גרמניה 10 אתרי חובה


10. לינדאו Lindau

עיירה ציורית ומקסימה באווירת ימי ביניים הסמוכה לאגם בודנזה בדרום מזרח הנושקת לגבולות עם שוויץ ואוסטריה. העיר מחוברת ליבשת על ידי גשר ורכבת, בעיר ניתן לבצע עלייה למגדלור הישן לתצפית על העיר, ללכת לפסל האריה ובית העירייה.
לאתרי מידע

9 . הריין הרומנטי Romantic Rhineהריין הרומנטי הוא הקטע הכי פופולרי של הנהר ריין באורך 65 ק"מ, הקטע מתחיל מקובלנץ והמפגש עם הנהר המוזל בצפון ועד לבינגן. עמק הריין מכיל טירות וכרמים מרשימים. לכל אורך הדרך אפשר לעצור בעיירות וכפרים קטנים, המשרים אווירה רגועה ונעימה. המבקרים בסתיו יוכלו לקחת חלק מפסטיבלים של יין המתקיימים באזור.
לאתרי מידע


8. צוקי ריגן Rügen Cliffsהאי ריגן הוא האי הכי גדולה בגרמניה הנמצא בים הבלטי, בתוך האי פארק לאומי קטן המשתרע על 30 קמ"ר, בצפונו של האי ריגן ממוקמים צוקים מאבן גיר, הצוקים מתרוממים 161 מטר מקו המים של הים הבלטי בגוון הטורקיז מתחתיהם. אורכם הוא 15 ק"מ. הצוקים הלבנים המתנשאים הופכים את ריגן לאי ידוע
לאתרי מידע
7. פראואנקירכה Frauenkirche

כנסייה לותרנית בדיר דרזדן משמעותה "כנסיית גבירתנו", הכנסייה נחרבה עד ליסודות במהלך הפצצה בדרזדן מלחמת עולם השנייה בשנת 1945 ושוחזרה לפי תוכניות משנת 1720, רק ב-2005 היא נפתחה לראשונה אחרי 11 שנה של בנייה מחדש.
לאתרי מידע
6. אוקטוברפאסט Oktoberfest


חלק חשוב בתרבות הבווארית, זהו פסטיבל בירה שאורך 16 יום בין ספטמבר לאוקטובר למרות שמו. ב-1810 התקיים הפסטביל הראש. במהלך הפסטיבל המבקרים נהנים מכומות בירה בלתי נדליות, אוכל מקומי המורכב מקניידלך ונקניקיות והמון שמחה באוויר.
לאתרי מידע
5. הולשטנטור Holstentorאחד משני שערים שנותרו כיום בעיר ליבק במדינת שלזוויג-הולשטיין ועד היום נחשבים לסמל שלה, השער מעוצב כמו מבצר נמוך המכותר בזוג מגדלי אבנים אדומות מחודדים ככובעי מכשפות ענקיים ממתכת.
השער נבנה בשנת 1464 וכיום משמש כמוזיאון.
לאתרי מידע
4. קתדרלת קלן Cologne Cathedralקתדרלה גותית קתולית בעיר קלן, המשמשת כמקום מושבו של הארכיבישוף של קלן. הקתדרלה בולטת מאד בקו הרקיע של קלן ולכן היא נחשבת לסמלה של העיר, היא אחד מהמבנים הידועים ביותר בגרמניה כולה. הקתדרלה ניצבת בליבה של העיר העתיקה בקלן, כ-300 מטרים מערבית לנהר הריין.
לאתרי מידע
3. שער ברנדנבורג Brandenburg Gateשער ניצחון שמשמש כאייקון ותיק של ברלין. הוקם בשנת 1788 בכיכר פריז וכיום הוא השער היחיד שנותר מכל שערים ששימשו ככניסה לעיר.השער מעוצב בסגנון קלאסי יווני. ניתן להשקיף עליו בשדרת אונטר דר לינדן ומרחוב 17 ביוני.
לאתרי מידע
2. העיר העתיקה של היידלברג Heidelberg Old Cityהיידלברג היא עיר הררית היושבת במדינת באדן-וירטמברג, ידועה באוניברסיטה הותיקה ביותר בגרמניה ובמכוני מחקר חשובים. חובה לראות את העיר העתיקה ששרדה במלחמת עולם השנייה, במרכזה נמצאת כיכר השוק ובה אחת המזרקות היפות של היידלברג, בתים יפים, בתי קפה רבות, בוטיקים וכמובן כנסיית הייליגייסט המרהיבה.
לאתרי מידע
1. טירת נוישוונטיין Neuschwansteinמידע לדרך לטירת נוישוונטיין Neuschwanstein גרמניה הטירה באזור הבוואריה על גבול אוסטריה ששימשה כמקור השראה לטירה המפורסמת של דיסני. נמצאת במרחק שעה וחצי של נסיעה ממינכן ובדרך ניתן לחזות נוף מרהיב של יערות ואגמים. יש אפשרויות רבות לעלות לטירה והן ברגל, על גבי עגלת סוס או באוטובוס.
לאתרי מידע

Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים