טיולי רכבות ברחבי העולם
הרכבת מקוסקו למאצ'ו פיצ'ו כביש  Hiram Bingham

רכבת האוריינט אקספרס המשרכת את הדרך בפרו, מובילה  את המבקרים לטיול של  יום מקוסקו לחורבות המאצ'ו פיצ'ו. במהלך נסיעה של שלוש שעות, על פני כ -50 קילומטרים, עוברת  הרכבת דרך ג'ונגל עבה, לצד המפלים של נהר אורובמבה ועל פני שני מעברי הרים בגובה של  13,000 מטר

הרכבת מצרמט לסן מוריץ הגלסיאר אקספרס

הנוף ההררי המרהיב  בשווייץ נסיעה של שמונה שעות בGlacier Express  אשר פועלת בין אתרי הנופש המפורסמים והסקי של צרמט וסנט מוריץ כ -280 ק"מ עוברת דרך 91 מנהרות ועל פני 291 גשרים בדרך, וכל זה בגובה מעל 6,500 מטר.


לשער נגיע מכביש 66 בין צומת מגידו לצומת התשבי. נפנה דרומה לכביש העולה לעין השופט (6953) לאחר 300 מטר נפנה 


Save on your hotel - hotelscombined.co.il
רכבת האוריאנט אקספרס המזרחית

רכבת האוריינט אקספרס המזרחית מציעה רמת השירות ונוחות מהגבובות והנוחות .
הנוסעים יכולים ליהנות ממאכלים בקרון המסעדה המסוגנן, קוקטיילים בטרקליני הקש של הרכבת, או תצפית באוויר הפתוח ובקתות ממוזגות ומפוארות וספונות בעץ עם מקלחות צמודות.
את  הנוף הנוסעים יכולים לראות דרך החלונות הגדולים של הרכבת, בין המראות האקזוטיים שדות ירוקים של  אורז ומקומיים הרוכבים על גבי פילים וכמובן יום בעיר ויינטיאן, השוכנת על גדות נהר המקונג, שבו נזירים בגלימות כתומות מהלכים ברחובות ומקדשים הינדים.
רכבת Qinghai שבסין ללהאסה בטיבט

ללא ספק בגבהים שאיליה הרכבת מגיע תצטרכו מלאי רזרבי של חמצן,בגלל הגבהים שאליה מגיעה רכבת Qingzang החדשה. לאחר נסיעה כשהרכבת גומאת מרחק של  2,703 הקילומטר, הטמפרטורות צונחות בצורה דרסטית כל כך שהמים בשירותים צריך להיות מחוממים כדי למנוע אותם מלקפוא.
מסלול הרכבת הזה הוא הגבוה ביותר בעולם ובחלקו הגדול אדמה קפואה .


נדרש אישור ביקור לפני שיורדים בלהאסה.
זמן נסיעה: 51 שעותתאילנד הרכבת לקאנצ'נאבורי
הרכבת  Rovos Rail

ה  Rovos רכבת באפריקה שתחנת ההתחלה בקייפטאון, ולאחר מכן ממשיכה בכיוון צפון מערב בדרום אפריקה, דרך בוצואנה, זימבבואה, זמביה וטנזניה ותחנתה הסופית בדאר סלאם.
לאורך הדרך, יכול הנוסע לעצור לטיולי ספארי בMadikwe   ושמורות ב  Selous, bushwalks  להינות מהמראות המרהיבים במפלי ויקטוריה שבזמביה ועוד.הרכבת מצופת עץ הטיק,אלגנטית ובה ניתן להינות מארוחות וסוויטות שינה פרטיות, הרכבת עוברת דרך נופים מרהיבים כמו הסנה הצפוף של בוצואנה ושל טנזניה השבר הסורי אפריקני, שטחי סוואנה מנוקדת בעצי שיטה בודדים ורוחשת חיות בר .הרכבת הטראנס סיבירית

המסלול מתחיל ממוסקבה ומסתיים בוולדיווסטוק, עיר שגובלת עם סין וצפון קוריאה.
בניית המסלול התחיל בסוף מאה ה-19 על ידי הצאר אלכסנדר ה-3 והושלם על ידי בני הצאר ניקולאי השני בשנת 1916.
רוב המטיילים בוחרים באופציה של לינה ברכבת לילה הכוללים דרגשי שינה עם שירותים ומקלחות פרטיים.
הרכבת מסיאטל ללוס אנג'לס

בדרך החוף המקשר בין שתי הערים הגדולות ביותר בחוף המערבי ובחלק מהנוף המרהיב ביותר בארצות הברית.
ניתן לפגוש בדרך במפלים, וכמובן את העיר סן פרנסיסקו.
נוחותה של הרכבת  מאפשר לנוסע אפילו להיות במצב של שכיבה ולראות את ההרים, יערות, העמקים ואת חוף האוקיינוס ​​השקט הנח לו למטה. הילדים ברכבת יכולים לשחק במשחקי מחשב.
זמן נסיעה: 35 שעות.
אתרהרכבת יונגפראו מאינטרלקן לאקו אוסט שוויץ

הטיול מאינטרלאקן לאקן אוסט (INTERLAKEN OST ) למעלה  אל תחנת היונגפראויוך שבגובה  3,454 מטרים הינה  תחנת הרכבת הגבוהה ביותר  באירופה, הינו שיאו של כול  ביקור בשוויץ,הנוף מ"הגג  של אירופה" מרהיב עין וצופה אל הקרח  הנצחי  ואל השלג, רחוק ככול שהעין יכולה  לראות.

רכבת המהארג'ות אקספרס בהודו

כאשר הבריטי קוקס ומלכים אחדו כוחות כדי ליצור רכבת מפוארת ביותר בעולם, הם לא חסכו בהוצאות.
החל משנת 2010, והיא מוגבלת להסעתם של   88 נוסעים בלבד  בכל נסיעה, הרכבת כוללת סוויטות פרטיות מפוארות עם אמבטיות שיש וחלונות פנורמיים גדולים הרכבת עושה מסלול בהודו של לולאה, אשר מתחילה ומסתיימת בדלהי.
נוסעים עוצרים לביקור בטאג' מאהל באגרה,  ספארי נמרים  בגן הלאומי Ranthambore, ג'איפור.
לאורך הדרך ממקדשים הינדים, כבישי הכפר העמוס בעגלות גמלים ונהרות מרופדים בסירות דיג.

logo בניית אתרים