טיפים לטיול משפחות 


 מידע וטיפים לטיולי משפחות


חטיפים

בטיול בחול כרוך בנסיעות ארוכות ,אין ספק שכדאי גם לחוות את הטעמים במקומיים בשוק המקומי, אך יחד עם זאת , עד אשר ילדכם יגיעו יטעמו וייהנו מהטעמים המקומיים (שלא בטוח שתמיד יערבו לחיך ) מומלץ את המזוודה שלכם למלא בחטיפים שאותם הילדים מכירים .
תרמוס למים חמים

קחו עמכם תרמוס מים חמים במידה ואתם נוסעים עם ילדים בגיל יחסית קטן, המים במטרה לעתים נושאים עימם טעמי לוואי.
(יש לבדוק טרם ההגעה לשדה התעופה הוראות הביטחון בדבר העלאת נוזלים למטוס ). 

מידע וטיפים לטיולי משפחות


פריטים מהבית

נוסעים עם ילדים ,לעתים הניתוק והחדש מפריעים לילדים לכן קחו אתכם פריט או שניים שיזכירו לילד את הבית את והמוכר ,צפה של הילד ,בובה שהילדה צמודה אליה וכל רעיון מבורך בתנאי שלא אורזים את כל הבית .


שעת טיסה

מאד חשוב לבדוק את שעת הטיסה. מומלץ לבדוק טיסה הממריאה בשעה נוחה מבחינתכם, לעתים הטיסה בשעה מוקדמת בבוקר והתחושה הראשונה כי זכיתם מאחר וכביכול הרווחתם יום לא תמיד נכון הדבר מאחר ולעתים כרוך הדבר בלילה ללא שינה ומרגישים זאת היטב כשמתחילים את הטיול . אטרקציות

בתכנון הטיול קחו בחשבון את השילוב בין אטרקציות ופעילות בתוך מתחמים ומקומות סגורים ממול זה פעילות באתרים חיצוניים כדוגמת פארקים ,טיול עירוני מזרקות וכו' .
 

מידע וטיפים לטיולי משפחות


טיולון

נוסעים עם ילדים קטנים מאד כדאי (בטח אם אתם מתכוונים לבקר בפארק שעשועים ) לקחת אתכם טיולון יכול לסייע גם אם הילדים לא בדיוק תינוקות .טיטולים במידה ואתכם נוטע תינוק למרות שבוודאי אם הנסיעה למדינה בה מרכזי קניות על כל צעד ושעל תמצאו אך לפחות להתחלה כדאי לקחת מגבוני לחות.  


קניות

אחת החוויות בטיול ללא ספק,הקניות ללא ספק ילדים יאהבו לרכוש את החולצה ולהסתובב איתה קחו בחשבון כשאורזים בגדים.


מידע וטיפים לטיולי משפחות


אמצעי שמע

מוסיקה לרכב, דיסקים האהובים על כל המשתתפים בטיול ,קחו בחשבון שכיום יותר ויותר ברכבים החדשים משתמשים בדיסק-או-קי או בכבל אוקס AUX צעצועים, הפעלות, ומשחקים להנעמת הזמן בדרכים הארוכות, בגד –ים במידה ובתכנון פארקים מים או ים מגבת.

מומלץ לקחת MP3 או מכשיר די וי די נייד ( עם אוזניות כמובן ) ערכו פיקניק במקומות מדהימים.


מצרכי מזון לילדים

מצרכים שהילדים אוהבים בכדי לשפר את ארוחת הבוקר (ארוחת הבוקר בחו"ל לא בדיוק כמו ארוחות בוקר בבתי מלון בארץ ) כדוגמת ממרחים, שוקו לשתייה.


טיול מתגלגל

במידה ויצאתם לטיול מתגלגל משמע שעוברים ממקום למקום ,תכננו ללון במקום אחד לפחות יומיים - שלושה הצעירים בחבורה מתרגלים למקום - הם חשים הרבה יותר נוח.


משחקים

לא לשכוח משחקים בהם יוכלו הילדים לשחק במהלך הנסיעות הארוכות. עם ילדים נסו לתכנן את הטיול ולא להיות ספונטניים,שתפו את הילדים טרם היציאה במסלול.


מידע וטיפים לטיולי משפחות


שתוף בתכנון

הילדים גדולים ? מומלץ לשתפם בתכנון הטיול לעתים שיתוף הילדים בתכנון יכול למנוע תחושת אכזבה אצל הילדים בעת הגעה לאטרקציה או יעד שאינו ועניין תחושת השותפות מגבירה אצל הילדים את ההנאה נוסעים עם ילדים קטנים יש לוודא בעת ההזמנה כי הרכב יגיע עם מושבי בטיחות.
קחו בחשבון כי טיול עם ילדים הוא טיול בקצב אחר מטיול זוגי או טיול עם חברים. דברים שכדאי לארוז לטיול עם ילדים .


  נשמח ונודה לקבל מכם טיפ משפחתי

   


     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031טואול - בניית אתרים