סוכנים וחב' תיירות


רומניה- מרפא במרחק נגיעה

מה דעתכם על חופשת ריזורט באחד היעדים הקסומים באירופה? "זהו נופש למרפא המשפר מדדים בריאותיים באופן מוכח מדעית" טוען בנחרצות יוסף ונגר מייסד ובעלי חברת WENTOUR אחרי שחקר קרוב ל- 20 אתרים ברחבי רומניה וניהל עשרות שיחות עם ראשי האיגוד לרפואה בלנאולוגית מקצועית.


    צביקה דמרי   


אילוסטרציה קרדיט צביקה דמרי

חופשה טובה היא ללא ספק הזדמנות מבורכת למילוי מצברים ולחידוש אנרגיות אחרי שגרת יומיום מתישה. יש מי שלקח זאת כמה צעדים קדימה לחוויה שונה רווית ערך חברתי ובריאותי.

הנופש למרפא הבא שלכם במרחק שעתיים ו-40 דקות טיסה בלבד באחד מיעדי הריזורט הידועים והמובילים בעולם אשר ממוקמים ברומניה, אשר בה קיימים שליש ממעיינות המרפא של אירופה.

בשלב הבא עבר קורס סוכן נסיעות ויועץ טיולים ומדריך מנהל מוסמך של טיולים לחו"ל, בבי"ס לתיירות של אוניברסיטת חיפה והחליט להקים עסק עצמאי אשר מארגן חבילות נופש משולב עם טיפולי מרפא עם ליווי מקצועי ורפואי בהתאמה אישית לכל מטופל.

החבילה כוללת טיסות, בתי מלון – ריזורטים בדרגת תיירות גבוהה, ליווי תיירותי מקצועי ישראלי ומקומי, טיולים חווייתיים ומקוריים, הפעלות קבוצתיות מותאמות לתמהיל הקבוצה בשעות הפנאי וכאמור גולת הכותרת- מכוני הטיפולים בתוך המלון.

לדבריו של יוסף ונגר מדובר בטיפולים שאמורים להיטיב עם קשת רחבה של בעיות בריאותיות כגון: נשימה, לב, כליות, עור, אורתופדיה, עיכול, מצב נפשי ועוד...

בין מבחר הטיפולים הרפואיים המהווים אטרקציה תיירותית בפני עצמה מוצע אמבט במים מינרליים ומחוממים, שהייה באווירת גזי מופטא, אינהלציה של אדים, פיזיותרפיה, הידרותרפיה, אלקטרותרפיה ועוד

יוסף ונגר: "אני מציע קונספט ייחודי של חווית טיול ובריאות המאורגן על ידי מ-א' ועד ת', עם תמהיל פעילויות בזמן הפנוי המותאם להרכב הקבוצה.
הנופשים נמשכים בין 10 ימים לשבועיים בעיירות מרפא שונות ברומניה וכוללים כל מה שצריך לחוויה אטרקטיבית של בילוי, העשרה, מרגוע וריפוי- הכול במקום אחד, כך שתמיד נעים ולעולם לא משעמם. 
התיירים יעידו כי חוזרים לארץ עם מדדי בריאות משופרים וכמובן הרבה שמחה בלב"
קבוצת אמסלם טורס, רכשה קומה שלמה בבית רחל בטבריה, בהיקף השקעה כולל של כ-12 מיליון ₪ 

קבוצת אמסלם טורס, בבעלותם של יעקב ואליעזר אמסלם, רכשה קומה שלמה בשטח של 1,000 מ"ר בבית רחל בטבריה, בהיקף השקעה כולל של כ- 12 מיליון ₪. כחלק ממגמת התרחבות החברה, תשכן בה את חטיבת הטכנולוגיה, אמסלם דיגיטל, המובילה בעולמות ה- Travel Tech..


    צביקה דמרי   


קרדיט יח"צ
קבוצת אמסלם טורס, היא חברה גלובלית המתמחה בתחום הנסיעות העסקיות והפרטיות ואחת מהשחקניות המובילות בענף. הקבוצה מונה חטיבות שונות המטפלות בנסיעות עסקיות, לצד חטיבות העוסקות בתיירות פרטית לחו"ל, תיירות פנים ונופש בישראל, תיירות נכנסת, קרוזים והפלגות, ארגון כנסים ואירועים, מחלקת מלונות והשכרת רכב, מחלקת ויזות ודרכונים, מחלקת תיירות מרפא, שילוח בינלאומי ועוד. החברה מפעילה ממשרדי החברה מוקד חירום הפעיל 24/7 לרווחת הנוסעים.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, מסר  "בצעד אסטרטגי כחלק מהתרחבות החברה לאפיקים נוספים, החלטנו על רכישת משרדים חדשים בנוסף לקיימים, אשר ישרתו אותנו ואת מצבת העובדים שיהנו מסביבת עבודה נעימה וחדשנית. הבחירה בלוקיישן בבית רחל, הייתה טבעית בשל קרבתו של המבנה למשרדים הנוכחיים שלנו וכמובן, גם מתוך היותו מבנה מודרני ונחשק התואם את הערכים של חטיבת הדיגיטל שלנו המובילה חדשנות".

עוד הוסיף אמסלם "השנתיים האחרונות גרמו לנו לדייק את עצמנו טוב יותר ולהרחיב פעילות לעולמות משיקים לעולמות התוכן בהם אנו פועלים מזה עשרות שנים, ביניהם תחום השילוח הבינלאומי, תחום התקשורת וחבילות חו"ל, תחום התרבות- מופעים לארגונים, ארגון כנסים ועוד כך שאנו בתנועה מתמדת. בנוסף, החלטנו מתוך אג'נדה שאנו מאמינים בה שנים רבות, להשקיע גם בדור העתיד ובדגש על הפריפריה ומתוך כך, השקנו לאחרונה קורס הכשרה מיוחד לסוכנים צעירים ומהלכים נוספים שיחשפו בעתיד הקרוב".

בחב' מסעות, מדווחים על ביקושים גבוהים, בחודשי הקיץ ובחגי תשרי


     צביקה דמרי  

חברת מסעות, מדווחת על ביקושים גבוהים לחופשות קרוזים ולטיולים גיאוגרפיים באוסטרליה בחודשי הקיץ ובחגי תשרי. קטגוריית החופשות המשפחתיות רושמת ביקושי שיא לחודשי הקיץ, חגי תשרי בדגש על סוכות וגם לחג החנוכה החל בסמוך לכריסמס, כשהיעדים המבוקשים הם איחוד האמירויות ומערב אירופה, בדגש על אנגליה צרפת ואיטליה. בגזרת הטיולים הגיאוגרפיים, המזרח הרחוק מככב, לאור פתיחת שעריו לתיירים כשהיעדים החמים הם ויאטנם, קמבודיה, אינדונזיה ופיליפינים. כמובן שגם אירופה מככבת כמדיי שנה, בכל סוגי הטיולים כולל שייט נהרות וקרוזים.

גיא רווה, מנכ"ל חברת מסעות, מסר "קיימת מגמה כלל עולמית של ביקושי שיא לקרוזים, הנתונים בשטח מפתיעים, במיוחד לאור העובדה שהקורונה מיצבה את הקרוזים בתחתית רשימת החופשות שנוסעים ינהרו אליהם. בשטח- היקפי המכירות מעל ומעבר לציפיותנו ואנו מברכים על כך. בין היצע הקרוזים הרחב, בולט עניין רב באוסטרליה, שני טיולים ליעד כבר סולד אאוט, כך שאנו שוקלים לפתוח טיול נוסף. כמו כן, קרוז לצפון מזרח ארצות הברית וקנדה בתקופת השלכת וקרוז מאורגן לאיים הקנאריים מהווים יעד מרתק, לצד קרוזים לאיסלנד ולפיורדים הנורווגיים המסקרנים את הנוסע הישראלי והתפוסה אליהם כמעט מלאה.

