פורטו חימנז קוסטה ריקה
מסלולי טיול ומידע 

פוארטו חימנז PUERTO JIMENEZ, העיר המרכזית ואחת הגדולות בחצי האי אוסה.
אי שם בשנות ה-50 וה-60 של המאה הקודמת,הייתה עיירה נידחת. מאז הפך פארק הקורקבדו לאתר מושך תיירים התפתחה העיירה הקטנה, והפכה לעיר המספקת שירותי תיירות ובהם משרדי הפארק .פורטו חימנז מסלול טיול 

מעשה העיר משמשת כאחד משערי הכניסה, לפארק ולכן אנשים רבים עוברים דרכה בכדי להצטייד טרם שנכנסים למקום המדהים הזה הנקרא פארק הקורקובדו.  
לפוארטו חימנז יש חוף מדהים ביופיו ושפע הרב של אפשרויות לינה ורסורטים (אתרי נופש). ברחוב הראשי תמצאו חברות טיולים רבות המציעות שפע של אטרקציות ופעילויות.
החופים בפורטו חימנז

פעילות נהדרת בפורטו חימנז פשוט ליהנות מהמפרץ הרגוע ממש לאורך קצה העיר. החוף הראשי משתרע דרומה עד לשפך נהר הריו פלטנרס, מה שמאפשר הליכה מדהימה וקלה. המים כאן רגועים מאוד ומצוינים לשחייה. מדרום לעיירה נמצא חוף חוף מבודד יותר, הפלאיה פלטנרס. זוהי רצועה ארוכה של חול רך עם גלים מתנפצים וכמה עצי דקל מוצלים.
 סיורי שוקולד בפורטו חימנז

סיורי שוקולד בפורטו חימנז יש שני סיורי שוקולד באזור. Rancho Raices הוא הקרוב ביותר, נמצא כ 10 דקות מחוץ לעיר. בסיור בחווה האורגנית, מאפשרים לכם לטעום פירות וירקות אקזוטיים לאורך הדרך. גולת הכותרת האמיתית כאן, היא ללמוד כיצד להכין שוקולד מהתרמיל צעד אחר צעד ולאחר מכן לטעום אותו (הסיור בתשלום).

האפשרות השנייה היא Finca Kobo, ממוקם כ-17 ק"מ  מצפון לפוארטו חימנז. סיור זה הוא גם בחווה אורגנית ומסביר את תהליך גידול השוקולד וייצור בקנה מידה קטן (הסיור בתשלום).


 קיאקים בפורטו חימנז

סיור קיאקים בשקיעה או בזריחה אחד הדברים המדהימים שאפשר לעשות בפורטו חימנז לשכור קיאק כשדולפין שוחה לצידכם עם הזריחה  או השקיעה בפוארטו חימנז
פורטו חימנז מידע שימושי

כאמור ברחובה הראשי של העיר תמצאו הידע רב של סוכנויות נסיעות מהן תוכלו להזמין טיולים מפוארטו חימנז
למטאפאלו   MATAPALO


חברה מספקת טיולים ומדריכים לפארק הקורקובדו וכמו כן סיורי צפרות.
חב' אוסה טרוול OSA-TRAVEL
חב' מנוסה המציעה טיולים לקורקובדו וטיולים באזור פוארטו חימנז
טל : 50650141818
אתר 

החברה מציעה טיולים גם במקומות נוספים בקוסטה ריקה ובהם הר הגעש איראזו ופואז ארנל ומונטוורדה.
חב' המציעה ספורט דייג 
     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031טואול - בניית אתרים