צביקה טיולי מסורת למרוקו
מסע בזמן ובמסורת, חקר היופי של מרוקו  מרוקו, ארץ של ניגודים ויופי נצחי.
מרוקו מזמינה את המטיילים לצאת למסע שובה לב שחורג מגבולות הזמן.
מרוקו יעד קסום ששוזר יחד את השטיח העשיר של העבר ההיסטורי שלו, את הפיתוי של השווקים ההומים שלה, וההוד של נופיו הטבעיים. טיול למרוקו מבטיח חוויה סוחפת שובת החושים ומותירה חותם בל יימחה על הנשמה.
הצצה להיסטוריה העתיקה ההרפתקה המרוקאית שלך מתחילה בעיר הקיסרית קזבלנקה, שבה המודרניות והמסורת מתקיימים יחד בהרמוניה. חקור את מסגד חסן השני המעורר כבוד, יצירת מופת של ארכיטקטורה אסלאמית המשקיפה על המים התכולים של האוקיינוס האטלנטי, האנרגיה הדינמית של קזבלנקה נותנת את הטון למסע שלך.

כשאתם מטיילים ברבאט, בירת מרוקו, העבר מתעורר לחיים. מגדל חסן האייקוני והפאר של כיכר ארמון המלך מעידים על מאות שנים של היסטוריה. הרחובות התוססים של העיר הם עדות לתרבות המשגשגת ולמסורות המתמשכות של מרוקו.
אבד את עצמך בפס פס, העיר הקיסרית שהשתמרה העתיקה ביותר בעולם, היא מבוך של סמטאות מפותלות ומדינות עתיקות. בזמן שאתם מנווטים במעברים הצרים, ניחוח התבלינים, הצבעים התוססים של דוכני השוק והצלילים הקצביים של בעלי מלאכה בעבודה עוטפים את חושיך.
חקור בתי מלאכה לבורסקאות, סדנאות אומנים ולבה של האומנות המרוקאית.
סהרה המפוארת אין מסע במרוקו שלם בלי שהות במדבר. הדיונות הזהובות של מרזוגה במדבר סהרה מציעות חוויה אורגנית. צפו בשקיעות עוצרות נשימה ובברק של לילה מדברי עטור כוכבים.
חצו את הנוף הנצחי על גבי גמל והתענגו על השלווה של הסהרה. פלאי נוף ואוצרות תרבות מתפתלים בהרי האטלס דרך מעבר טיזין טישקה, תתכבדו בנופים מרהיבים. עמקי טודרה ודאדס חושפים צוקים נישאים וכפרים ברברים ציוריים, היוצרים ניגוד דרמטי לנוף המרוקאי.
מרקש, "העיר האדומה", היא חגיגה לחושים. אבד את עצמך בקליידוסקופ של צבעים, ניחוחות מגרים וטעמים אקזוטיים שמתכנסים בשווקים ההומים של העיר. חקור את גני מנרה הקסומים ואת מסגד קוטוביה האייקוני. חוויה תרבותית סוחפת מרוקו היא לא רק יעד; זו טבילה תרבותית. התקשרו עם המקומיים, קחו חלק במנהגים עתיקי יומין, והתענגו על הטעמים של המטבח המרוקאי האותנטי.
החום של האירוח המרוקאי מותיר חותם בל יימחה על ליבו של כל מטייל. נסיעות חלקות עם מדריכים מומחים ניווט בנופים המגוונים ובערים התוססות של מרוקו יכול להיות מרתיע, אבל המדריכים המומחים שלנו מבטיחים חוויה חלקה ומעשירה.
הם מספקים תובנות לגבי התרבות המקומית, ההיסטוריה ופנינים נסתרות, מה שהופך את המסע שלך ליוצא דופן באמת.
צור זיכרונות יקרים טיול למרוקו הוא מסע של גילוי, מלא בחוויות ייחודיות.
מטיולי גמלים בסהרה ועד חקר מדינה עתיקות, כל רגע הוא זיכרון יקר. הפיתוי הנצחי של מרוקו קורץ, ומבטיח חווית טיול שאין כמותה.
מרוקו, שבה מסורות עתיקות פוגשות פיתוי מודרני, מזמינה אתכם לחשוף את סודותיה ולאמץ את יופיה. צאו למסע בזמן ובמסורת, ותנו לקסם של מרוקו לכבוש את לבכם.
המידע המובא בדף זה כתוב בלשון זכר אך פונה ל2 המינים
המידע שכתוב כאן הינו דוגמא בלבד ואין להסיק מכך שזהו מסלול הטיול.
מסלולי הטיולים למרוקו מבוצעות ע"י חברות התיירות השונות ובאחריותן.

צביקה טיולי מסורת למרוקו מסע דרך נופים ותרבויות מגוונותהשאירו פרטים להזמנת טיול מסורת למרוקו

    דוגמא לטיול מסורת למרוקו


האם אתם מוכנים למסע בלתי נשכח אל הנופים המרתקים והשטיח התרבותי העשיר של מרוקו? הצטרפו אלינו, חברת הנסיעות המובילה המתמחה בהרפתקאות מרוקאיות, לחוויה של פעם בחיים המשלבת היסטוריה, אמנות ויופי טבעי.
שימו לב מסלול זה הינו דוגמא ואינו מחייב ומציג אפשרות לטיול.
בנוסף השבת לא צויינה כאן אך בטיול מסורת היא תבוצע עם תפילות וסעודת שבת בדרך כלל במרקש או בקזבלנקה או בפאס.

יום 1: צביקה טיול מסורת
מתל אביב - ברוכים הבאים למרקש

 ההרפתקה שלכם מתחילה בטיסה מתל אביב למרקש, או קזבלנקה, בהתאם להעדפתכם. בחר בין טיסות ישירות או אפשרויות נוחות עם עצירת ביניים קצרה. צוות המומחים שלנו יקבל את פניך עם הגעתך, ויבטיח מעבר חלק לאומה התוססת הזו. לאחר הליכי המכס וההגירה הדרושים, תתכבדו בסיור פנורמי ראשוני במרקש. לאחר מכן, נעביר אתכם למלון הנעים שלכם במרקש, שם מחכים ארוחת ערב מענגת ושנת לילה רגועה.


יום 2: צביקה טיול מסורת
חוקרים את מרקש

יום 2: חקור את מרקש וגלה את א-סאווירה היום השני שלנו מתחיל בנסיעה בלתי נשכחת מערבה לעיר החוף א-סאווירה, הידועה גם בשם מוגדור. בדרך תחצו את מישורי ה"מסטה" המרוקאים הציוריים ותתקלו בעצי הארגן האיקוניים, הייחודיים למרוקו. נעצור לביקור בקואופרטיב לנשים המוקדש לייצור שמן ארגן משובח. המסע שלנו מגיע לשיאו באסוארה, הידועה היסטורית בשם מוגדור, עיר חוף פורטוגזית חיונית במאה ה-15. כאן, תוכלו לחקור את הביצורים הפורטוגזים, כולל סקאלה, השומרים על הנמל ההומה. התעמקו בלב העיר, בקרו במלאח היהודי ובסדנאות עץ הערער האדום. נשוטט בשווקי ערים תוססים ונחלוק כבוד בבית הקברות היהודי, בו הובא למנוחות הרב פינטו. בערב נחזור למרקש, שם מחכה ארוחת ערב ולינה שלווה.


יום 3: צביקה טיול מסורת
נוסעים ממרקש לקזבלנקה

לאחר ארוחת בוקר משביעה, נצא למסע נופי לקזבלנקה. עם ההגעה תתכבדו בסיור מקיף הכולל ביקור במסגד הגדול של חסן השני. פלא אדריכלי זה, שנבנה על מי האוקיינוס, מדורג בין האתרים הדתיים הגדולים והמפוארים ביותר שנבנו בעולם המוסלמי במהלך המאה ה-20. נחקור את רובע אל ח'בוס, המציע הצצה לצד המודרני של העיר, ולכיכר מוחמד החמישית, הלב ההומה של קזבלנקה. נסיעה ציורית לאורך הקורניש, בעקבות קו החוף, תוביל אותנו לטיילת עין דיאב. לאורך הדרך, תהיה לך הזדמנות להעריץ את הארמון הסעודי ואת רובע אנפה. היום מסתיים בארוחת ערב מענגת ולינת לילה בקזבלנקה, או אם מעדיפים, רבאט.


