כרטיס היער השחור


כרטיס היער השחור

כרטיס היער השחור Schwarzwald Card) Black Forest Card) בכרטיס ההטבות של היער השחור ניתן להשתמש שלושה ימים. ( לא בהכרח יום אחרי יום,ניתן ללכת לטייל באזורים אחרים כמו חבל אלזס בצרפת או אגם קונסטנץ. ואז להמשיך ולנצל את הכרטיס).

   כל מי שמגיע לטייל ביער השחור,בין אם משפחה המטיילת ובין אם זוגות רומנטיים. היער השחור משופע בכמות גדולה של אטרקציות ואתרים. על מנת ולנסות לעניין אתכם המטיילים להגיע ולהינות מהאטרקציות ביער השחור הונפקו ביער השחור כרטיסי הנחה לאטרקציות הרבות. למעשה כ 150 כרטיסי הנחה שונים. כרטיסים אלה מונפקים לפי אזורים וממקומות שונים.
אך המרכז את כולם זהו כרטיס ההנחות העיקרי- כרטיס היער השחור. הכרטיס הזה שהוא משתלם מאין כמוהו,יש למעלה מ 140 אתרים ואטרקציות ביער השחור. הכרטיס מכסה את הכניסה גם לאטרקציות נבחרות ביער השחור בהם פארק אירופה,עולם הים בקונסטנץ, פארק הציפורים, תוכלו לעלות איתו בחלק מהרכבלים השונים,וכמובן לעוד פארקי שעשועים ופארקי מים.

כאמור ביער השחור יש מספר לא מבוטל של כרטיסים לכל אזור ביער השחור. אחד מהם שהוא פופולרי אצל הישראלים הנוסעים לחופשה ביער השחור, כרטיס הנחה שנקרא כרטיס היער השחור הגבוה. משום מה קיבל הכרטיס בישראל את השם הכרטיס האדום. הכרטיס הזה הינו כרטיס ההנחות של אזור מרכז ודרום היער השחור.

כ רטיס הנחות נוסף ביער השחור זהו כרטיס שנקרא כרטיס היער השחור פלוס. כרטיס זה משמש את המטיילים בצפון היער השחור. את הכרטיסים הללו תוכלו מקבלים בתמורה לתשלום מס תיירות, שנקרא ה-Kurtax. בחלק מהמקומות משולם המס כחלק מעלות הלינה. כדי להיות ערוכים,יש לקחת בחישוב עלות שיכולה להגיע סכום שנע בין 180 ל 200 אירו לשבוע .

בכל לשכת תיירות עירונית/כפרית תוכלו לבדוק את אופציית הכרטיס השייך לאותה עיירה או לאחד הכפרים ביער השחור. היתרון בכרטיסים המקומיים או של הכפרים ביער השחור, בכך שהם יתנו לכם הנחות לאטרקציות ולאתרים בעיר בכפר או בעיירה.
כך יוכל הכרטיס לשרת אתכם אם תרצו להינות מבריכת השחייה בכפר או בעיירה, אם תבקשו להינות באחד מן המרחצאות הרבים שביער השחור, או שמא הנוף הנשקף ממרומי הרכבל ימשוך את רצונכם לעלות, וכמובן לא מעט מוזיאונים ביער השחור. ואת כל ההנחות הללו תוכלו לקבל תמורת תשלום נוסף לאדם מבוגר ללילה.
ישנו עוד כרטיס שכדאי וחשוב להכיר,זהו כרטיס שמקבלים בעלות סמלית (כ2 אירו ללילה למבוגר) עם כרטיס ההנחות המקומי או הכרטיס האזורי. כרטיס זה נקרא כרטיס הקונוס. יתרונו של הכרטיס הקונוס,איתו תוכלו לנסוע בחינם בתחבורה הציבורית,ברחבי היער השחור. הן ברכבות והן באוטובוסים. כך תוכלו ל'חרוש' את היער השחור מהכפרים והעיירות בדרום היער השחור ועד לעיר קרסרואה שנמצאת בחלקו הצפוני של היער השחור.
(שימו לב כרטיס הקונוס לא תופס בעיר פרייבורג) .

כאמור רכישת הכרטיס מאפשרת כניסה חינם לכ 150 אתרים ואטרקציות,בהם האירופה פארק. כך שרכישת הכרטיס בהחלט משתלמת. בכרטיס ישנם גם בונוסים כלאמר אטרקציות נוספות (אותן תוכלו לנצל שלא במסגרת אותם שלושת הימים) .
עלות הכרטיס כמה עשרות אירו שכאמור מאפשר את הכניסה לאירופה פארק ומאפשר כניסה לאטרקציות נוספות דבר בהחלט שווה אם אתם משפחה המטיילת בחופשה.


היכן משיגים את הכרטיס השחור?


ישנם בארץ זכיינים המאפשרים לכם לרכוש את הכרטיס כבר בארץ ולחסוך זמן. אתר מידע לדרך נמצא בקשר עם הספקים הללו.
לפרטים צרו עימנו דרך הצור קשר.

אפשרות נוספת בלשכות התיירות בכפרים ביער השחור. ובאתרים ובאטרקציות שמקבלים את הכרטיס. כמו לדוגמא באירופה פארק. כרטיס היער השחור, כולל יום אחד באירופה פארק עולה כ 70 יורו למבוגרים, וכ 60 יורו לילדים. שימו לב זהו לא מחיר סופי ולעיתים משתנה המחיר. כדאי להזמין את כרטיס היער השחור בארץ. היתרונות רבים משלמים בארץ וחוסכים את הצו  רך בהמרת מטבע ומשכך נשאר לכם .
אתם מן הסתם חוסכים את הזמן,של עמידה בתורים,ואם כבר לעמוד בתור,למה לא למתקנים? .


אולי יעניין אתכם לקרוא על
אטרקציות ברומא    
טוסקנה איטליה   
 
כפרי נופש בהולנד    
מחוץ לברצלונה קוסטה בראווה      
התייר הדתי בברצלונה       
מסלולי טיול בברצלונה       
התייר הדתי בתאילנד    
ברצלונה אתרים ואטרקציות 
logo בניית אתרים