חוויות ברמת הגולן שזוכרים לנצח

אנחנו אוהבים לחוות, אוהבים להרגיש. באזור רמת הגולן כל החושים שלנו עובדים ואנחנו חווים חופשת צימרים מפנקים, בדיוק כמו שתכננו. אם עדיין לא הגעתם לאזור רמת הגולן השנה, אתם מפספסים צמחייה מרהיבה שצמחה בעקבות גשמי הברכה הרבים.


    עדכון   27.01.20   


צילום אילוסטרציה

גשמי הברכה הביאו איתם פריחה של צמחייה ברמת הגולן, ומתחמי צימרים ברמת הגולן אינם נשארים אדישים לכך. אתם מוזמנים לשאול את המארחים שלכם לגבי מסלולי טיולים מודרכים ברמת הגולן, אליהם ניתן לצאת בתור קבוצות, זוגות, משפחות ועוד. אגב, מומלץ מאוד לצאת לימי גיבוש של עובדים באזור רמת הגולן, שם אפשר לחוות יחדיו אטרקציות שונות. דעו לכם, ככל שאטרקציה מסוימת היא יותר EXTREME, ככה היא יותר תקרב ביניכם!


EXTREME ברמת הגולן
מחקרים הוכיחו כי אטרקציות EXTREME ברמת הגולן הן אטרקציות מקרבות. למעשה, ככל שיותר תפחדו, ככה יותר יתקרבו לבבותיכם. ידוע כי הפחד מקרב, אבל בכל זאת, אנחנו לא יוצאים לחופשת סוויטות ברמת הגולן בכדי לפחד (לא כולנו). מדוע אנחנו יוצאים לחופשת צימרים מפנקים ברמת הגולן והצפון? כדי להיזכר עד כמה זה כיף להיות מפונקים.
ורמת הגולן הוא האזור המושלם בו אפשר להתפנק על אמת. אם מדברים על פינוקים, אפשר למשל להזכיר כי ישנן סוויטות עם עיסוי ברמת הגולן, שאותן פשוט אסור לפספס.


צימרים עם עיסוי בצפון
תוכלו לבחור בסוגי עיסויים שונים, הניתנים לכם על ידי מעסות מקצועיות ומוסמכות בלבד. בדרך כלל, כל צימר ברמת הגולן וסוויטה, יכולים לחבר ביניכם לבין מעסה מקצועית ומומלצת בצפון. לרוב, העיסויים הניתנים הם עיסוי שוודי, עיסוי אבנים חמות, טיפול באבני קריסטל ועוד. בעוד שחופשת סוויטה עם עיסוי ברמת הגולן היא מומלצת, כדאי גם לבדוק איפה אתם עומדים לאכול. אין ספק שהאוכל הוא מרכיב חשוב בחופשה, בין אם סגרתם על צימר עם ארוחת בוקר או על אחד ללא. אם במתחם הצימרים שלכם ארוחת בוקר אינה מוגשת, תמיד תוכלו לברר לגבי מסעדות מומלצות ברמת הגולן.


איפה אוכלים ברמת הגולן?
אחת המסעדות עליה אנחנו נהנים להמליץ, היא מסעדת חוות הג'ילבון. שימו לב, לא מדובר במסעדה המגישה מנות צמחוניות או טבעוניות, היות וזו מסעדת בורגר וסטייק. המסעדה נמצאת בכביש 91, רמת הגולן. מחפשים אחר מסעדות מומלצות ברמת הגולן והאזור? עוד מסעדה עליה כדאי להמליץ, היא מסעדת ברוהאוס הגולן, שנמצאת ביישוב קצרין.
מעבר למאכלים פשוט מצוינים ומסעדה מפוארת, תוכלו למצוא כאן גם טעימות של יין מקומי בייצור של רמת הגולן. ורק נזכיר, בנקודה זו, שהביקור ביקבי יין מאוד מומלץ הן עבור משפחות והן עבור זוגות.
ברמת הגולן ישנם יקבי יין, בהם כדאי לבקר כדי לטעום יינות, לרכוש יינות, להאזין להסברים בסיורים המודרכים ועוד.


צימר עם בריכה מחוממת ופרטית או משותפת?
שימו לב, שבמתחמי צימרים מסוימים אפשר להנות מבריכה משותפת בלבד.
כלומר, אם אתם מחפשים אחר סוויטה עם בריכה פרטית ומחוממת, זהו פרט שיש לוודא מראש.
אגב, 
מתחמי צימרים ברמת הגולן המציעים בריכות משותפות, בדרך כלל יציעו גם ג'קוזי פרטי בצימר עצמו. בכל מקרה, כל מקרה לגופו ויש לבדוק מראש את הנושא. חוץ מבדיקה עניין הבריכה והג'קוזי, אם אתם דתיים, תמיד כדאי לוודא שבמתחם הצימרים בו בחרתם ישנו ציוד לשבת, כמו למשל פלטה ומיחם שבת. לרוב ציוד זה יימצא במתחמי צימרים ברמת הגולן והצפון, אך בכל זאת כדאי לוודא.
לחצו למיקום

logo בניית אתרים