ברמת הטיולים הגיאוגרפיים, פתיחת שערי המזרח הרחוק היא בשורה של ממש לישראלים, אנו צופים שהיקפי המכירות ליעד יעקפו בממוצע ב-10% את נתוני 2019 טרום עידן הקורונה".  
עוד הוסיף רווה, "באשר לטיולי משפחות, קיים צמא אדיר לחופשות, הבא לידי ביטוי במוקדי ההזמנות שלנו הפעילים מסביב לשעון. הנוסע הישראלי מבין את החשיבות הגבוהה שבהזמנת חופשה מראש והוא נערך בהתאם.
אנו רואים זינוק בהזמנת חופשות רחוקות טווח כמו לחנוכה וגם לקיץ 2023 למגוון יעדים.
איחוד האמירויות הצליחה לבסס את מעמדה במלוא העוצמה גם בטיולי משפחות הודות לעניין הרב, הפארקים והאטרקציות כך שהיא מתברגת גבוה, עם יעדים כמו פריז ולונדון, המבוקשים בכל עת". 


לפרטים נוספים בטלפון:1-800-777-555
אמסלם ייצגו בלעדית את חברת Experience Hub זרוע התיירות של יאס איילנד אבו-דאבי

קבוצת אמסלם תיירות ונופש, חתמה על הסכם בלעדי וראשון מסוגו עם חברת Experience Hub זרוע התיירות של יאס איילנד אבו-דאבי, לקידום היעד בקרב הציבור הישראלי


     צביקה דמרי     


קרדיט יח"צ

מסגרת ההסכם, אמסלם תהיה שותפה גם לפיתוח העסקי של היעד בארץ, לצד שיווק חבילות נופש ואטרקציות מורחבות להבלטת המוניטין של יאס איילנד ולהפיכתו ליעד מועדף על הישראלים

קבוצת אמסלם תיירות ונופש, חתמה על הסכם בלעדי וראשון מסוגו עם חברת  Experience Hub, זרוע התיירות של יאס איילנד אבו-דאבי לקידום היעד בקרב הציבור הישראלי. במסגרת ההסכם, אמסלם טורס כחברה מובילה בתחומה, תהיה שותפה גם לפיתוח העסקי של היעד ותציע חבילות נופש ייחודיות המשלבות אטרקציות מהמובילות בעולם.

כיתוב תמונה: משמאל לימין: ליאם פינדליי, מנכ"ל Experience Hub, מוחמד אל זאבי, מנכ"ל  Miral Asset Management ויעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש.

אבו דאבי, איחוד האמירויות: 12 בדצמבר 2021, Experience Hub, זרוע המסחר והקידום של יאס איילנד אבו דאבי, אחד מיעדי הפנאי והתיירות המובילים בעולם, הכריזה על שותפות מקיפה לפיתוח עסקי עם קבוצת אמסלם תיירות ונופש, בבעלותם של יעקב אמסלם ואליעזר אמסלם, המפעילה נוסף לפעילותה הענפה בתחום הנסיעות בישראל, שבעה סניפים נוספים בערים מרכזיות ברחבי העולם. 

שיתוף הפעולה נועד לעודד את ענף התיירות היוצאת מישראל לאיחוד האמירויות ולהגדיל את כמות המבקרים בה, כאשר אמסלם תיירות ונופש, תהפוך לשותפת הברית האסטרטגית הראשונה והיחידה של Experience Hub בישראל. השותפות אשר נחתמה לתקופה של 18 חודשים, שמה לה למטרה לפתח נאמנות ולהגביר את התיירות מישראל ליאס איילנד אבו-דאבי.

שנה לאחר הטיסה המסחרית הראשונה בין תל אביב לאיחוד האמירויות, שיתוף הפעולה בין יאס איילנד ואמסלם טורס צפוי להגשים את החזון של Experience Hub לפתח את שוק התיירות הישראלי הנכנס ולהציג את יאס איילנד כיעד הפנאי המוביל של אבו דאבי. בשנה האחרונה, למעלה מ-250,000 מטיילים ישראלים ביקרו באיחוד האמירויות והיד עוד נטויה. עם יותר מ- 15 טיסות שבועיות, היקף הנוסעים אמור לעלות בקצב מתמיד ולהניב גידול של אלפי תיירים מדי שנה.

YAS Island אבו-דאבי, הוא אחד מיעדי הבילוי והנופש הצומחים בעולם, במרחק של 3 שעות טיסה מישראל. יאס איילנד ממוקם על חופי הזהב של אבו-דאבי רק 20 דקות ממרכז העיר של אבו דאבי  ו- 50 דקות מדובאי. מוקף בים שקוף וצלול, כולל את מיטב אתרי התיירות, מלונות מפנקים מהשורה הראשונה לצד אטרקציות ופארקי קונספט מהמובילים בעולם אשר זכו לאינספור עיטורים בינלאומים הודות לחדשנותם פורצת הדרך. בין הבולטים: עולם הפרארי אבו-דאבי, עולם המים של יאס, ועולם וורנר ברדרס אבו דאבי, קליימב ועוד. יעד זה מציע לנופשים שילוב של מגוון חוויות פנאי ובילוי, קניות ברמה עולמית וקולינריה משובחת, ספורט מים וספורט מוטורי מרהיב, חיי לילה תוססים, הופעות ועוד.

לארסנל בתי המלון המפוארים של יאס איילנד אבו דאבי ביניהם בולטים W והילטון, הצטרפו בחודש האחרון שני בתי מלון מהמעניינים בעולם. WB Abu Dhabi הפך למלון הקונספט הראשון בעולם של האחים Warner's הכולל 257 חדרי אירוח וממוקם בסמיכות ל- Warner Bros. World™ אבו דאבי. מלון הנושא יופעל על ידי הילטון תחת המותג המצליח  Curio Collection, אשר מגיע לראשונה לאבו דאבי. אורחי המלון יהנו מיצירות אמנות, דמויות ובילויים מסצנות סיטקום מפורסמות. WB אבו דאבי משלב חמש מסעדות, כולל Sidekicks, The Director's Club ו-The Overlook - טרקלין עם בריכת אינסוף ונוף של 360 מעלות על האי, המשקיף גם על פארק השעשועים והמפרץ הערבי.  מלון נוסף של רשת הילטון שהושק לאחרונה DoubleTree by Hilton Abu Dhabi Residences מציע מגוון רחב של שירותים ומתקני פנאי לנוסעי עסקים ועבור משפחות גדולות יותר. המלון מצויד ב-156 דירות וגישה ישירה לפסיליטיס ברמה הגבוהה ביותר.  

ליאם פינדליי, מנכ"ל Experience Hub אמר, "אנו שמחים להכריז על שותפות עסקית עם אמסלם תיירות ונפש, אשר נועדה להגביר ולעורר נאמנות בקרב רשת הנסיעות הענפה שלה. מאז הטיסה המסחרית הראשונה בין איחוד האמירויות לישראל, ביקרו בשנה האחרונה למעלה מ- 250,000 מטיילים ישראלים. אנו צופים כי נתון זה יגדל משמעותית במהלך 12 החודשים הקרובים. זהו זמן אידיאלי עבור הנופשים הישראלים לגלות את יאס איילנד, במיוחד כעת כשהיצע המלונות באי גדל ל-10, עם פתיחת המלון הראשון הממותג בעולם Warner's Bros, The WB Abu Dhabi, ו-DoubleTree החדש של הילטון אבו דאבי Yas Island Residences המהווים כשלעצמם מוקד משיכה עבור הנוסעים".

עוד הוסיף פינדלי "עתידה של יאס איילנד מזהיר. אנו שואפים להמשיך ולחזק את מערכת היחסים שלנו עם קבוצת אמסלם ולארח אצלנו באי מבקרים ישראלים חדשים".

