סיורים ברומא

רומא, הינה ללא ספק אחת הערים המרתקות וההיסטוריות בעולם. המבנים העתיקים וההיסטוריים שלה, הוותיקן, הנופים והאווירה המיוחדת שעיר זו מקנה על רבים מהתיירים הפוקדים אותה מכל העולם.   


קרדיט    rf123 rf

המסעדות המשובחות, השווקים , המוזיאונים הידועים בעולם, הקולוסאום ויצירות האמנות של גדולי אמני העולם נמצאים בעיר זו ולכן, מומלץ כי תכירו לעומק את העיר, ע"י סיורים ברומא  ע"י טובי המומחים מכירים היטב את העיר ותוכלו ליהנות מהסברים מעניינים על תולדות העיר מימיה העתיקים ועד היום.  

כאשר תצאו לטייל עם טובי המדריכים שמציעים סיורים ברומא שירתק אתכם, טיול זה, יהיה שונה מאשר להכיר את העיר בכוחות עצמכם, היות והמדריכים יציעו לכם סיור והדרכה בעברית והם מכירי את רומא על בורייה. תוכלו לבקר במסעדות הטובות ביותר ולהכיר את רומא גם בלילה.

 הכירו את רומא באמצעות מדריכים שהם תושבי העיר.
מי אינו מכיר את העיר שגדל, נולד או גר בה מזה שנים? ועל אחת כמה וכמה שמדובר על מדריך טיולים מקצועי. יש למצוא המלצות על מדריכי טיולים שמתמחים בעיר . תוכלו להזמין מראש סיורים ברומא לקבוצות קטנות, כך שתוכלו להתרכז טוב יותר ולהרגיש כי אין זה טיול עם הרבה קהל, מה שיעניק לכם תחושה אינטימית יותר. מדובר על סיורים ברמה גבוהה שתקבלו מהם הרבה ידע ותזכו להכיר מקומות שלעולם לא הייתם מכירים אותם, ללא מדריך מקצועי.

כיצד למצוא את הסיור הטוב ביותר ברומא?
על מנת למצוא את חברת ההדרכה הטובה ביותר אשר מציעה סיורים ברומא ברמה גבוהה, יש למצוא המלצות אם בפורומים השונים לטיולים ברומא, באמצעות חברת הנסיעות שלכם שיש לה קשרים עם חברות ברומא שמציעות טיולים בהדרכת מקצוענים המכירים את העיר על בוריה. גם חברים יוכלו להמליץ לכם על מדריכים איכותיים שהם עצמם סיירו עימם ברומא ונהנו מכל רגע. ניתן לחלק את הסיור לסיור היסטורי, סיור במוזיאונים, סיור בוותיקן, סיור קולינארי ועוד. לרומא יש כל כך הרבה מה להציע ולכן, יש למצות את הטיול באמצעות מדריך מנוסה שהוא תושב המקום ודובר עברית, כך שלא תפספסו את המקומות היפים והמעניינים ביותר בעיר כה מיוחדת זו.     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031
טואול - בניית אתרים