אתר מידע לדרך -תקנון הגלישה באתר

שלום וברוכים הבאים לאתר 'מידע-לדרך'

אתר האינטרנט 'מידע-לדרך' שייך ל'צמד' ע.מ 057476905

צוות הנהלת אתר האינטרנט מידע לדרך (להלן: "האתר") מברך אותך על בחירתך להשתמש בשירותי האתר. בכפוף לתנאי השימוש שיוצגו להלן, תוכלו לגלוש להנאתכם בכל דפי האתר וליהנות ממכלול השירותים שהוא מעניק.

על הגולש באתר לקרוא ולהבין את הכתוב בתקנון השימוש באתר,הגלישה והשימוש במידע שבאתר מעיד על כך כי הסכמת לתנאי השימוש שבו. במידה ואינך מסכים לתנאי מכתוב להלן, עליך להימנע מכל שימוש הקשור באתר. במידה ולא תקיים את התנאים והמגבלות הללו, הנהלת האתר תהא רשאית לבטל הסכם זה ולמנוע ממך את המשך השימוש בו כאמור.

הנהלת האתר תהיה רשאית לשנות את מבנה האתר להוסיף או להוריד תכנים ו \ או קישורים להגדיל או להקטין  את השירותים שבאתר, וכל זאת מבלי החובה  להודיע על כך מראש.

למשתמש ו\או למפרסם לא תהא כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.

תנאי הגלישה חלים על כל סוגי אמצעי התקשורת בהם ניתן לעשות שימוש ולקרוא  את התכנים המופיעים באתר,לרבות טלפונים סלולאריים חכמים,מחשבי מגע (טאבלט).

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות לפי שיקול דעתה את תנאי שימוש באתר מעת לעת, בלא למסור על כך הודעה מראש.

צוות הנהלת  האתר יפרסמו את התנאים החדשים באתר ותחילת תוקפם יהיה עם פרסומם.

 

האמור בתקנון האתר בלשון יחיד – אף לשון רבים במשמע, וכן להפך.

   באתר זה הושקעו מאמצים ומשאבים רבים לטובת כלל הגולשים חלק מן המידע התווסף לאתר מאת גולשים.אתר מידע לדרך מבקש לשמור על זכויות יוצרים אם נמצא באתר מידע שלכם יש עליו זכויות יוצרים בין אם במידע תמונה או סרטון או כל דבר אחר ולדעתכם עלה ללא התר צרו עימנו קשר ואנו נסיר מיידית.


שירותי תיירות.
באתר הועלה מידע רב שיש סיכוי כי השתנה ברבות הזמן,אין לבעלי האתר מידע לדרך שום אחריות אם נגרם לגולש באתר נזק כתוצאה משימוש במידע שבאתר.המידע שבאתר הינו אינפורמטיבי בלבד והאחריות על בדיקת איכות השירות התיירותי לרבות מה שמוצע באתר בין אם המדובר בטיסות לינות אטרקציות            ולמעשה כל דבר שקשור בשירות תיירותי כלשהוא האחריות כאמור הינה על הגולש באתר ולא על בעלי האתר.
  אם אינכם מסכימים לתנאי זה נא לא לגלוש באתר.

תכני האתר

אתר מידע לדרך מכוון לתת מידע לתיירים ולמטיילים הן בארץ והן בחו"ל ,הנהלת האתר עושה כמיטב יכולתה  להציג מידע נכון ומעודכן,יחד עם זאת  אין בנכתב  התחייבות מכל סוג  כלפי הגולש והמשתמש באתר לנכונות ואמיתות המידע.

חלק מן המידע באתר  מידע לדרך הינו מידע מטעם גולשים. אנו עושים למנוע הפרה של זכויות יוצרים. אם בוצעה הפרת זכויות יוצרים בין אם בכתב או בתמונה, אנא פנו אלינו במייל medadati@gmail.com, ואנו נסיר את התוכן באופן מידי.

קישורים באתר

באתר קישורים לאתרי מידע שונים ומגוונים. אין הנהלת האתר מתחייבת כי כל הקישורים אשר יוצגו באתר יהיו בהכרח מחוברים ו\או תקינים ו\או יובילו לאתר אינטרנט פעיל ו\או יהיו רלבנטיים לאתר.

אין הנהלת האתר מתחייבת  כי התוכן של אתר המקושר לאתר 'מידע לדרך' הינו אמין, בעל מידע מקיף ואיכותי  ו\או עדכני.

הנהלת האתר לא תישא בכל חבות ואחריות כלשהיא, בין אם  ישירה או עקיפה, בקשר לכך לאיזה נזק, לגולשים ולמשתמשים באתר ו/או לרכושם בעקבות שימוש במידע והסתמכות על המידע ועל התכנים הניתנים באתרים המקושרים.

הגולש באתר מתחייב לא להעתיק ו\או לאגור מידע  מהאתר בכל דרך וצורה  שהיא מלבד בצפייה  כמו כל משתמש סביר,לרבות באמצעים טכנולוגיים, אלקטרוניים , ממוחשבים או באמצעים אוטומטיים.

חל איסור על פרסום ו/או משלוח של הודעות זבל, לאתר באמצעות הדוא"ל .להנהלת האתר תישמר הזכות לנקוט  בפעולות כנגד המפרסם והשולחים.

 

באתר 'מידע לדרך' מידע המהווה פרסומות ומידע מסחרי, מטעמם של מפרסמים שונים. תוכן המידע הנמסר בפרסומות הוא באחריותם הבלעדית של המפרסמים,אין בעצם פרסום המידע באתר מידע לדרך משום המלצה או לעודד את הגולשים באתר לרכוש מן המוצרים המופיעים בפרסום.

אין הנהלת אתר מידע לדרך צד כלשהוא בהתקשרות שבין המשתמש באתר לבין החברה המפרסמת.

האישור לפרסום באתר הוא על פי שיקול הדעת של בעלי האתר, ואין הנהלת האתר מתחייבת לקבל כל פרסומת,ומודגש כי יש בידי הנהלת הזכות לפרסם גם פרסומות שאינם מתחום התיירות והטיולים בארץ ו\או בחו"ל.

תמונות

באתר צילומים רבים אשר נרכשו ברישיון בידי הנהלת האתר,אין להוריד תמונות  מהאתר בלא אישור מבעלי האתר.

חשוב לדעת כי התמונות שבאתר הן להמחשה ולשיפור חזות האתר.

אין בהצבתה של התמונה במקום מסוים באתר ללמד על נראות המקום ו\או על האתר.


בכל שאלה אודות השימוש באתרו\או הבהרה, ניתן לפנות להנהלת האתר בדוא"ל שכתובתו: medadati@gmail.com

היה ואינך מסכים לתקנון השימוש באתר ,נא אל תגלוש ן\א תשתמש במידע שבאתר באתר. 
logo בניית אתרים