מדינת ניו יורק  
מסלולי טיול ומידע 


טיול מדינת ניו יורק ניו יורק היא מדינה שהנהיגה את הפוליטיקה את התרבות והכלכלה בארצות הברית. היא נקראה The Empire State - מדינת האימפריה . ניו יורק גם עשירה בהיסטוריה , שמתחילה באינדיאנים שכבשו את חופיה.


מדינת ניו יורק  

טיול מדינת ניו יורק ניו יורק היא מדינה שהנהיגה את הפוליטיקה את התרבות והכלכלה בארצות הברית. היא נקראה The Empire State - מדינת האימפריה . ניו יורק גם עשירה בהיסטוריה , שמתחילה באינדיאנים שכבשו את חופיה. המדינה נקראה על שם הדוכס של יורק ב-1660 , למרות שהרבה ערים ומקומות במדינה זו מקורם עוד בזמן שהאזור היה בשליטה הולנדית .

מידע על מדינת ניו יורק     
עיר בירה: אולבני           
תאריך הקמת המדינה: 26.7.1788                 
שטח: 141,205 קמ"ר
אוכלוסיה: 20,400,000 נפש                     
הפרשי זמן מישראל: 7- שעות קידומת טל': (1+),212+           
קהילה יהודית: כ-3,000,000 איש




מסלול מניו יורק למפלי הניאגרה 

בשל היותה כעיר מרכזית העיר ניו יורק משמשת לרבים הנוחתים בה ומעוניינים להגיע אל מפלי הניאגרה כנקודת היציאה לטיול ארוך ומעניין.
מפלי הניאגרה נמצאים מצפון לניו יורק,מפלי הניאגרה נמצאים מצפון לניו יורק ובמרחק של כ 670 ק"מ מניו יורק ישנם כאלה הגומאים את המרחק בנסיעה כמעט  רציפה של כ 7 שעות, אך כדאי לדעת כי הדרך משובצת באתרים רבים ושכיות חמדה שאתר מידע לדרך ממליץ בהן לעצור ולבקר. 


ובהן עיירות קסומות וציוריות,נהרות האגמים המפורסמים הנקראים אגמי האצבעות,מערות נטיפים אטרקציות לילדים ועוד המון.
כך שכל אחד מקטן ועד גדול יכול למצוא את מבוקשו באזור רחב הידיים.
בשל מזג האוויר הנוח הכי כדאי לבקר כאן בין החודשים מאי לספטמבר.
מיד לאחר שיוצאים את מנהטן לכיוון צפון, תמצאו כי הנוף משנה את צורתו מרבי הקומות והרחובות העמוסים במכוניות אל עבר העמק הירוק של נהר ההדסון.




logo בניית אתרים