צימרים נהדרים בצפון לזוגות


מחפשים חופשה רומנטית בזול בצפון? כתבה מלאה על צימרים נהדרים בצפון במחירים של עד 700 שקל לזוג ללילה 10 צימרים נהדרים בצפון – עד 700 שקל לזוג ללילה  צימרים נהדרים בצפון לזוגות -עד 700 שקל לזוג ללילה


צימרים נהדרים בצפון לזוגות -עד 700 שקל לזוג ללילה

מחפשים חופשה רומנטית בזול בצפון? כתבה מלאה על צימרים נהדרים בצפון במחירים של עד 700 שקל לזוג ללילה 10 צימרים נהדרים בצפון – עד 700 שקל לזוג ללילה 

אם אתם מעוניינים בחופשה איכותית, צימרים נהדרים בצפון עד 700 שקל לזוג ללילה, היכנסו לאתר שלנו ותמצאו את כל מה שאתם מחפשים!

 

בעבור מי צימרים בצפון מיועדים – איזה זוגות נוסעים לחופשה בצפון

חופשה בצפון היא הדרך הטובה ביותר לנסוע למקום ירוק וקסום, אשר מצד אחד שומר על תקציב הגיוני, נותן מקסימום איכות, ואפילו תורם לכלכלה הישראלית. בשל כך, זוגות רבים (וגם משפחות) נוסעים לטיולים בצפון ונשארים ללון באחד הצימרים האיכותיים הפזורים באזור. כשמדובר על חופשה רומנטית, אין כמו צימרים בצפון. מיד נסביר מדוע. בין הזוגות שנוסעים לביקור בצפון, למטרה רומנטית, ונשארים ללון באחד הצימרים, אפשר למצוא זוגות מסוגים רבים:

1.        זוגות צעירים, עם או בלי ילדים, שרוצים סוף שבוע של ביחד, סוף שבוע כיפי בלי הילדים, לבד, רק עם והטבע. הזוגות הצעירים נהנים גם מהאפשרות לחופשה בלתי מעונבת, קצת כמו להיות לבד בבית, באווירה כפרית, והמחיר המעולה. מחיר של 700 שקלים ללילה לזוג הוא לא דבר אפשרי באף אחד מבתי המלון בישראל, לא בצפון ולא בכלל.

2.        זוגות נשואים, שמגיעים לבד או עם הילדים, ולפעמים גם קבוצות של כמה זוגות או משפחות קטנות, שמעוניינים לקחת צימרים בצפון ולבלות באווירה כיפית ורומנטית. תלוי בצימרים, אבל יש גם כאלו שיכולים לארח כמות נאה של אנשים, מצוידים במטבח או מנגל, ויש גם בריכה, ספא ועוד. תלוי, כמובן, בתקציב. בדרך כלל צימרים בעד 700 שקלים ללילה מגיעים עם ג'קוזי, אבל לא עם בריכה.

3.        זוגות דיסקרטיים שמעוניינים לנסוע למקום זול, אבל איכותי, ובעיקר דיסקרטי, ובזה הצפון מצטיין בצורה משמעותית.

 

ניתן לצפות פה בשלל:  צימרים מומלצים לזוגות   
מדוע דווקא צימרים בצפון

ישנן סיבות רבות מדוע לנסוע דווקא לצפון. קודם כל, המחיר, 700 שקל ללילה לזוג, הוא מעולה, ולא קיים בדרום או במרכז וגם לא בירושלים. בנוסף, האיכות גבוהה מאוד: מקבלים אוויר קריר, טבע, בעלי חיים, מקורות מים, שקט, בידוד, שקיעה מדהימה. הצפון הוא נהדר. במקום לנסוע לאיטליה או לשוויץ ולשלם הרבה כסף, אפשר לנסוע לצפון במחיר של 150 יורו ללילה. הרבה יותר שווה. בעבור זוגות עם ילדים שהכיס אינו עמוק, המרחק משמעותי מאד – וחוסך הרבה זמן.


תמונות באדיבות אחוזת מאיה, אבן מנחם

דוגמאות: 10 צימרים נהדרים בצפון – עד 700 שקל לזוג ללילה

האתר שלנו מלא בדוגמאות לצימרים איכותיים בצפון שמתאימים לזוגות המתוארים לעיל. בין הדוגמאות אפשר למצוא את מתחם פוריה בכנרת שמציע 2 סוויטות איכותיות לזוגות במחיר זול ואיכותי. את אחוזת אלמוג בראש פינה שמציע 5 יחידות אירוח כך שאפשר לנסוע עם כמה זוגות חברים. רוצים בידוד אינטימי ודיסקרטי? נסו את משיב הרוח בגליל העליון, שמציע סוויטת אירוח אחת ברמה גבוהה מאוד בפחות מ-700 שקל ללילה. אצל איתי בקיבוץ גם תוכלו למצוא 5 יחידות אירוח שמתאימות לזוג אחד או יותר. רוצים אווירה כפרית בצפון? נסו את בקתות צליל החלומות בכפר חנניה, שם יש 3 בקתות. בקדמת עדן בגליל העליון יש שמונה בקתות, כמוה גם באחוזת עדנה ובארמון לחרמון יש 3. רוצים מקום עם בקתת עץ, ג'קוזי וספא? נסו את אחוזת חנה בשפר. ואם אתם רוצים את רמת הגולן, סעו לקיבוץ אלרום!

האתר שלנו מלא בעוד אופציות רבות ואיכותיות. אם אתם מעוניינים בחופשה זוגית איכותית, בלי לקרוע את הכיס אבל בלי לרדת ברמה, הגעתם לאתר הנכון. נשמח להעמיד לרשותכם עוד הרבה מאד דוגמאות של מקומות בפחות מ-700 שקל, שמתאימים בעבור כל חופשה רומנטית של כל זוג.
logo בניית אתרים