מקומות שחייבים לראות
בדרום קוריאה


האי דאוקג'אוק  Deokjeok Island

דאוקג'אוק  Deokjeok Island גן עדן קוריאני, האי נמצא מערבית לסיאול, ניתן להגיע לאי זה בנסיעה בת שעתיים במעבורת מנמל אינצ'און. זהו מקום מבודד שמושלם עבור מי שמחפש שלווה ויכול לתפוס מנוחה באחת מפיסות חוף המבודדות.


האיזור המפורז הקוריאני The Demilitarized Zone

האיזור המפורז הקוריאני The Demilitarized Zone רצועת אדמה המשמשת כאזור חיץ בין קוריאה הצפונית וקוריאה הדרומית, האזור נוצר בתום מלחמת קוריאה ב-1953. זהו הגבול החמוש ביותר בעולם.
באזור ישנם מספר נקודות עניין כמו תחנת רכבת דורסאן, נקודת תצפית לעבר צפון קוריאה, מנהרות מילוט שנבנו על ידי הצפוניים, וביקור בכפר האיחוד שמאכלס חיילי דרום קוריאה משוחררים.


בוסן Busan 

בוסן Busan העיר השנייה בגודלה בקוריאן הממוקמת בדרום מזרח המדינה. בבוסן יש את הנמל הכי גדול בקוריאה. העיר עשירה במראות שונים, בוסן ידועה בחופיה, מעיינות חמות, שמורות טבע ואירועים כגון פסטיבל הסרטים הבינלאומי שנערך בכל סתיו. העיר מציעה בנוסף אווירה רגועה יותר מסיאול.

ג'ונגג'ו ובאיו Gongju and Buyeo

ג'ונגג'ו ובאיו Gongju and Buyeo אלו ערי בירה לשעבר של ממלכת באקג'ה היושבת כיום במחוז צ'ונגנאם.
הערים מלאות בשרידים היסטוריים ותרבותיים מלפני אלפיים שנה. ניתן לראות קברים, מבצרים ומקדשים בכל פינה.
מומלץ לטייל באזור באמצעות רכב או לשכור מדריך מקומי.

הפארק הלאומי סיאורקסאן Seoraksan National Park 

הפארק הלאומי סיאורקסאן Seoraksan National Park הפארק  נמצא בצפון המדינה.
הפארק מציע חופים יפים, טיולי ראפטינג בנהר, קפיצת בנג'י, אתרי סקי יפים ואפילו אתרי קזינו מפוארים.
האטרקציה במרכזית בפרק היא הליכה במסלולים מסומנים, למתקשים  יש אפשרות לעלות על רכבל שמגיע לנקודת תצפית תוך 10 דקות. באזור יש מספר אופציות לטרקים בסביבה הקרובה.

הפארק הלאומי סונגיסן Songnisan National Park 

הפארק הלאומי סונגיסן Songnisan National Park קוריאה משופעת בהרים אך ההר המרהיב ביותר נמצא בפארק הלאומי סונגניסאן. במקום יש בית מקדש עם פסל בודהה ענקי מוזהב. בכפר הררי יש שפע של מסעדות שמציעות אוכל אותנטי. במחצית הדרך במעלה ההר יש חלקה מדברית, נוף שנדיר לראות בקוריאה כולה.

ג'יאנגג'ו Gyeongju

ג'יאנגג'ו Gyeongju העיר בירה העתיקה של שושלת שילה שחלשה באזור לפני כאלפיים שנה.
המקום הזה שופע בשרידים תרבותיים כך שההיסטוריה ניבטת מכל פינה. הדרך הכי טובה לראות את האתרים היא לשכור אופניים ולהשתמש במפה.

ההואה Hahoe 

ההואה Hahoe כפר במחוז אנדונג, משמעותו בקוריאנית “הכפר המוקף מים”.
הכפר משמר את הארכיטקטורה ואורח חיים שהיה מקובל בתקופת שושלת ג’וסון לפני כ- 600 שנה. באזור יש מוזיאון מסכות ומפעל ליצור מוצרי נייר בשיטות מסורתיות. בצפון נמצא מקדש וולג’אונגסה הייחודי שנותן הזדמנות למבקרים לחוות את אורח חייהם השלו של הנזירים המקומיים.

סיאול עיר בירה של דרום קוריאה

סיאול עיר בירה של דרום קוריאה, העיר היא מטרופולין בן 20 מיליון נפשות היושבת על תשתית אחת מהמסיביות בעולם של רכבות תחתיות. סיאול היא שילוב בין הישן לחדש, ניתן לראות בניינים מודרניים לצד מקדשים וארמונות עתיקים. הלילות סוערים והבקרים שלמחרת דוממים.

האי ג'גו Jeju Island 

האי ג'גו Jeju Island אי געשי וטרופי בדרום המתהדר בחופים אחד הכי יפים בדרום קוריאה. בו נמצא הלאסאן, ההר הגבוה ביותר בדרום קוריאה, מומלץ לקחת טיול אתגרי בן יום. בראש הראש ממתין נוף מרהיב ומכתש של הר געש כבוי. יש אפשרות לצלול בים שמסביב לאי, הצלילה היא חוויה בפני עצמה. 

logo בניית אתרים