10 אתרי החובה באנגליה 


אנגליה היא לא רק לונדון,באנגליה נחשבת ובצדק לאחת המדינות מושכות התיירים הגדולה בעולם. אנגליה היא שילוב מרתק של אתרים היסטוריים, נופים מדהימים, עיירות וכפרים קטנים ומקסימים תרבות חופש ונופש וכמובן תאטרון וכדורגל. קבלו טעימה מאתרי חובה שכדאי לשים על מפת הביקור שלכם בטיול הקרוב באנגליה.


טירת וורוויק

טירת אבן שנבנתה במאה ה-12 כהעתק של מבנה עץ מ-1068 שבנה וויליאם הכובש. הטירה היא חוויה עבור ילדים ומבוגרים, שם ניתן להכנס לאווירה ימי ביניימית כוללת מספר תערוכות קבועות כמו השחזור של האולם והחדרים המרכזיים , מרתף האימים ומגדל האבירים. בחצר המרכזית יש אירועים מתחלפים ומופעים של שחקנים המחופשים לאבירים.


לאתרי מידע
אוניברסיטת קיימברידג'

מלבד היותה מרכז מחקר אוניברסיטאי,קיימברידג' היא האוניברסיטה העתיקה השנייה בעולם הדוברת אנגלית. כיום אוניברסית קיימברידג' שינתה פניה אך האוירה עדיין בה נותרה. כיום לומדים כאן כ18000 סטודנטים ב 31 מכללות.והאוניברסיטה מציעה מרכזי אומנות מרכזי ספורט ועוד

אוניברסיטת קיימברידג'

טירה מלכותית השוכנת על גבעת המצודה, שנמצאת על גדות התמזה ברובע הטאוור האמלטס במהלך השנים הטירה שמשה כבית סוהר, מקום המגורים של מלכי בריטניה, מחסן נשק, בית אוצר, גן חיות, מקום משכנה של המטבעה המלכותית, משרד למסמכים ציבוריים, ומקום משכנם של תכשיטי הכתר של הממלכה המאוחדת. כיום היא משמשת כאתר תיירות בלבד.


לאתרי מידע

אזור האגמים

הפארק הלאומי הגדול באנגליה הממוקם בצפון מערב אנגליה במחוז קמבריה. האדם הוא יעד המוביל לטיולים רגליים ולטיפוס. מומלץ להקציב זמן לטיולי הליכה קצרים ברגל, ישנה רשת מסומנת של שבילים פרושה על פני כל אזור האגמים כך שההתמצאות בה קלה.


לאתרי מידע

חומת האדריאנוס

נבנתה על ידי הרומאים במטרה להגן על היישוב שלהם מפני שבטים מסקוטלנד. החומה נמתחת לאורך 117 ק"מ מהים האירי בצפון לאנגליה עד לים הצפוני. יש שביל לאומי לצידו של הקיר בו ניתן לעקוב אחרי נקודת פתיחה ועד הנקודה שבה הקיר מסתיים ולהנות מהאווירה הטבעית האנגלית.


לאתרי מידע

קתדרלת יורק

קתדרלה גותית אנגליקנית הממוקדמת ביורק בצפון אנגליה. הקתדרלה נחשבת לכנסייה הכי גדולה באנגליה. ניתן לחזות בעושר של ויטראז'ים צבעוניים, ישנם כ-2 מיליון פיסות זכוכית צבעונית שמרכיבות 128 חלונות. במקום יש שעון אסטרונומי שמנציח את זכרם של אנשי צוות אוויר מבסיסים שונים יורקשייר אשר נהרגו במלחה"ע.


לאתרי מידע

קוטסוולדס

קוטסוולדס אזור המלא הגבעות מתונות בדרום מרכז אנגליה, שיאן מגיע ל-330 מטרים. בסביבה ישנן עייריות עתיקות, בתים מפוארים, גנים וכפרים הבנויים מאבן. קווטסלדס קרובה ללונדון ולמספר מקומות מרכזיים באנגליה.


לאתרי מידע

מרחצאות באת'

את באת' עשו הרומים למרכז הבריאות והספא שלהם,מקום בו תוכלו לראות את ההנאות אשר שימשו באופ פעיל עד המאה ה 10.הרומים הקימו בבאת' מרחצאות ואף מקדש, היום תוכלו לבקר במוזיאון ובו חדרים ופרוזדורים אשר נחשפו בחפירות ובהם ריצוף מהתקופה הרומית.


לאתר מידע

קתדרלת דורהם

קתדרלת דורהם בשמה המלא "הקתדרלה של כנסיית המשיח, הבתולה מרים המבורכת וקת'ברט הקדוש מדרהאם". נוסדה ב-1093. הקתדרלה יושבת בעיר דרהאם בצפון מזרח אנגליה. משמשת כמקום מושבו של הבישוף האנגליקני של דרהאם. הקתדרלה נחשבת לאחת הדוגמאות המוצלחות ביותר של אדריכלות הנורמנית ונחשבת לקתדרלה הכי יקרה באנגליה.


לאתרי מידע

הביג בן 

הביג בן ביג בן הוא למעשה שמו של הפעמון שנמצא מעל לשעון, הכינוי הודבק לשעון דווקא כי הוא היווה חלק הכי מושך לעין במגדל עצמו. המגדל הלונדוני נבנה ב-1859, המגדל מחובר למבנה פרלמנט של בריטניה.


לאתרי מידע

טירת ווינדזור 

טירת ווינדזור משכנה העיקרי של שושלת ווינזדור המלכותית עוד ממאה ה-11. אחד הדברים שמייחדים את הטירה הוא היותה מאוכלסת כמעט 1,000 שנה, מה שהופך אותה לטירת המגורים הוותיקה בעולם, וגם הגדולה שבהן.
בעקבות השריפה בשנת 1992 שגרמה לנזקים של 40 מיליון ליש"ט הטירה נפתחה לציבור הרחב על מנת לממן תיקונים.לאתרי מידע

הסטונהג'

סטונהג' אחד מאתרים פרהיסטוריים הכי מפורסמים במישור סליסבורי בדרום מערב אנגליה, מדובר במונומנטים של סלעים עצומים המזדקפים בלבו של אחו ענק המוקף בכרי דשא מוריקים, כל אחת מהאבנים שוקלת חמישה טון. מה שמיוחד כאן שהאבנים עומדות במעגל שהכניסה אליו היא מהכיוון המדויק בו זורחת השמש ביום הכי ארוך בשנה, 21 ביוני.לאתרי מידע


Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים