כפרי נופש


           
כיום יותר משפחות מתחילות להיות מודעות לבחירה בחופשה משפחתית השנתית בכפר נופש אשר ממוקמים במקומות נפלאים ברחבי אירופה . רוב רובם של כפרי הנופש נמצאים בהולנד איטליה וצרפת אך כמובן שכפרי נופש תמצאו גם בשוויץ גרמניה סלובניה בלגיה ועוד . הולנד


היער השחור


אוסטריה


אגם גרדה
סלובניה


דנמרק


טוסקנה


כפרי נופש בהולנד למשפחות, הנאה לכל המשפחה  

אין כמו חופשה משפחתית בהולנד. ובהולנד את החופשה הטובה ביותר תוכלו לבלות באחד מ 9  כפרי הנופש בהולנד  הפזורים ברחביה של הולנד.
חלקם בקרבת   אמסטרדם   כמו הכפר המעולה  דה אמהוף  .
יש כפרים הנמצאים באזורים שקטים בצפון, או ליד הים באזור הדלתה.
וישנם כאלה הממוקמים בקרבת הגבול עם בלגיה, דבר המאפשר לבקר בשתי המדינות.  10 הסיבות שאתר הטיולים מידע לדרך ממליץ על חופשה בכפרי הנופש בהולנד   .  

1  .  בחופשה כפרי הנופש תקבלו וילה פרטית מרווחת ומאובזרת עם מטבח,חדרי שינה מקלחת ומרפסת  .


2.  כפרי הנופש ממוקמים בנוף פסטורלי, בערב, לאחר יום טיול תוכלו לבלות כל המשפחה בחברותא      בהכנת ארוחת ערב, או סתם לשבת בכייף עם כוס בירה צוננת במרפסת הפרטית ולהשקיף על הברבורים באגם או על הנוף הנפלא מסביב.


3.   לאת מידע לדרך יש יכולת לדאוג לכם לכל הדרוש לחופשה משפחתית בהולנד - טיסה,רכב שכור וילה ומידע מקיף ומפורט היכן לטייל ואיך להתארגן, סיוע בכרטיסים ועוד.


4.  עד  כנו את הכתובת הרצויה בג'י-פי-אס וצאו לאתרי הטיולים ולאטרקציות שאותן תכננתם מראש לבקר מאחר וכפרי הנופש קרובים לאטרקציות רבות ופעילויות לילדים  .  

5.   כפ  ר נופש היא אופציה מצויינת למשפחה דתית בשל  מגוון רחב של פתרונות בתחום הדת, למשפחה השומרת מסורת (מזון וחנויות כשר,מפתח ידני לוילה,פלטה ומיחם לשבת,מידע על קהילות יהודיות ובתי כנסת בקרבת כפרי הנופש ).  

6.  כפרי הנופש ממוקמים בדרך כלל בלב הטבע בתוך יער  .
 
7.   בכפר הנופש מגוון פעילויות ואטרקציות  .  


8.  בכפרי הנופש הילדים יכולים להתרוצץ כאוות נפשם בבטחה,מאחר ולתוך הכפר לא מכניסים את הרכב  .
 
9.השהות בכפר נופש אטרקטיבית וזולה יותר מחופשה משפחתית בבית-מל  ון  .  

10. זה המקום בו נשמח לקבל מכם את הסיבה העשירי. 


כפרי נופש שאולי יעניינו אתכם 

כפר נופש, Limburgse Peel     כפר נופש, Sandur    כפר נופש De Kempervennen      
כפר נופש, Het Heijderbos       
כפר נופש, Park Zandvoort    כפר נופש, Port Zelande      כפר נופש, Het Meerdal    כפר  De Eemhof לדף הכתבות והמאמרים על אטרקציות ואתרים ליד כפרי הנופש בהולנד      


טואול - בניית אתרים