אתרי חובה באנגליה 

האתרים שאסור להחמיץ באנגליהאנגליה היא לא רק לונדון,באנגליה נחשבת ובצדק לאחת המדינות מושכות התיירים הגדולה בעולם. אנגליה היא שילוב מרתק של אתרים היסטוריים, נופים מדהימים, עיירות וכפרים קטנים ומקסימים תרבות חופש ונופש וכמובן תאטרון וכדורגל. קבלו טעימה מאתרי חובה שכדאי לשים על מפת הביקור שלכם בטיול הקרוב באנגליה.
כמובן שיש שיחלקו על הרשימה ולכן נשמח לקבל את אתרי החובה שלכם.Save on your hotel - hotelscombined.co.il


אולי יעניין אתכם

אטרקציות ואתרי תיירות בקייב אוקראינה


טירת וורוויק 

טירת וורוויק טירת אבן שנבנתה במאה ה-12 כהעתק של מבנה עץ מ-1068 שבנה וויליאם הכובש. הטירה היא חוויה עבור ילדים ומבוגרים, שם ניתן להכנס לאווירה ימי ביניימית כוללת מספר תערוכות קבועות כמו השחזור של האולם והחדרים המרכזיים , מרתף האימים ומגדל האבירים. בחצר המרכזית יש אירועים מתחלפים ומופעים של שחקנים המחופשים לאבירים.


Save on your hotel - hotelscombined.co.il

אוניברסיטת קיימברידג' 

אוניברסיטת קיימברידג' מלבד היותה מרכז מחקר אוניברסיטאי,קיימברידג' היא האוניברסיטה העתיקה השנייה בעולם הדוברת אנגלית. כיום אוניברסית קיימברידג' שינתה פניה אך האוירה עדיין בה נותרה. כיום לומדים כאן כ18000 סטודנטים ב 31 מכללות.והאוניברסיטה מציעה מרכזי אומנות מרכזי ספורט ועודמצודת לונדון

טירה מלכותית השוכנת על גבעת המצודה, שנמצאת על גדות התמזה ברובע הטאוור האמלטס במהלך השנים הטירה שמשה כבית סוהר, מקום המגורים של מלכי בריטניה, מחסן נשק, בית אוצר, גן חיות, מקום משכנה של המטבעה המלכותית, משרד למסמכים ציבוריים, ומקום משכנם של תכשיטי הכתר של הממלכה המאוחדת.
כיום היא משמשת כאתר תיירות בלבד


Save on your hotel - hotelscombined.co.il


אזור האגמים הפארק הלאומי הגדול באנגליה.

אזור האגמים הפארק הלאומי הגדול באנגליה הממוקם בצפון מערב אנגליה במחוז קמבריה. האדם הוא יעד המוביל לטיולים רגליים ולטיפוס. מומלץ להקציב זמן לטיולי הליכה קצרים ברגל, ישנה רשת מסומנת של שבילים פרושה על פני כל אזור האגמים כך שההתמצאות בה קלה.

לאתרי מידע


חומת האדריאנוס.


חומת האדריאנוס נבנתה על ידי הרומאים במטרה להגן על היישוב שלהם מפני שבטים מסקוטלנד. החומה נמתחת לאורך 117 ק"מ מהים האירי בצפון לאנגליה עד לים הצפוני. יש שביל לאומי לצידו של הקיר בו ניתן לעקוב אחרי נקודת פתיחה ועד הנקודה שבה הקיר מסתיים ולהנות מהאווירה הטבעית האנגלית.

לאתרי מידע


קתדרלת יורק 


קתדרלת יורק קתדרלה גותית אנגליקנית הממוקדמת ביורק בצפון אנגליה. הקתדרלה נחשבת לכנסייה הכי גדולה באנגליה. ניתן לחזות בעושר של ויטראז'ים צבעוניים, ישנם כ-2 מיליון פיסות זכוכית צבעונית שמרכיבות 128 חלונות. במקום יש שעון אסטרונומי שמנציח את זכרם של אנשי צוות אוויר מבסיסים שונים יורקשייר אשר נהרגו במלחה"ע..
לאתרי מידע


מרחצאות באת' 


מרחצאות באת' את באת' עשו הרומים למרכז הבריאות והספא שלהם,מקום בו תוכלו לראות את ההנאות אשר שימשו באופ פעיל עד המאה ה 10.הרומים הקימו בבאת' מרחצאות ואף מקדש, היום תוכלו לבקר במוזיאון ובו חדרים ופרוזדורים אשר נחשפו בחפירות ובהם ריצוף מהתקופה הרומית.

.

Save on your hotel - hotelscombined.co.il


קתדרלת דורהם 


קתדרלת דורהם קתדרלת דורהם בשמה המלא "הקתדרלה של כנסיית המשיח, הבתולה מרים המבורכת וקת'ברט הקדוש מדרהאם". נוסדה ב-1093. הקתדרלה יושבת בעיר דרהאם בצפון מזרח אנגליה. משמשת כמקום מושבו של הבישוף האנגליקני של דרהאם. הקתדרלה נחשבת לאחת הדוגמאות המוצלחות ביותר של אדריכלות הנורמנית ונחשבת לקתדרלה הכי יקרה באנגליה.Save on your hotel - hotelscombined.co.il


הביג בן 


הביג בן הביג בן ביג בן הוא למעשה שמו של הפעמון שנמצא מעל לשעון, הכינוי הודבק לשעון דווקא כי הוא היווה חלק הכי מושך לעין במגדל עצמו. המגדל הלונדוני נבנה ב-1859, המגדל מחובר למבנה פרלמנט של בריטניה.

Save on your hotel - hotelscombined.co.il


טירת ווינדזור


טירת ווינדזור טירת ווינדזור משכנה העיקרי של שושלת ווינזדור המלכותית עוד ממאה ה-11. אחד הדברים שמייחדים את הטירה הוא היותה מאוכלסת כמעט 1,000 שנה, מה שהופך אותה לטירת המגורים הוותיקה בעולם, וגם הגדולה שבהן. בעקבות השריפה בשנת 1992 שגרמה לנזקים של 40 מיליון ליש"ט הטירה נפתחה לציבור הרחב על מנת לממן תיקונים.


הסטונהג' 


הסטונהג' סטונהג' אחד מאתרים פרהיסטוריים הכי מפורסמים במישור סליסבורי בדרום מערב אנגליה, מדובר במונומנטים של סלעים עצומים המזדקפים בלבו של אחו ענק המוקף בכרי דשא מוריקים, כל אחת מהאבנים שוקלת חמישה טון. מה שמיוחד כאן שהאבנים עומדות במעגל שהכניסה אליו היא מהכיוון המדויק בו זורחת השמש ביום הכי ארוך בשנה, 21 ביוני.

לאתרי מידע


בתי מלון באנגליה


כאן תוכלו להתרשם מבתי המלון ,תוכלו לקבל הצעת מחיר וגם לבצע הזמנה.  

Save on your hotel - hotelscombined.co.il

לחצו כאן להתרשמות מבתי המלון

     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031טואול - בניית אתרים