אל על
חדשות ומבצעים 


אל על מרחיבה פעילותה בפלורידה ומוסיפה יעד סדיר שישי לארה"ב:

אל על תחל בהפעלת טיסות סדירות לפורט לודרדייל החל מאפריל 2024 זאת על רקע עלייה בביקושים ובהמשך לקו העונתי שיחל לפעול בספטמבר הקרוב.

חברת אל על מרחיבה את הפעילות בפלורידה, ארה"ב ופותחת היום (ב'), את המכירה לטיסות הישירות לפורט לודרדייל, שיהפכו לקו סדיר לאור הביקוש. העיר פורט-לודרדייל הממוקמת בדרום פלורידה, נחשבת לעיר תיירות ונופש מבוקשת בארה"ב, ואף מכונה "ונציה של אמריקה", בשל תעלות המים שחוצות אותה. פורט-לודרדייל משמשת כנקודת יציאה לקרוזים ולטיסות המשך לקאריביים ולדרום אמריקה. הטיסות הסדירות של אל על ליעד  יחלו כשבוע לפני חג הפסח, ב-15 באפריל 2024. מדובר ביעד השישי בארה״ב אליו מפעילה אל על טיסות סדירות.


כזכור, אל על תפעיל טיסות לפורט-לודרדייל גם בחודשים ספטמבר אוקטובר 2023, כמענה עונתי לביקוש הגבוה לטיסות בעונת החגים בישראל, כאשר טיסת הבכורה ליעד תתקיים ב-13 בספטמבר 2023. הטיסות הסדירות ליעד יחלו לפעול באפריל 2024. אל על תפעיל שתי טיסות שבועיות סדירות מתל אביב לפורט לודרדייל, בימים שני ושישי וטיסות חזור מפורט-לודרדייל לתל אביב בימים שני ומוצ"ש. בנוסף, אל על מפעילה חמש טיסות שבועיות למיאמי, בימים ראשון, שני, שלישי, רביעי וחמישי. עם התווספות הקו הסדיר החדש לפורט-לודרדייל למעשה אל על תפעיל 7 טיסות שבועיות למדינת פלורידה. כל הטיסות לפלורידה וממנה יבוצעו באמצעות מטוסי הדרימליינר החדשים של אל על, הבואינג 787 הכולל שלוש מחלקות שירות: תיירים, פרימיום ועסקים. 


לדברי שלומי זפרני, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "כחלק מהתוכנית האסטרטגית של אל על לחיזוק הנוכחות שלנו בשוק צפון אמריקה וכמענה לביקושים, אנו מוסיפים יעד נוסף לארה״ב, השישי במספר והיעד השני במדינת פלורידה, ארה״ב. זאת, בנוסף להסכם שיתוף הפעולה שחתמנו לאחרונה עם ענקית התעופה ׳דלתא׳, במסגרתו לקוחות שתי החברות יוכלו ליהנות מטיסות ישירות וטיסות המשך למגוון יעדים מארה״ב ואליה - הכל כחלק מהתוכנית האסטרטגית של אל על״. לטוס אל על
היתרונות  

נראה לפעמים כי לתקוף את אל על הפך כבר מזמן לספורט לאומי. כן,אם לא השמצת,יצאת פראייר, ואנחנו הרי כידוע לא אוהבים לצאת פראיירים. כמי שעוסק בתחום התיירות וטס לא מעט,עם אל על וגם עם חב' זרות אנסה לתת את נקודת השקפתי על היתרונות בלטוס אל על.
הטריפל 7 של אל על חוזר לטוס   

אל על מחזירה לשירות את מטוסי ה- 777 לאור הביקוש הגדול בקרב הלקוחות לטיסות בקיץ ובחגים, אל על מחזירה לצי המטוסים חלק ממטוסי ה-777 לשירות החברה.

      צביקה דמרי


קרדיט עידו וכטל

בעונה החמה ואף לאפשר בחינת יעדים נוספים.
המטוס חוזר לטוס אחרי תקופת קורונה ובחודשים האחרונים השמישה החברה את המטוסים והם עברו את כל הבדיקות וההתאמות על מנת להשיבו לפעילות.
המטוסים ייכנסו לשירות החל מהיום למגוון יעדים ויתגברו במהלך חודש אוגוסט את לוח הטיסות בין היתר ליעדים בנגקוק, פוקט, אתונה ודובאי, יעדים מבוקשים בעונה זו.

לעוד מידע על השכרת רכב בחו"לlogo בניית אתרים