יום 4: צביקה טיול מסורת ברבאט

יום 4: חקור את רבאט, מקנס ופאס לאחר ארוחת בוקר מספקת, נצא לנסיעה קצרה אל רבאט, בירת המדינה. כאן תגלו אוצרות היסטוריים, כולל פנסיון אלאודיה העתיק מהמאה ה-12 לאורך נהר הבורג. חקור את טור חסן, ביתם של שרידי מסגד אדיר שנבנה על ידי יעקב הכובש. בקרבת מקום, תמצאו את המאוזוליאום של המלך מוחמד החמישי ובניו. עדים לפאר הארמון המלכותי ומבני הממשלה. בעודנו ממשיכים במסענו, נחצה יערות אלון שעם ציוריים בדרך למקנס, הבירה לשעבר בתקופת שלטונו של הסולטן מולאי איסמעיל, מייסד שושלת העלווי. נקודות השיא כוללות ביקורים במאוזוליאום, ברפתות התבואה ובאורוות הסוסים המפורסמות. טיילו ברובע היהודי המקסים, ואם אפשר, חקרו בתלמוד תורה.
כיכר שוק אל חדים התוססת, המתהדרת בשער באב מנצור המפואר, תקסה את חושיך. ככל שהיום יתפתח, נמשיך במסענו לפס, שם ממתינים ארוחת ערב ומנוחת לילה נוחה.
עם המסלול המעוצב בקפידה, המדריכים המנוסים וההטבות הבלעדיות שלנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו להרפתקה מרוקאית שאין כמותה. גלה את הקסם של מרוקו - הזמן את המסע שלך איתנו עוד היום!


יום 5: צביקה טיול מסורת פאס מרוקו

יום 5: פס - לב התרבות ההרפתקה שלנו מתחילה בפס, עיר משופעת בהיסטוריה ותרבות. נתחיל את היום בתצפית פנורמית ממצודת העיר, המספקת פרספקטיבה עוצרת נשימה של העיר השוקקת חומה. המסע שלנו מוביל אותנו אל שערי הברונזה המלכותיים של הארמון ואל בית הקברות היהודי הקדוש. נסקור את בית הכנסת (אם פתוח) במלאך ונצא דרך השווקים והסמטאות המבוכיות. לאורך הדרך נבקר בכמה מבני דת ובתי ספר, ביניהם מדרסת עטרין ומדרסה אבו עין ענניה. צפו בנפלאות פאס אל ג'דיד והאיל נובל, ששוקמו באהבה. ברובע הנגרים נפגוש בעלי מלאכה מיומנים כמו ברזל, קדרים, נפחים, נגרים וצובעי בדים. רובע הבורסקאים ורובע הקדרים יציעו הצצה לעסקאות מרוקו מסורתיות. כשהשמש שוקעת, נעלה לקברי מרינידים לתצפית פנורמית על העיר. לאחר ארוחת הערב, תיהנו מערב בחוץ קסום עם מוזיקה, שירה וריקודים, לחגוג את השטיח התרבותי המגוון של מרוקו.יום 6: צביקה טיול מסורת בפאס מרוקו

יום 6: פס - האטלס התיכון ואיפרן לאחר ארוחת הבוקר, נצא מפס וניסע להרי האטלס התיכון. השביל שלנו מוביל דרך יער אלונים שופע, ביתם של חי וצומח ייחודיים. באיפרן, המכונה לעתים קרובות "שווייץ הקטנה", נסייר עיירה ציורית השוכנת בהרי האטלס. לכו דרך יער הארזים האטלנטי הציורי, שם תוכלו אפילו להיתקל בקופים השוכנים. המסע שלנו ממשיך, חוצה את רכסי האטלס התיכון והאטלס הגבוה. נתפעל מהארכיטקטורה המדברית הירוקה והמדהימה לאורך נהר הזיז ונגיע לאזור תפילאלת, מוקף במטעי דקלים עצומים. היום שלנו מסתיים בארוחת ערב טעימה ולינת לילה שלווה בארפוד.


יום 7: צביקה טיול מסורת בארפוד

יום 7: Erfoud - זריחה מעל המדבר התכוננו לבוקר יוצא דופן כשאנחנו יוצאים לטיול ג'יפים מרתק אל המדבר כדי לחזות בזריחה מעל דיונות החול המהפנטות של מרזוגה. לאחר ארוחת הבוקר, המסע שלנו לוקח אותנו דרך ארפוד אל המבנים ההידראוליים העתיקים של פוג'אראט, האחראים על הזרקת מים מצלעי ההרים לנאות תפילאלאט.
לאחר מכן נצא אל ערוץ טודרה הנודע, שבו קירות סלע עצומים מטילים צללים דרמטיים על רצפת הקניון.
חקור את הקניון ואת הארכיטקטורה המדברית שלו לפני שתהנה מארוחת ערב ולינת לילה בטינעיר.

יום 8: צביקה טיול מסורת בעמק הדאדס

יום 8: Tineir - עמק דאדס - Ouarzazate לאחר ארוחת הבוקר, ניסע מערבה מתינייר במסלול נופי לבומלן, השוכן ביציאה מעמק דאדס. נעלה לעמק דאדס, ביתם של קסבות עתיקות הנצמדות לקירות הסלע האדומים. קסבות אלו משקיפות על גנים מדורגים שופעים הצמודים לנחל.
צפו בתצורות הסלע המדהימות שפוסלו ברוח ובמים, צפו בחלקות מעובדות וקבל תובנות על אורח החיים המקומי. כשאנחנו מגיעים לגבעה המפותלת, הדרך שלנו מטפסת לפסגת הרכס לפני שהיא חוזרת לדרך הקצבה לקלת מגונה.
עיירה זו מהווה את מוקד גידול הוורדים לתעשיית שמן הוורדים היקר, בתנאי שהעונה מתאימה לעיבוד שמן (הביקור בכפוף לזמינות עונתית). המסע שלנו מסתיים בוארזאזטה, שם נבקר בקסבה הגדולה Taurit, בית מגורים לשעבר של האחים Glaoui, שליטי אזור. ארוחת ערב ולינת לילה מחכים ב-Oarzazate.
הצטרפו אלינו לחקר בלתי נשכח של המורשת התרבותית של מרוקו, הנופים עוצרי הנשימה והקהילות התוססות. הזמינו את המסע שלכם עוד היום ותחוו את מרוקו כמו שלא היה מעולם!

יום 9: צביקה טיול מסורת בעמק הדאדס

יום 9: Ouarzazate - הרפתקה קולנועית לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון הרי האטלס, שם מחכה הרפתקת שטח מרנינה 4X4. הגישה שלנו לקבוצות קטנות מבטיחה את הנוחות והחוויה האישית שלך. ניסע לשמורת איאת בנהדו, אתר בתולי ששימש רקע לסרטים איקוניים כמו "לורנס של ערב" ו"גלדיאטור". חציית ואדי חלים ועולים בוואדי ונילה, תיכבשו בכפרים הציוריים של הרי האטלס הגבוהים. היעד שלנו הוא קסבה טילואט, פעם המרכז השלטוני של משפחת גאלאווי, שהחזיקה בשליטה באזורי האטלס הגבוה והאנטי-אטלס עד שמרוקו קיבלה עצמאות מהשלטון הצרפתי. ארוחת צהריים תוגש בטילואץ, ולאחר מכן נפגשים עם האוטובוס ליד מעבר ההרים "טיז בטיצ'קה", מעבר מפתח ברכס האטלס הגבוה. ירידה מפותלת תביא אותנו אל המישורים שמצפון להרים, וניסע לעיר התוססת מרקש. עם ההגעה, נסקור את כיכר השוק ההומה ג'מעה אל פנה, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו.
כשהערב מתקרב, הכיכר הופכת למחזה מהפנט, עם מוזיקאים, מספרי סיפורים, מרפאים ועוד. החושים שלך יזכו לחוויה בלתי נשכחת. לאחר מכן נעבור למלון לארוחת ערב ולינה רגועה.


יום 10: צביקה טיול מסורת בעמק הדאדס

יום 10: מרקש - יופי טבעי ואוצרות תרבות התחילו את היום שלכם בסיורים בעיר הקסומה מרקש. מסלול הבוקר שלנו כולל ביקור במסגד קוטוביה האייקוני, שיטוט בגני מנרה וחקר בארמון באהיה המעודן. נבקר גם במלאך היהודי, נעמיק בבזאר הגדול ונחווה את המראות והריחות של בית מרקחת ברברי מסורתי. גני מיורל, שעוצבו על ידי אגדת האופנה הצרפתית איב סן לורן, ירתקו אתכם עם הצמחים הנדירים, חבצלות המים, הציפורים והקקטוסים. אחר הצהריים ניסע לעמק אוריקה הציורי, השוכן בהרי האטלס הגבוהים, לסיור טבע ונוף. נחזור למרקש, נסעד במלון ונהנה מערב בילוי כולל משקה ראשון.


יום 11: צביקה טיול מסורת בעמק הדאדס

יום 11: יציאה - זכרונות אהובים לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, נארגן את ההעברה לשדה התעופה של מרקש (או קזבלנקה) לטיסה הישירה חזרה לישראל או טיסת המשך דרך יעד ביניים. צא עם זיכרונות יקרים מהיופי של מרוקו, התרבות והחוויות המדהימות שנתקלת בהן במסע הבלעדי שלנו. חווה את מרוקו כמו שלא היה מעולם עם הסיור שלנו שנאסף במומחיות. הזמינו עכשיו וצאו להרפתקה של פעם בחיים!צביקה טיולי מסורת טיול לדתיים למרוקו


בהתאם ללוח הטיסות של ההמראה, נאסוף את חפצינו ונצא לשדה התעופה, נושאים איתנו את הזיכרונות והחוויות היקרים     כ


השאירו פרטים להזמנת טיול מסורת למרוקו
logo בניית אתרים