעות מתמחה בהפקת טיולים מאורגנים ברמה הגבוהה ביותר, למגוון יעדים אטרקטיביים, ביניהם דרום אמריקה, המזרח הרחוק, ארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד, אירופה ועוד. החברה מתחייבת לרמת המדריכים הטובה ביותר, דרגת אירוח במלונות 4 ו-5 כוכבים ושירות צמוד ואישי.
בין החבילות הייחודיות שמציעה החברה: מגוון טיולים למיטיבי לכת, טיולי מסעות חקר, שייט מאורגן, טיולי ג'יפים, טיולי גורמה ויין, טיולים מאורגנים לפסטיבלים ייחודיים בעולם, שייט נהרות ועוד.על מי חלה החובה לוודא כי הדרכון בתוקף?  

על מי חלה החובה לוודא כי הדרכון בכתוקף טרם המסיעה? האם על הנוסע או שמא על הסוכן שהוא איש המקצוע

צביקה ד.   
עדכון   10.10.19  


קרדיט צביקה דמרי  

על מי חלה החובה להודיע לנוסעים כי על הדרכון להיות בתוקף. בשאלה זו עסק בית המשפט, ובפסיקה אשר דנה בעיניין הוחלט כי האחריות הינה על הסוכן.
זאת לאחר ש
הרשמת הבכירה עינת דינרמן מבית המשפט לתביעות קטנות בעכו חייבה את חב' נאזארין טורס לפצות נוסעים בסכום של 30,000 ש"ח.


התובעים זוג אשר טסו עם ביתם לטורקיה ובעת הכניסה התברר כי לבת הדרכון אינו בתוקף ( חסרו בדרכון מס' ימים לחצי שנה  כפי שמחוייב בחוקי הכניסה לטורקיה ) ומשכך לא התאפשרה כניסת הבת אשר סובלת משיתוק לטורקיה.
ההורים אשר שילמו מחיר של כמעט 17000 ש"ח על חבילת הנופש נאלצו לשוב עם ביתם חזרה לארץ.
מסכת הייסורים של אותה משפחה נמשכה בצורך לקנות כרטיסי טיסה חזרה לארץ, והמתנה בתנאי מעצר, עד שהותרה שיבתם לארץ.
ע"פ טענתם של התובעים לא ידעו ואיש לא עידכן אותם כי על הדרכון להיות בתוקף ממועד שיבתם לארץ.

המשיבים טענו כי האחריות הבדיקה חלה על הנוסע, והדבר מצויין ומודגש באתר של רשות ההגירה. 
הרשמת בדיון העלתה האם על הסוכן רק למכור מוצרים או גם לתת ייעוץ מקצועי, הרשמת קבעה, כי על הסוכן לתת את המידע הבסיסי, כולל את תוקף הדרכון וזאת בשל העובדה כי התובעים הינם מבוגרים ופחות נחשפים למידע באינטרנט.
ולכן על הסוכן חלה החובה  
ליידע ולהסביר לנוסעים את החובה לחידוש דרכונה של הבת.


קבוצת אמסלם תיירות  זכתה בפרס -המיזם החדשני בתיירות לשנת 2019

מערכת GPT מבית אמסלם תיירות ונופש, אשר מציגה מהפכה של ממש בעולם התיירות, זכתה אמש במקום ראשון בתחרות מיזמי חדשנות בענף.
   

 
קרדיט יח"צ

מערכת GPT מבית אמסלם תיירות ונופש, אשר מציגה מהפכה של ממש בעולם התיירות, זכתה במקום ראשון בתחרות מיזמי חדשנות בענף.
ועדה מקצועית מתחום הטכנולוגיה של ענף הנסיעות מצאה לנכון להכיר ולהוקיר את חדשנותה של מערכת ה-GTP ויתרונותיה הרבים, כמיזם החדשני של ענף התיירות לשנת 2019 .
הפרס הוענק למר יעקב אמסלם, מנכ״ל קבוצת אמסלם במסגרת ערב אנשי השנה בתיירות שאורגן כמדי שנה על ידי קבוצת פספורט, במעמד כבוד שר התיירות מר יריב לוין.

בתמונה: יעקב אמסלם, בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש.


Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים