חדשות בתעופה   


וויזאייר עקפה את נפח הפעילות שלה מלפני הקורונה

   צביקה דמרי

מאז מרץ 2020 הקימה וויזאייר 18 בסיסים והוסיפה 300 קווים לרשת הקווים שלה. לנוכח הצמיחה, החברה תגייס 200 טייסים ו-800 אנשי צוות חדשים זאת בנוסף להחזרת רמת השכר המלאה לכלל טייסיה, כפי שהייתה לפני הקורונה.י

כמו כן, החברה מתכוננת לשלש את צי המטוסים שלה ולהגיע ל-500 מטוסי איירבאס מהלך העשור הקרוב, כמו גם להציע אלפי משרות נוספות לטייסים ןאנשי צוות.

כל אלו נועדו בשביל לעמוד בתוכניות הצמיחה של החברה ובהתאם להתרחבות רשת הקווים שלה. למרות האתגרים מולם עמדה במהלך הקורונה הקימה וויזאייר 18 בסיסים חדשים והוסיפה 300 קווים נוספים מאז מרץ 2020.

עתה רשת הקווים של החברה עומדת על 1000 קווים המגיעים ל-197 יעדים ב-49 מדינות – בכך עקפה וויזאייר את נפח הפעילות שלה מלפני הקורונה.
מייקל דלהאנט, סגן נשיא וויזאייר ומנהל התפעול של החברה: אין ספק שהשנה האחרונה הייתה מאתגרת עבור התעשייה. אנו מודים לכל העובדים שלנו על המסירות, העבודה הקשה והסובלנות שהראו מאז מרץ 2020. כבר מצפים לקבל בברכה אלפי מגויסים חדשים שיצטרפו למשפחה שלנו.SWISS דורשת מכל צוותי האוויר חייב להתחסן עד אמצע נובמבר

   צביקה דמרי

חב' התעופה השוויצרית  SWISS מצטרפת לקבוצה ההולכת וגדלה של חברות תעופה המחייבות את הצוותים להתחסן בחיסון נגד נגיף הקורונה. חברת התעופה אומרת שהמהלך נחוץ מסיבות מבצעיות וחובות זהירות.

סוויס מצטרפת למספר הולך וגדל של חברות תעופה המתחילות באכיפת חיסונים בקרב צוותי הטיסה ועובדיהן.
בין יתר החברות החברות התעופה, סינגפור איירליינס, וקואנטאס.אל על יוצאת במבצע לחופשת החגים לפוקט

 צביקה דמרי

"את החג הקרוב עושים רחוק"אל על יוצאת במבצע לחופשת החגים לפוקט* אל על תציע למכירה כרטיסי טיסה
לפוקט במחירי מבצע.


אל על תציע למכירה כרטיסי טיסה לפוקט במחירי מבצע 
החל מ-599 דולר במחלקת תיירים (Lite), 
החל מ-1,099 דולר במחלקת פרימיום והחל מ-1,999 דולר במחלקת עסקים

לחברי מועדון הנוסע המתמיד ומחזיקי Fly Card יוצעו תעריפים מיוחדים לרכישת כרטיסים המשלבים תשלום בכסף ובנקודות 

המבצע יתחיל ביום 24.8.2021 עד ליום 31.8.2021 לטיסות הממריאות עד ליום 28.10.2021

דינה בן טל גננסיה, סמנכ"ל למסחר וקשרים תעופתיים באל על: "מעתה ניתן לבקר באיים האהובים קופנגן, קו סאמוי וקו טאו, וכן באזורים נוספים בדרום תאילנד, זאת, במסגרת תוכנית מיוחדת עליה החליטה ממשלת תאילנד ובכפוף להנחיותיה. אל על מציעה טיסות ישירות לפוקט ולבנגקוק ומאפשרת לתיירים הישראליים לבקר במקומות אלו". 

אל על מאפשרת גמישות בשינויי כרטיסים: לקוחות שירכשו כרטיס טיסה עד ליום 30.12.2021 יהיו רשאים לבצע שינוי בכרטיסם ללא דמי שינוי (ייתכנו הפרשי מחיר).

כלל הנוסעים מתבקשים להתעדכן במידע לגבי הנחיות הכניסה לתאילנד ולישראל, ובהנחיות משרד הבריאות והתו הכחול המתעדכנות מעת לעת. מידע עדכני על טיסות בתקופת הקורונה ניתן לקרוא באתר אל על ובאתרי הרשויות הרלוונטיות. 

ניתן לרכוש כרטיסים באתר אל על או דרך סוכני הנסיעות
אל על מגבירה פעילות בטיסות לורשה וסלובקיה

 צביקה דמרי


לאור החלטת הממשלה הצפויה להתקבל בדבר הוספת פולין וסלובקיה לרשימת המדינות בסיכון נמוך, החל מה-2.9.2021 אל על צפויה להפעיל טיסות לוורשה כ-4 פעמים בשבוע, ולקרקוב וברטיסלבה כפעמיים בשבוע.
המחיר לכרטיס הוא החל מ-199$.
ישראיר מגבירה פעילות בטיסות לורשה

 צביקה דמרי

לאור הסרת חובת הבידוד המלא לחוזרים מפולין,חברת התעופה ישראיר תפעיל החל מה 1-9 שלוש טיסות לורשה בירת פולין.
מחיר הכרטיס החל מ 199 דולר.
אל על הקפיאה את קבלת מטוס הבואינג 787 האחרון שהזמינה

 צביקה דמרי

אל על דחתה את מסירת מטוס הדרימליינר הבואינג 787 האחרון שהזמינה לפחות עד סוף השנה, מכיוון שהיא מקיימת דיונים בנושא מימון הרכישה.

מסירת מטוס 787-8, שיובילו את צי מטוסי ה 787 של חברת אל על ל -16, נקבעה למרץ 2020-הנקודה בה החלה המגפה להשפיע קשות על התחבורה ה-אך המסירה נדחתה מספר פעמים.

באל על אומרים כי הם מנהלים משא ומתן עם מוסד פיננסי על תשלום מראש של 31 מיליון דולר עבור המטוס, וממשיכים לחפש חלופות מימון לטווח ארוך.

אל על חתמה גם על עסקה למכירה והשכרה של מנועי CFM56, תמורת כ -5.2 מיליון דולר.

מטוס A330-300 של חברת טורקיש איירליינס ניסה בטעות להמריא מנתיב P בנמל התעופה ניוארק.  

 צביקה דמרי

מטוס איירבוס A330-300 של חברת טורקיש איירליינס דחה את ההמראה בניוארק כאשר בקר המגדל הבין שהמטוס  נמצאת על מסלול הסעה P בין מסלולי 22L ו- 22R. 

על פי ה" Aviation Herald ",המטוס, אושר להמראה ממסלול 22R בשעה צומת עם מסלול W אך חצה את מסלול 22R, התייצב לאורך מסלול ההסעה P (במקביל למזרח מסלול 22R) והחל בהמראה. 
המגדל הורה על הפסקת ההמראה, והצוות דחה את ההמראה והאט את כ -1400 מטרים במסלול המוניות. המטוס כבר היה ב 90 קשר. לאחר פינוי מסלול והמתנה לקירור בלמים המריא המטוס לדרכו הפעם על המסלול הנכון.
הטיסה TK30 יצאה שעה לאחר האירוע ממסלול מס '22R. ונחתה 9 שעות מאוחר יותר באיסטנבול ללא אירועים.

23 אנשים בדרכם לניו יורק נתפסו עם בדיקות קורונה מזויפות.  

 צביקה דמרי

בהודעת משותפות- של משרד הבריאות ומשטרת ישראל,מעדכנים כי אתמול (11.8.21) נתפסו 23 אנשים בדרכם לניו יורק עם בדיקות קורונה מזויפות.


משרד הבריאות ומשטרת ישראל מעדכנים כי אתמול (11.8.21) נתפסו 23 אנשים בדרכם לניו יורק עם בדיקות קורונה מזויפות. בעקבות חשד שעלה ע"י חברת התעופה יונייטד איירלינס, נוצר שיח מול נציגי משרד הבריאות בנתב"ג, ואכן הבדיקות נמצאו כמזויפות.
הנוסעים מיד הורדו מהטיסה, ועוכבו לחקירת משטרה, שוחררו בערבות נקנסו וכן נמסרו פרטיהם לשלטונות ארה"ב וכן נבחנות אפשרויות נוספות בענישה.
במאמצי האכיפה בשבוע האחרון אותרו 15 אנשים בכל יום עם בדיקות קורונה מזויפות, כלומר מידי יום ישנם מאומתים המגיעים לנתב"ג, מפרים את החוק – נקנסים וחוזרים לבידוד.23 אנשים בדרכם לניו יורק נתפסו עם בדיקות קורונה מזויפות.  

 צביקה דמרי

בהודעת משותפות- של משרד הבריאות ומשטרת ישראל,מעדכנים כי אתמול (11.8.21) נתפסו 23 אנשים בדרכם לניו יורק עם בדיקות קורונה מזויפות.


משרד הבריאות ומשטרת ישראל מעדכנים כי אתמול (11.8.21) נתפסו 23 אנשים בדרכם לניו יורק עם בדיקות קורונה מזויפות. בעקבות חשד שעלה ע"י חברת התעופה יונייטד איירלינס, נוצר שיח מול נציגי משרד הבריאות בנתב"ג, ואכן הבדיקות נמצאו כמזויפות.
הנוסעים מיד הורדו מהטיסה, ועוכבו לחקירת משטרה, שוחררו בערבות נקנסו וכן נמסרו פרטיהם לשלטונות ארה"ב וכן נבחנות אפשרויות נוספות בענישה.
במאמצי האכיפה בשבוע האחרון אותרו 15 אנשים בכל יום עם בדיקות קורונה מזויפות, כלומר מידי יום ישנם מאומתים המגיעים לנתב"ג, מפרים את החוק – נקנסים וחוזרים לבידוד.שוב שינויים,אלה העדכונים של משרד הבריאות  

 צביקה דמרי

משרד הבריאות מזכיר כי מתווה סיווג המדינות החדש שפורסם אתמול ייכנס לתוקף ביום 16.8.21 (בכפוף לאישור התקנות וחתימת הצו הרלוונטיים).עד לכניסת המתווה החדש לתוקף, והחל מיום 11.8.21 יצורפו המדינות -אוקראינה, איטליה, איסלנד, אסוואטיני, ארצות הברית, בוטסואנה, בולגריה, גרמניה, הולנד, טנזניה, יוון, מלאווי, מצרים, צ'כיה, צרפת, קובה, רואנדה ותונסיה לרשימת המדינות באזהרה חמורה, המחייבות בידוד מלא לשבים - בכל גיל, כולל מחוסנים ומחלימים.

לפיכך, החל מיום *11.8.21* ועד לכניסתו לתוקף של המתווה החדש, אלו המדינות באזהרת מסע חמורה הדורשות בידוד בחזרה לישראל:
אוקראינה איחוד האמירויות איטליה איסלנד אסוואטיני ארצות הברית בוטסואנה בולגריה גוואטמלה גרמניה הודו הולנד הונדורס זימבבואה טנזניה יוון מונגוליה מיאנמר מלאווי מצרים נמיביה פיג'י צ'כיה צרפת קובה קולומביה קמבודיה רואנדה תוניסיה.

בהתאם, נתזכר כי עד לכניסת ההסדר החדש ביום 16.8, המדינות הבאות נכללות ברשימת המדינות בסיכון מרבי ועל כן הטיסה אליהן אסורה, למעט מקרים חריגים שאושרו על ידי ועדת החריגים: אוזבקיסטן ארגנטינה בלארוס ברזיל בריטניה גיאורגיה דרום אפריקה הודו (תרד מהרשימה החל מה-10.8.21) מקסיקו ספרד קירגיסטן קפריסין רוסיה תורכיה


ארקיע  תפעיל 2 טיסות שבועיות לבודפשט 

 צביקה דמרי

לאחר הודעתה של לשכת התיירות של הונגריה על פתיחת השערים לישראלים, הודיעה ארקיע על טיסות לבירת הונגריה.ארקיע תפעיל החל  15 לאוגוסט 2 טיסות שבועיות לבודפשט
הטיסות יהיו בימים א' ו ה' בשעה 9:30 מתל אביב  13:00 מבודפשט
מחיר החל מ 139$ לכוון.
הטיסות יבוצעו במטוסי האמבראר 195 והאירבס 321

     | |   צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים