תכנון יום כיף בצפון

צפונה של ישראל בהחלט התברך בשפע של אפשרויות לטיול, מקו החוף הנושק אל עבר רכס הרי הכרמל, דרך הגליל המערבי המוריק והגליל העליון והתחתון המביאים עמם אווירה כפרית ושלווה, ועד לאזור העמקים רמת הגולן, אשר מציגים את הצפון במלוא תפארתו והדרתו.

תכנונו של יום כיף שלם בצפון, פותח בפנינו מגוון רחב של אפשרויות, ועלינו רק לדעת להניח את האצבע ולהבין מה אנו רוצים ובאיזו אווירה אנו מעוניינים לבלות. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם ליהנות מיום כיף בצפון שכולו חוויה נהדרת ונפלאה.

קו החוף של הצפון

מחדרה, דרך חיפה ועד לראש הנקרה, קו החוף של הצפון מפגיש אותנו עם מגוון רחב של פניני יופי השמורות לארצנו הקטנה, ולנו רק נותר לבחור כיצד לתכנן את החוויה ההולכת וקרבה.

אזור חיפה לכשעצמנו פותח בפנינו צוהר למגוון של אפשרויות בילוי נהדרות; רכס הכרמל המשקיף אל עבר המפרץ מעניק נוף פנורמי עוצר נשימה, העצים המוריקים גם לאורך ימות הקיץ החמים, מעניקים לנו חוויית טבע עוצמתית וכן אפשרות לסייר בין כפרים ויישובים המעטרים את פסגותיו.

ואם כבר בעיר חיפה עסקינן, הרי שתוכלו למצוא בה שפע של אפשרויות לבילוי דוגמת המושבה הגרמנית הפסטורלית או חיפה תחתית הכוללת שפע של ברים ומסעדות.

בחיפושכם אחר אטרקציות בצפון, למה שלא תבחנו את האפשרות לסגור חבילת ספא בצפון הארץ? העיר חיפה ניחנה בבתי מלון מפנקים במיוחד, ובהם תוכלו למצוא כמה ממתחמי הספא היותר מושקעים ויוקרתיים בישראל. הכול כמובן, עם נוף מרהיב המשקיף אל המפרץ.

הגליל

מן הגליל המערבי, דרך הגליל המערבי התחתון והעליון ועד לאצבע הגליל, תוכלו למצוא באזורים אלו כמה מן הנופים המרהיבים ביותר שיש לצפון הארץ להציע.

הרים מוריקים הדומים לרכס הכרמל, ושמציעים נוף קסום בכל עונות השנה, מסעדות כפריות אותנטיות ושלל מסלולי טיול המגובים באטרקציות ארכיאולוגיות נהדרות דוגמת מבצר מונופורט או שמורת נחל כזיב.

למטיבי הלכת שביניכם, הרי שטיול יום באזור הגליל, יכול לספק חוויית טבע עוצמתית ונהדרת, שקט ושלווה והתנתקות כמעט מוחלטת מן היום יום.

העמקים ורמת הגולן

מן העמקים ועד למרומי רמת הגולן, תוכלו לסגור לעצמכם יום גדוש בחוויות ונופים נבדלים ושונים זה מזה.

טיול סובב כנרת, יציג בפניכם חופים נהדרים ומרחבים של טבע הנושקים אל עבר מימיה של הימה. בנסיעה אל מרומי רמת הגולן, תוכלו ליהנות מכמה מן התצפיות היותר מרהיבות שיש לישראל להציע, כאשר הנוף הנשקף מייצר אשליה כאילו ואנו מביטים על ציור.


הטיפ החשוב מכול אותו נוכל להציע לכם בטרם תתכננו את יום הכיף הצפוי: לכל אזור אליו תיסעו, נסו להפוך את הנסיעה עצמה לחוויה. הפכו את הדרך לטיול, וראו בכל נקודה ונקודה כמקום ראוי לעצירה ולספיגת הנופים והאווירה. 
logo בניית אתרים