סוכני נסיעות 
'יאסו! חגיגת שבועות בסגנון יווני בשטיח

'חברת השטיח המעופף קיימה השבוע את חגיגת השבועות המסורתית, בסגנון טברנה יוונית, תחת הפקתה של מחלקת תיירות הפנים, זו השנה ה-12. 

לקריאת הכתבה'סנורמה' בשיחות על שייט עם כוס בירה ביד

'סנורמה בר' 'סנורמה' שירותי תיירות בשיחות על שייט עם כוס בירה ביד "סנורמה", נציגת המכירות הבלעדית של תאגיד השייט "רויאל קריביאן" בישראל יזמה מפגשים עם יועצי תיירות מרחבי הארץ לשיחות על שייט. 

לקריאת הכתבה

'סנורמה' שירותי תיירות בשיחות על שייט עם כוס בירה ביד

'סנורמה בר' 'סנורמה' שירותי תיירות בשיחות על שייט עם כוס בירה ביד "סנורמה", נציגת המכירות הבלעדית של תאגיד השייט "רויאל קריביאן" בישראל יזמה מפגשים עם יועצי תיירות מרחבי הארץ לשיחות על שייט. המפגשים התקיימו בפאבים ובברים טרנדיים, באווירה מיוחדת לצד כוס משקה, נשנוש ומוזיקה טובה.

צביקה ד.     29.05.19


ק רדיט יח"צ
מומחי השייט של סנורמה ניהלו שיחות ומפגשים עם יותר מ-250 יועצי שייט, שחלקם אף זכו בשוברים למסעדות שף או לספא זוגי. אורי שנבל, מנכ"ל "סנורמה", נציגת המכירות הבלעדית של "רויאל קריביאן" בישראל מוסר כי: "בדרך יצירתית זו מועברים המסרים בצורה המדויקת ביותר והיא מתיישרת עם התפיסה החדשנית של תאגיד השייט." "אנו מוקרים ומעריכים את פועלם של יועצי התיירות בישראל, ובעזרתם אנו רואים כי בעשור האחרון יש עלייה בבחירה בחופשת שייט כ"חופשה האולטימטיבית". מטרת המפגשים הינה היכרות אישית עם נציגי התיירות מולם עובדת החברה לאורך השנים והעלאת המודעות למותגים של תאגיד השייט.
הסוכנים העיקריים שלקחו חלק סמינרים: יוסי בן יקר, מנכ"ל חברת איי קרוז , ברברה ווינר, מנהלת מחלקת השייט בחברת איסתא, מיקי סיברוני מחברת אשת טורס, אלי זלדיס מחברת קרדינל טורס , שלומי סטון, מנהל סניף איסתא פרו, שחר ברגר, מנכ"ל חברת קרוזים, שחר סידי מחברת אמדאוס, אביטל גרינהיים מחברת וואלה טורס, סיגל אשכנזי מחברת לכיש טורס, רמי ילין, מנהל מכירות בחברת גולדן טורס, חיים רחמים, אחראי מחלקת השייט בחברת נזרין טורס, שלומי ברק, מנהל מחלקת שייט הקבוצות בחברת מונה טורס, נטלי סימון מחברת גולדן טורס ואדי דיין ממחלקת השייט של חברת קשרי תעופה.
חלק מהזוכים: ואדים פאריצקר מחברת מונה טורס, רינה סלוצקי מחברת תלמה, קובי בורשטיין מנהל שייט סניף חיפה בחברת תלמה ונטע קולדי מחברת מונה טורס.


חזרה למעלהיאסו! חגיגת שבועות בסגנון יווני בשטיח המעופף

יאסו! חגיגת שבועות בסגנון יווני בשטיח המעופף חברת השטיח המעופף קיימה השבוע את חגיגת השבועות המסורתית, בסגנון טברנה יוונית, תחת הפקתה של מחלקת תיירות הפנים, זו השנה ה-12.

צביקה  ד.   29.05.19


מימין: נחום קרה, ישי מילר, אייל קשדן, תומר רובין ודניאל מילר  קרדיט שגב מזמבר 
יאסו! חגיגת שבועות בסגנון יווני בשטיח המעופף חברת השטיח המעופף קיימה השבוע את חגיגת השבועות המסורתית, בסגנון טברנה יוונית, תחת הפקתה של מחלקת תיירות הפנים, זו השנה ה-12. בכירי תעשיית התיירות והמלונאות הגיעו, כמדי שנה, לחצר בית המשרדים של השטיח המעופף שברחוב נחמה ביפו ונהנו מקייטרינג חלבי עשיר ומיוחד, בורקסים יוונים, סלטים וגבינות משובחות, עמדת שזירת זרים מפרחים שקישטו את ראשיהן של המשתתפות, עמדת שייקים מדליקה ונגן בוזוקי שהנעים את זמנם של האורחים.
ישי ודניאל מילר מבעלי השטיח המעופף ומנכ"ל החברה אייל קשדן קיבלו את פני הבאים כאשר כולם לבושים בחולצות לבנות לציון החג. גם השנה, התבקשו המוזמנים להגיע בבגדי לבן והבקשה זכתה לשיתוף פעולה מלא.

הגיעו לחלוק כבוד: משה בובליל בעלים של רשת מלונות קלאב הוטל, אביה מגן- מזרחי מנכ"לית רשת מלונות פתאל, ענת אהרון מנהלת שיווק רשת מלונות פתאל, ענת סטריק- דהאן, סמנכ"לית משותפת רשת טמרס, רונן ניסנבאום מנכ"ל רשת דן, יגאל צורף, סמנכ"ל השיווק של רשת מלונות דן, נחום קרה סמנכ"ל השיווק של רשת ישרוטל, אבי חורמרו מנכ"ל רשת מלונות אורכידאה וסטאי ועוד.


מימין: אביה מגן מזרחי, אייל קשדן וענת אהרון   קרדיט שגב מזמבר 

חזרה למעלהSave on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים