מה ההבדל בין מגשי אירוח לקייטרינג?


מה ההבדל בין מגשי אירוח לקייטרינג?


י ש לכם אירוע חגיגי בקרוב שאתם צריכים לתכנן ולהקים מאפס – החל מבחירת המוזמנים ועד בחירת האוכל וצורת הגשתו. בשנים האחרונות נכנסים עוד ועוד רעיונות והצעות הגשה ייחודיות שמאפשרות לכם להציע לאורחים המוזמנים שפע של מאכלים בכל מני צורות. יהיו שיעדיפו את הסטנדרט וההצעה הפופולרית והנפוצה ביותר – אוכל דרך חברת קייטרינג, המצי ע בשר מעושן , נקניקים, מאכלים מבושלים בסירים על הבר ועוד. לעומת זאת, אנשים שרוצים להיות מדויקים יותר בהזמנה ולא להתפרע ולהתפזר מבחינה תקציבית, מגשי אירוח זו בחירה מעולה ביותר

מה אתם מקבלים בקייטרינג שאין במגשי אירוח?


כאמור, דרך ההגשה של קייטרינג נפוצה מזה כבר עשרות שנים, ונחשבת לדרך הפופולרית ביותר בהגשת אוכל בכל אירוע. בין אם המלצרים מגישים את תפריט המנות אל כל שולחן ושולחן כמו הדרך הרגילה והמוכרת של חתונות, ובין אם מדובר בהגשה עצמית, אתם כבר יודעים למה לצפות – שפע של מאכלים מכל הסוגים וכל המינים, תלוי מה הסוגים שבחרתם, אבל תהיו בטוחים שיהיה מספיק אוכל לכולם בשפע, ויותר מזה.

קייטרינג מיועד למי שיש לו תקציב גדול יותר ולא רוצה למדוד את המנות על פי ראשים. יש אנשים שנוטים להגזים במנות שלהם ויש שיאכלו המעט שבמעט. כדי לא לתת פתח לחוסרים למיניהם , הם כבר מזמינים מראש כמויות גדולות של אוכל מכל סוג, והסירים ומגשי האוכל מוכנים על השולחנות והברים.מה אתם מקבלים במגשי אירוח שאין בקייטרינג?


מגשי אירוח נחשבים לדרך "קלילה" יותר, באופן יחסי, להגיש אוכל באירועים. שלא תחשבו לא נכון – מדובר בהצעת הגשה שיכולה להיות יוקרתית לא פחות מקייטרינג, אלא שהכמויות לא אותו הדבר. בדרך כלל, מגשי אירוח מוזמנים מראש על פי כמות המוזמנים, עם כמה עודפים ליתר בטחון, ובכך מאפשרים למארגני האירוע לחסוך בהוצאות. אנשים שבוחרים להציע מגשי אירוח יכולים לחסוך כמויות משמעותיות של כסף על אוכל לעומת קייטרינג, במיוחד באירועים בהם הם לא בטוחים כי כל המוזמנים אכן יגיעו.

בנוסף, שוני נוסף שיש בין מגשי אירוח לעומת קייטרינג זה שהאוכל מוגש כבר מוכן. לעומת קייטרינג, שם צריך ממש להכין את האוכל במקום, לאפות/לבשל/לטגן/לעשן במקומות המיועדים לכך בדוכנים השונים באולמות וחצרות אירועים, בהצעת הגשה של מגשי האירוח כבר מוכן מראש. מדובר בהכנה מוקדמת הסמוכה לאירוע, כך שהאוכל יישאר טרי וטעים.קייטרינג או מגשים - מרימים לכם את האירוע היוקרתי של השנה!


אין זה משנה מה אתם בוחרים, קייטרינג או מגשים לאירוח, חשוב שתתכננו את האירוע שלכם כמו שצריך. כמות המוזמנים משמעותית ביותר, הרמה של האוכל, ההמלצות של החברה ממנה אתם מזמינים את הקייטרינג או מגשי האירוח, הכל חשוב. כדאי שתכנסו לרשת או לרשתות החברתיות ותראו בעצמכם את הרמה של החברה המגישה לכם את האוכל.


אז מה בא לכם להזמין? בשר מעושן? מנות גורמה יוקרתיות? לאירוע שלכם מגיע הטוב ביותר!logo בניית אתרים