אמירטס חדשות ומבצעים אמירייטס Emirates מרחיבה את פעילותה
ומוסיפה טיסה יומית שלישית

      צביקה דמרי


חברת התעופה אמירייטס (Emirates) תרחיב את נוכחותה בישראל באמצעות הוספת טיסה יומית שלישית, החל מה-1 במאי 2023. בכך, אמירייטס תגדיל את פעילותה ל-21 טיסות שבועיות בקו תל-אביב- דובאי, ותספק ללקוחות היצע רחב יותר לטיסות ישירות לדובאי ואפשרויות קונקשן משופרות לשאר הטיסות ברשת הנתיבים שלה.
הגדלת מספר הטיסות מתל-אביב לדובאי הינה צעד טבעי הנובע מהביקוש הגבוה לטיסות לישראל וממנה והפופולריות הרבה של דובאי כיעד תיירות ועסקים.

הטיסה היומית השלישית של אמירייטס לתל-אביב תתבצע באמצעות מטוס בואינג 777-300ER המציע 360 מושבים ב-3 מחלקות נוסעים. טיסה EK935 מדובאי לתל-אביב תמריא מדובאי בשעה 19:30 ותנחת בתל-אביב בשעה 22:00. הטיסה מתל-אביב לדובאי, שמספרה EK936 תמריא מתל-אביב בשעה 23:55, ותנחת בדובאי בשעה 04:05.

הטיסה הנוספת מתווספת לשתי הטיסות היומיות שמפעילה אמירייטס לתל-אביב וממנה, והיא תאפשר לוח זמנים נוח וגמישות רבה יותר, לצד אפשרויות נוספות לטסים הממשיכים ליעדים ארוכי טווח בצפון ודרום אמריקה, במזרח הרחוק ובאפריקה. הודות לטיסה הנוספת, לקוחות אמירייטס יוכלו כעת להגיע ליעדים פופולריים כמו תאילנדיפןאוסטרליה, ניו-זילנד, הפיליפיניםויטנאם,
האיים המלדיביים וסרי-לנקה בקלות רבה יותר ובזמן המתנה קצר יותר.
מהצד השני, הטיסה השלישית תאפשר אפשרויות לטיסות המשך נוספות לטסים לישראל ממדינות כמו אוסטרליה, הפיליפינים, וייטנאם, ברזיל, איחוד האמירויות, ארצות הברית, יפן ודרום אפריקה, מדינות המהוות ביתם של קהילות יהודיות גדולות. 

מהשקת הקו של אמירייטס לישראל ביוני 2022, למעלה מ-180,000 נוסעים טסו עם אמירייטס בין דובאי לתל-אביב.
דובאי ממשיכה להוות יעד אטרקטיבי ופופולרי בקרב ישראלים רבים, הודות ליכולתה להציע למבקרים יוקרה לצד תמורה משתלמת למחיר, מגוון רחב של פעילויות פנאי לכל המשפחה ומלונות ברמות תקציב שונות. על-פי דוח רשות שדות התעופה השנתי לשנת 2022, דובאי מדורגת כיעד המוביל בטיסות יוצאות מישראל. לוח הטיסות החדש מתוזמן כך שיוכל לאפשר לנוסעים ליהנות מחוויה של יום שלם בדובאי, על מנת לעזור להם ולמקסם את הזמן שלהם בעיר הודות לנחיתה בשעת בוקר מוקדמת והמראה מאוחרת.

הנוסעים יכולים לנצל גם את הסכם הקוד המשותף של אמירייטס עם flydubai בעת ההזמנה,
ולבחור טיסה מתוך לוח זמנים רחב אף יותר.  

הטיסה היומית השלישית תציע ליצואנים ולעסקים מקומיים תוספת של 20 טון קיבולת בבטן המטוס בכל טיסה הודות לאמירייטס  SkyCargo, ותסייע בהובלת יצוא ישראלי כמו פירות וירקות, תרופות, מכונות תעשייתיות, מוצרי אלקטרוניקה, מתכות וסחורות אחרות בעלות ערך רב לאיחוד האמירויות ולשווקים בינלאומיים נוספים.

נוסעים הטסים עם אמירייטס בכל המחלקות יכולים להתרווח וליהנות מהחוויות הייחודיות שמציעה חברת התעופה ושירות יוצא דופן  שלה המוענק על ידי הצוות הרב-לאומי שלה. בין אם מדובר בארוחות בהשראה מקומית, ארוחות כשרות אותן ניתן להזמין מראש בכל הטיסות, או במגוון רחב של משקאות, החוויה על הסיפון של אמירייטס מציעה משהו לכל אחד.

לקוחות אמירייטס יכולים ליהנות במהלך הטיסה ממערכת הבידור ice, המציעה יותר מ-5,000 ערוצים על פי בחירה, לרבות סרטים ותוכניות בעברית.

 
אמירייטס מרחיבה את לוח הטיסות לתל-אביב

      צביקה דמרי


את ההחלטה על הרחבת לוח הטיסות קיבלה אמירייטס לאור הביקוש הגבוה לטיסות בקו דובאי-ישראל, בהתבסס על הצלחת הקו הקיים ומחויבותה של אמירייטס להרחבת פעילותה בישראל.

הטיסה היומית הנוספת תתבצע באמצעות בואינג777-300ER  מודרני וחסכוני המציע שלוש מחלקות נוסעים.
הטיסה היומית החדשה, שמספרה 933 EK, תמריא מדובאי בשעה 08:15 ותנחת בתל-אביב ב-09:50.
הטיסה מישראל לדובאי, שמספרה 934 EK, תמריא מתל-אביב בשעה 11:50 ותנחת בדובאי ב-16:50.

טיסה זו תציע לנוסעי אמירייטס מישראל אופציה נוספת לטיסה לדובאי, כמו גם לטיסות המשך נוחות ליעדים פופולריים. הטיסה החדשה תחבר את הנוסעים לרשת הגלובלית הענפה של אמירייטס, ליעדים כגון|: אוקלנד, בריסביין, פרת', באלי, סיאול וסינגפור, כמו גם נקודות נוספות ברחבי הודו, ובכך תקל על הנוסעים הישראליים לגלות יעדים חדשים בזמן קצר יותר.


באמצעות הטיסה החדשה תתאפשר ללקוחות הטסים מישראל גמישות רבה יותר בתכנון הטיול שלהם, שכן הנוסעים יוכלו לבחור אם לטוס מנתב"ג לדובאי בבוקר או אחה"צ (באמצעות טיסה 931EK הקיימת של אמירייטס). בעת תכנון הנסיעה שלהם, לקוחות יוכלו גם לנצל את השותפות של אמירייטס עם flydubai המציעה לוח זמנים מגוון לטיסות יומיות רבות בקוד משותף.


אמירייטס מבטיחה לטסים עימה חוויית טיסה ייחודית ושירות יוצא מהכלל של צוות האוויר במטוס. בכל המחלקות הלקוחות יכולים ליהנות ממערכת הבידור ice המציעה יותר מ-5,000 ערוצי בידור על פי בחירה, ובהם גם סרטים ותוכניות בעברית, תפריטים בהשראה אזורית, ומבחר גדול של משקאות לצד ארוחות כשרות אותן ניתן להזמין מראש בכל הטיסות של אמירייטס.

טיסת הבוקר היומית החדשה של אמירייטס בין דובאי לתל-אביב תאפשר גם תוספת של 20 טון מטען לעסקים ובכך תפתח את ערוצי המסחר העולמיים באמצעות גידול בהזדמנויות הייבוא והייצוא.

כרטיסי טיסה ניתן לרכוש באתר הרשמי של אמירייטס emirates.com, משרדי מכירות, סוכני נסיעות או אתרי תיירות מקוונים.

ללקוחות הממשיכים לטיסות המשך דרך דובאי, מומלץ לבדוק את הנחיות הטיסה העדכניות ולוודא שהם עומדים בדרישות הנסיעה ליעד הסופי שלהם.


 

logo בניית אתרים