יעקב אמסלם, מנכ"ל ומבעלי קבוצת אמסלם תיירות ונופש, ציין "אנו נרגשים להשיק שיתוף פעולה ייחודי זה עם Experience Hub ומתכבדים להיות שותף הפיתוח העסקי הראשון והיחיד בישראל ליעד נחשק זה. מהיום הראשון זיהינו בארגוננו את הקסם שיש ליאס איילנד להציע לנוסע הישראלי. חוויות אינסופיות, פארקי שעשועים עטורי פרסים ומלונות יוקרה, זהו ללא ספק יעד בילוי ובידור מרגש, במרחק קצר מישראל. עבורי לבקר לראשונה ביעד זה בתקופה עתירת פעילויות בה מתקיים גם מירוץ הפורמולה 1  המשלב הופעות של אמנים בינלאומיים מהשורה הראשונה, מהווה אירוע בלתי נשכח". 

עוד הוסיף אמסלם "כל עובדי הקבוצה מגויסים לנושא לקידום יעד שופע פעילויות זה. בחודש פברואר 2022 נקיים את חגיגת יאס איילנד במשרדי החברה הראשיים בטבריה למשך שבוע במטרה לייצר מחויבות גבוהה יותר ולהגביר את החשיפה". 

ביאס איילנד בריאותם של מבקרי האי חשובה כך ש- 95% מצוותי האי מחוסנים וכמובן שכל העסקים רתומים לפעול בסביבה בטוחה ובסטנדרטים גבוהים ביותר המותאמים לתקופת מגפה".

לפרטים נוספים ולהזמנות: *9817   reservations@amsalem.coמבצעי בלאק פריידי של גוליבר, חוליו,ישרוטל

      צביקה דמרי 

חוליו:
מזמינים חופשה בארץ באתר או אפליקציית חוליו ומקבלים 100 ש״ח במתנה לרכישת כרטיסים של הופעה בחוליו לייב! 
(בתוקף בין התאריכים 9-10.11, מוגבל ל50 יח׳).

כמו כן, גוליבר מציעה דילים לנופש בארץ ובחו״ל עד 30% הנחה (טיסות, חבילות נופש, מלונות בארץ). 
(בתוקף למבצעים המופיעים בעמוד המבצע בלבד)

במהלך חודש נובמבר תציע רשת ישרוטל ללקוחותיה מגוון מבצעים :
בנובמבר:9-10- ILשופינג  
לרגל חג הקניות הישראלי השופינג-IL  מציעה רשת ישרוטל ללקוחותיה אפשרות עד 30% הנחה בהזמנת חופשה במלונות האורבניים של הרשת: רויאל ביץ ת"א, ישורטל טאוור, פאבליקה ואוריינט.  


בלק פריידי - 26-27 בנובמבר: 
רשת ישרוטל תעלה את אתר הקניות "כל הקודם", תוכנית המבצעים של הרשת, במסגרתה החדרים נמכרים לפי שיטת 'כל הקודם זוכה' . 
המכירה מתחילה ממדרגת המחיר הנמוכה ביותר, כאשר נמכרים כל החדרים במדרגה זו, המכירה עוברת למדרגה הגבוהה יותר, וכן הלאה.  
כל המקדים להזמין חדר יוכל ליהנות ממחירי המדרגות הנמוכות יותר, לפני שמלאי החדרים המוקצים להם יאזל.  
במבצע ישתתפו מלונות ישרוטל באילת, ים המלח ומצפה רמון. 
בתוכנית "כל הקודם" הלקוח משלם עבור החופשה במעמד ההזמנה והיא אינה ניתנת לביטול. 
רשת ישרוטל מתאימה את עצמה למגבלות הקיימות במסגרת נגיף הקורונה ובמקרה של בידוד או הדבקה בנגיף ניתן יהיה לקבל את הכסף חזרה לכל הרוכשים במסגרת מבצעי "כל הקודם". שיתוף פעולה ההתאחדות וארגון לתת - הענקת סלי מזון לראש השנה

      צביקה דמרי  

לקראת ראש השנה הקרב, ארגון לתת נרתם לסייע למשפחות בישראל להתמודד עם המצב הכלכלי עקב משבר הקורונה ומבקש להעניק סלי מזון לראש השנה לעובדי הענף החפצים בכך.

במסגרת שיתוף הפעולה, תרכז ההתאחדות עבור ארגון "לתת" את רשימת המבקשים והארגון יעביר את סלי המזון, לפי שיקול דעתו. הפרטים ירוכזו בדיסקרטיות ותחת חובת סודיות על ידי מנהלת התפעול של ההתאחדות, גב' רונית דורי
   
התאחדות סוכני הנסיעות בשת"פ לסייע לסוכני הנסיעות 
התאחדות סוכני הנסיעות בשיתוף ההסתדרות סוכני הנסיעות החברים מתכננים  לסייע בסלי מזון
לסוכני נסיעות שמשבר הקורונה פגע בהם. ההתאחדות: "נעמוד כתף אל כתף ונסייע"
 

אמסלם טורס משיקה מיזם בלעדי בתחום ניהול הסיכונים לנסיעות עסקיות

     צביקה דמרי     21.07.20  

אמסלם טורס, תעניק ללקוחותיה העסקיים פתרון טכנולוגי וניהולי מתקדם להקניית הגנה ביטחונית ובריאותית מקסימלית לנוסעים לחו"ל.


יעקב אמסלם קרדיט יח"צ 

ניהול הסיכונים נהוג במדינות מובילות כמו ארצות הברית ואנגליה. בשל משבר הקורונה העולמי, התחום קיבל משנה תוקף. קבוצת אמסלם תהיה החברה הישראלית הראשונה שמשיקה פתרון זה בישראל באופן פרואקטיבי. ההערכה היא שחברות תידרשנה יותר מתמיד להיות מחויבות לניהול הסיכונים הבריאותי והביטחוני של עובדיהן.
Result Groupפועלת למעלה מ- 20 שנים וידועה כאחת המובילות בתחומי ניהול הסיכונים וביטחון העובדים בנסיעות עסקיות ברחבי העולם וצברה מוניטין רב בעניין.

פתרון זה פועל באופן מודולרי ומאפשר לקבל שרותי ניהול סיכונים מותאמים לכל לקוח לפי צרכיו: תמונת מצב עדכנית לפני הנסיעה, הערכת סיכונים ביעד הנסיעה, נהלים והגבלות בכל יעד, מוקד חירום 24/7 לסיוע לנוסעים, שירות מידע כללי על מדינות שונות, עדכונים בזמן אמת, התראות מסע. למרות האתגרים איתם אנו מתמודדים בימים אלה, על כל חברה מוטלת אחריות וכמובן שיש לה אינטרס מובהק לשמור על ההון האנושי הוא, הנכס היקר ביותר שלה. ל- Duty of Care ישנה חשיבות רבה בכל נסיעה, לכל נוסע, לרבות בכנסים, באינסנטיב וברילוקיישן. הפתרון מבטיח סיוע והגנה בכל זמן נתון ונועד למנוע, ככל הניתן, אירועים בלתי צפויים בעת שהייתו של העובד בחו"ל.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס מסר "אנו מברכים על שיתוף הפעולה הבלעדי עם אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום ניהול הסיכונים. מטרת שיתוף הפעולה היא להעניק ללקוחותינו את השקט הנפשי הנדרש בכל נסיעה ולכל אורכה- בין אם לחברה ובין אם לנוסע ולמשפחתו.
בשנים האחרונות חלה מגמת התחזקות בענף לנושא ה- Risk management  ועם התפרצותה של מגפת הקורונה העולמי, החלטנו בקבוצה שזהו הזמן המתאים לחפש את המקור הנכון והמתקדם ביותר בתחום ואנו גאים להשיק את המיזם אשר נועד להעניק פתרונות אמיתיים לכל סוגי הלקוחות שלנו באשר הם".

עוד הוסיף אמסלם "אנו גאים להיות הסנונית הראשונה להשיק פתרון מתקדם זה בישראל ומאמין כי מהר מאוד הלקוחות יבינו שהמציאות הנוכחית מחייבת התאמה גם לנושא זה. פתרון זה מוצע בכל סניפי אמסלם טורס ברחבי העולם. השירות החדשני המוצע ללקוחותינו משלב פתרונות לניהול סיכונים טכנולוגיים יחד עם פתרונות באמצעים נוספים והכול בתיאום עם צרכי הלקוח". שירות מיוחד זה בתחום ניהול הסיכונים בנסיעות לחו"ל, ניתן לקבל באמצעות קבוצת אמסלם טורס וחשוב להדגיש כי שירות זה אינו תחליף לביטוח נסיעה לחו"ל, או תחליף לביטוח בריאות, הנדרשים בכל נסיעה לחו"ל.


  חזרה למעלה  

   חזרה לחדשות בתיירות
    
קובי קרני לשרי הממשלה: אני פונה אליכם בקריאה דחופה לעזרה 

   צביקה דמרי     23.06.20  

קובי קרני יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות פנה במכתב נרגש אל שרי הממשלה וביקש להאריך את החל"ת לאנשי ענף התיירות."


מצורף מכתבו של קובי קרני במלואו לשרי הממשלה

 
     חזרה למעלה  

      חזרה לחדשות בתיירות

 

   
סמנכ"ל חב' פגסוס לא חיכינו שהקורונה תעבור, מצאנו פתרון לישראלים שאוהבים לטייל.

   צביקה דמרי     23.06.20  

מטיולים מאורגנים לחו"ל עצרו מזה זמן רב,נפגשנו לשיחה עם איתמר ניר סמנכ"ל חב' הטיולים המאורגנים פגסוס לדבר על תיירות בזמן משבר.

 
קרדיט צביקה דמרי

חברת פגסוס חברה לטיול מאורגנים, הוקמה לפני 24 שנה והצליחה להטביע את חותמה בעולם הטיולים המאורגנים.
פגסוס פועלת בכמה מישורים האופי וההשראה, הפן התכנוני, המימד הביצועי, הפקת לקחים ומסקנות והפן היישומי, בכל אחד מהמישורים החברה משקיעה משאבים רבים.
נפגשנו לשיחה עם סמנכ"ל החברה.


איך התמודדתם עם משבר הקורונה?
החלטנו לא לשבת ולחכות עד שיעבור המשבר אלא מצאנו פתרון שייתן מענה לישראלים שאוהבים לטייל ולמדריכים שנותרו חסרי עבודה. החלטנו להשתמש באתרים היפים של ארצנו והשקנו מגוון טיולים מאורגנים ברחבי הארץ, עם צוות המדריכים המובילים ובהקפדה על הנחיות משרד הבריאות,  באוטובוסים מחוטאים ובתפוסה שלא תעלה על 50% מהמושבים. אנחנו רואים את פיתוח תיירות הפנים בתור היתרון היחיד לכלכלה שנולד כתוצאה ממשבר הקורונה.


כיצד עידוד תיירות פנים משפיעה על הכלכלה בארץ ?
הצבת תיירות פנים כיעד "על המפה" משמעותה יוזמה והובלה מטעם המדינה לעידוד דרך השקעת משאבים והזרמת כספים למען שינוי המצב הקיים. שיווק תיירות הפנים "כלפי פנים" "כלפי שוק התיירים הישראלים" באופן אקטיבי ומיטבי, כזה שמשלים את פוטנציאל השוק האמתי. מדובר בפניה לתושבי המדינה ולא רק כלפי חוץ לתיירות הנכנסת כפי שאוהבים לעשות במשרד התיירות מקדמת דנן. הבשילו התנאים לשינוי התפישה הפריפריאלית והמיושנת, המעודדת תיירים מחו"ל להכיר את ישראל ולשמוע עליה בעודם באתריה.
גם אזרחי ישראל צמאים לידע ולחוויות הצפונות בפלאי הארץ והם אלה שיחוללו עם אהבתם לנופים המגוונים ולידע השורשי, את השגשוג המיוחל למשק בכלל ולכלכלת התיירות בפרט. עלינו לנקוט באסטרטגיה שרואה נחיצות בפניה עם הפנים כלפי פנים ולא רק כלפי חוץ. כדוגמת מדינות אחרונות בעולם המבינות שחוסנה של כלכלת שוק התיירות מתבטאת לפני הכל, בתיירות פנים איתנה ומתמדת, כאשר השיעורים הנדרשים לכך הם כ-70% מסך תנועת התיירות בארץ.


איך הופכים משבר להזדמנות ? אכן זה אתגר אדיר , בעיקר בגלל החשש של האנשים לצאת מהבית, להיות באוטובוס סגור עם אנשים זרים, וזה האתגר הראשוני איתו התמודדנו. לקחנו את ארצנו והחלטנו למפות אותה, נתנו למדריכים שלנו שיש להם ידע אדיר ולאנשי האופרציה בארגון להגות מפרי דמיונם טיולים , הרי הם מטיילים בארץ ויש להם הרבה ידע .אילו טיולים אתם מציעים בימים אלה?
החברה מציגה מגוון של כ 40 טיולים שונים, לכל רחבי הארץ, המציגים את המקומות המוכרים והפחות מוכרים מזוויות חדשות ומרתקות. המחירים נעים בין 200-400 ₪ כולל מע"מ ליום מלא הכולל הדרכה, אוטובוסים מחוטאים לפי הוראת משרד הבריאות בתפוסה של 50% וכניסה לאתרים, ארוחות מלאות בחלקם ועוד.
בין האטרקציות המרכזיות טיול בגליל ובגולן בעקבות אלי כהן , טיול שלושה ימים בירושלים ..... תוכל לספר על תהליך העברת פעילותם של המדריכים מטיולים לתיירות הפנים? נתנו למדריכים שלנו, שיש להם יכולות אדירות מבחינת ידע, להגות טיולים, המדריכים של 'פגסוס' מסתובבים בכל העולם, ויודעים לשלב בטיולים את חו"ל ואת הארץ, להעניק ידע שירתק כל אחד מזווית שלא ראינו עד עכשיו.


כיצד לדעתך יראה ענף התיירות ביום שאחר משבר הקורונה?
ענף התיירות מתחיל לצאת ממשבר הקורונה בהדרגתיות. חזינו כי תיירות הפנים תהיה הראשונה להתאושש וכך היה בפועל, לצד הנחיות משרד הבריאות המיושמות באופן קפדני. ישנה התעוררות רבה בהזמנת חופשות לתיירות בארץ לקיץ הקרוב וחגי תשרי וכן עליה גדולה בחיפושים אחר חופשה בחו"ל ובעיקר ביעדים נקיים מקורונה. השנה הקרובה תמשיך להיות מורכבת וכמות הטסים לחו"ל לא תהיה כפי שהתרגלנו לראות בשנים האחרונות, המדינות הירוקות והנקיות מקורונה יהיו המבוקשות יותר ומדינות אחרות בהן הייתה תחלואה גבוה של הנגיף יאלצו להמתין זמן רב יותר עד שהתיירים יחזרו לפקוד אותן.
עד שיפתחו השמיים, שמנו לנו כמטרה לעודד את תיירות הפנים, "כחול לבן" להציע מגוון טיולים ברחבי הארץ ולגלות את הארץ הנפלאה שלנו מחדש והכל בדרך הפגסוסית המוכרת.


מתי אתה מעריך שנחזור לנהלים כפי שהכרנו?
עוד מוקדם לדעת בוודאות מתי נחזור לשגרה שהיכרנו בענף התיירות טרם המשבר.
התחזיות העולמיות מדברות על 2021 כשנת חזרה לתיירות ותנועה משמעותית של בני אנוש בחופשיות, נכון לעתה התחזית המספרית ל 2021 מתייחסת ל 50% מההיקף של 2019.
החזרה המלאה תהיה כאשר מימד הפחד לצאת ולטייל יעלם וכאשר המנהיגים והתקשורת ישדרו ביטחון ויציבות, ככל הנראה המגמה הזו תשתנה עם פיתוח חיסון נגד הקורונה או מציאת תרופות מתאימות או שהופעת מספרי התחלואה תרד באופן רציף ולאורך תקופה של למעלה מ 3-4 חודשים, כך תחושת הביטחון תחזור שהעולם בטוח יותר ממה שהורגלנו לחשוש במהלך החודשים האחרונים.
     חזרה למעלה  

      חזרה לחדשות בתיירות  


   
מתרחבים: קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מרחיבה את פעילותה העסקית ונכנסת לתחום טיסות המטען (Cargo)

   צביקה דמרי     18.06.20  

הקימה מחלקת קרגו ייעודית אשר תספק מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מרחיבה את פעילותה העסקית ונכנסת לתחום טיסות המטען (Cargo). תספק מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים.


