צ'ילה יעדי חובה


8. סרו סן קריסטובל  Cerro San Cristóbal
גבעה הצפון סנטיאגו המשקיפה להרי אנדים, באזור יש כנסייה ופסל עצום של "מריה הקדושה", הממוקם במרכז פארק בשם מטרופוליטאנו - ה"סנטרל פארק" של סנטיאגו. מוצב על קצה ההר הפסל בגודל 22 מ', כדי להגיע לשם ניתן לעלות ברגל ולעבור גנים ופסלים שונים, או לעלות ברכבל. באזור יש גן חיות וגן בוטני.
לאתרי מידע


7. צ'ילואה Chiloé Islandהאי מאופיין בנוף פסטורלי, חוף הנמשך לארוך, יערות רבים ושפע של מקורות מים, ניתן להבחין בבתי הרעפים הציוריים והייחודים. מן האי משתקף נוף מרהיב של הרי הגעש מכוסי השלג שביבשת. באי שתי ערים גדולות (אנקוד וקסטרו) וכפרי דיג רבים, המשתמשים בשירותיהן של כ-150 כנסיות יפהפיות.
לאתרי מידע


6. ולפראיסו Valparaísoעיר חוף המרוחקת ב-120 ק"מ מסנטיאגו. ולפראיסו ידועה בצבעוניותיה, באווירה הבוהמינית וברחובותיה המרוצפים באבן ומזכירים מבוך. מדי שנה העיר מארחת קרנבל שהקונספט שלו משתנה מדי שנה, לקרנבל מגיעים זמרים, להקות, מופעי תיאטרון ואמנות.
לאתרי מידע


5. פוקון Pucon
עירייה קטנה שבמרכזו אגם יפה ולידה הר געש מרשים שהופכת אותו ליעד תיירותי חם בצ'ילה. בעירייה יש אפשרות לעשות מבחר גדול של פעילות ספורט ופנאי שכוללות טיפוס על הר געש וילריסה.
לאתרי מידע


4. עמק הירח Valle de la Lunaנמצא במדבר אטקמה. נוף מדברי בעל צבעים חמים נולד בעקבות אלפי שנים של סופות חול באזור. העמק נקרא כך משום שדיונות חול הגדולות והסלעים מזכירים את פני השטח של הירח במרקמם.
לאתרי מידע


3. הפארק הלאומי טורס דל פיינה Torres del Paine
הפארק נחנך בשנת 1959 והוכרז כשמורה על ידי אונסק"ו בשנת 1978. הפסגה הגבוהה ביותר מתנשאת לגובה של  2,500 מטר. שלושה עמודי גרניט ענקיים המתרוממים במרכז הפארק נותנים לו את שמו "מגדלי האורנים". בפארק ניתן למצוא קרחונים, לגונות, מפלים ויערות. וכמו כן גם שפע של בעלי החיים.
לאתרי מידע


2. הפארק הלאומי לאוקה Lauca National Parkנמצא בחלק הצפוני ביותר בצ'ילה ליד הרי האנדים. האטרקציה הבולטת במקום זה הוא האגם צ'ונגרה שנמנה עם האגמים הכי גבוהים בעולם. מאחוריו עומד הר געש בלתי פעיל פרינקוטה, אחיו התאום, הר הגעש פומרפה נמצא בסמוך מעבר לגבול עם בוליביה.
לאתרי מידע


1. אי הפסחא Easter Islandאחד האיים המבודדים מציוויליזציה על פני כדה"א בדרום מזרח האוקיינוס השקט השייכים לצ'ילה ומרוחקים ממנה אלפי קילומטרים. האי מואי המפורסם בזכות ה-887 פסליו המונומנטליים העומדים בשורה. איי פסחא מציע גם אתר צלילה, גלישה וכמה חופים טובים לרבוץ בהם.
לאתרי מידע
Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים