איך תוכלו לארגן לעצמכם בקלות חופשה ספונטנית בחו"ל?

העולם גדול ורחב ידיים ויש בו מגוון עצום של אטרקציות, בילויים וחוויות. כולנו זקוקים מפעם לפעם לחופשה טובה והפעם נדבר
על יתרונות החופשה הספונטנית. ולא רק זאת, אלא גם נבין איך תוכלו לארגן לעצמכם בקלות חופשה ספונטנית בחו"ל.

למה דווקא בספונטניות

לפני שנתאר לכם איך מארגנים חופשה ספונטניות, כדאי להצביע על כמה יתרונות חשובים. ולא מדובר אך ורק בכך כי חו"ל
ברגע האחרון
זהו טרנד שיכול לחסוך לכם כסף. יש עוד כמה דברים שהופכים את זה למאוד כדאי. בחיים שלנו, אנחנו כל הזמן רודפים אחרי הזנב, צריכים להספיק המון דברים ולפעול בצורה מאוד מחושבת ומאורגנת. לפעמים, טוב מאוד להרגיש שאפשר "לשחרר את החבל". מותר וצריך לעשות משהו מהרגע להרגע, בלי לתכנן אותו במשך שבועות או חודשים. חופשה לא מתוכננת, ממש מעכשיו לעכשיו מאפשרת לנו להרגיש את האדרנלין, את ההתרגשות של יציאה מהשגרה. כמו כן, אין תקלות בלתי
מתוכננות של הרגע האחרון שלא הייתם מודעים אליהם.


מחליטים מתי וכמה

כעת, כדי להתחיל ולארגן לעצמכם בקלות חופשה ספונטנית בחו"ל תחליטו מתי וכמה. ולא מדובר עדיין בכמה אתם מוכנים לשלם על החופשה אלא מתי אתם רוצים לצאת, מתי אתם צריכים לחזור וכמה זמן אתם יכולים לשהות בחו"ל. לפעמים, יש גמישות מסוימת כלומר פחות משנה אם יוצאים לארבעה ימים או לשבוע, לשבועיים או לשלושה, אפשר להשאיר את זה גם כך. ובכל זאת, יהיה רעיון טוב להחליט האם רוצים למשל לצאת לסוף שבוע, אם מתאים או עדיף לצאת באמצע השבוע.


מחליטים לאן רוצים לנסוע

אחרי שיודעים פחות או יותר לכמה זמן רוצים לטוס, אפשר לחשוב ברצינות על היעד. אך היופי הוא שגם כאשר עומדים לטוס, מותר להשאיר שניים או שלושה יעדים "על השולחן". למעשה, זה עשוי אפילו להיות עדיף אם במקרה אין איזה יעד שאתם לחלוטין סגורים עליו. אנו סבורים כי הכי טוב יהיה להכין רשימה של כמה יעדים אפשריים. מומלץ כי ככל שהזמן של החופשה מוגבל להעדיף את היעדים היותר קרובים.


נעזרים באפליקציות לטיסות זולות

השלב הבא כאשר אתם רוצים לארגן לעצמכם חופשה בנוסח חו"ל ברגע האחרון יהיה למצוא את הדרך הכי משתלמת
להגיע לשם. כבר לא צריכים טובות של סוכן נסיעות כזה או אחר משום שהכל כיום פתוח, זמין, שקוף ונוח באינטרנט.
יש אפליקציות ומנועי חיפוש שמאתרים לכם את הטיסות הזולות יותר והמשתלמות בדיוק למועד המתאים לכם. היופי שבאפליקציות כדוגמת אליס הוא שלאחר שבוחרים את המועד לטיסה מקבלים רשימה מפורטת של חברות תעופה אפשריות.
כל חברת תעופה מוצגת לצד מחיר הטיסה. כלומר, ברגע האחרון אתם יכולים לראות עם מי כדאי יותר לנסוע. לאחר מכן, אפשר בדרכים דומות לאתר גם במתי מלון משתלמים. אתרי השוואה שמגלים כמה יעלה החדר לפי דרגת האירוח וסוג הלינה המתאימים לתאריכים הרצויים.


טיפה גמישות וחוסכים המון

כעת, נציין כי אם אתם מחפשים להפוך את חו"ל ברגע האחרון אפילו לזול יותר, זה אפשרי. אם מגלים טיפה גמישות אפשר לפעמים לחסוך עוד. את הגמישות אפשר למצוא בכמה מובנים. למשל, אם מגלים כי יעד אחד יותר יקר באופן משמעותי מיעד אחד שעשוי להתאים, בוחרים ביעד המשתלם יותר. אבל גם אם לא רוצים לשנות את היעד, גמישות בתאריך היציאה יכול להוסיף המון תועלת. אם בחרתם תאריך יציאה מסוים תמיד תבדקו מה קורה גם יום או יומיים לפני ואחרי. אין זה נדיר כי שינוי ספונטני של מועד היציאה יוזיל את הטיסה בצורה ראויה לציון.


 
logo בניית אתרים