צביקה טיול מסורת
מאורגן לדתיים בדובאי
הצטרפו לטיול מסורת לדובאי ואבו דאבי.
בטיול מסורת בדובאי, תחוו את הזוהר של דובאי, שם המודרניות פוגשת מסורת במסע בלתי נשכח. חקור גורדי שחקים נישאים כמו בורג' ח'ליפה, הבניין הגבוה בעולם, והתפעל מפלאים ארכיטקטוניים כמו פאלם ג'ומיירה. התפנקו בטיפול קמעונאי בקניונים יוקרתיים ושווקי תבלינים, התענגו על מאכלים מגוונים, ותטבלו בתרבות התוססת.
גלו את יופיו של המדבר עם ספארי דיונות מרתקים, והירגעו על חופים בתוליים לאורך המפרץ הערבי. דובאי מציעה שילוב של שפע והרפתקאות, מה שהופך אותה ליעד המושלם למי שמחפש לטעום מהיוצא דופן..

להזמנת טיול מסורת לדובאי ואבו דאבי 

  טיול מסורת לדובאי ואבו דאבי


מסלול לדוגמא  

צביקה טיול מסורת לדובאי
יום 1 הגעה לדובאי

יום 1: הגעה לדובאי התחל את המסע שלך בדובאי העתידני. נבצע צ'ק-אין במלון ונקבל את האנרגיה התוססת של העיר. כשהשמש שוקעת, נתענג על ארוחת ערב כשרה מענגת במסעדת דובאי.צביקה טיול מסורת לדובאי
יום 2 הגעה לדובאי

יויום 2: סיור בעיר דובאי צאו לסיור סוער בנקודות הציון האייקוניות של דובאי, מבורג' ח'ליפה המתנשא לגן העדן של הקונים, קניון דובאי. נצלול אל ההיסטוריה באל פאחידי, ביתו של מוזיאון דובאי. חתמו את היום בארוחת ערב כשרה וטעימה.


צביקה טיול מסורת לדובאי
יום 3 הגעה לדובאי

יויום 3: ספארי מדברי ריגושים ממתינים במדבר כשאתם חווים נגיחה בדיונות, טיולי גמלים ושקיעה מדברית עוצרת נשימה.
נחזור לדובאי לעוד ארוחת ערב כשרה מענגת.


צביקה טיול מסורת לדובאי
יום 4 הגעה לדובאי

יויום 4: פאלם ג'ומיירה ואטלנטיס חקור את הפלא מעשה ידי אדם של פאלם ג'ומיירה והירגע באתר הנופש המפואר אטלנטיס, דה פאלם. נשקיע בהונות בחוף ג'ומיירה ונסיים בארוחת ערב כשרה ומשביעה.


צביקה טיול מסורת לדובאי
יום 5 הגעה לדובאי

יום 5: אבו דאבי - מסגד שייח' זאיד מסע לבירת איחוד האמירויות, אבו דאבי. התפעלו מיצירת המופת הארכיטקטונית, מסגד שייח' זאיד, נתענג על השפע של ארמון האמירויות. חזרה לדובאי לארוחת ערב כשרה מענגת.


צביקה טיול מסורת לדובאי
יום 6 הגעה לדובאי

יויום 6: אבו דאבי - מוזיאון הלובר וקסר אל וואטן גלו אמנות ותרבות בלובר אבו דאבי, ואז חקור את הפאר של קאסר אל וואטן, ארמון הנשיאות. בחזרה לדובאי, נעצור לעוד ארוחת ערב כשרה ומעודנת.צביקה טיול מסורת לדובאי
יום 7 הגעה לדובאי

יום 7: כפר מורשת ויציאה לטבול את עצמך במורשת של איחוד האמירויות הערביות בכפר המורשת. נצא לטיול נינוח לאורך המרינה של דובאי והתמכרו לקניות של הרגע האחרון. נפרדו מארוחת ערב כשרה בלתי נשכחת לפני היציאה מדובאי.


הזמינו טיול מסורת לדובאי
logo בניית אתרים