טברנות באתונה


טברנות באתונה 

קיימות סיבות רבות וטובות להגיע לאתונה. בטיסה קצרה מישראל ליוון אתם מגיעים לעיר הבירה והקסומה של האיים היווניים, עם כל מה שיש לאתונה להציע. עם נופים מרהיבים שקצת דומים לנופים הישראליים ועם זאת שונים כל כך, ועם אנשים מיוחדים והיסטוריה עתיקה, אפשר לבקר באתונה ללא סוף. ועדיין, אם לא הייתם בטברנות של אתונה, לא הייתם באתונה כלל. טברנות באתונה מציעות לכם את הבילוי המהנה ביותר.


כל הסיבות להגיע לטברנה באתונה

אז מדוע דווקא הטברנה מכל הבילויים והאטרקציות שיש באתונה? טברנות באתונה מציעות מגוון רחב של אטרקציות ובילויים שלא נראו כמותם. אם אתם מעוניינים בבילוי המושלם ולא יכולים לתאר לעצמכם חופשה בלי אוכל, קבלו את כל הסיבות לבקר בטברנות של אתונה:

  • האוכל – אין כמו האוכל היווני. כל מי שנהנה ממסעדות יווניות בארץ, יהנה שבעתיים במקום כמו טברנה באתונה, מכיוון שהאוכל היווני בטברנות הוא אותנטי. אין זה משנה מה אתם מזמינים – מנות דגים, מרק דגים, סלטים או לחמים טריים, האוכל פשוט אחר. 
  • האווירה – אווירה של טברנה יוונית היא אווירה מיוחדת. כל מי שיושב בטברנה סופג את התרבות, הניחוחות וכמובן המוסיקה. 
  • מוסיקה וריקודים – אנשים רבים מגיעים אל הטברנה לא בהכרח בגלל האוכל, אלא בגלל המוסיקה היוונית המיוחדת והריקודים. הטברנה היא המקום להתפרע קצת, להשתחרר ולפרוץ בריקודים. 
  • השילוב של הכול ביחד – השילוב המיוחד בין מוסיקה, ריקודים וגם אוכל טעים יוצר את האווירה של הטברנה. בשביל השילוב הזה אנשים מגיעים מכל העולם, ורק כדי ליהנות ממה שהטברנה מציעה. 
  • בילוי חברתי נהדר – כמו כל בילו במסעדה, הבילוי בטברנה, שהיא מקום ציבורי, הוא המקום המושלם ביותר.

הטברנות שלא כדאי לכם להחמיץ

קיימות טברנות שונות וידועות באתונה, וכדאי להכיר לפחות את חלקן. כך למשל, טברנה מפורסמת וידועה בקרב היוונים היא טברנת קוטילי אשר מציעה אוכל משובח ואפילו תפריטים בעברית, וזאת לצד מוסיקה וריקודים. טברנה ידועה נוספת היא פסאראס, טברנה המציעה מטבח יווני מקורי ללא פשרות. בטברנה זו תוכלו ליהנות ממוסיקה טובה ואיכותית ולספוג את התרבות היוונית עד הסוף. אם אתם מחפשים טברנה המגישה לכם מאכלים בניחוח ביתי, קלימטריה היא הטברנה המתאימה ביותר. האוכל בשילוב המוסיקה החיה עושים את כל ההבדל. אוהבי הדגים יכולים להינות מטברנת מארגארו אשר מציעה מנות של דגים ללא פשרות על הטריות, וזאת לצד מנות כמו דגים אפויים או אפילו מרק דגים. 

בסופו של דבר, לא משנה איזו טברנה אתם בוחרים. זו יכולה להיות טברנה עם שפע של ריקודים, או טברנה רגילה עם אוכל טוב. מכל מקום, בטברנות הרבות באתונה תוכלו למצוא את המרגוע, כי השילוב של האוכל והריקודים עושים את ההבדל. לא משנה אם אתם באים לטברנה כדי לבלות עם בן או בת הזוג, או כי אתם רוצים להיות לבד, הטברנה פתוחה לכל אחד. logo בניית אתרים