קרדיט יח"צ

הנהלת הקבוצה זיהתה עלייה חדה בביקושים וצורך גובר לפעילות מטוסי מטען ברחבי העולם ובצעד אסטרטגי בחרה להרחיב את פעילותה העסקית לטובת פעילות מטען. משבר הקורונה העולמי יצר תקופה מאתגרת בענף הנסיעות העולמי, המתאפיינת בהיצע מצומצם של טיסות נוסעים מסחריות, כך שטיסות המטען יסייעו בשימור פעילותה ועשייתה המבורכת.

מחלקת ה-Cargo של אמסלם תיירות ונופש, מסיימת בימים אלו תקופת הכשרה ארוכה ותחל את פעילותה אל מול חברות התעופה אשר מתגברות בימים אלה את פעילות הטסת מטענים. במסגרת ההכשרה המקצועית התמחו סוכני הנסיעות של אמסלם תיירות ונופש, בכל ההיבטים הקשורים לטיסות מטען לרבות: הסכמי הסחר של מדינת ישראל, ביטוחי מטען, תובלה אווירית, שיטות תשלום בינלאומיות, שינוע מטענים מסוכנים, היבטים משפטיים, עקרונות מנחים בסחר חוץ, ועוד.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מסר "כחלק מה-DNA של הקבוצה, אנו בוחרים להמשיך ולפעול ללא לאות גם בתקופה זו ולייצר מהלכים אסטרטגיים על מנת להמשיך ולהניע את גלגלי העשייה של כלל הקבוצה. במסגרת החילוצים המסועפים של ישראלים וזרים אשר הובלנו בחודשים האחרונים מרחבי העולם, נחשפנו גם להטסות מטען מורכבות וצברנו רקורד מרשים בתחום, כך שזה מהווה בחירה טבעית ונכונה עבורנו להקים מחלקה מעין זו".

עוד הוסיף אמסלם "היתרון שאנו מביאים עמנו הוא העובדה שאנו חברה גלובאלית, ותיקה ויציבה הפועלת מזה 37 שנים בענף, עם קשרים ענפים בעולם הנסיעות בכל רחבי הגלובוס, כך שזה ללא ספק יהווה קטליזטור ושיקול מרכזי לפעילות משותפת מצד לקוחות עסקיים ופרטיים אשר מכירים וסומכים עלינו. לקוחות החברה יוכלו ליהנות משירות לקוחות אישי וצמוד 24/7 כפי שקבוצת אמסלם יודעת לתת".


      חזרה למעלה  

      חזרה לחדשות בתיירות
.  

   
חברת התיירות הקיבוצית כנפי משק קורסת על רקע אי סדרים כספיים 

כלכליסט    16.06.20  

חברת התיירות הקיבוצית כנפי משק קורסת על רקע אי סדרים כספיים בעוד 95% מעובדי החברה הוצאו לחל"ת על רקע משבר הקורונה. 


123rf

על רקע משבר הקורונה, חשפה ביקורת חשבונאית פערים של 40-30 מיליון שקל בין דו"חות החברה למצבה הפיננסי בפועל. שני בעלי תפקידים בכירים בחברה לא ישובו לעבודהשני בעלי תפקידים בכירים בחברה לא ישובו לעבודה
לכתבה

      חזרה למעלה  


      חזרה לחדשות בתיירות 

   
מתכוננים לחזרה? תלמה נסיעות ותיירות ערכה יום עיון למתאמות הנסיעות בטרמינל פתאל

   צביקה דמרי     15.06.20  

תלמה נסיעות ותיירות בשיתוף טרמינל פתאל , הטרמינל הפרטי היחיד בארץ, ערכו יום עיון למתאמות נסיעות מהחברות המובילות במשק בנושא "הערכות לחזרה לשגרה".

 
קרדיט יסמין מרגלית

את הכנס פתח דובר רשות שדות התעופה, מר עופר לפלר, אשר נתן סקירה מקיפה על התנהלות רש"ת בימי הקורונה והערכות לקראת חזרה איטית לשגרה. בהמשך, אייה מגן, מנכל"ית תלמה נסיעות ותיירות הודתה בפני המתאמות כי ימי הקורונה הביאו איתם את האפשרות לפנות זמן ולפתח פרויקטים רבים שאילולא כן היו נדחים. מגן התמקדה בארבעה פרויקטים עיקריים:

 TRIPGUARD – אתר מידע עולמי הסוקר את מצב הקורונה, התפרצויות, בידוד ורגולציה בכל מדינה.
האתר הוקם על ידי AVIAN מחברות הטרוול טק של תלמה נסיעות ותיירות.

2. מערכת המעניקה אפשרות לחברות עסקיות לעקוב אחר עובדים היוצאים לחו"ל והאם הם בסביבה נטולת קורונה או לא.

3. מועדון המועדונים – תלמה בשיתוף עם חברת הבת הטכנולוגית smartair  פיתחה פורטל ללקוחות העסקיים אשר יכלול הצעות לטיולים ונופשונים ויאפשר צבירת נקודות ומימושן.

4. תלמה SOS – מתן מענה אנושי 24/7 בפלטפורמת הוואטסאפ לנוסעים בחו"ל לאחר החזרה לשגרת טיסות.

לסיום שני שיפרמן מנכל"ית טרמינל פתאל וססיל ממרן–חסיד מנהלת מכירות של הטרמינל ערכו למשתתפות סיור בטרמינל אשר משתרע על פני 1,300 מ"ר וכולל טרקלין עסקים עם בר קפה , קייטרינג עם מגוון ארוחות עשיר, חדרי אירוח פרטיים וחדרי שינה, מיני חדר כושר, חדר סיגרים , חנויות דיוטי פרי וכל שלושת הגופים המנדטוריים: בטחון, בקורת גבולות והליך הצ'ק אין.שני שיפרמן צילום צביקה דמרי

בסיום התהליך מקבל האורח הסעה פרטית עד כבש המטוס מבלי להיות במגע עם אנשים נוספים.
לדברי שני "לפני תקופת הקורונה תפס הטרמינל תאוצה יפה הן בעולם הטיסות הפרטיות והן בועלם התעופה המסחרית. הקורונה אמנם האטה את הביקוש אך יחד עם זאת אנו צופים כי ברגע שיפתחו את השמים והרגולציה תאפשר כניסות ללא בידוד הצורך המעבר בטרמינל פרטי עוד ילך ויגבר. לטענתה, כבר היום ניתן לראות לאחר כניסת מספר טיסות בודדות לארץ שהביקוש לטרמינל הולך ועולה.".


מימין: ארז שמול, בעלים תלמה, שני שיפרמן, מנכ"לית טרמינל, אייה מגן, מנכ"לית תלמה, דורון חדד, סמנכ"ל שיווק בתלמה.
צילום: תלמה תיירות.


      חזרה למעלה  


      חזרה לחדשות בתיירות 
אמסלם טורס, תוביל מהלך סיוע לעובדי ענף התיירות, בצל משבר הקורונה.

   צביקה דמרי     10.06.20 

במסגרתו תציע לסוכני נסיעות פרילנסרים להצטרף למסלול שיתוף פעולה ייחודי עם הקבוצה, להענקת רשת ביטחון וסיוע להמשכיות עסקית

יעקב אמסלם בעלי קבוצת אמסלם . קרדיט: דניאל אביגדור

קבוצת אמסלם טורס, תוביל מהלך סיוע ייחודי לעובדי ענף התיירות, בצל משבר הקורונה. במסגרתו, תציע לסוכני נסיעות פרילנסרים להצטרף למסלול מיוחד וחדשני של הקבוצה. מסלול זה צפוי להעניק לסוכני הנסיעות העצמאיים מעטפת כללית ובסיס מקצועי איתן ויציב להמשכיות של פעילותם העסקית.
קבוצת אמסלם בבעלותם של יעקב ואליעזר אמסלם, הנה אחת הקבוצות הבולטות בענף התיירות בארץ ובחו"ל. עם פרוץ משבר הקורונה בחרה כהרגלה, ליזום מהלכים פרואקטיביים והובילה בהצלחה אלפי חילוצים מורכבים של מטיילים ישראלים וזרים אשר נתקעו בסגר במדינות שונות ברחבי העולם וביקשו לשוב לביתם. כעת, בוחרת החברה לסייע גם למגזר העסקי ולחבק בצעד חסר תקדים את הקולגות שלה - את סוכני הנסיעות העצמאים הנדרשים לחשב מסלול מחדש.

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, ציין "משבר הקורונה יצר טלטלה רבה בסקטורים שונים בכלל ובענף התיירות בפרט ענף שלצערנו עדיין עתידו לוטה בערפל. במצב שנוצר סוכני נסיעות רבים מצאו את עצמם ללא משרד יאטאי, פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות, ביטוח אשראי, מחירים מיוחדים ועוד. על מנת שרוב הסוכנים הפרילנסרים, יוכלו לחזור לעבודה שוטפת ובטוחה מיד עם פתיחת השמיים ובהצלחה לאורך זמן, יצאנו במבצע הנותן מענה של גב כלכלי איתן וחבילה כוללת המעניקה ראש שקט לסוכן הפרילנסר".

עוד הוסיף אמסלם "כחברה ותיקה, גדולה ובינלאומית בעלת נוכחות דומיננטית ברחבי העולם, אנו חשים ערבות ואחריות רבה להעניק הצעה ייחודית לסוכני הנסיעות העצמאיים. סוכנים אלו יוכלו ליהנות מחבילת סיוע והטבות נלוות של כלל השירותים המבדלים של קבוצת אמסלם טורס ממתחרותיה, לרבות חדר מצב קורונה, מוקד 24/7 מתוגבר, טכנולוגיות ייחודיות, Multi IATA כך שיוכלו להעניק ללקוחותיהם ערך מוסף באופן ישיר ומהיר".

      חזרה למעלה  


מחאת המזוודות של סוכני הנסיעות נערכה בפארק הירקון.

   צביקה דמרי     09.06.20 

המפגן המחאתי התקיים בפארק הירקון ובו השתתפו סוכני נסיעות-שכירים,עצמאים
בעלי משרדים ,מורי דרך, אנשי השכרת רכב לחול ומדריכי טיולים.


קרדיט אינגה מיכאלי

סוכני נסיעות,בעלי משרדים, מורי דרך ,אנשי השכרת רכב לחול, מדריכי טיולים הנמנים על קב' הפייסבוק 'סוכני נסיעות
אנשי ענף התיירות והתעופה בצל משבר הקורונה'. מצאו דרך מקורית לזעוק את כאבם.
היום בפארק הירקון התקבצו כמה עשרות מחברי הקב' עם מזוודות ועליהן כיתוב כמו 'שכחו אותי במזוודה' או
'חל"ת מה 15 במרץ' ועוד. 
מספרת לנו אורית שריקי שמשון מייסדת ומנהלת הקב' "זו קבוצה שהוקמה עם תחילת המשבר עת שר הבריאות יצא בקריאה אל תטוסו!! ברגע זה הענף כולו נכנס לסחרור, ומושגים חדשים כמו חל"ת ואבטלה נכנסו לחיינו. בזמן הזה בו שרר המון בלבול והלם הקמתי את הקבוצה, ומהר מאוד נוספו עשרות סוכני נסיעות ואנשי תיירות שנקלעו למצב הזה כמוני בדיוק.
ביום אחד השתנו לנו החיים, מאמצע פברואר ועד עכשיו".
המפגן בפארק הירקון נועד לא רק לזעוק את זעקתם וכאבם של הסוכנים. המפגש נועד לסיעור מוחות על דרכי הפעולה שהגוף הזה ירצה לנקוט. 
ממשיכה אורית "בעוד כחודש עומדים להסתיים לרוב העוסקים בענף שהוצאו לחלת או פוטרו בתחילת מרץ-נגמרים ימי האבטלה ולא יהיו זכאים לתשלום מהמדינה והצפי לחזרה לשיגרה כלל לא ברור".
אורית סוכנת בת 44 בענף התיירות כ15 שנים, דיילת אויר באל על בעברה.
פוטרה מעבודתה עם פרוץ משבר הקורונה ב18.3

      חזרה למעלה  


אמסלם טורס לקחה חלק בהבאתו של נתי חדד לישראל.

   צביקה דמרי     09.06.20 

משרד החוץ חברת אל על וקבוצת אמסלם טורס לקחו חלק ממבצע לוגיסטי מורכב מאוד להטסת נתי חדד מתאילנד לישראל בצל משבר הקורונה.


123rf

משרד החוץ חברת אל על וקבוצת אמסלם טורס לקחו חלק ממבצע לוגיסטי מורכב מאוד להטסת נתי חדד מתאילנד לישראל בצל משבר הקורונה. המבצע נוהל על ידי השר היוצא גלעד ארדן, ממלא מקום נציב שב"ס גונדר אשר וקנין וגנ"מ פרדי בן שטרית. חדד, נחת אתמול ונכנס לבידוד של 14 יום.
כזכור חדד ריצה עונש מאסר ממושך בגין החזקת תרופות ואקדח שלא כחוק.
העובדה כי מטה החב' ממוקם בטבריה ונתי חדד הוא הן העיר מוכיחה עד כמה הערבות ההדדית בטבריה חזקה.

      חזרה למעלה  


אופן סקיי זוכת פרס ה- GSA הטוב ביותר של סינגפור איירליינס באירופה.

   צביקה דמרי     08.06.20 

 סינגפור איירליינס הכריזה על הזוכה בפרס סוכן המכירות הכללי הטוב ביותר (GSA) באירופה לשנת 2019/2020..
כמעט בכל הקריטריונים לקביעת המנצח, Open Sky זכתה לציונים המובילים. על פי נתוני סינגפור איירליינס: זו הייתה תוצאה של המהפך המופלא על ידי מיקוד רב יותר בפעילות צרכנית ישירה, כמו הפעלת פורמולה 1 באפריל אשתקד. זאת בנוסף להתמקדות מעמיקה יותר בפיתוח עסקי של  השוק בישראל כמו למשל לא להתמקד רק במכירה של כרטיסי טיסה של סינגפור איירליינס, אלא גם שיווק ומכירה של כרטיסים לסינגפור, המשמשת כנמל הבית של סינגפור איירליינס והשער לאסיה, אוסטרליה וניו זילנד.

אפרים פורטיס, מנכ"ל Open Sky אמר: "אנו גאים בכך שכל העבודה הקשה של הצוות שלי הביאה לכך ש Open Sky זכתה בפרס יוקרה זה מטעם חברת התעופה עטורת 5 כוכבים- סינגפור איירליינס. בשל המצב צפינו בקבלת הפרס ברשת ואנחנו יודעים שהוא יגיע לישראל ברגע שהמצב יאפשר זאת, ובהחלט יקבל מקום מיוחד במשרדנו. אנו גם רוצים להודות לכל הסוכנים בישראל שתמכו בעבודתנו הקשה בהבאת נוסעים נוספים על סיפון סינגפור איירליינס.".

