קיצבהיל אוסטריה
מגז האוויר אוסטרי, חורפי משהו זרזיפי גשם הקבילו את פנינו עת יצאנו משדה התעופה,דבר שגרם לדכדוך לקראת הבאות.

האם מזג האוויר יישאר אפרורי? תחנתנו הראשונה קיצבהיל המרוחק כשעה ומחצה דרומה אותה החלטנו לשים על מפת טיולנו באוסטריה. 

לאחר התמקמות במלון המקסים בכפר שלנו האסלך שאנו בהחלט ממליצים שאנו בהחלט ממליצים עליו. ובידנו המידע החלטנו שההרים המקיפים את   העיר יותר מראויים לביקורנו. 

4 הרים מקיפים את העיר וכשהפסגה בהר הגבוה מתנשאת לגובה של כ-2000 מ',אך קודם שמטפסים להרים יש לבחון ולהכיר את שיש לעיר הנחמדה הזו להציע ובעיקר במרכז, קונדיטוריות ,מסעדות, חנויות המציפות ריח נעים ומזמין.

ובצד כל זאת שפע של עסקים המציעים אטרקציות לפעילות   ספורט החורף ,החלקה על הקרח ,גלישת סקי בשעות הלילה ,טיולים בשלג שניתן לצאת לטיול מודרך ולרגליכם נעליים מיוחדות לצעידה בשלג. בריכת שחיה חמה ובעצם מה לא?.
שפע רב של אטרקציות, אך טרם שנצא לבקר בהרים התרווחנו לנו בבית החווה בכפר  שלנו  HASLACH הממוקם במרחק נסיעה קצר מקיצבהיל, נושמים לקרבנו את האוויר הצלול ותמונת הנוף של ההרים שמסביב, אליהם שמנו פעמינו.

למרומי ההרים שמסביב ,ניתן להגיע בהליכה רגלית באחד מן המסלולים הרבים. 

ומנגד וזו האפשרות המועדפת, טיפוס מעלה באמצעות  הרכבל   שאליו מחוברות קרוניות סגורות המכונות בפי גולשי הסקי המקצועיים גונדולות, או בדרך שבה הגענו אני באמצעות טרקטורונים שאותנו הוביל וולטר בשיירה.

וכשמגיעים מעלה הלב מתרחב מן הנוף המרהיב מהירוק והאוויר הקריר והנקי .

העיר קיצבהיל   נחה לה הרחק למטה כמו מוגנת באמצעות ההרים שאותה מקיפים עצי ברוש מעניקים להרים את צבעו הירוק. 

עוצרים את הטרקטורונים   וצועדים על השביל בעקבות המלצתו של וולטר המוביל.


דרך צרה המוגנת בגדר בקר מצידה האחד לאנגר סי הצביע וולטר, בעודנו ממשיכים החילונו במורד ההר אל עבר הכפר   MARZ   כשאנו עוצרים טרם הכניסה לכפר בתצפית פנורמית עוצרת נשימה. כשידנו האוחזות בכידוני הטרקטורונים החלו לחוש בכאבי השרירים שנתנו את אותותיהם.


Save on your hotel - hotelscombined.co.il

Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים