מלונות שכדאי להכיר
מלונות דן


מנכ"ל דן אכדיה הרצליה ארח את אליאנה תדהר ולי בירן   


מתן לרנר, מנכ"ל דן אכדיה ריזורט הרצליה את אליאנה תדהר ולי בירן שהופיעו עם המופע "הכבש השישה עשר" ואת להקת טררם במסגרת סוף שבוע מיוחד למשפחות


     צביקה דמרי

מתן לרנר, מנכ"ל דן אכדיה ריזורט הרצליה את אליאנה תדהר ולי בירן שהופיעו עם המופע "הכבש השישה עשר" ואת להקת טררם במסגרת סוף שבוע מיוחד למשפחות.

רשת מלונות דן ממשיכה בקונספט המצליח של סופי שבוע מיוחדים המשלבים מופעי מוסיקה איכותיים וייחודיים לצד קולינריה משובחת וארוחות מפתיעות ומציעה סוף שבוע מיוחד במלון דן אכדיה.

בסוף השבוע המיוחד, אורחי המלון נהנו בחמישי ערב מארוחת BBQ מיוחדת של שף המלון, גולן ישראלי שהתקיימה במרפסת ובמדשאות המפורסמות של המלון, ולאחר מכן מהופעה סוחפת וקצבית של להקת טררם שלא השאירה אף אורח אדיש.

בשישי אחר הצהריים אורחי המלון נהנו מהמופע המצליח של הכבש השישה עשר בכיכובם של לי בירן ואליאנה תדהר.

 חבילה לקיץ בדן קיסריה ריזורט   

דן קיסריה ריזורט מציע חבילה לקיץ באמצע השבוע עם סדנה קצבית לכל המשפחה עם חברי להקת מיומנה ומופע של הכבש השישה עשר עם לי בירן ואליאנה תדהר


     צביקה דמרי

דן קיסריה ריזורט מציע חבילה לקיץ באמצע השבוע עם סדנה קצבית לכל המשפחה עם חברי להקת מיומנה ומופע של הכבש השישה עשר עם לי בירן ואליאנה תדהר לצד מגוון פעילויות להורים ולילדים.

במסגרת החבילה, שתוצע בתאריכים: 9-11/8/22, אורחי המלון ייהנו ביום שלישי ה-9/8 מסדנה קצבית וסוחפת לכל המשפחה עם חברי להקת מיומנה.

ביום ברביעי ה-10/8, אורחי המלון ייהנו מופע של הכבש השישה עשר עם לי בירן ואליאנה תדהר.

לצד ההופעות אורחי המלון ייהנו ממגוון פעילויות לילדים, כגון: עמדת כדורגל מתנפח, מופע קסמים, מופע והפעלת ג'אלינג, מגלשת קצף ולייזר טאג.

מחיר לחברי מועדון e-dan: עלות החבילה לזוג + ילד לשני לילות על בסיס לינה וארוחת בוקר – החל מ-4768 ₪ והיא כוללת את כל התוכן המוצע במסגרת החבילה.

** חברי מועדון e-dan צוברים כסף בהזמנת חופשה, למימוש בכל זמן ובכל מלון של רשת מלונות דן.

 רשת מלונות דן ממשיכה להוביל באחריות תאגידית   

מלונות דן זכתה גם השנה בדירוג פלטינה פלוס, הגבוה ביותר, במדד מעלה לאחריות תאגידית.


     צביקה דמרי

רשת מלונות דן ממשיכה להוביל באחריות תאגידית: מלונות דן זכתה בדירוג פלטינה פלוס, הגבוה ביותר, במדד מעלה לאחריות תאגידית. הרשת מדורגת בהצטיינות, זאת השנה השביעית ברציפות. מלונות דן נכללת בדירוג מעלה משנת 2015 והיא החברה היחידה בענף המלונאות עם דירוג "פלטינה פלוס".

הדירוג הגבוה בו זכתה מלונות דן ממחיש את החשיבות הרבה שהחברה מקדישה לתחומי סביבה, קיימות, חברה וממשל, אתיקה ושקיפות, גיוון, אחריות חברתית, מעורבות בקהילה, תרומה ושילוב העובדים בערכי העשייה.

ההישג של מלונות דן בדירוג "פלטינה פלוס" הינו משמעותי אף יותר לאור כך שהפעילות בשנת 2021 הושפעה רבות מהקורונה, כשענף המלונאות בישראל היה הנפגע העיקרי ממשבר זה.

שלומי טחן, מנכ"ל מלונות דן: "אנו גאים להיבחר שוב במדד מעלה לאחריות תאגידית ולזכות בדירוג פלטינה פלוס, הגבוה ביותר. מלונות דן היתה הרשת המלונאית הראשונה להשתתף בדירוג והיחידה שזכתה במעמד פלטינה פלוס, ובכך יש לשקף את המחויבות המתמשכת שלנו לערכי האחריות התאגידית.
אני רוצה להודות לכל עובדות ועובדי, מנהלות ומנהלי החברה שהזכייה הזאת היא בעצם של כל אחת ואחד מהם."

מדד מעלה בוחן ומודד את פעילותן של חברות מובילות במשק בתחומי ליבה הכוללים, בין היתר: אתיקה ושקיפות, יחסי עבודה, גיוון והכלה, אחריות סביבתית, התנדבות, תרומה לקהילה, ממשל תאגידי, אחריות ברכש ועוד.

דירוג מעלה, שנוסד בשנת 2003, משמש כיום כמדד הראשי להערכת אחריות תאגידית בישראל.
הדירוג נחשב לוותיק והמקיף בתחום האחריות התאגידית בכל הקשור להערכה והטמעה של התחום בארגונים ולתרומה מדידה וכמותית לתחומי חברה, סביבה, ממשל. 


 


logo בניית אתרים