מר קרדין דוורקר  המנהל האיזורי של סינגפור איירליינס באירופה אמר:" אני שמח לבשר היום כי Open Sky היא הזוכה בפרס GSA של איזור אירופה לשנת 2019/20. הפרס שלך הוא פרס של כל צוות משרדך שבזכות המאמצים שלהם מכירות,  השיווק, יחסי ציבור וכל שירותי הכרטיסים וההזמנות שסיפקתם לענף הביאו לציונים מובילים בכל הקטגוריות. כל המאמצים שלך ושל הצוות שלך הביאו לביצועים מצויינים בהכנסות."

כל הכבוד לצוות אופן סקיי המטפלים בסינגפור איירליינס- ענת ננר, גיא מולכו, שושי ספרסקי ואורי יבלו.
אתר התיירות מידע לדרך מברך את אפרים פורטיס וצוות העובדים.
ברכות

      חזרה למעלה  המשבר בתיירות: הקפאת הליכים ל"קל נופש"

ynet   08.06.20 

חברת התיירות הוותיקה שנותנת שירותי נופש ותיירות לגופים מוסדיים, ממשלתיים וציבוריים, צברה חוב של כ-3 מיליון שקל. 

בעקבות בקשתה, בית המשפט הוציא לה צו הקפאת הליכים ומינה נאמנת זמנית לנכסי החברה.בעקבות משבר הקורונה: השופט איתן אורנשטיין הוציא צו הקפאת הליכים לחברת קל שירותי נופש ותיירות ומינה את עו"ד אלונה בומגרטן ממשרד נשיץ-ברנדס-אמיר לנאמנת זמנית לנכסי החברה.
לכתבהנתב"ג שומם  קרדיט דודי רובינשטיין

      חזרה למעלה  בכירים בתיירות הדתית, חברי קב' חול מהודר ערכו סיור בנתב"ג 

   צביקה דמרי     02.06.20 

סוכנים,יועצי תיירות, עיתונאים ובכירים בענף התיירות הדתית, ערכו סיור בנתב"ג כדי לעמוד מקרוב על הקשיים בהיערכות לפתיחת השמיים לטיסות יוצאות.קרדיט דודי רובינשטיין

בכירים בחברי קב' הווטסאפ חו"ל מהודר בראשות דודי רובינשטיין ושמחי ויינברג, ערכו היום סיור מקצועי בנתב"ג בהדרכתו של דובר רש"ת מר עופר לפלר.
בסיור עמדו הנוכחים על הקשיים והאתגרים לקראת הפתיחה שנדחתה מאמצע יוני לחודש יולי.
דודי רובינשטיין " אם להיות כנים לא יצאנו מעודדים,עד שלא נראה נכונות והיענות של משרד הבריאות הדברים לא ממש יזוזו, הבנו שהדרך לפתיחת השדה עוד ארוכה, לא נותר אלה לקוות 'לבקוע שערי שמיים".
בסיור עברו הנוכחים בין התחנות השונות שלמעשה היו מושבתות מפעילות.
הטיב לבטא את התחושה אחד הנוכחים בסיור "נתב"ג בתקופת הקורונה עצוב עצוב, כמו לקחת ילד ללונה פארק בלילה כשהכל סגור"

כולנו תקווה לימים טובים במהרה בימינו אמן.נתב"ג שומם קרדיט דודי רובינשטיין

      חזרה למעלה  איסתא ותלמה דוחים את עסקת הרכישה של אמריקן אקספרס 

   צביקה דמרי     28.05.20 

איסתא הודיעה בדיווח לבורסה לניירות ערך בתל אביב, כי עקב משבר הקורונה תידחה עסקת הרכישה עם תלמה לסוף ספט'.ארז שמול תלמה תיירות צילום צביקה דמרי

חב' התיירות איסתא בעלי המניות בהיסתור אלטיב, הודיעה אמש בדיווח לבורסה בתל אביב, כי העסקה עם תלמה נסיעות תיירות למכירת מלוא החזקות באמריקן אקספרס תידחה.
עקב משבר הקורונה הסכימו הצדדים לדחות את מועד השלמת ביצוע העסקה, ליום 2020 9 30 עם אפשרות להארכה נוספת.
מהדיווח עולה כי התמורה תעמוד על 127.85 מיליון ש"ח (כפוף להתאמות הנגזרות מהונה העצמי המוחשי של חברת היסתור).
שליש מהתמורה ישולם במועד ההשלמה, והיתרה מעבר ל- 5 מיליון ש"ח אשר שולמו זה מכבר תשולם ביום 31.12.2021 
עם אפשרות הקדמה מלאה או חלקית, תוך מתן הנחה, בגין הסכום שהוקדם לפי שיעור שנתי של 7% מהמועד הנ"ל למועד התשלום בפועל, או ב- 60 תשלומים שווים הנושאים ריבית והצמדה.
עוד צויין בהודעה לבורסה מטעם איסתא: 
יובהר כי היה והעסקה לא תושלם בהתאם לאמור לעיל, אזי הדבר לא יגרע מהוראות ההסכם, לרבות לעניין פיצויים במקרה של ביטולו".
לדיווח של איסתא לבורסה

      חזרה לכותרות הראשיות 
     חזרה לכותרות הראשיות 

טיולים בחו"ל בזמן הקורונה


  צביקה דמרי     18.05.20 123rf
מדריכי הטיולים של חברת קרוז תור בהרצאות זום מרתקות על טיולים ברחבי העולם ללא עלות חברת הטיולים קרוז תור מצאה דרך מעניינת להעביר את החוויה של חו"ל, לציבור המטיילים הרחב שמשתוקק כבר לחזור לחו"ל אך עדיין לא יכול בעקבות משבר הקורונה. מדי שבוע מתקיים בזום הרצאה מפי מדריכי טיולים מומחים של חברת קרוז תור שצוללים אל הארצות והמדינות היפות ביותר בעולם.
ההרצאות ללא עלות, ניתן להירשם בדף הפייסבוק של חברת קרוז תור
בין ההרצאות: אוקראינה- מתקופת החסידות ועד היום, סודות הטוליפ, טחנות הרוח וקבקבי העץ, מסע אישי ביפן, גבינות מרחבי אירופה- מיוחד לשבועות, האוקיינוס ההודי, מסע במצרים ולאורך הנילוס, בעלי חיים בחצי הכדור הדרומי- אוסטרליה וניו זילנד, רוסיה והצארים, ויאטנם וקמבודיה, קובה.
סימן עובדיה , מנכ"ל חברת קרוז תור: יצאנו עם ההרצאות במטרה לשרת את קהל לקוחתנו ואת כלל הציבור שנמצאים בימים אלו בבית ומעוניינים להנעים את זמנם ע"י הרצאות מרתקות ומגוונות הצוללות אל עולמות חדשים  ונופים מרתקים ברחבי העולם. אנו מזמינים את הציבור להירשם בדף הפייסבוק של החברה וליהנות יחד ממסע מרתק.

      חזרה לכותרות הראשיות 
     חזרה לכותרות הראשיות 

ענף התיירות נערך לאפשר לבני גיל השלישי לטייל בצל הקורונה.

  צביקה דמרי     17.05.20 

בחברת מסעות מקבוצת אמסלם טורס,  מעריכים ששליש מהנוסעים מעל גיל 60 שתכננו לטייל בשארית 2020, מעוניינים לטוס למרות התפרצות המגיפה, ליעדים בהם אין חובת בידוד עם החזרה לאור זאת, מציעים בחברה מתווה מיוחד ופתרונות יצירתיים לטיול בקבוצות קטנות של 27 אנשים  וכן, טיולים לאוהבי לכת, בטבע ובנופים עוצרי נשימה ביעדים כמו אירלנד, איסלנד ועוד.גיא רווה מנכ"ל חברת מסעות מקבוצת אמסלם תיירות ונופש " תאוות הטיולים מושרשת בקהל הישראלי ואינה פוסחת גם על הגיל השלישי. בשבועיים האחרונים אנו עדים להתעוררות מפתיעה של לקוחות קיימים, המבקשים לשמוע על היעדים המתוכננים לחודשים הקרובים, בכדי לתכנן את החופשה הבאה שלהם.
לאור זאת, גיבשנו בחברה תמהיל ייחודי לנו לטיולים באזורים ירוקים אליהם הקורונה לא הגיעה, או שאחוז הנדבקים בהם היה מועט".
עוד הוסיף רווה "בין היעדים שיככבו עד סוף השנה בולטים איים כמו האיים האזוריים, קורסיקה וסרדיניה, אירלנד. יעדים קרובים באסיה התיכונה- אוזביקסטאן, אזרבאיג'ן, גיאורגיה, והקווקז הרוסי. אפריקה-מרוקו ודרום אפריקה. מזרח אירופה והבלקן. המדינות הבלטיות, סלובניה, יוון , אלבניה, מקדוניה ומונטנגרו. בהמשך, לחורף 2020-21 אנו צופים שיהיה ביקוש גדול ליעדים כמו אוסטרליה וניו זילנד שכמעט ולא נפגעו מהקורונה ולכל יעדי המזרח, למעט סין.מונה טורס ממשיכה להפעיל טיסות חירום מאוקראינה ולהחזיר ישראלים הביתהת.


 צביקה דמרי  13.05.20

מונה טורס ממשיכה להפעיל טיסות חירום מאוקראינה ולהחזיר ישראלים הביתה, כמו כן את אזרחי אוקראינה למולדתם! אלכס מרדר, מנהל המכירות הארצי של מונה טורס, מדווח על המשך טיסות החילוץ של מונה טורס באמצעות חברת התעופה SkyUp.
ביום שני בערב הגיעה לנתב"ג טיסה של חברת SkyUp, המיוצגת בארץ ע"י מונה טורס, ובה כ - 200 ישראלים חוזרים מאוקראינה. מאוחר יותר הטיסה חזרה לקייב עם 189 אזרחים אוקראינים שחזרו למולדתם. כמו כן, מונה טורס שלחה בטיסה ליהודי אוקראינה כמות גדולה של ציוד רפואי, אוכל כשר, תרופות, מסכות וציוד מגן נגד נגיף הקורונה. הציוד יחולק בין יהודי קייב, אודסה, ויניצה, אומן, זפורוז'יה, חרקוב ולבוב.
המבצע הלוגיסטי רחב ההיקף נוהל ע"י א לכס מרדר , יחד עם יוסי ביטון, מנהל התחנה בנתב"ג, וצבי מרקסון, מקדם המכירות.


צילום אלכס מרדר
עפ"י המתוכנן, מונה טורס תפעיל בתאריך 20.05 טיסת חילוץ נוספות מקייב שבאוקראינה, והחל מתחילת החודש הבא תפעיל גם טיסות לערים שונות ברחבי רוסיה עם חברת 'אורל איירליינס', שעדיין מחכים לאישורים סופיים של שתי המדינות.


חופשת קיץ בקפריסין עם אוכל כשר ומטוס פרטי במחיר לא הרבה יותר יקר


 צביקה דמרי  13.05.20


בקרוב הישראלים יחזרו לנפוש, אך החשש להגיע לשדה התעופה עם עוד מאות אנשים הביאה חב' ישראלית להציע לכם לטוס לקפריסין במטוס פרטי.

והמחיר?
מתברר שהוא לא הרבה יותר גבוה.
כעת ברור יוון וקפריסין הם היעדים הראשונים באגן הים התיכון. יוני כהנא הבעלים של חב' 'כהנא גרופ', אשר
מנהלים 4 מלונות כשרים בקפריסין, אחד בכרתים, ואחד בסלוניקי.
יוני מספר כי במלונות הרשת, המלונות כבר מכינים את עצמם לקבלת הקהל הישראלי, כבר לחודשים יולי ואוגוסט. ובהתבסס על נתוני הנדבקים זה נראה בהחלט מוחשי.
יוני אמר לכתבנו "‌השנה הולכת להיות חופשת קיץ ים תיכונית בקפריסין וביוון חופשה מדהימה, במלונות שלנו כבר יש אלפי הזמנות.
המחירים הולכים לרדת בערך ב 25 עד 30% במחירים גם במלונות שלנו וגם במלונות אחרים."
יחד עם זאת אחד הדברים שיפריע לישראלים לצאת לחופשה השנה, לעלות על מטוס שהוא מלא באנשים מפחד הדבקה. ‌
יוני כהנא אומר לנו "היינו חייבים לחשוב מחוץ לקופסא, ובעצם אנחנו היום מגישים לנוסעים שלנו פיתרון מעולה. ‌
טיסה במטוס פרטי".
בקיץ הזה יעסיקו בכהנא גרופ כעשרה מטוסים כשבכל מטוס יכולים לשבת בין שישה לעשרה אנשים.
"רצינו לעשות את החופשה של הקיץ חופשה הרבה יותר פשוטה, במקום ההגעה וההצטופפות בנתבג, זמן ההמתנה ולהתחכך באנשים. פשוט להגיע לעלות על מטוס פרטי מטוס קטן רק המשפחה עם המזוודות שלכם. זמן הטיסה הוא 45 דקות מישראל לקפריסין והם נמצאים כבר בחופשה".
אז כמה יעלה הסיפור?
"תמחרנו את המחיר בכ 800 שקל תוספת לאדם לדיל שאנו מציעים וכולל את המלון.
הטיסה תוכל לצאת מחיפה רמון ומנתבג.יוני כהנא מנכל כהנא גרופ


קבוצת אמסלם טורס תבצע חילוץ מארגנטינה ומברזיל צביקה דמרי  11.05.20

קבוצת אמסלם טורס תבצע חילוץ מארגנטינה ומברזיל של כ- 200 ישראלים וזרים מרחבי אירופה . בטיסה לתל אביב כ- 30 מהנוסעים עולים חדשים מארגנטינה ושגריר ארגנטינה בישראל המיועד להיכנס לתפקידו החדש
טיסת החילוץ אינה ישירה ותכלול עצירות ביניים בסאו פאולו ובפריז קבוצת אמסלם טורס, תבצע חילוץ מורכב מארגנטינה ומברזיל של כ- 200 ישראלים וזרים מרחבי אירופה.


יעקב אמסלם בעלי קבוצת אמסלם . קרדיט: דניאל אביגדור

טיסה זו נועדה לתת מענה למטיילים מדרום אמריקה, אשר נותרו ללא פתרונות חזרה לביתם, בשל סגירת השערים האוויריים ובהעדר טיסות. נוסעי הטיסה תושבים זרים מרחבי אירופה אשר יעשו את דרכם מדרום אמריקה לצרפת.קבוצת הישראלים, תכלול גם כ- 30 עולים חדשים העושים עלייה לארץ בשיתוף הסוכנות היהודית וקרן הידידות.
בנוסף אליהם יצטרף לטיסה גם שגריר ארגנטינה בישראל, המיועד להיכנס בימים אלו לתפקידו החדש.

יעקב אמסלם , מנכ"ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, מסר " בעקבות מספר רב של פניות מגורמים שונים לסיוע בחילוץ ישראלים נוספים שנותרו בדרום אמריקה, החלטנו להוביל מבצע זה המצריך ניסיון וידע רב בניהול מצבים מורכבים והפגנת יצירתיות המובילה לתמרון בין 3 חברות תעופה שונות, שכל אחת מהן אחראית על מקטע להשלמת המשימה. מבצע זה מחייב עמידה מופתית בלוחות זמנים והנפקת מספר רב של אישורים אל מול רשויות ושגרירויות שונות, משרד החוץ הישראלי וגורמים ממלכתיים נוספים. בין נוסעי הטיסה לתל אביב, קבוצה של כ- 30 עולים חדשים הבוחרים לפתוח בדרך חדשה, כך שאנו נרגשים לסייע להם בהגשמת חלומם הגדול לעליה לארץ ישראל דווקא בימים אלו".


logo בניית אתרים