לפני שאתם 'אורזים לבד'
תקראו רגע קטע מגניב"המסלול המותאם במיוחד לטיולים בחו"ל: אם אתה מתכנן לצאת למסע חו"ל בקרוב, אנחנו כאן כדי להבטיח שתהיה לך חוויה מושלמת ולהקל עליך בזמן שאתה בחו"ל.
 הטלפון שלנו מגיע עם תכונותמתקדמות רבות, המבטיחות תמיכה מרבית בתקשורת בינלאומית ושימוש חלק בכל מקום בעולם. התכונות המתקדמות הללו כוללות:
●טכנולוגיית תצוגה משופרת.
●סוללה חזקה - הטלפון שלנו מגיע עם סוללה עוצמתית, המאפשרת להשתמש בו זמן ארוך במהלך הטיול. תוכל להיות בטוח שלא תישאר בלי סוללה בזמן שאתה בחו"ל.
●מערכת הפעלה מתקדמת - הטלפון המדהים שלנו מריץ מערכת הפעלה מתקדמת, המספקת לך חווית משתמש פשוטה ונוחה. תוכל להתקשר למשפחה וחברים, תשלח הודעות טקסט ותשתמש באפליקציות מועדפות שלך בקלות ובמהירות.
●זיכרון נרחב: הטלפון שלנו מגיע עם זיכרון פנימי נרחב, המאפשר לך לשמור על כל התמונות, הסרטונים והמדיה החשובה לך בזמן הטיול שלך. לא תצטרך לחשוב על מחקר או מחיקת תוכן בלתי רצוי - הכל יהיה לך זמין תמיד. אנחנו מאמינים שהמסלול המדהים שלנו מתאים בדיוק לזמן הטיול שלך בחו"ל. בחר אותנו ותוכל ליהנות מתכונות מתקדמות, סוללה חזקה ותמיכה בתקשורת בינלאומית בכל רחבי העולם".
עד כאן קוראים יקרים, קראתם טקסט שכתב לכם ה- צ'ט GPT בכבודו ובעצמו.
רצינו רק להראות לכם שחוץ מלהגיד "לא טסים בלי "Esim או "עם איסים לחו"ל אתם לא לבד בטיול" הדבר הגאוני הזה שמשגע את כל העולם יודע (כמעט בדיוק) על מה הוא מדבר.
אז אם אתם בדרך לנתב"ג עם חץ לכיוון יציאה מהארץ (או מהאטמוספירה) קחו בחשבון שיש לכם שתי אפשרויות (לפחות שתיים) והנה הן לפניכם:
1. לטוס לחופשה ולהתנתק מכל העולם 
2. לטוס לחופשה ולהישאר מחוברים, מעודכנים, עם יכולת לתקשר, להתקשר, 'להעלות' פוסטים, רילסים, סטוריז ו'שורטים' ו'לטקטק אותה' בטיקטוק באמצעות התחברות ל-e-sim לחו"ל 
יש אנשים שרוצים שקט אמיתי במהלך החופשה בחו"ל ובאמת בוחרים להתנתק מכל ה'סושיאל' הזה, אבל יש כאלה שיבחרו לוקיישן מדליק ספציפי רק כי הוא מצטלם מדהים וכי הם מתכננים להעלות משם 'הוכחה חברתית' לרשתות החברתיות. 
למה שנשלם כפול על סלולר בחו"ל?!
אם אתם מחפשים מסלול משתלם לסלולר בחושה שלכם לחו"ל, כזה שיספק לכם יופי של חווית גלישה-צילום, תיעוד, סרטונים, רילסים, פוסטים ו'טיקטוקים' בכל הצבעים, בזמינות 24/7 ובלי להתעסק עם התאמות של כרטיסי סים במעברים בין מדינה למדינה – השירות של Esim לחו"ל זה הכי בול!
פעם היו טסים עם קוד ל"סקייפ'' או עם שם-חיבה מוצפן ל''אייסיקיו''. בואו, פעם גם לא היו טסים בכלל, אם מדברים על 1820 למשל תתארו לעצמכם את נפוליאון וג'וזפין ב"ביזנס" של 'אל על'. פעם היו מדפיסים כרטיס טיסה ושולחים אותם בפקס ליעד הרלבנטי (מישהו כאן בכלל זוכר מה זה 'פקס'?!) פעם היינו חוזרים מחו"ל עם חשבונות-סלולר של 1500-700 שקלים אחרי שבוע בחו"ל. אז זהו, שכל זה היסטוריה – 'היה היה', וטוב שכך. אין מה לעשות, העולם מתקדם, אז 'תתקדמו'.
 logo בניית אתרים