תיירות ברשת- הכותרותמחקר בארה"ב: אמריקן אירליינס הפגיעה ביותר

מחקר בארה"ב: אמריקן אירליינס הפגיעה ביותר.
במחקר חדש נמסר כי משבר הנגיף העולמי סיכן את כושר הפירעון של חברות תעופה גדולות. וחב' אמריקן איירליינס (AAL) היא הפגיעה ביותר. על פי הערכה של חברת הערכת הסיכונים RapidRatings, חברת התעופה האמריקאית הגדולה ביותר נמצאת בסכנת פשיטת רגל, גם לאחר שקיבלה חבל הצלה מהאוצר האמריקאי.
החב' ערכה את המחקר לאחרונה בבדיקות מקיפות על חברות התעופה הגדולות האחרות בארה"ב, כולל דלתא (DAL) יונייטד (UAL) וסאות ווסט (LUV), תוך שימוש בעשרות משתנים כולל חובות, ניתוח תזרים מזומנים והפסד של לפחות 15% מההכנסות. עם זאת, בשלושת החודשים האחרונים, החב' סבלו מהפסדים עמוקים, כאשר היקפי הנוסעים וההכנסות צנחו ביותר מ- 90%.
בבדיקה דורגו החב' ע"פ ציונים. ציון מתחת ל- 40 מציב את החברה בסיכון להיכשל.
על פי נתוני RapidRatings, לפני המגפה, ה-ציון של אמריקן איירליינס היה כבר בעייתי ביותר, דירוג החב' במחקר היה
הציון הנמוך  59 לאמריקן ליינס, יונייטד עם ציון 86, דלתא עם ציון של 87) וסאות'ווסט היא היציבה ביותר עם ניקוד של 91.
ב-CHS של טרום הקורונה, אמריקן שוב החלשה ביותר עם ניקוד של 66, לעומת דלתא שמובילה עם 86. אחריה, יונייטד (85) ובמקום הלפני אחרון עומד סאות'ווסט עם ניקוד של 84.
אבל הציונים המעניינים הם אלה שבאים בבדיקה אחרי וכאן הציונים נמוכים הרבה יותר.
אמריקן אירליינס יורדת ל 29 נקודות.
גם יונייטד יורדת דרסטית ומקבלת 48 נקודות, אחריה חברת סואת'ווסט, שעומדת על 71 נקודות והיציבה ביותר היא חברת דלתא, שעומדת על 71 נקודות.


24/05/2020   
finance.yahoo

איבד את דרכו במהלך טיול: גבר התייבש למוות ליד המכתש הקטן בדרום 

קבוצה בת שבעה מטיילים בנחל עקרבים הזעיקה את המשטרה לאחר שהמים שהיו ברשותם אזלו, והם חשו בתשישות רבה. צוותי חילוץ שהגיעו למקום העניקו להם סיוע רפואי, אך נאלצו לקבוע  ( וואלה )  
לקריאת הכתבה


אמסטרדם: דירת ה-Airbnb התגלתה כמכולה 

תייר מלונדון שהזמין דירה נקייה במיקום אטרקטיבי ובמחיר מציאה באמסטרדם, גילה שמדובר במכולה שממוקמת על מדרכה בעיר. לאחר שבעל המקום סירב להחזיר לו את הכסף הוא העלה פוסט ( מאקו) 

לקריאת הכתבה


גוגל נכנסת לעולם התיירות

"גוגל נסיעות" – ענקית האינטרנט מאחדת את שירותי התיירות גוגל, שמעוניינת להגדיל את דריסת הרגל שלה בענף התיירות, השיקה אתר חדש שמרכז את החיפושים אחרי טיסות, מלונות וחבילות נופש. נכנסו לבדוק איך זה עובד ( ינט) 

לקריאת הכתבה
Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים