מפת האטרקציות
ביער השחור


מוגשת לכם מפת היער השחור מפה מיוחדת שובה תוכלו למצוא   עיירות וכפרים   וכמובן הערים הגדולות בהן   באדן באדן        ופרייבורג וערים ב  חבל  אלזס בצרפת  שטרסבורג   וקולמר.
עוד תוכלו למצוא במפת היער השחור את מיקומם של מגוון   אטרקציות למבוגרים   וכמובן לכל בני המשפחה.
היער השחור שופע באטרקציות בהם האירופה פארק , מסלולי טיול לכל המשפחה ביער השחור,כמו גם   מסלולי טיול ביער השחור עם נוף  משגע .

מוגשת לכם מפת היער השחור מפה מיוחדת שובה תוכלו למצוא   עיירות וכפרים   וכמובן הערים הגדולות בהן  באדן באדן     ופרייבורג וערים ב  חבל אלזס בצרפת  שטרסבורג  וקולמר.
עוד תוכלו למצוא במפת היער השחור את מיקומם של מגוון   אטרקציות למבוגרים   וכמובן לכל בני המשפחה.
היער השחור שופע באטרקציות בהם האירופה פארק , מסלולי טיול לכל המשפחה ביער השחור,כמו גם   מסלולי טיול ביער השחור עם נוף    משגע, עוד תוכלו להינות מכמות לא מבוטלת של   גלריות ומוזיאונים ביער השחור   חלקם מוזיאונים פתוחים שמתאימים למשפחות ביער השחור. היער השחור מפורסם ומוכר גם בזכות יקבי היין וכמו בצרפת בחבל אלזס גם בגרמניה ביער השחור תוכלו להינות מדרכים מקסימות של  דרך היין ביער השחור
אזור היער השחור בגרמניה עם עברה המר ליהודים, גם הוא לצערינו כמו מקומות אחרים בגרמניה עמוס באתרים ומקומות יהודיים שמזכיכרים את העבר היהודי ואת החיים  היהודיים ביער השחור  .
אספנו בעבורכם  
גלריית תמונות ביער השחור   כמו כן תוכלו למצוא כאן באתר הטיולים מידע לדרך ריכוז של  האתרים והאטרקציות  שמצאנו לנכון כי מעניינים הם.
ביער השחור טיפים והמלצות   לקראת הטיול ביער השחור.
היתרון ביער השחור הוא במיקומו שכן  בטיסות ליער השחור  אפשר לנחות בציריך או באזל שממוקמות בשוויץ מרחק לא  גדול מהיער השחור.
אפשר לנחות בשדה התעופה של   שטרסבורג  שנמצא בצרפת. וכמובן שאפשר לטוס ל  שטוטגארט   שנמצאת ב  צפון היער השחור  .
וכמובן שאפשר לשלב את הטיול ביער השחור עם  טיסה למינכן     או  לפרנקפורט  , אמנם ישנה נסיעה לא קצרה אך תוכלו לשלב טיולים נוספים בדרך,כמו 
הדרך הרומנטית   .logo בניית אתרים